نهایی‌ها و نهایی‌ها ۱۴۰۳

یه چیزی فقط بگم. من نهایی ۴۰۲ رو دادم و خب طبیعتا تجربم نزدیک تر به این نهاییه
پارسال چون خیلی ها نمیدونستن ماجرا چیه و قطعی شدن باعث شد یکم سطح سوالات بالاتر بره کتاب رو جدی نگرفتن. یعنی من میدیدم طرف میره فلان کتابکار ویژه کنکور رو میخونه واسه نهایی بعد کتابشو گذاشته کنار😐
اولین توصیم اینه. کتاب درسی رو جدی بگیرید. از بعد عکس امام تا صفحه آخر کلمه به کلمه حتی زیر شکل ها
این باعث میشه نمره خیلی خوبی بگیرین چون فکرتون سر جلسه از سطح کتاب بالاتر نمیره و باعث میشه مغز کتاب رو اسکن کنه تا جواب رو پیدا کنه نه هزارتا کتاب تست رو

نمونه سوالم حتما حل کنین. مخصوصا واسه زبان خیلی کمک میکنه اگه قبلش زیاد متن های ریدینگ ببینین سرعتتون میره بالا و قلقش دستتون میاد🚶‍♀️

برگه‌های ما نهمی‌ها رو معلم‌هامون تصحیح می‌کنن یا چی؟
نیازه یه سری شکل‌های خاص رو بخونیم؟مثلاً یه‌شکلی توی فصل ۶ کتاب وزارتی هست و ورقه‌های سنگ‌کره و نوع حرکتشون رو نشون داده. الآن نیازه من نکته به نکته، به فلش‌هاش توجه کنم و ببینم مثلا نازکا به آمریکای جنوبی نزدیک می‌شه یا دور؟
یا مثلاً برای مطالعاتمون، قسمت جغرافی، یه نقشه هست از جریان‌های آبی گرم و سرد. نیازه دونه به دونه حفظ کنم که مثلاً کوروشیو جریان آب گرمه؟ و توی اقیانوس اطلسه؟ یا صرفاً باید چند تا مثال جریان آبی گرم و سرد بلد باشم؟
لطفاً جواب بدیددد.

برگه‌های ما نهمی‌ها رو معلم‌هامون تصحیح می‌کنن یا چی؟
نیازه یه سری شکل‌های خاص رو بخونیم؟مثلاً یه‌شکلی توی فصل ۶ کتاب وزارتی هست و ورقه‌های سنگ‌کره و نوع حرکتشون رو نشون داده. الآن نیازه من نکته به نکته، به فلش‌هاش توجه کنم و ببینم مثلا نازکا به آمریکای جنوبی نزدیک می‌شه یا دور؟
یا مثلاً برای مطالعاتمون، قسمت جغرافی، یه نقشه هست از جریان‌های آبی گرم و سرد. نیازه دونه به دونه حفظ کنم که مثلاً کوروشیو جریان آب گرمه؟ و توی اقیانوس اطلسه؟ یا صرفاً باید چند تا مثال جریان آبی گرم و سرد بلد باشم؟
لطفاً جواب بدیددد.
آره معلم هاتون صحیح میکنن.
شکل های علوم لازمه بلدشون باشی مثلا همون حرکت ورقه ها.

چند نمونه جریان آب گرم و سرد نام ببری کافیه ، نیازی نیس که اون نقشه رو حفظ باشی.
اوکیه.
البته منظورم علومه بود. چون همین نازکا مثلاً هم با چند تا قاره، هم با آب‌ها ارتباط داره. بقیه‌شون هم همین‌طور. مغزم می‌پوکه
اما عیب نداره 😂

توی شبه نهایی برای شیمی جدول مندلیف دادن
یعنی برای نهایی هم میدن؟

سلام
بچه ها برای لیسینینگ زبان، کاری که بشه روتین وار انجام داد و نمره این قسمت از امتحان نهایی رو کامل گرفت پیشنهاد میدید؟ نزدیک دو هفته وقت دارم.

سلام
بچه ها برای لیسینینگ زبان، کاری که بشه روتین وار انجام داد و نمره این قسمت از امتحان نهایی رو کامل گرفت پیشنهاد میدید؟ نزدیک دو هفته وقت دارم.
لیسنینگ های کتاب متن کاملشون تو گوگل هست رو حفظ کن، هر روز فایل صوتی هاشو گوش بده

لیسنینگ های کتاب متن کاملشون تو گوگل هست رو حفظ کن، هر روز فایل صوتی هاشو گوش بده
کتابهایی مثل فرمول بیست هم از این مدل لیسینینگ ها داره، تمرینشون به درد نهایی میخوره ؟یا کتابکار خوبی اگه سراغ داری... حقیقتا میدونم نمره ام قراره سر این بره واسه همین از الان میخوام براش برنامه بچینم

کتابهایی مثل فرمول بیست هم از این مدل لیسینینگ ها داره، تمرینشون به درد نهایی میخوره ؟یا کتابکار خوبی اگه سراغ داری... حقیقتا میدونم نمره ام قراره سر این بره واسه همین از الان میخوام براش برنامه بچینم
فرمول 20 هم عالیه ، اولویت اول خوندن لیسنینگ های کتاب‌ به طور کانل باشه بعد برو سراغ تمرین های فرمول 20،میتونی هرروز فایل های صوتی کتاب رو گوش کنی تا گوشت به شنیدنش عادت کنه.

فرمول 20 هم عالیه ، اولویت اول خوندن لیسنینگ های کتاب‌ به طور کانل باشه بعد برو سراغ تمرین های فرمول 20،میتونی هرروز فایل های صوتی کتاب رو گوش کنی تا گوشت به شنیدنش عادت کنه.
https://uploadkon.ir/uploads/355d15_24متن-فایل-های-صوتی-یازدهم.pdf
متن یا اسکریپت بخش های
Listening & Speaking
و
What You Learned

دروس کتاب دانش آموز زبان انگلیسی پایه یازدهم همراه با پاسخ سوالات

کودوم درسا تو همه رشته های نظری مشترکه؟

کودوم درسا تو همه رشته های نظری مشترکه؟
سلام
انسانی جغرافیا، زبان، نگارش، ادبیات، انسان و محیط، سلامت و بهداشت، تنظیم خانواده، مدیریت خانواده، دفاعی و رسانه‌اش با بقیه مشترکه
چیزای دیگه بین همه رشته‌های نظری مشترک نیست

اینترنت من مشکل داره یا جدی برای همه سنجش خطای timeout of 15000ms exceeded رو نمایش میده؟

سلام
انسانی جغرافیا، زبان، نگارش، ادبیات، انسان و محیط، سلامت و بهداشت، تنظیم خانواده، مدیریت خانواده، دفاعی و رسانه‌اش با بقیه مشترکه
چیزای دیگه بین همه رشته‌های نظری مشترک نیست
ریاضی و تجربی مشترک زیاد دارن
نمیدونستم تو انسانی اینا مشترکن
مچکر

• لایک
امتیازات: Roxan
بچه ها کسی تونسته کارت ورود به جلسه اش رو بگیره؟
اینترنت من مشکل داره یا جدی برای همه سنجش خطای timeout of 15000ms exceeded رو نمایش میده؟
دقیقا
از my.sanjesh.org رفتی یا مای مدیو؟

Back
بالا