• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آینده سایت

SinaSabetifard

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
سلام

به نظرم اصلی ترین دلیلی که همه بچه های اینجا توش بودن چه اون دانش آموزی که امسال تازه سمپاد قبول شده چه اون فارغ التحصیلی که 10 سال هست از سیستم جدا شده این بود اینجا میشد از خیلی چیز ها حرف زد و درک شد

خلاصه میدونم قطعا هزینه های سایت داری خیلی بالا رفته و شاید واقعا از یک جا به بعد نشه به تنهایی از پس این کار اومد و نیاز به همکاری دو جانبس

پیشنهادی که من دارم و شاید به نظر بعضی ها خوب باشه و به نظر بعضی ها خوب نباشه و دوستان بالاتر خیلی بهش اشاره کردن این هست برای یکسری خدمات ویژه تر هزینه بکنیم
حالا یا میتونیم از یکسری مواردی که قبلا محدود نبودن استفاده بکنیم یا یکسری از مواردی که محدود هستن رو برای افراد کم بکنیم یچیزی شبیه پریمیموم
که اون کاربری که میخواد رایگان استفاده بکنه محدودیت خاصی روش اعمال نشه و اون کاربری که هم میخواد هزینه بکنه اپشن هایی در اختیارش گرفته بشه

عموم کابرا متن بلند یا عکس اپلود نمیکنن

مثلا قسمت حرف بزن محدودیت 3 ارسال در روز داره
کلا محدودیت متن نویسی نداریم(یچیزی مثل توییتر)
هیچ ایکونی کنار اسم نیست و شاید بشه مواردی بهش اضافه کرد مثل پیکسل های روی کیف
درست کردن موضوع چیزی هست که همه کاربرا انجام نمیدن و ...

امیدوارم اینجا بمونه

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک
واقعیت اینه که ملت دیگه زیاد اینجا نمیان. کلا این سایت خیلی خیلی خلوت تر از قبل شده. من دو سال پیش این حس رو داشتم و الآن حتی در مقایسه با دو سال پیش هم خلوت تره. به طرز عجیبی هم ناگهان از حول و حوش کنکور سال قبل بد تر شد، که نمیدونم چرا.

آدمای هم سن من (-/+ ۵ سال) توی دوران هات بودن فروم های اینترنتی بزرگ شدن که تلگرام و دیسکورد و ... وجود نداشتن. دوره‌ی کارکرد اینجا خیلی که وقته که سر اومده، و شاید بیشتر به خاطر ارزش "معنوی" محتواهای سال های قبل هنوز بسته نشده.

با وجود خاطرات زیادی که توی این ۱۵ سال از این جا دارم، به نظرم بسته شدنش انتخاب درستیه.

hedyeh..

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1403
نخیر من تازه اومدم 😭

spy404

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
مهاجرت به فروم های رایگان
همت کردن دوستان و دونیت کردن

Alef

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
‌S
شهر
‌YZD
سال فارغ التحصیلی
1405
اگه سمپادیا وجود نداشت آدمی بودم که هر چیزی که محیط بهش القا کرده رو پذیرفته. آدمای اینجا عقایدم رو به چالش کشیدن و باعث شدن که رشد کنم. (دو سه سال پیش یه اکانت دیگه داشتم)
بسته شدن اینجا ناراحت کننده‌ست و مهر تاییدی بر این پدیده هست که دوره فروم های این شکلی و وبلاگ‌ها به پایان خودش نزدیکه. نمی‌دونم چرا، ولی دلم برای این دوره تنگ می‌شه، با وجود اینکه در نقطه اوج این دوره کاربر اینترنت نبودم و یه بچه بودم.
اگه درست یادم مونده باشه یه بار کاربر @Leo گفته بود که اینجا براش حکم یه جور خونه‌ امن (safe house) تو اینترنت رو داره. برای منم همینطور. اینجا یکی جاهای مورد علاقه‌من روی اینترنت بود و هست.
حتی درصورت به پایان رسیدن داستان انجمن سمپادیا، خود سمپادیا تموم نمی‌شن. محیطی مشابه این تشکیل می‌شه. دیر یا زود. چیزی که ناراحت کنندست از دست رفتن تمام این خاطرات و این کامیونیتی (هر چقدر هم که کوچک باشه) هست.

_Hani_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
من تو این سایت یاد گرفتم چجوری با جامعه ارتباط برقرار کنم
شاید این مدل سایت ها قدیمی شده باشه
ولی ارزشمنده که از قسمت های مختلف ایران یا حتی جهان به این سبک و روش کنار هم جمع باشیم و ارتباط برقرار کنیم
و از نظر من، این سایت ارزشش خیلی بالاتر از فروم های دیگست

Novarg

🍀
نام مرکز سمپاد
حلی ۶
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام
من نمیخوام خیلی عرفانیش کنم
ولی خب واقعا سمپادیا حداقل چیزش این بود که رفیقای خوبی پیدا کردم
و از اون طرف جایی هست که بیام بگم چقدر خوب شد فلان تغیرو کردم یا فلان تغیرو اعمال کنم تو خودم
واقعا دل منم تنگ میشه، اگرچه هیچوقت همین الان با بودنش هم اون سمپادیای سابق نمیشه

رنگین کمان

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
من هنوز سینگلم. یکم دیگه صبر کنید بعد تعطیل کنید :-"
جدا از شوخی نمیشه جای تعطیل کردن بفروشین به کسی؟؟

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
آقا
ماشالله ما تو سایت دکتر و مهندس کم نداریم
اونا اگه هر یکی دو ماه یبار زیاد نه در حد صد/دویست تومن بتونن مشکل خیلی حل میشه

Sorosh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۲
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1402
راه اندازی کمپین
هر کاربر ۵۰۰۰ تومان
تبلیغ گرفتن از المپیاد لب، ایریسک،طلایی ها
سایت های آموزش آنلاین ماز و…
البته نه در حدی که کل سایت پر بشه و اعصاب خوردی باشه : )))
امکانات ویژه که دوستان هم گفتن جالبه
مثل تغییر یوزرنیم پولی
یا همون فونت و اینها به صورت ماهانه
یا غالب های کلی رنگی و متنوع تره سایت و…

چه جالب :|

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
اتفاقا من این موضوع هر بار میومدم سایت ذهنمو درگیر میکرد که واقعا آیا این سایت واقعا سودی (پول) برای صاحبش نداره و اینکه اگه اینجوری نیست چطور هزینه هاشو میده
خب مثل خیلی از برنامه ها و سایتا اگه چند تا تبلیغ اضافه بشه نه تنها هزینه ی سایت آزار دهنده نیست بلکه میتونه یکمی هم سود رسان باشه برای کسی که چند سال خرج این سایت کرده

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
باید این قانون که تبلیغات در سایت ممنوعه یکم تغییر کنه

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
جامعه این سایت خاصه ،ادمای خفنی توش هست و راحت تر میشه جواب سؤالامون و پیدا کنیم،من داشتم برا کنکور و دانشگاه سرچ میکردم که اینجارو پیدا کردم و برای انتخاب رشته و خوابگاه و …چیزای مفیدی میشه پیدا کرد+اینجا آدمایی هستن که از هرجای دنیا باشن بازم خیلی بهم شبیهن
برای مدیریت میشه به ینفر که علاقه و وقتش و داره اکسس داد و برای هزینم شاید بشه شماره کارت داد جای درگاه پرداخت یا همون تبلیغ چیز خوبیه
هرچند که بشدت سایت خلوت شده نسبت به چهارسال پیش ولی شاید بشه دوباره بش رونق داد
اگه فرومای این شکلی قدیمی شده چرا نینی سایت پرقدرت داره ادامه میده؟
و اگه هزینه ای نداشته باشه همون فریز کردنی که بچه ها گفتن بهتر از حذف کامله چون یه عالمه تاپیک خوب اینجا هست

بالا