• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور سوالات غیر درسی کنکور 1403

Amélie

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1404
میشه دوتا پایه رو باهم تست زد؟ در طول سال..

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
تصویب شد که عمومی برگشته یا فقط در حد حرفه؟

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
میشه واسه 404 باشه خدایا
لطفااااا

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
داستان اینجاس تو نخوندی رفیق صمیمیتم نخونده بچه های مدرسه اتونم نخوندن باقی بچه های کشورم نخوندن...
همه تو ی سطحن
گارانتی میدید اگر میدونستیم که قراره عمومی باشه ، بازم من نمیخوندم تا الان دوست صمیمیمم نمیخوند باقی بچه های کشور هم نمیخوندن؟
مثل مسابقه دو ۱۰۰ متر میمونه ، ۸۰ تاشو اومدیم تا الان میگفتن بیشتر از ۵ متر بر ثانیه نمیتونید بدویید الان میگن میتونید بدویید با هر سرعتی الان دیگه برنده شانسیه جدی چون فرصت فاصله انداختن گرفته شد

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
من یه دونه ترمیم داشتم زیرش زاییدم(ببخشید اینجوری میگم)
تعادل برقرار کردن بین کنکور و نهایی خیلی سخت‌تر از تعادل بین عمومی و اختصاصی تو کنکوره
این تکنیک‌ها هم نمی‌خواد توجه کنی
مثل باقی درس‌هاس اینم
با این تفاوت که ۸۰ تا تست دینی تو نبم ساعت تموم میشه
من خودمم خیلی با تستی موفق ترم ، لااقل میدونم غلط من یا درست من یک نمره واحد و مشخص داره وخطا نداره
نهایی این تضمین نیست اصلا به هیچ وجه

ولی از اونورم عمومی پایه تشریحی خوندم
ببینیم چی میشه

arina._.sorayyaei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام من ورودی دهم تجربی هستم و تازه میخوام خوندنو شروع کنم
در مورد برنامه ریزی و نوشتن برنامه و اینا رفتم پیش مشاور یک جلسه ۴۵۰ گرفت مشاوره خودش سال ۴۰۱ کنکور داده بود و دانشجو بود
دوستانی که کنکور دادید به نظرتون لازمه مشاور بگیرم؟خیلی سوال دارم که بپرسم و واقعا سردرگمم
داشتن مشاور میتونه عین یه چراغ راهنما باشه که راه رو بهت نشون میده و میتونه خیلی کمک کننده باشه
البته به شرط اینکه مشاور خوبی باشه

Mamadmm

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
ناکجاآباد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1405
داشتن مشاور میتونه عین یه چراغ راهنما باشه که راه رو بهت نشون میده و میتونه خیلی کمک کننده باشه
البته به شرط اینکه مشاور خوبی باشه
مشاور مدرسه بود
رفتم یه جلسه ببینم خوبه یا نه
ولی الان میبینم خودم میتونم از پسش بر بیام برنامه هامو بنویسم
به نظرتون لزومی داره ادامه بدم؟؟

hypnos

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
انتظار...
مشاور مدرسه بود
این مشاور نقش پشتیبان رو هم داره؟ اگر این مشاور نقش پشتیبان رو هم ایفا می‌کنه به نظرم خیلی خوبه.
ببین بعضی اوقات آدم خودش شروع می‌کنه به خوندن و خوب هم پیش می‌ره،یهو خالی می‌‌کنه و انگیزه از دست می‌ده.وجود یه پشتیبان که هر هفته بهش گزارش بدی خیلی کمک می‌کنه.
ولی اگر حس می‌کنی خودت از پسش برمیای قطعا حست درست‌تره

arina._.sorayyaei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
مشاور مدرسه بود
واقعا مشاور همون قدر که میتونه کمک کننده باشه برای رسیدن به هدف میتونه نابود کننده هم باشه
کنکور خیلی پیچ و خم داره بودن یه آدم کار درست خیلی میتونه خوب باشه ولی اگه خودت فک میکنی واقعا با برنامه ای که مینویسی میتونی پیشرفت کنی و واقعا این پیشرفت رو تو ترازات دیدی پس داری درست پیش میری

Mamadmm

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
ناکجاآباد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1405
راستش حس کردم خیلی خوب نیست
چون اونجایی که من رفتم چند نفر از دوازدهم هم بودن و به هممون یه برنامه یک شکل داد
در کل زیاد خوشم نیومد

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
کنکوریا تو برنامه قلمچیتون عمومیا اومده؟

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
کنکوریا تو برنامه قلمچیتون عمومیا اومده؟
ذاتا پنجشنبه ها عمومی بود. منتها اختیاری و رتبه و تراز اینا نمیده تا جایی که یادمه. بعد اینکه برگشت عمومی ها تکذیب بشه توی شورای نگهبان، فک کنم تغییر بدن

Artin...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
بچه ها شما فلم چی هاتونو چطوری تحلیل میکنید؟
من همیشه جمعه ها حالشو ندارم و هی عقب میفته و حتی تا سه شنبه یا چهارشنبه هم ممکنه عقبش بندازم یا درس به درس جداگانه تحلیل کنم که میدونم خیلی بده.
یه روش بگید که هم خوب باشه هم واقعا احساس کنم که ارزش وقت گذاشتنو داره که جمعه ها اینطوری تنبلی نکنم

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
من همیشه جمعه ها حالشو ندارم و هی عقب میفته و حتی تا سه شنبه یا چهارشنبه هم ممکنه عقبش بندازم یا درس به درس جداگانه تحلیل کنم که میدونم خیلی بده.
یه روش بگید که هم خوب باشه هم واقعا احساس کنم که ارزش وقت گذاشتنو داره که جمعه ها اینطوری تنبلی نکنم
مشاورم به من گفت فایده نداره همرو پشت سرهم جمعه تحلیل کنم الکی سرم شلوغ میشه،دونه دونه بذار تو فردای تایم مطالعت و تحلیل کن یعنی مثلا قرار بوده دوساعت شیمی داشته باشی همونو بذار برا تحلیل

Artin...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
مشاورم به من گفت فایده نداره همرو پشت سرهم جمعه تحلیل کنم الکی سرم شلوغ میشه،دونه دونه بذار تو فردای تایم مطالعت و تحلیل کن یعنی مثلا قرار بوده دوساعت شیمی داشته باشی همونو بذار برا تحلیل
آخه خیلی عقبم میندازه این کار
امتحانش کردم تا حالا
اونقد عقب میفتم که اصن نمیتونم سر دو هفته برنامه هامو تموم کنم
خیلی دلم میخواد یه جوری بتونم همون جمعه از شرش خلاص شم اما خب اگه اینجوری باشه که مشاورت گفته پس باید یه فکر دیگه کنم:/

arina._.sorayyaei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
اون لحظه که تو ذهنت موقع آزمون دادن راه حل نمیاد یا خوندی ولی موقع آزمون فراموش میکنی کجا بود ذهنت یه جرقه میزنه که اگه همون روز تحلیل کنی اون مطلبی که نمیدونستی یا فراموش کرده بودی کاملا تو ذهنت میشینه سعی کن روز جمعه و نهایتا تا شنبه تموم کنی من خودمم نمیتونستم تحلیل کنم ولی فیلم های تحلیل آزمون تو سایت میذاشتن و خیلی خوب بود میتونی از اونا استفاده کنی

نام مرکز سمپاد
Farz ll
شهر
Kerman
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
Teh
رشته دانشگاه
Nursing
منم جمعه ها حوصله ی تحلیل نداشتم چون مغزم خسته شده بود نمیتونستم بعد از آزمون تحلیلی که میکنم رو درک کنم 😅.....اخه لزومی نداره پشت سر هم باشه فقط مهمه تحلیل بشه تا دستت بیاد چه خبره از من گاهی اوقات به هفته ی دوم هم می‌کشید مثلا میدیدم وقت کم میارم برای بودجه ی 2 هفته ی بعدی.... یه جوری میچیدم که هر روز بازه های زمانی کمتری بزارم برای تحلیل و سعی کنم تا آزمون بعدی تمومش کنم...ولی غالبا پخش میکردم توی هفته ی اول.... مثلا صبح ها که بیدار میشدم( به خاطر همون موضوع که موکول‌ش نکنم به روزهای دیگه و در نهایت انجامش ندم اول تحلیل میکردم بعد پیشروی) اول از درسی که بیشترین غلط و نزده رو توش داشتم شروع میکردم غ و ن ها تحلیل میشد بعدش شک دارهایی که درست زده بودم بعدشم درست ها... اینجوری هر درس همراه تحلیلش کتاب و نکاتی که نوشته بودم رو هم مرور میکردم...اگه وقتم کم بود اول غلط ها و نزده ها... یه روز دیگه هم شک دار ها و صحیح ها....

هیولا

این اکانت خاموش شد.
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1403
نظرتون چیه گروه بزنیم با هم تایم بیداری، میزان خوندن و تعداد و تست و اینا رو به هم بگیم و یه طورایی به هم گزارش بدیم؟ یا گزارش ندیم هم یه چیزی مثل رفع اشکال داشته باشیم؟ (لایک)
یا توی فوکوس تو دو گروه جدا بزنیم که محدودتره توی پیام دادن و اینا؟ (خوشحال)
هر دو رو موافقید اگه (دبل لایک)
مخالف هم که دیسلایک

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
نظرتون چیه گروه بزنیم با هم تایم بیداری، میزان خوندن و تعداد و تست و اینا رو به هم بگیم و یه طورایی به هم گزارش بدیم؟ یا گزارش ندیم هم یه چیزی مثل رفع اشکال داشته باشیم؟ (لایک)
یا توی فوکوس تو دو گروه جدا بزنیم که محدودتره توی پیام دادن و اینا؟ (خوشحال)
هر دو رو موافقید اگه (دبل لایک)
مخالف هم که دیسلایک
گروه چجوریه اینجا؟
بلد نیستم
تلگرام راحت تر نیست؟

هیولا

این اکانت خاموش شد.
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل