• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

والیبال

• شروع کننده موضوع AmorE
  • تاریخ شروع

mehdihosseini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
sampad neyshabour
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
فیزیک و شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
تربیت بدنی(دبیری )
پاسخ : والیبال

به نقل از فهــــیم :
لطفا تاریخ و ساعت بازیامون با آلمان رو بگید.
با تشکر! :D

اینجور که میگن بازیا بعد افطاره

جمعه... 21 تير ساعت21

شنبه... 22 تير ساعت21

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

من با استناد ب این سایت گفتم زمانش 6 عصر هست
ولی گویا عوض کردن زمانش رو انداختن 9 شب,ولی چ فرقی میکنه؟!میشه 10مین بعد افطار! :rolleyes:

mehdihosseini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
sampad neyshabour
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
فیزیک و شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
تربیت بدنی(دبیری )

به نقل از فَــرز :
من با استناد ب این سایت گفتم زمانش 6 عصر هست
ولی گویا عوض کردن زمانش رو انداختن 9 شب,ولی چ فرقی میکنه؟!میشه 10مین بعد افطار! :rolleyes:

آره قبلاً همین بود بعدش تغییر دادن :D

حالا ممکنه ساعتش تغییر کنه مثلاً 9 و نیم بشه :> کسی چه میدونه :(

Dandelion

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Q

شوپس ( کاپیتان تیم ملی آلمان ) با اشاره به پيروزي اخير تيم ملي ايران در مقابل تيم قدرتمند كوبا در هاوانا، گفت:بازي در مقابل تيم ايران مانند مسابقه با يك ديوار لاستيكي است كه هرچه توپ ارسال مي كنيم به صورت اتوماتيك به طرف خود ما باز مي گردد و بازي با اين تيم را به هيچ عنوان نبايد دست كم گرفت.
كاپيتان تيم ملي واليبال آلمان تماشاگران مشتاق ايراني را ديگر نقطه قوت واليبال ايران دانست و افزود:آنچه در تماشاي فيلم دو ديدار داخلي اين تيم در مقابل صربستان توجه ما را به خود جلب كرده است حضور بي شمار تماشاگران پرشور ايراني است كه سالن مسابقه را به يك تنور سوزان براي حريفان تبديل كرده و كار را براي حريفان بسيار سخت و طاقت فرسا مي كند.

+ :-" 8->

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

اینا روزه بگیرن که 3 هیچ. میبازیم

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از معصومه :
نه بابا آمادگی بدنی یک بازیکن تیم ملی بیشتر از این حرف هاست

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

حتما برای بدنسازی شون یه فکرایی کردن...اما روزه گرفتن بی تاثیرم نیس..یکم باعث میشه بازیشون افت کنه... :-s
خیلی خوب میشد اگه نمیگرفتنو سال بعد قضا میکردن...

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از reza7 :
حتما برای بدنسازی شون یه فکرایی کردن...اما روزه گرفتن بی تاثیرم نیس..یکم باعث میشه بازیشون افت کنه... :-s
خیلی خوب میشد اگه نمیگرفتنو سال بعد قضا میکردن...
خوب باید 60 روز بگیرن بنده های. خدا..
بعد این بازیم که مهم نیست اونقدا..

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

سعيد معروف، مهدي مهدوي، محمد موسوي، عادل غلامي، فرهاد ظريف، امير غفور، شهرام محمودي، حمزه زريني، پوريا فياضي، عليرضا جديدي، عليرضا مباشري و رحمان داوودي 12 بازيکن تيم ملي ايران در دو بازي روز جمعه و شنبه مقابل آلمان خواهند بود.

pouya BT

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

دلم فرهاد قائمی میخاد :((
طفلکی چقد زحمت کشیده بود!!

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

به نقل از معصومه :
خوب باید 60 روز بگیرن بنده های. خدا..
بعد این بازیم که مهم نیست اونقدا..
2 روز دسته‌جمعی اتوبوس سوار شن، 22.5 کیلومتر برن خارج شهر و برگردن حله دیگه. یا اصن فدراسیون کفاره‌هاشون رو بده. :-"
اتفاقا به نظر من خیلی این دوتا بازی مهمه، اگه ببریم هردو رو و سوم شیم، کلی جایگاه‌ـمون تو جهان فرق میکنه.

+ قائمی رو که اول می‌گفتن مصدومیت‌ش جدی نیست، بعد حالا می‌گن به این بازی هم نمی‌رسه. :rolleyes:

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از معصومه :
نمیگیرن :D

اون سال که مجری ماه عسل(یا کلا همون برنامه افطار شبکه سه :-") حسن جوهرچی بود این بچه های والیبال رو آورده بودن،بعد جوهرچی با یه لحنی که مثن ینی منتظره بشنوه که نه ما حتی با وجود این شرایطم روزه میگیریم از موسوی پرسید با وجود این شرایط سخت تمریمو این هوای گرمُ این همه آبی که از دست میده بدنتون شما باز هم روزه میگرید؟ موسویم خیلی شیک برگشت گفت خب نه ما اصلا روزه نمیگیریم :)) ما نمی تونیم که با وجود این تمرینات!
چسبید به دیوار جوهرچی :-" :D

zahra.gh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
مشهد

به نقل از معصومه :
وقت براى خوردن يه چيز سبک هست بعدشم اگه واقعا اونقدر اعتقاد داشته باشن و بگيرن خدا کمک ميکنه ميبريم ايشالا [-o< :)

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

همون طور که اشاره کردن میتونن با یه سفر کوچولو روزه رو باطل کننو کفاره هم لازم نباشه فقط سال بعد قضا شو بجا بیارن...
چون 20 ساعت چیزی نخوری نمیتونی راه بری چ برسه به اینکه سرویس پرشی بزنی...دفاع کنی و...همون جا غش میکنن می افتن...
اما به احتمال زیاد نمیگیرن... :)
اگه آلمانو هم ببریم خیلیییی عالی میشه...من که [-o< می کنم ببره...
یه دعا هم میکنم برای مسئولین که پاداشهای والیبالیستامون در شان کاری که کردن باشه و نزنه تو ذوق بچه ها که اینهمه بازی سخت انجام بده بعد چندرغاز بهت پاداش بدن...امیدوارم اینطور نشه...تا برای تورنمنت های بعدی انگیزه مضاعف پیدا کنن...
به امید موفقیتشون...

pouya BT

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

* سرمربی آلمان: از نظر آماری شانسی در برابر ایران نداریم

سرمربی تیم ملی والیبال آلمان گفت: تیم ما از نظر آماری شانسی در برابر ایران ندارد اما تلاش خودمان را خواهیم کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ویتال هیننه در نشست خبری قبل از بازی با ایران گفت: تیم ملی والیبال ایران در برابر صربستان سه امتیاز، در برابر ایتالیا چهار امتیاز، در مقابل کوبا پنج امتیاز کسب کرده است و در برابر ایران نیز حتما برای شش امتیاز تلاش می کند.
وی تصریح کرد: بازی سختی در برابر ایران خواهیم داشت . ایران و آلمان تقریبا در یک سطح هستند و هر دو تیم نتایج خوبی کسب کردند.
سرمربی تیم ملی والیبال آلمان تاکید کرد: تیم ایران بازیکنان جوان و خوبی دارد که نسبت به بازی قبلی در برابر آلمان در جام واگنر چند تغییر نیز داشته است. آلمان تلاش خود رابرای ارائه بازی خوب می کند و اگر یک بازی را نیز پیروز شویم نتیجه راضی کننده برای تیم ما خواهد بود.
وی در باره میزان احتمال کسب شش امتیاز این بازی ها و صعود به مرحله نهایی لیگ جهانی گفت: به شش امتیاز بازی فکر نمی کند. پیروزی در یک بازی برای ما راضی کننده است و یقین دارم که بازی آخر نیز سخت خواهد بود.
تیم ملی والیبال ایران روزهای جمعه و شنبه 21 و 22 تیرماه در چارچوب هفته هفتم لیگ جهانی والیبال میزبان آلمان خواهد بود.
تیم ملی والیبال المان در حال حاضر با 14 امتیاز در رتبه چهارم جدول گروه دوم لیگ جهانی والیبال است و تیم ایران با 12 امتیاز در جایگاه پنجم این رقابت ها قرار دارد. آلمان در صورت کسب شش امتیاز بازی با ایران به عنوان تیم نخست این گروه راهی مرحله نهایی می شود و روسیه بازخواهد ماند.

* ولاسکو: شرایط تیم ایران در برابر حریفان متفاوت است

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان با بیان اینکه تیم ایران در برابر حریفان با شرایط متفاوت حاضر شده است، گفت: هر تیمی شرایط خاص خود را دارد که بازی متفاوتی را می طلبد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو در نشست مطبوعاتی قبل از بازی با آلمان افزود: عملکرد گذشته تیم ها، گذشته است و نباید به این موضوع ها فکر کرد. هر عملکردی که داشتیم را باید فراموش کنیم و فقط به بازی آینده با المان بیاندیشیم.
وی خاطر نشان کرد: تیم آلمان خیلی خوب است. بازی های ایران با شرایط مختلف با تیم ها مختلف بوده و باید شرایط بازی با آلمان را نیز دقت کینم. باید بازی خوبی انجام دهیم، اگر برنده شدیم که شدیم و اگر نشدیم باید نقاط ضعف را شناسائی و آنان را در آینده برطرف کنیم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران با تکرار این مطلب که آلمان تیم خوبی است، گفت: اینکه آلمان از بازی با ایران احساس نگرانی می کند، باعث غرور است.
زیرا والیبال ایران در سطح کلی تغییرات زیادی داشته است و این موضوع تنها در تیم ملی نبوده است.
ولاسکو تاکید کرد: لیگ برتر والیبال ایران لیگ پویا و فعال است و فدراسیون نیز عملکرد خوبی دارد. بازیکنان زیادی داریم که می توانیم چندین تیم ملی همزمان داشته باشیم.
وی در پایان با ابراز نگرانی از جشن برای ملی پوشان والیبال گفت: ما معمولا بعد از تورنمنت ها جشن می گیرم و من نگران هتسم که تمرکز بازیکنان ما بهم بخورد.
تیم ملی والیبال ایران روزهای جمعه و شنبه 21 و 22 تیرماه در چارچوب هفته هفتم لیگ جهانی والیبال میزبان آلمان خواهد بود.
تیم ملی والیبال المان در حال حاضر با 14 امتیاز در رتبه چهارم جدول گروه دوم لیگ جهانی والیبال است و تیم ایران با 12 امتیاز در جایگاه پنجم این رقابت ها قرار دارد. آلمان در صورت کسب شش امتیاز بازی با ایران به عنوان تیم نخست این گروه راهی مرحله نهایی می شود و روسیه بازخواهد ماند.

* والیبال ایران به سازمان ملل رسید

مشاور ویژه دبیر کل سازمان ملل متحد، مهمان ویژه دیدار تیم های ملی والیبال ایران و آلمان در روز جمعه 21 تیرماه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، "ویلفرد لم که" مشاور ویژه "بان کی مون" هشتمین دبیر کل سازمان ملل متحد در این باره گفت: دکتر محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان ایران چندی پیش به آلمان آمد و من با ایشان مذاکراتی داشتم. قرار شد در سفری به ایران از نزدیک با رشد و توسعه ورزش ایران آشنا شوم.
وی با بیان اینکه چگونگی کمک ورزش به توسعه صلح در جهان اولویت کاری من در ماموریت ها است، گفت: امروز پنج شنبه بازدیدی از کمیته ملی المپیک و پارالمپیک ایران داشتم و با مسئولین این کمیته ها نیز گفت وگوهای خوبی داشتم.
مشاور ویژه دبیرکل سازمان ملل در ادامه به بازی تیم ملی والیبال آلمان در تهران اشاره کرد وگفت: یکی دیگر از برنامه های من در تهران حضور در سالن 12 هزارنفزی آزادی است تا تلاش ملی پوشان ایران و المان را در هفته هفتم لیگ جهانی والیبال شاهد باشم.
وی که آلمانی است، افزود: امیدوارم دو تیم بازی تماشاگر پسند داشته باشند و چون من آلمانی هستم بنابر این دوست دارم تیم ملی آلمان پیروز این میدان باشد.
تیم ملی والیبال ایران ساعت 21 روزهای جمعه و شنبه 21 و 22تیرماه در سالن 12هزار نفری آزادی میزبان آلمان در هفته هفتم لیگ جهانی والیبال است.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از پـوریــا خ. :
2 روز دسته‌جمعی اتوبوس سوار شن، 22.5 کیلومتر برن خارج شهر و برگردن حله دیگه. یا اصن فدراسیون کفاره‌هاشون رو بده. :-"
اتفاقا به نظر من خیلی این دوتا بازی مهمه، اگه ببریم هردو رو و سوم شیم، کلی جایگاه‌ـمون تو جهان فرق میکنه.

+ قائمی رو که اول می‌گفتن مصدومیت‌ش جدی نیست، بعد حالا می‌گن به این بازی هم نمی‌رسه. :rolleyes:
اصلا حرکت اتوبوس رو یادم نبود خیلی حرکت خوبیه فکر کنم حتما انجامش بدن..
کسی تو سن ما اگه توانایی مالی هم داشته باشه اگر روزه عمدی بخوره باید کفاره جمع بده یعنی هم 60 روز روزه هم 60 تا فقیر

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

مردم ایران چقدر حسِ کنجکاویشون بالاس :))) به خدا تو کار ِ روزه گرفتن والیبالیست ها هم هستین :)) خدا یه سرگرمی هم به شما ها بده :))

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

سلام