• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

والیبال

• شروع کننده موضوع AmorE
  • تاریخ شروع

homa7

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان نیشابور
شهر
نیشابور
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : والیبال

شادباش!!!! P:>
با این حرفا پس بازیمون با آلمان تشریفاتی نیس دیگه نه؟؟تلاش واسه سوم شدنه؟؟

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

در یک جمله میتونم خلاصه کنم حرفامو اونم این که:
کارشون عالیییییییییییییییییییییییییییی بود. P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> :) P:>

+
چن تیم به دور بعد صعود میکنن؟

هر کی میدونه اطلاعات بده لطفا...مرسی.
به امید موفقیت های باز هم بیشتر... [-o<

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

تبریک دوستا ما بردیم <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> <D= <D= <D= <D= من واقعا فکر نمیکرم از 6 امتیاز دو بازی 5 تا بگیریم :O :O :Oایول به والیبالیست های خوبمون :) :)) *-: P:> <D= :-"

*Reihan*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

من بازم رسعي كردم بيدار بمونم و مسابقه رو ببينم ولي ساعت تقريبا 45/3 خوابم برد.ولي بازم تبريك ميگم.من محمد موسوي رو هيلي دوس دارم.انصافا خيلي هوب بازي ميكنه.

NT

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
NEYSHABUR
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
Amirkabir University of Technology
رشته دانشگاه
computer eng.

به نقل از Carina :
/m\
بسی سر حال اومدم سر صب >:D<

این بابای من خیلی باحاله
تا کوبا یه امتیاز میگرفت میکفت تموم شد،باختیم دیگه جمش کن :|
خودباوری:-"
باید صف اول تماشاچیا وایسه 8->
بمب روحیه ست اصن :))

عاقا آلمانو دست کم نگیرین X_X
بچه های ما تو زمین سوتی زیاد میدن
آلمانیا هم از سوتیا خیلی خوب استفاده میکنن :-"

امیدوارم ببریم به هر حال /m\
\

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

اگه اینجوری پیش بره تیم والیبالمون مثه کشتی شاخ میشه! P:> P:> P:> <D=

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

اگه از بازی با روسیه فقط 1 امتیاز گرفته بودیم(که لایقشم بودیم) الان با گرفتن 6 امتیاز بازی با آلمان میتونسیم امید به صعود داشته باشیم! ولی واقعا مهم نیس چون این اولین دوره مون بود و خب همین نتایج تا اینجاش هم عالی بوده
الان وضعیت گروه ایران خیلی پیچیده س. اگه صربستان ایتالیا رو ببره(با 3 امتیاز) بعد آلمان از دو بازیش جلو ایران 6 امتیاز بگیره(خدای نکرده) آلمان به عنوان تیم اول گروه صعود میکنه. حالا اگه صربستان ایتالیا رو با 2 امتیاز ببره و آلمان از دو بازیش جلو ما 6 امتیاز بگیره(خدای نکرده) اونوخ هم آلمان هم ایتالیا 20 امتیازی میشن و روسیه صعود نمیکنه کلا! بعد اگه ایتالیا صربستان رو ببره( با 3 امتیاز) میشه 22 امتیازی و اگه آلمان از دو بازیش جلو ما 6 امتیاز بگیره(خدای نکرده) ایتالیا به عنوان تیم اول و آلمان به عنوان تیم دوم صعود میکنه،روسیه کلا صعود نمیکنه و اگه ایتالیا با دو امتیاز ببره و آلمان از دو بازیش جلو ما 6 امتیاز بگیره( خدای نکرده) ایتالیا به عنوان تیم اول و آلمان به عنوان تیم دوم صعود میکنه.
حالا همه اینا رو گفتم کلا که بگم آلمان برای 6 امتیاز بازی با ایران میاد یا حداقل 5 امتیازش. یعنی اصلا بازی با آلمان تشریفاتی نیس.حالا در نظر بگیرید که آلمان خیلی خوب کار کرده تا اینجا و از روسیه یه بار برده یه بارم امتیاز گرفته پس قطعا قابل دست کم گرفتن نیست. بعدم اینکه آلمان یه6 امتیاز یا حداقل 5 امتیاز بازی با ما احتیاج داره واسه صعودش پس با تمام قوا میاد و با توجه به اشتباهات زیادی که داشتیم جلو کوبا و بازی دوم با ایتالیا به نظرم نمیشه خیلی امید برد جلو آلمان رو داشت(تو هر دو بازی) البته به خاطر اینکه بازی تو ایرانه هر چیزی ممکنه! /m\

+واقعا معروف عالیه...ینی خیلی به نقشش دقت نکرده بودم...بیشتر غفور و موسوی برجسته ن تو زمین ولی اگه معروف نباشه...اصن غیر قابل تصوره.
+فرهاد قائمی میرسه به بازی با آلمان؟

Dandelion

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Q

به نقل از آیدا-ق :
اگه از بازی با روسیه فقط 1 امتیاز گرفته بودیم(که لایقشم بودیم) الان با گرفتن 6 امتیاز بازی با آلمان میتونسیم امید به صعود داشته باشیم! ولی واقعا مهم نیس چون این اولین دوره مون بود و خب همین نتایج تا اینجاش هم عالی بوده
الان وضعیت گروه ایران خیلی پیچیده س. اگه صربستان ایتالیا رو ببره(با 3 امتیاز) بعد آلمان از دو بازیش جلو ایران 6 امتیاز بگیره(خدای نکرده) آلمان به عنوان تیم اول گروه صعود میکنه. حالا اگه صربستان ایتالیا رو با 2 امتیاز ببره و آلمان از دو بازیش جلو ما 6 امتیاز بگیره(خدای نکرده) اونوخ هم آلمان هم ایتالیا 20 امتیازی میشن و روسیه صعود نمیکنه کلا! بعد اگه ایتالیا صربستان رو ببره( با 3 امتیاز) میشه 22 امتیازی و اگه آلمان از دو بازیش جلو ما 6 امتیاز بگیره(خدای نکرده) ایتالیا به عنوان تیم اول و آلمان به عنوان تیم دوم صعود میکنه،روسیه کلا صعود نمیکنه و اگه ایتالیا با دو امتیاز ببره و آلمان از دو بازیش جلو ما 6 امتیاز بگیره( خدای نکرده) ایتالیا به عنوان تیم اول و آلمان به عنوان تیم دوم صعود میکنه.
حالا همه اینا رو گفتم کلا که بگم آلمان برای 6 امتیاز بازی با ایران میاد یا حداقل 5 امتیازش. یعنی اصلا بازی با آلمان تشریفاتی نیس.حالا در نظر بگیرید که آلمان خیلی خوب کار کرده تا اینجا و از روسیه یه بار برده یه بارم امتیاز گرفته پس قطعا قابل دست کم گرفتن نیست. بعدم اینکه آلمان یه6 امتیاز یا حداقل 5 امتیاز بازی با ما احتیاج داره واسه صعودش پس با تمام قوا میاد و با توجه به اشتباهات زیادی که داشتیم جلو کوبا و بازی دوم با ایتالیا به نظرم نمیشه خیلی امید برد جلو آلمان رو داشت(تو هر دو بازی) البته به خاطر اینکه بازی تو ایرانه هر چیزی ممکنه! /m\

+واقعا معروف عالیه...ینی خیلی به نقشش دقت نکرده بودم...بیشتر غفور و موسوی برجسته ن تو زمین ولی اگه معروف نباشه...اصن غیر قابل تصوره.

ممنون بابت توضیحات جامع واقعا :D
+قائمی هم فک کنم هست

به نقل از reza7 :
+
چن تیم به دور بعد صعود میکنن؟

هر کی میدونه اطلاعات بده لطفا...مرسی.
به امید موفقیت های باز هم بیشتر... [-o<
[/size][/font][/color]

از گروه A و B دو تیم و از گروه C یک تیم
به نقل از سپهر (Old Alex Delpiero) :
ما الان دو تا بازی بعد رو هم با 3 امتیاز ببریم تازه می شیم 17 که دونفر اول 19 هستن پس صعود نمی کنیم ... ولی اگه سوم هم بشیم کار خیلی بزرگی کردیم اونم بعد از تیم های روسیه و ایتالیا ...

اگه 6 امتیاز رو از آلمان بگیریم میشیم 18 امتیاز

M.H.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
آخرش توش هیچی نشدیم :((

من نمیدونم چرا هر تیمی که با ایران بازی داره قبلش با روسیه بازی داره و از روسیه هم امتیاز میگیره و برا ما شاخ میشه

قیقا کوبا 3 امتیاز ، ایتالیا 4 امتیاز ، صربستان 1 امتیاز و آلمان هم 3 امتیاز

بعدشم میخواستم درباره این که میگن معروف جانشین نداره اینو بگم که مهدوی هست

مهدوی کم بازیکنی نیست او هم خیلی خوبه ولی به معروف نمیرسه یعنی معروف از اون بهتره

به نظر من مهدوی اگر تو یه تیم آسیایی دیگه به غیر از ایران یا بعضی از تیم های اروپا بود فیکس بازی میکرد

fateme78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F@rz@NeG@N H!gh $ch00l
شهر
eMN@n$

من با کلی ذوق و شوق ساعت 5 از خواب بیدار شدم...بعدش حسابی ضایع شدم :))
دلم واسه پیمان اکبری سوخت...بیچاره حرف کم آورده بود
اگه شماره پیامک شونو داشتم بهش پیشنهاد میدادم مشاعره راه بندازن...ما هم حوصله مون سر نمیرفت :D
یه سوال:چرا بین این دوتا بازی هیچ فاصله ای نبود؟مثه بازی های قبلی؟ :-?

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

اعتراف میکنم من جفت بازیها رو تخت خواب بودم :D
ولی این بازی‌ای که من از بچه‌های ایران از اخبار دیدم به شدت تماشایی و قشنگ بود. جای تبریک داره واقعا. شوخی نیست بردن متوالی کوبا تو خونه خودش!
خیلی جالبه که کم کم تیم ایران داره به یکی از مدعیان بین المللی والیبال تبدیل میشه.
الان جوری شده که قهرمانی آسیا که زمانی آرزوی والیبال ایران بود داره جای خودش رو به موفقیت در لیگ جهانی و شکست قدرت‌های قدیمی والیبال میده.
یقینا نقش مربی خارجی و شخص با تجربه‌ای مثل ولاسکو توی این موفقیت قابل چشم پوشی نیست. ببینید تیم رو چطور تحویل گرفت و داره چطوری تحویل میده.
زمانی نهایت موفقیت ما پیروزی جلو تیمهایی مثل ژاپن و چین تو آسیا بود ولی الان چنان قدرت و اعتماد به نفسی پیدا کردیم که این چیزا برامون تبدیل به یک سرگرمی شده.
ضمنا من جدیدا ولاسکو رو که میبینم اصلا احساس خارجی بودن این شخص بهم دست نمیده و مدام فکر میکنم ایرانیه!
صمیمیتی که این آدم با مردم و خود بازیکنا داره مثال زدنیه و من مشابه‌اش رو قبلا ندیدم.

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

اگه آلمان بازی اول و دوم جلو روسیه که 2-0 جلو افتاد جفتشونو 3 امتیاز میگرفت یا اگه دیشب ایتالیا امتیاز نمیگرفت ما امید داشتیم که بریم جزو 6 تا ولی الان حداکثر سوم میشیم.

اگه تو کل لیگ 7-8 بشیم و تو آسیا هم که قهرمان میشیم تو رده بندی میتونیم تا 11 بیایم بالا و شاید سال بعد بجا 4 تا بازی خونگی 6 تا بهمون بدن اونوقت خیلی بیشتر امید داریم که بیایم تو 6 تا.

ولی امسال برا اولین سال با وجود مصدومیت قائمی همین هم فوق العاده بود. ایشالا اون پول های میلیاردی فوتبالی ها بره تو جیب اینا ... :|

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-&quot; 1 مرحله 2 :-&quot;

اقا اول یه سوال مگا از گروه ایران قرار نیس 3 تا تیم صعود کنه؟ :-? 2 تا تیم میرن عایا؟؟
...
جاتون خالی من ک کلا ساعت رو کوکیدم نگاه کردم بعد 15 ب هفت باید میرفتیم مدرسه با بچهها رادیو اورده بودیم مدرسه سرالمپیاد ریاضی والیبال گوش میکردیم معلممون هم نصیحت :D والیبال ک برد مدرسه کلا رفت رو هوا یکمدیره ولی تبریک عالی بودن بچه ها

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

کی میدونه این شماره3 کیه؟

کی میدونس یه روزی از بهترینای دنیا میشه؟

65729295929220737257.jpg

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

از امروز عصر فروش یلیط ایران آلمان شروع شد بعد الان من رفتم می گه پر شده .... :O

Dandelion

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Q

به نقل از fitmal :
اقا اول یه سوال مگا از گروه ایران قرار نیس 3 تا تیم صعود کنه؟ :-? 2 تا تیم میرن عایا؟؟

دو تا تیم میره مرحله بعد ( پست های بالایی رو بخونید واسه افزایش آگاهی بد نیستا :-" )

به نقل از سپهر (Old Alex Delpiero) :
از امروز عصر فروش یلیط ایران آلمان شروع شد بعد الان من رفتم می گه پر شده .... :O

شــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــره P:>
جای ما رو خالی کنید

به نقل از NEO :
ضمنا من جدیدا ولاسکو رو که میبینم اصلا احساس خارجی بودن این شخص بهم دست نمیده و مدام فکر میکنم ایرانیه!
صمیمیتی که این آدم با مردم و خود بازیکنا داره مثال زدنیه و من مشابه‌اش رو قبلا ندیدم.

اصلا حرف دل من :لایک

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

به نقل از آیدا-ق :

+ اگه فرهاد ظریف نباشه که سرویسارو قشنگ جمع کنه برسونه بالای سر پاسور معروف چطوری میتونه این همه برنامه بچینه ؟ :D

+ گفتن که میرسه ، ایشالا که برسه

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

بچه ها پوریا فیاضی که تو صفحه قبل گفتین خونشون چند تا در اون ور ماست...بعد ما تا حالا رویتش نکردیم فقط یکی دو بار براش بنر زده بودن ..

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

لطفا تاریخ و ساعت بازیامون با آلمان رو بگید.
با تشکر! :D

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از فهــــیم :
لطفا تاریخ و ساعت بازیامون با آلمان رو بگید.
با تشکر! :D

یکیش همین جمعه س طهران ورزشگاه آزادی! دخترا هم را نمیدن :-<
ساعت 6عصر هم هست
اون یکیش هم 23م

بالا