• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان ۱]

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی
پاسخ : سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان ۱]

دوستان الآن مثکه ما بدهکارم شدیم ... :|

k.sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab

عاقا اومدم با بچه های تهرانی آشنا شم دوستای گل خواستین باهام دوست شین خواهرای عزیزم پ.خ بدین *-:

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

بله بدهکار شدیم.
زهرا: آدمایی که تو باهاشون برخورد داشتی آدم های مطلعی بودن حتما چون روژین خودمون یه فرزانگاه دویی همکلاسی زبانش بود که از منشا سرود ملی مطلع نبود و میگفت خیلی ها هم نمیدونن.

ما نگفتیم حلقه نه، گفتیم سرود ملی نه.

اینکه سر و ته هر جمله بنویسید، دعوا نداریم، بیشتر حس دعوا داشتن الغا میکنه؛ میدونیم هیشکی دعوا نداره.

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

من نگفتم حمله کنیم.
این بحث فایده ای نداره.

ما مخالفیم و مخالف خواهیم ماند.

توجیه های شما هم قابل پذیرش نیست.

+بچه ها ببینید چه چیزا که راجع بهمون نمیگن:
به نقل از lighter :
ایده پوستر جالبه ولی اصن مناسب کارگاه علوم نیست....می تونستید خیلی علمی ترش کنید و به جای این که از تیکه ها ی سرود ملی هاتون یه متن که سر تا تهش فقط برای خودتون مفهومه ( تازه اگه باشه) با عناصر دیگه بالن رو بسازید یا اصن اون نوار رو تنها میزاشتید و یه سری نماد از علوم مختلف رو بیخیال می شدید...این که مفاهیم مختلف رو کنار هم گزاشتید کاملا باعث شده بی مفهوم بشه!! اصن معلوم نیست پوستر کارگاه علومه با هنر یا اصن فقط یه چیز صرفا نمادینه و به کارگاه مربوط نیست.....البته بچه های فرزانگان 1 اونقدر اعتماد به نفس دارن که هر چیز بی مفهومی رو بهش افتخار کنن و زیر بار انتقاد نرن!! در هر صورت امیدوارم پروژه هاتون خیلی بهتر از اینا باشه و مرز رو حفظ کنه :|

h.f

نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

بچه ها واقعا دیگه قابل تحمل نیست همه چی رو دارید با همه چی قاطی میکنید فک کرذین اگه همه چی رو ببرید زیر سوال با یه سری توجیه های مسخره بخواید مارو بکوبید یا خراب کنید اگه اینجوریه ما هم خیلی راحت میتونستیم تو جاهای مختلف این بحث رو راه بندازیم ولی این کار رو نکردیم ...این رسمش نیست که یه سری آدم یه چی رو استفاده کنن بعد بگیم چرا یه چی هم طلبکار بشن میتونستید یه عذرخواهی یا نمیدونم یه دلیل کامل و خوب بیارید ...
خانمی که گفتی آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب اتفاقا از قدیم گفتن جلوی ضرر رو هرجا بگیری منفعته ...

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

بچه ها یکم خودتون رو جای هم بزارید، این سرود واقعا واسه بچه های ما عزیزه و من کاملا واسم قابل فهمه که بچه ها نسبت بهش حساس باشن، اینکه لحنشون هم با حساسیت بوده هم. و اینکه دوستان 2 هم ناراحت بشن از اون حرفا واسم قابل درکه.
ولی دلیل نمیشه که هر حرفی رو زد.
کلا خوب نیس و خیلی بدم میاد که شاهد این حرفا باشیم :/
خیلی ساده تر از این حرفاست بابا.

@روژین: :-?? :D

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

طوبی جان، من گفتم، به نظرم بحث سرود ملی استثنائا ربطی به سمپاد و اتحاد و اژه‌ای و فرهنگ و شعور و این مسائل نداره.
بماند که یه عده‌ای از بچه‌های ما کلا با فرزانگان دویی‌ها مشکل دارند و منکر هم نمی‌شم، ولی من شخصا با خود بچه‌های فرزانگان دو مشکل خاصی ندارم،‌ کلی هم دوست و آشنا دارم اونجا. پس مسئله سرود ملی رو به دشمنی و اینکه ما شمارو سمپادی نمی‌دونیم ربط ندید لطفا! شما سمپادی هستید، ماهم با شما دوستیم، ولی خب به نظر من این دلیل نمی‌شه که سرود ملی‌های ما تو فرزانگان دو هم خونده بشه. و اینکه بگیم چون یه تعدادی از بچه‌های راهنمایی یک می‌رن دبیرستان دو، اونجا سرود ملی‌های دبیرستان یک خونده بشه توجیه درستی نیست. همون طوری که ممکنه بچه‌ها برن دبیرستان دو، ممکن هم هست برن فرهنگ یا ابوریحان یا حتی نرجس! یعنی اونجا هم باید سرود ملیای ما خونده شه چون اونا راهنمایی فرزانگان یکی بودند؟

@زهرا :‌ راست می‌گی، تفاوت عقایده شاید :D من نظرم باهات متفاوته همچنان. می‌دونی، به نظرم اشتباهی که داری می‌کنی، اینه که سرود ملی رو مثل یه آهنگ یا یک قطعه هنری یا همچین چیزی ببینی. ما خواننده نیستیم که آهنگ بخونیم بدیم بیرون که ملت هم گوش کنند خوششون بیاد حس خوب بهشون دست بده و ارتباط برقرار کنند باهاش. سرود ملی یه شاهکار موسیقی قرار نیست باشه!
سرود ملی یه رسمه، یه سنته که تا جایی که می‌دونم که از سال 74 تو مدرسه ما بوده. رسم مدرسه‌ی ماست، به تنهایی، و نه سمپاد. ارزش هر سنتی، به خاص بودن و منحصر اون جامعه (اینجا فرزانگان یک) بودنشه. اینکه جاهای دیگه‌ام سرود ملی بخونند، مث اینه که به زور سعی بشه سنت فرزانگان یک اونجا هم پیاده بشه که من همچنان دلیلی نمی‌بینم برای این کار.

Toobiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

روژین: وقتی ما رفته بودیماسم مدرسه همون فرزانگان بود,نه ابوریحان و نرجس و ... :D و خب ما هم حلقه و اینا میزدیم و اصن این چیزا مطرح نبود,فکرشم نمیکردن بچه ها(نه 1 نه 2) اصن که کسی مالک سرود باشه... اولین کارگاهمون هم که گذاشتیم عکساش هست,خود بچه های فرزانگان1 اومده بودن تو حلقه مون و باهامون میخوندن و هیچکس هم ناراحت نبود از خونده شدن سرود ها...
حالا که دیگه بچه های دو هم این رسم رو دارن و نمیشه تعطیلش کرد,سرود هم که دارن خودشون میگن دیگه...فکر کنم از سرودای شما فقط "چون من همه سرگردان" و "لبریز" و "پرواز بندباز"رو میخونن,سرودای بعدیتون نیست خیلی بین بچه ها تا اونجا که من میدیدم...

درکل من امسال مدرسه نبودم و نمیدونم چه خبره و چجوری خوندن یا چی... ولی همون تعداد سال هایی که شما وارد این رسم شدین,خیلی از بچه های 2 هم این رسم رو داشتن(مسلماً شما ها هم از سال 74 تو این قضیه ها نبودین :D ) و نمیشه بیاین بگین کلا تعطیل...

نمیدونم چقدر تونستم منظورمو بگم... :-? :D

h.f

نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

بچه ها باشه بخونین قبول ولی با سطل ؟ واقعا یعنی سرود ملی انقدر کم اهمیت شده که با سطل خونده بشه ؟

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از طـوبـــــــی :
روژین: وقتی ما رفته بودیم اولاً اسم مدرسه همون فرزانگان بود,نه ابوریحان و نرجس و ... :D و خب ما هم حلقه و اینا میزدیم و اصن این چیزا مطرح نبود,فکرشم نمیکردن بچه ها(نه 1 نه 2) اصن که کسی مالک سرود باشه... اولین کارگاهمون هم که گذاشتیم عکساش هست,خود بچه های فرزانگان1 اومده بودن تو حلقه مون و باهامون میخوندن و هیچکس هم ناراحت نبود از خونده شدن سرود ها...
حالا که دیگه بچه های دو هم این رسم رو دارن و نمیشه تعطیلش کرد,سرود هم که دارن خودشون میگن دیگه...فکر کنم از سرودای شما فقط "چون من همه سرگردان" و "لبریز" و "پرواز بندباز"رو میخونن,سرودای بعدیتون نیست خیلی بین بچه ها تا اونجا که من میدیدم...

درکل من امسال مدرسه نبودم و نمیدونم چه خبره و چجوری خوندن یا چی... ولی همون تعداد سال هایی که شما وارد این رسم شدین,خیلی از بچه های 2 هم این رسم رو داشتن(مسلماً شما ها هم از سال 74 تو این قضیه ها نبودین :D ) و نمیشه بیاین بگین کلا تعطیل...

نمیدونم چقدر تونستم منظورمو بگم... :-? :D

من فکر می‌کنم فرزانگان بودن اینجا ملاک نیست. فرزانگان یک بودن ملاکه. فقط. همون که تو خیابون فلسطینه!

ببین طوبی، منظورت اینه که ما همون قدری سرود ملی خوندیم و باهاش خاطره داریم که سومای فرزانگان دو الان، واسه همین حق بیشتری نسبت بهشون نداریم؟
حرفت مثل اینه که توقع داشته باشی یه ایرانیِ 20 ساله، از سنت‌ها و فرهنگای کشورش دفاع نکنه و براش مهم نباشه، فقط اونا که هشتاد سالشونه حق دارند دفاع کنند. چه اهمیتی داره که من چند ساله تو این مدرسه‌ام؟ مهم اینه که فرزانگان یک مدرسه من هم هست. منم همونقدری بهش تعلق دارم که یه فارغ التحصیل 5 سال پیش.

و اینکه بچه ‌های هم دوره شما با خوندن سرود ملی‌ها مشکلی نداشتند، شاید به خاطر این بوده که درست خونده می‌شده و ارزشش حفظ می‌شده،این بوده که حساسیت نشون ندادند. این وضعی که ما دیدیم و شنیدیم، حقیقتا هم ناراحت شدن داره.
بعدم به هرحال من دقیقا نمی‌دونم چرا براشون مهم نبوده، ولی ما برامون مهمه و دوست نداریم،‌ تکلیف چیه؟
من خودم به عنوان یه سوم فرزانگان یکی که الان پایه‌مون سرود ملی داره، دوست ندارم همچین اتفاقی براش بیفته.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

توضیحات روژین کامله. فقط یه پرانتز باز کنم.
ما منظورمون خوندن شدن سرود ملی تو هر مدرسه‌ای به جز یک هست. نه اینکه زوم کرده باشیم رو دو. فقط چون تو دو مطرح تره بحث کشیده شد بهش.

Toobiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ROzhiN :
من فکر می‌کنم فرزانگان بودن اینجا ملاک نیست. فرزانگان یک بودن ملاکه. فقط. همون که تو خیابون فلسطینه!
الان این ملاک شده،اون موقع نبود...

منم کشور رو مثال میزنم...
فرض کن یه کشور داریم به اسم X. اهالی این کشور یه رسمی دارن.
بعد از مدتی یه کشور جدید تاسیس میشه به اسم Y.چند نفر از اهالی X و چند نفر هم از اهالی کشورای دیگه به این کشور جدید Y مهاجرت می کنن.
اهالی Yای که از X اومدن به اون رسمشون ادامه میدن،و کسایی هم که از کشورای دیگه اومده بودن کم کم این رسم رو یاد میگیرن و اون رسمی که از Xشروع شده بوده،جزو رسم های Y هم میشه...
حالا فرض کن چند نسل از اون بنیان گذارای y گذشته که اهالیِ جدید X قیام میکنن و میگن کشور Y حق نداره این رسم رو داشته باشه،چون این رسم از X شروع شده...
این منطقیه واقعا؟ :-?

اگه مشکلتون اشتباه و بد خونده شدن سرود ها،یا کلا خونده شدن سرود هاتون هست،که داره کم کم درست میشه و سرودای خودشونو میگن :D
ولی اگه مشکلتون اینه که این رسم کلا باید حذف بشه از مدارسی غیر از فرزانگان۱، نشدنی و غیر منطقیه...

Mahshid.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از استرانسیم :
دوستان در جریان سرود ملی و حلقه : به نظرم اصلا وارد بحث و حتی گفت و گو هم نشین ... منم می خواستم جوابشونو بدم ولی خوب ارزششو ندارن ، غرور انقدر جلوی چشمانو گرفته که حتی حاضر نیستن به حرف های ما فکر کنن ... ما می خواستیم که با هم متحد و یکرنگ باشیم.حالا که اونا تمایلی ندارن چرا خودمونو خسته کنیم ؟! به جاش رو پای خودمون می ایستیم ( همون طور که تا حالا ایستادیم )
درسته این مدل حرف زدن؟ حداقل ما هرچی میگیم، توهین نمی‌کنیم. :rolleyes:
متحد و یک‌رنگ؟! فکر نکنم خوندن سرود ملی‌ها با زدن روی سطل نشانه‌ی اتحاد باشه! :|

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

طوبی قضیه اینه که تو این مورد اونقدرا بحث منطق مطرح نیست. یه حس و ارزش درونیه که گاهی با تعصب هم همراه میشه. البته نه تعصب بد.
در واقع میتونیم توجیه کنیم و دلیل منطقی بیاریم، ولی کاملا منطقی نیست.

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از طـوبـــــــی :
الان این ملاک شده،اون موقع نبود...

منم کشور رو مثال میزنم...
فرض کن یه کشور داریم به اسم X. اهالی این کشور یه رسمی دارن.
بعد از مدتی یه کشور جدید تاسیس میشه به اسم Y.چند نفر از اهالی X و چند نفر هم از اهالی کشورای دیگه به این کشور جدید Y مهاجرت می کنن.
اهالی Yای که از X اومدن به اون رسمشون ادامه میدن،و کسایی هم که از کشورای دیگه اومده بودن کم کم این رسم رو یاد میگیرن و اون رسمی که از Xشروع شده بوده،جزو رسم های Y هم میشه...
حالا فرض کن چند نسل از اون بنیان گذارای y گذشته که اهالیِ جدید X قیام میکنن و میگن کشور Y حق نداره این رسم رو داشته باشه،چون این رسم از X شروع شده...
این منطقیه واقعا؟ :-?

اگه مشکلتون اشتباه و بد خونده شدن سرود ها،یا کلا خونده شدن سرود هاتون هست،که داره کم کم درست میشه و سرودای خودشونو میگن :D
ولی اگه مشکلتون اینه که این رسم کلا باید حذف بشه از مدارسی غیر از فرزانگان۱، نشدنی و غیر منطقیه...

ببین آخه داستان اینه که راهنماییِ یک با دبیرستانش فرق می‌کنه. نمی‌تونی هر دورو X بگیری. کسانی که از راهنمایی رفتند فرزانگان دو، اصلا سرود ملی ای از دبیرستان نداشتند که بخوان بخونن. من قبل از اینکه بیام دبیرستان یک، اگه می‌رفتم دو، سرود ملی ای بلد نبودم که اونجا بخوام بخونمش. پس کی رفته اونجا رسم رو گسترش داده؟ خود فرزانگان دویی ها. (هیچ اهمیتی هم نداره که راهنمایی کجا بوده باشند) درواقع کسی رسمش رو ادامه نداده، یه عده ای رسم رو تقلید کردند. فرقشون معلومه یا بیشتر توضیح بدم ؟ نسبت به تقلید، هرگونه اعتراضی وارده به نظر من و منطقیه، چون دوستان فرزانگان دویی، هرچند که راهنمایی یک بوده باشند، هیچ مالکیتی نسبت به این سنت و این سرود ملی های دبیرستان یک ندارند. این مثال تو در مورد حلقه می‌تونه صادق باشه، چون حلقه رسم مشترک بین راهنمایی و دبیرستانه. که من با حلقه زدن و یه سری شعر خوندن مثل شعرای راهنمایی ما، مشکلی ندارم. حتی شنیدم تو بعضی شهرای دیگه‌ام هست، مشکلی هم نیست، باشه. ولی سرود ملی فرق می‌کنه.

درضمن من نمی‌فهمم، چرا هی میگید نشدنیه حذفش، خیلی راحت، خبر می‌تونه برسه به فرزانگان دو، و خود بچه‌هایی که درجریان مخالفت ما هستند جلوی ادامه‌اش رو بگیرند و حتی مسئولین. چرا نشدنی باشه؟ از گذشته که نمی‌شه حذفش کرد، دیگه ادامه پیدا نکنه ولی!

@مرضیه :‌ منم موافقم که جای بحثی نمونده دیگه اما با این وضع مطمئنا اتفاق خاصی نمی‌افته و سرود ملی خوندن ها ادامه پیدا می‌کنه. بهتره که خود فرزانگان دویی های عزیز توجیه بشن و جلوی ادامه‌اش رو به صورت خودجوش بگیرند!

@طوبی :‌ ماهم اتحاد رو دوست داریم! ولی بدون سرود ملی‌های ما هم می‌شه اتحاد داشت. اتحاد بیشتری حتی.

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

دوستان محترم فرزانگان ۲، چیزهایی که ما(شخصا خودم) در اختتامیه کارگاه علوم شما دیدیم جای هیچ بحثی رو نمیذاره دیگه.
بس کنید.
ما به اندازه کافی بحث کردیم.

سرود ملی برای فرزانگان ۱ تهران است و برای فرزانگان ۱ تهران خواهد ماند.

با آدمایی که راجع به ما اینجوری فکر میکنن بحث نکنیم بهتره.

+میتونیم در ف.ب هم اعلام نارضایتی کنیم.

Toobiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

من نگفتم رسم سرود ملی رو بردیم فرزانگان2,گفتم رسم حلقه و سرود خوندنو بردیم...
حالا اینکه چه سرودی خونده بشه,و ناراحتی شما از اینکه سروداتون خونده بشه تو حلقه شون,داره حل میشه و خودشون دارن سرودای خودشونو میگن...

بحث بیشتر از این به نظرم فایده ای نداره راستش,فقط یه سری نکته ها بود که فکر کردم بد نیست بهشون توجه بشه و گفتمشون,کلا اون موقعا که اتحاد بچه ها بیشتر بود رو بیشتر دوست داشتم و روابط قشنگ تر بود,همین
با قانع کردن من هم چیزی عوض نمیشه,چون عملا هیچ نقشی تو مدرسه ندارم دیگه. :D

barani

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو ^.^
شهر
تهرانـــ
مدال المپیاد
ادبـــی
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی تکنولوژی نساجی

سلام :)
به عنوان یه عضو کوچیک از خانواده ی سمپاد لازم دونستم حرف بزنم..
خب..
واقعا نمیدونم چرا انقدر اختلاف هست همیشه..
راستش این حس برتری ای که تعداد زیادی از فرزانگان 1 ای ها دارن نسبت به ما،واقعا غیر قابل تحمل شده دیگه..
اون سال که ما آزمون دادیم ،ملاک 1 ای یا 2 ای شدن فقط منطقه بود.. :|
بیاین واقع بین باشیم و 4 اُمین کارگاه رو با 28 اُمین مقایسه نکنیم..
بچه های ما واقعا با جون و دل با کمترین امکانات تلاش کردن بهترین باشن..اگه نشده ،حتما از اشتباهاتمون درس میگیریم..بیاین قبول کنیم هیچ کارگاه یا سمیناری خالی از اشتباه و اشکال نیست..بی انصاف نباشین :)
جنگ که نیست :|
بازتاب حرفاتون رو روی کسانی که کارگاه ما نیومدن ،هم مد نظر بگیرین..
سیاه نمایی هم حدی داره دیگه..

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از جـــــــــــلاد لــاغر :
بچه ها باشه بخونین قبول ولی با سطل ؟ واقعا یعنی سرود ملی انقدر کم اهمیت شده که با سطل خونده بشه ؟
:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O
خیلی ممنون از مرضیه جان که کاملا درست و کامل مسائل رو انتقال داده :|
بچه مام همونقدر که شما برای سرود ملی هاتونارزش قائل اید براشون ارزش قائلیم..
واین که من نمیدونستم که "ما همه فِ رِ زِ"هم سرود ملی سال خاصی باشه و خوندنش با زدن روی میز و سطل مشکل داشته باشه...
خدایی آخه 2ثانیه فکر کنید..مثلا لبریز و پرواز بند باز رو ما با سطل خونده باشیم؟! :O

به نقل از مه‌شید :
درسته این مدل حرف زدن؟ حداقل ما هرچی میگیم، توهین نمی‌کنیم. :rolleyes:
متحد و یک‌رنگ؟! فکر نکنم خوندن سرود ملی‌ها با زدن روی سطل نشانه‌ی اتحاد باشه! :|
بابت حرف استرانسیم من معذرت میخوام.کارش درست نبود.
lighterرو نمیشناسم..حرف اونم درست نبود :|

واین که اصلا من حتی نمیتونم واکنش بچه ها رو به حذف حلقه تصوّر کنم.
و مرضیه که گفتن "میگن باهاش خاطره دارن.چه خاطره ای مثلا؟"
واقعا لازمه توضیح بدم؟؟؟؟
همینقدر بدون که همون اندازه که تو خاطره دادی منم دارم,همکلاسیمم داره,الان بچه های اول هم دارن فارغ التحصیلامونم دارن...
آدم چی بگه به بعضیا :|

اینم دوست داشتید بخونید.
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,93490.590.html

sadafak

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

دقیقا با زهرا موافقم.گ"
کاری ندارم چه فردی این حرفا رو زده فقط واسم عجیبه که فرق اون آهنگ "گومبا گومبا" -که اونم ما با میز زدیم نه سطل و نوع آهنگش ضرب ایجاد میکنه- و لبریز مثلن براتون مشخص نیست هنـــوز!

+اینکه چیزیو نبینی ی چیزه.اینکه چیزیو نبینی و تو دلت یا ذهن خودت نظر بدی راجبش و دیدگاه انتقادی (اعتراضی مناسب تره البته) بگیری یه چیزه.اما اینکه یه چیو نبیــنی؛به خودتم زحمت ندی دو ردیف بری جلوتر تا ببینی لااقل و بعد با این اطمینان واسه بقیه هم نقل کنین و آدمو مورد مواخده (املا :D) قرار بدی ی چیز دیگستــا :-"

بالا