• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مدارس مختلط

• شروع کننده موضوع b.95
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Platanus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
آخه برای چی؟
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک، فیزیک
پاسخ : مدارس مختلط

به نقل از radman :
من حرفتو قبول ندارم، میتونی ثابت کنی؟ اگه نتونستی دیگه ازین حرفا نزن.
ای کاش اگه شیوه ی مخالفت رو هنوز بلد نیستیم حداقل بلد باشیم احترام هم رو توی بحث نگه داریم.
1. من یک عالمه حرف زدم. حداقلش اینه که صریح و واضح بگی کدوم بخشش رو قبول نداری.
2. تو می تونی ثابت کنی که غیر از اینه؟
3. خودت گفتی که تو حرف من رو قبول نداری، این یعنی نظر شخصی تو نه یه قانون طبیعی، پس هر کس دیگه ای هم می تونه حرف تو رو قبول داشته باشه یا نداشته باشه.
4. با کدوم حکم و از کی تو برای دیگران اجازه ی حرف زدن یا نزدن صادر می کنی؟

گاهی خوبه قبل از اظهار بعضی حرفها یه چند ثانیه وقت تلف کنیم جمله هامونو از دید یه نفر دیگه بخونیم...

mahdiesrafili

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
مرند

من تو یه جا خونده بودم که در افغانستان هنگام شروع کلاسها یه پرده بین دختر ها و پسرها میکشن.اگه جدا باشه بهتره.چون پسرها یه حرفهایی رو نمیتونن با دخترا بزنن.

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از mahdiesrafili :
من تو یه جا خونده بودم که در افغانستان هنگام شروع کلاسها یه پرده بین دختر ها و پسرها میکشن.اگه جدا باشه بهتره.چون پسرها یه حرفهایی رو نمیتونن با دخترا بزنن.
مگه دیوانن؟ مدارسو جدا کنن که خیلی سنگین تره، مگه عروسیه که پرده میکشن؟ خوب دخترا هم نمی تونم درباره ی بعضی مسائل با پسرا حرف بزنن، کلا مدارس جدا بهتره، آدم راحت تره

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Analia :
مگه دیوانن؟ مدارسو جدا کنن که خیلی سنگین تره، مگه عروسیه که پرده میکشن؟ خوب دخترا هم نمی تونم درباره ی بعضی مسائل با پسرا حرف بزنن، کلا مدارس جدا بهتره، آدم راحت تره
اصلا هم اینطور نیست و این حرفت اشتباهه!؟! مگه توی دانشگاه اینطور نیست؟!؟! تازه رقابت هم برقرار میشه!؟؟!

Platanus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
آخه برای چی؟
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک، فیزیک

اگه مشکلات با جداسازی حل می شن پیشنهاد می کنم شهرهای جدا بنا کنن بعد یه مؤسساتی هم برای تولید مثل و بقای تژاد بشر راه اندازی کنن دیگه خیال همه راحت.

من نمی فهمم من یک عالمه دوست پسر دارم یک عالمه هم دوست دختر، رابطه ام هم با هر کدوم حد و مرز جدایی داره، اصولاٌ با بعضی ها می شه راحت تر یه چیزایی رو مطرح کرد با بعضی ها یه چیزای دیگه ای رو، ربطی هم به جفت آخر کروموزوم ها نداره. این تقسیم بندی ها و مرزکشی ها فقط تو ذهن ملته.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Platanus :
اگه مشکلات با جداسازی حل می شن پیشنهاد می کنم شهرهای جدا بنا کنن بعد یه مؤسساتی هم برای تولید مثل و بقای تژاد بشر راه اندازی کنن دیگه خیال همه راحت.

من نمی فهمم من یک عالمه دوست پسر دارم یک عالمه هم دوست دختر، رابطه ام هم با هر کدوم حد و مرز جدایی داره، اصولاٌ با بعضی ها می شه راحت تر یه چیزایی رو مطرح کرد با بعضی ها یه چیزای دیگه ای رو، ربطی هم به جفت آخر کروموزوم ها نداره. این تقسیم بندی ها و مرزکشی ها فقط تو ذهن ملته.
کاملا باهات موافقم!!؟

فقط توی ذهنیت!!(اونم فقط مسلمون ها) این چیز ها هست!؟! شاید من یه چیز هایی رو به دختر راحت تر بگم تا پسر؟!؟!

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

خداییش یه چیزایی رو من خودم به شخصه به یه پسر راحت تر می تونم بگم تا یه دختر...
کاش انقد تو کشورمون بحث دختر پسر نبود...کاش ...

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Analia :
اتفاقا تو بلاد كفر كه مدرسه ها مختلطن خيلي سطح علمي و رقابتي بالا ميره اينقدرم بي جنبه بازي درست نميشه

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

ملت عقده اي و بي eجنبه شدن بس كه محدودشون كردنeجُنبه برا ملت نمونده كه بخوان رقابت كنن

Omid Tabatabaee

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد صدوقي (جواد شرقي)
شهر
يزد

به نقل از راضيه :
ملت عقده اي و بي eجنبه شدن بس كه محدودشون كردنeجُنبه برا ملت نمونده كه بخوان رقابت كنن

ببخشيد محدوديت بي جنبه گي مياره ؟؟؟؟؟؟؟؟

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از Omid Tabatabaee :
محدوديت باعث عقده اي شدن ميشه
ملت عقده اي اي جُنبه ندارن
مثل استاديوم رفتن زنا زمان شاه زنا ميرفتن استاديوم اما هيچي نميشد
الان بدليل بي جنبگي مردم نميشه زنا برن استاديوم بدبخٍتي اينه نميدونم چرا حالا زنا بايد نرن شد يه بار مردا نرن

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

محدوديت باعث عقده اي شدن ميشه
ملت عقده اي اي جُنبه ندارن
مثل استاديوم رفتن زنا زمان شاه زنا ميرفتن استاديوم اما هيچي نميشد
الان بدليل بي جنبگي مردم نميشه زنا برن استاديوم بدبخٍتي اينه نميدونم چرا حالا زنا بايد نرن شد يه بار مردا نرن

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

اينكه ملتو محدود كردن باعث شده كه فك كنن اين محدوديت به ضررشونه و اگه اين محدوديت نباشه اكثرا ديگه نسبت بهش پايبند نيستن.پس بي جنبه ميشن.

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

محدودیت خودش بی جنبگی نمیاره...این بی جنبگی میاره که مردم مجبورن کارایی رو از رو ی اجبار انجام بدن و کار هایی رو از روی اجبار و حتی بر خلاف میل با طنیشون انجام ندن...این باعث می شه که مردم ما بخوان اینا رو تجربه کنن و وقتی میبینن که تو ایران به طور علنی نمی شه ، وقتی موقعیتی پیش بیاد یا در جمعی قرار بگیرن مسلما اون کار ها رو که همیشه می خواستن انجام بدن اما منعشون کردن رو می کنن.
اینه که باعث بی جنبگی می شه!

Platanus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
آخه برای چی؟
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک، فیزیک

وقتی چیزی رو محدود می کنیم، یعنی نمی خوایم دنبال راه حلش بگردیم، یعنی ترجیح می دیم مشکل رو دور بزنیم تا اینکه باهاش رودررو شیم. بدی کار اینجاست که مسائل اجتماعی/انسانی رو فقط در ظاهر می شه دور زد. نادیده گرفتن فقط باعث تشدید و یا روی هم تنلبار شدنش می شه.
در مورد این یک مثال خاص: تا کی قراره دو جنس از هم جدا بشن؟
بالاخره که یک زمانی باید با هم رودررو شن و اگر از بچگی، یعنی زمانی که آدم ها بیشتر توانایی و ظرفیت یادگیری رو دارن، این رودررویی به همراه آموزش صحیح (اجتماعی) صورت بپذیره، کمترین میزان مشکل پیش می آد. اما این متأسفانه نیاز به برنامه ریزی و کار اجتماعی آموزشی زیاد داره، برای همین همیشه ساده ترین انتخاب اینه مشکل رو ول کنیم به حال خودش. همون طور که با معلولین (جسمی و ذهنی)، مبتلایان به بیماری های خاص و کسانی که به هر دلیل با معیارهای استاندارد فاصله می گیرن (بله حتی ما به ظاهر استعدادهای درخشان) هم برخورد متفاوتی نداشتیم.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از گلبرگ :
اگر اینطوری بشه من مدرسه نمی رم.
خب همش كه اينطوري نميشه
شما ميتوني تو مدارس مورد علاقت تحصيل كني
تو بلاد كفر هم همينطوريه

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

به نقل از Dr.Eniac :
خب همش كه اينطوري نميشه
شما ميتوني تو مدارس مورد علاقت تحصيل كني
تو بلاد كفر هم همينطوريه
بله!حتی اگه همچین اتفاقی بیفته هم مسلما حق انتخاب وجود داره!

cpu

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپياد كامپيوتر مي خونم !
دانشگاه
شریف D:
رشته دانشگاه
نرم افزار D:

دوستان عزيز مدير جديد دارن تمامي معلمين مرد رو اخراج مي كنن (آقاي نصرتي ، دائمي ، طاووسي و چند تاي ديگه اخراج شدن) مملكت اسلاميه شما دارين راجع به مدارس مختلط حرف مي زنين ؟؟؟!!! :-ss در كل شايد 200 سال ديگه ملت جنبشو پيدا كردن چون راستشو بخواين اكثر (نه همه !) مردم ما بي جنبن (نمونش همون هنرستانيا كه واسه همايشه تقدير آموزش پرورش اومده بودن تو آمفي!) ولي اگه فرهنگ سازي بشه و ملت جنبشو پيدا كنن چيزه خوبيه كلن :D

cpu

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپياد كامپيوتر مي خونم !
دانشگاه
شریف D:
رشته دانشگاه
نرم افزار D:

تو مدرسه ما هم معلم پژوهش بودن ! مثلن خير سرمون با اين معلم ها پروژه هم داشتيم ! من شخصن با نصرتي پروژه كامپيوتر داشتم جلسه اول برق رفت ! جلسه دوم آقاي نصرتي كلاس رو همينجوري تعطيل كرد جلسه بعد به لطف دولت تعطيل شد از جلسه بعدم اخراج شدن ! حتا وقتي گفتيم فرزانگاني ايم ديگه جواب تلفنمونم ندادن تازه تو وبلاگشون هم نوشتن از شر فرزانگانيا خلاص شدم . به حلي ها اميدوارن فعلن X-( ! مي بيني تو رو خدا ؟! مگه تقصير مائه كه نصرتي مرده ؟؟؟!!!! :D

سیما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان
دانشگاه
ایشالا که شهید بهشتی :)
رشته دانشگاه
داروسازی

موافقم ما جنبشو نداریم البته من استثنام. ما مدرسمون دیوار به دیوار علامس و با هم تعطیل میشیم . نمیدونین وقتی زنگ میخوره همه با چه نشاطی میرن دم در.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا