نهایی‌ها و نهایی‌ها ۱۴۰۳

*100RA*

لنگر انداخته
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
دوستان یه سوال 😁
بنظرتون کتاب کار زبان رو حتما باید بخونم؟
یعنی چیز عجیب و جدید و نکته ای توشه ؟ اگه همون کتاب زبان رو بخونم کفایت نمیکنه؟
کتاب کار هر درسش یه ربع زمانتو میبره
من دیدم که سوال میاد
مرور کردنت ضرری نداره

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
اصلا نمیشه یه استان قانونش فرق داشته باشه
کلا سوالای آذربایجان شرقی یکم سطحش بالاس (تو استانیا) برا همین فکر میکنن از تکمیلی اومده در حالی که اون سوالا برای کل استانه
کشوری هم باشه که اصلا امکان نداره از تکمیلی بیاد
بابا سال پیش سوالات علوم و ریاضی ما کاملا متفاوت بود با بقیه مدارس. چندتا سوالش یکی بود ولی چنتاش هم فرق داشت. مدرسه هامون هم از همون اولش اطلاع رسانی کرده بودن که از تکمیلی هم میاد سوالا
البته اگه امسال کشوری باشه قضیه‌ش فرق می‌کنه قطعا

عسلی

عثّل
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
یه سوال ، البته احتمالا جای مناسبش نیست ولی خب
چقدر قراره برای مثال این نهایی دهم تو کل روند کنکور تاثیر بزاره؟ یعنی مثلاً خراب کردنش یه چیز غیر قابل جبرانه؟
خدای نکرده زبونم لال چشمم کور...😂 اگه میانگین نمراتم ۱۸ بشه ، خیلی واویلا میشه ؟

SinaSabetifard

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
چقدر قراره برای مثال این نهایی دهم تو کل روند کنکور تاثیر بزاره؟ یعنی مثلاً خراب کردنش یه چیز غیر قابل جبرانه؟
خدای نکرده زبونم لال چشمم کور...😂 اگه میانگین نمراتم ۱۸ بشه ، خیلی واویلا میشه ؟
الان که 20 درصد کار هست کلا مورد داشتیم پارسال تراز نهایی 8500 یا شایدم 7500 با کنکور 11500 برق تهران رفت

Sanaii

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
؟؟؟آباد
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
دامپزشکی
بله خیلی وایلا میشه چون از اونایی که نمراتشون بالاتره از همین حالا عقب میفتی ولی بخون بخون 18 چیه امتحان نهایی از کتاب درسیه ها هر کاری ازت برمیاد انجام بده مطمئن باش که میتونی خیلی بهتر از اینا بشی

Miniall

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1405
مدال المپیاد
قسمت نشد شرکت کنم :(
نه مهربون امسال ما کلا آزمایشی امتحانامون نهاییه و 10 درصد تأثیر داره 18 عالیه بعدشم دهم سالیه که 80 درصد بچه ها افت دارن مثلا من خودم پارسال افتضاح ترین نمره ام 18.75 (تو طول سال) خرداد هم اون عربی رو 19.75 گرفته بودم ولی امسال خیلی گند بود برا تازه دارم به دبیرستان عادت میکنم
20 درصد. 30 درصد و 40 درصد دیگه داری که اونا مهم تره تا این یه قلم فقط سعی کن تلاش کنی
*-:

Sanaii

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
؟؟؟آباد
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
دامپزشکی
نه مهربون امسال ما کلا آزمایشی امتحانامون نهاییه و 10 درصد تأثیر داره 18 عالیه بعدشم دهم سالیه که 80 درصد بچه ها افت دارن مثلا من خودم پارسال افتضاح ترین نمره ام 18.75 (تو طول سال) خرداد هم اون عربی رو 19.75 گرفته بودم ولی امسال خیلی گند بود برا تازه دارم به دبیرستان عادت میکنم
20 درصد. 30 درصد و 40 درصد دیگه داری که اونا مهم تره تا این یه قلم فقط سعی کن تلاش کنی
*-:
عزیزم واقعا ده درصده؟اینو از کجا میگید؟اگه اینطوریه که خیلی خوبه خواهرم همسن شماست انقد استرس داره و کلاس نوشته و کتاب خریده میخونه، مطمئنی آیا؟

Miniall

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1405
مدال المپیاد
عزیزم واقعا ده درصده؟اینو از کجا میگید؟اگه اینطوریه که خیلی خوبه خواهرم همسن شماست انقد استرس داره و کلاس نوشته و کتاب خریده میخونه، مطمئنی آیا؟
اره قشنگم توی کانال آموزش و پرورش شاد نوشتن که برای یازدهم و دهم درصد ها تغییر کرده چون اولین ساله که نهایی هستند ( کنکور 1405 : دهم 10 درصد، یازدهم 20 درصد، دوازدهم 30 درصد) (کنکور 1404 :یازدهم 20% دوازدهم 30%) میتونین ببینید من اگه پیامش رو پیدا کنم میفرستم همه جا پخش شد از آخر اسفند

Miniall

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1405
مدال المپیاد
🌐درصد تاثیر امتحانات نهایی هر پایه در کنکور مشخص شد

💢 با اعلام معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، درصد تأثیر امتحانات نهایی هر پایه در متوسطه دوم نظری برای کنکور مشخص گردید. بر این اساس:

🔰در کنکور ۱۴۰۴ از ۶۰ درصدی که سوابق تحصیلی تاثیر دارد
🔸۴۰ درصد مربوط به پایه دوازدهم
🔸۲۰ درصد مربوط به پایه یازدهم است.

🔰در کنکور ۱۴۰۵ ‌تاثیر ۶۰ درصدی سوابق تحصیلی در سه پایه خواهد بود، شامل:
🔹۳۰ درصد برای پایه دوازدهم
🔹۲۰ درصد‌ پایه یازدهم
🔹۱۰ درصد‌ پایه دهم

#تاثیر_معدل
#سوابق
اسم این کاناله : https://shad.ir/dahom_markazi

نام مرکز سمپاد
پادگان فرزانگان شعبه نمنمنه
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1406
مدال المپیاد
طلای المپیاد خواب
امتحان نهایی نوشتن فرمول برای سوال محاسباتی لازمه؟

یکیم باید فرمول رو نوشتاری بنویسیم یا علمی؟

مرغابی

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۶
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000

فرمول ها و واحد ها بهشون نمره تعلق میگیره
مثلا اگر جواب یک سوال دو ولت بشه و شما بنویسی ۲ به احتمال بالا ۰.۲۵ از دست میدی حتما فرمول های کتاب درسی رو باید استفاده کنی و کامل توی پاسخ برگ بنویسی.
موثره
بعدا فرصت ترمیم داری و اینجوری هم نیست که فقط ۲۰ نمره خوبی باشه.ولی چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشيماني؟ سعی کن نمره زیر ۱۸ ۱۸.۵ نگیری : ))

عسلی

عثّل
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
موثره
بعدا فرصت ترمیم داری و اینجوری هم نیست که فقط ۲۰ نمره خوبی باشه.ولی چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشيماني؟ سعی کن نمره زیر ۱۸ ۱۸.۵ نگیری : ))
موضوع اینه که من الان دارم تمام تلاشمو میکنم
ولی این موضوع که تو چون خیلی نخوندی قراره نمرت کم بشه و اگه خرابش کردی دیگه کلا باید بی خیال کنکور بشی و بری دانشگاه آزاد شهرتون باعث میشه کل روح و روانم درگیر باشه

• لایک
امتیازات: R.Z

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
موضوع اینه که من الان دارم تمام تلاشمو میکنم
ولی این موضوع که تو چون خیلی نخوندی قراره نمرت کم بشه و اگه خرابش کردی دیگه کلا باید بی خیال کنکور بشی و بری دانشگاه آزاد شهرتون باعث میشه کل روح و روانم درگیر باشه
بولشت محضه هرکی گفته
تمام تلاشت بکن نمونه سوال هاهم حل بکن. با چیز خیلی عجیبی قرار نیست رو به رو بشی!
سوال ها اذیت کننده نیست، کامل نوشتن اذیت کننده است نگرانش نباش.

نود درصد این حرفا جو سازیه به این دلیل که شما از فرصتی که الان داری خوب استفاده کنی و کم کاری نکنی توش. یه جورایی میخوان بترسین که سفت بگیرید.
نمیگم مهم نیست میگم ترسناک نیست : ))

SinaSabetifard

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام

یکی از بچه ها اومد بیرون گفت 20 میشم فیزیک رو تا اینکه فهمید تمام مسائلی که فرمول ننوشته بود ازش نمره کم کردن شد 18.25

و تازه واحد هم 0.25 عه

مصحح نهایی برای من نوشته بود 5 چی ؟ 5 تا آجر ؟ 5 تا دستمال کاغذی؟

یسوال هم گسسته بود گفته بود یه گرافی رسم کنیم درجه همه راس ها فلان باشه و اینا منم رسم کردم تو تصحیح زده بود نگفتی گرافت چند تا راس داره؛ داری میبنی دیگه

نیم نمره کم کرده بود

fαтeмe

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
علوم پزشکی
رشته دانشگاه
پزشکی

خیلی شدید لازمه. دوستام سر همین چیزا کم میشدن وگرنه خود سوال رو بلد بودن چطوری به جواب آخر برسن
هرچی بلدی بنویس حتی اگه دیدی لازمه یه توضیح خلاصه هم کنارش بنویس واحدها یادت نره فرمول ها یادت نره

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
معلم هندسه ما پارسال مصحح نهایی بود چند تا نکته گفته بود گفتم اینجا هم بگم

+اصلا اصلا تو حاشیه ننویسین حتی واحد و یا هرچی چون وقتی اسکن بشه حاشیه ها میره

+توی هندسه خصوصا اگه به شکل خودتون چیزی اضافه کردین یا... حتما در حد یه جمله بنویسین (مثلا: از نقطه A به خط d پاره خطی رسم میکنیم تا آن را در B قطع کند)

+دور جواب کادر بکشین اون وسط گم نشه=)

+اگه خواستین نتیجه ای بگیرین بگین از روی چی بوده و بگین هرچیزی از کجا اومده (مثلا باید بگی AB||BC طبق رسم ،خط d مورب طبق فرض و بعدا روی اون علامت در نتیجه حتما بنویسین طبق قضیه خطوط موازی

*100RA*

لنگر انداخته
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404

عسلی

عثّل
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
دوستان اگه مثل @Sety بنظرتون نکته ای هست که می‌تونه مهم باشه با ماهم در میون بزارین 🎈

نرگسیوم

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ایلام
شهر
ایلام
سال فارغ التحصیلی
1406
یکی از بچه ها اومد بیرون گفت 20 میشم فیزیک رو تا اینکه فهمید تمام مسائلی که فرمول ننوشته بود ازش نمره کم کردن شد 18.25

و تازه واحد هم 0.25 عه

مصحح نهایی برای من نوشته بود 5 چی ؟ 5 تا آجر ؟ 5 تا دستمال کاغذی؟

یسوال هم گسسته بود گفته بود یه گرافی رسم کنیم درجه همه راس ها فلان باشه و اینا منم رسم کردم تو تصحیح زده بود نگفتی گرافت چند تا راس داره؛ داری میبنی دیگه

نیم نمره کم کرده بود
ترسیدم. :|

بالا