• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور سوالات غیر درسی کنکور 1403

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
بهترین موقع برای استارتو انتخاب کردی و اینو بهت بگم که ۸۰ درصد بچه ها از دوازدهم شروع میکنن به خوندن و تویی که از الان بفکری، مطمئنا از اونا جلوتری فقط وسواس به خرج نده که آرامش و روحیتو از بین میبره.
احساس عقب بودن کردم علی T___T

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
بچها برای ساعت خواب و این داستانا، چطوری ساعت بیداری رو درست کنم و بدنم رو به صبح زود درس خوندن عادت بدم؟ T__T صبح‌ها زیادی کند و کرختم T___T

هانی

عثّل
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
یه سوال
نهایی ها خیلی سخت بودن؟یعنی خیلییییی؟
راحت نمیشن ۱۷ به بالا گرفت؟
نمیشه دو سه ماهه جمعش کرد؟

Roxan

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
بچها برای ساعت خواب و این داستانا، چطوری ساعت بیداری رو درست کنم و بدنم رو به صبح زود درس خوندن عادت بدم؟ T__T صبح‌ها زیادی کند و کرختم T___T
دوس آب سرد( اگه آدمی نیستی ک سنگکوب کنی...
هوای بیرونم حوبه حول و حوش 6..اگه میخوای این تایم پاشی ی پیاده روی سر حالا میاره...
اگه خیلی دیر.. 10 اینا پا میشی یهو نکنش 6...
کم کم بکشش عقب.. نیم ساعت نیم ساعت.. تو دو س هفته درس میشه

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
UI
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
والا یه زنگ قوی انتخاب کن برا گوشیت. اوایل موقع بیدار شدن ممکنه فوش بدی ولی موقع بیدار شدن اگه خواستی بخوابی به هدفات فکر کن. یادمه وقتی میخواستم صبح بلند شم موقعی که میخواستم از جام بیام بیرون یه جمله ای تو ذهنم اتومات میومد جملش فک کنم این بود
همت بلند دار که مردان روزگار از همت بلند به جایی رسیده اند. نمیدونم ولی چرا همش این تو ذهنم پلی میشد😂
باید سعی کنی که ذهنت بدنتو کنترل کنه و اگه بتونی این کارو بکنی این مشکلم حل میشه و بازدهی درسخوندنتم میره بالا

چه جالب :|

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
من یه درسو که میخونم مثلا مثلثات اول از منبع اول تست های فردشو میزنم از منبع دومم روتین دارم که ۱۰ تا تست ۱۰ تا تست میزنم
به نظرتون این کار اشتباهه؟ یعنی مثلا اینکه همزمان چند تا فصل از یه درسو تست میزنم و یه فصل جدیدو شروع میکنم ؟
آخه این کارو میکنم که قبلیا یادم نره

adxxrixxn

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
دوستان من کنکورم405عه،رشتمم انسانیه
چه توصیه ای دارید برام؟و اینکه راجب علوم فنون استرس دارم چون پیش خوانی نکردم براش توصیه ای دارید؟

Neauphle

گِردباد
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1405
کسی از اشتراک الماس ماز استفاده کرده؟ راضی بودید؟ من گرفتمش اما مرددم که کدوم اساتید رو انتخاب کنم. ممنون می‌شم اگه تجربه داشتید راهنمایی کنید‌:-‌"

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری
کسی از اشتراک الماس ماز استفاده کرده؟ راضی بودید؟ من گرفتمش اما مرددم که کدوم اساتید رو انتخاب کنم. ممنون می‌شم اگه تجربه داشتید راهنمایی کنید‌:-‌"
درود
من اشتراک الماس مازو گرفتم
خیلی عالی و به صرفه بود
آزمونا چه تستی چه تشریحی استفاده میکردم
اساتیدو بخوام بگم،عزیزی برای ریاضی،هادیان فرد برای شیمی،و فرهمندنیا برای زیست عالین.
خودم زیستو با خیراندیش میرفتم ولی تست طلایی رو رفتم با فرهمندنیا.
فیزیکم ماز خوب نیست راستش به نظر من.
قضاتی عاليه.

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
UI
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
من یه درسو که میخونم مثلا مثلثات اول از منبع اول تست های فردشو میزنم از منبع دومم روتین دارم که ۱۰ تا تست ۱۰ تا تست میزنم
به نظرتون این کار اشتباهه؟ یعنی مثلا اینکه همزمان چند تا فصل از یه درسو تست میزنم و یه فصل جدیدو شروع میکنم ؟
آخه این کارو میکنم که قبلیا یادم نره
بنظرم توی ریاضی اگه وقتشو داری، توی یه مبحث تا اونجایی که میتونی تستای اون کتابو بزن و اگه حتی از اون کتاب همه تستای مثلثاتشو زدی برو سراغ یه کتاب دیگه معمولا اگه سه تا کتاب تست از یه مبحث بزنی به تسلط نسبی میرسی. ریاضی خصوصا توی حسابان یعنی سوال حل کردن

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام، یه مسئله‌ای هست که من رو خیلی کلافه کرده!
بعد از هر آزمون وقتی تحلیل می‌کنم می‌بینم که بالای ۵۰ درصد غلط هام خیلی الکی و چرت بوده! یعنی اون مبحث رو خوب بلد بودم و روش حل و تکنیک‌اش رو هم به خوبی بلد بودم، ولی با یه اشتباه محاسباتی خیلی مسخره یا نخواندن یه کلمه از صورت سوال یا اشتباه خواندن یه کلمه از صورت سوال اون تست رو غلط زدم.
مدیریت زمانم خوبه، سال پیش تو ۴-۵ تا از آزمون های گزینه دو شرکت کردم و تو این تابستون هم تو آزمون های کانون شرکت کردم. (منظورم اینه که با فضا و شرایط آزمون آشنایی دارم)
سوالم اینه که این اتفاق برای اکثر بچه ها میوفته؟ و راهکاری هم دارید که این مشکل رو برطرف کنم؟
ممنون.

iShirley

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
ماتمکده
سال فارغ التحصیلی
1403
بعد از هر آزمون وقتی تحلیل می‌کنم می‌بینم که بالای ۵۰ درصد غلط هام خیلی الکی و چرت بوده! یعنی اون مبحث رو خوب بلد بودم و روش حل و تکنیک‌اش رو هم به خوبی بلد بودم، ولی با یه اشتباه محاسباتی خیلی مسخره یا نخواندن یه کلمه از صورت سوال یا اشتباه خواندن یه کلمه از صورت سوال اون تست رو غلط زدم.
مدیریت زمانم خوبه، سال پیش تو ۴-۵ تا از آزمون های گزینه دو شرکت کردم و تو این تابستون هم تو آزمون های کانون شرکت کردم. (منظورم اینه که با فضا و شرایط آزمون آشنایی دارم)
سوالم اینه که این اتفاق برای اکثر بچه ها میوفته؟ و راهکاری هم دارید که این مشکل رو برطرف کنم؟
ممنون.
منم این مشکل رو داشتم
کلا سعی کن صورت سوالو درست بخونی و زیر کلمات مهم خط بکشی
حتی شده من درست هم بخونم صورت سوالو و درست حل کنم مثلا اگر مسئله باشه ولی با توجه به صورت سوال و روندی که طی شده آدم بین دو گزینه بمونه و اگه یادش بره صورت سوال چی گفته بود اشتباه بزنه
برا محاسباتم دلیل کلی فک کنم تمرکز باشه
من خودم سر آزمونا تو ذهنم با خودم محاسباتی که داشتم انجام میدادمو تکرار میکردم که بفهمم دارم چیکار میکنم و یهو وسطش حرکت احمقانه ای نزنم کلا یه چیز دیگه دربیارم

چه جالب :|

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
من الان تا آخر تابستون نمیتونم پایه رو تموم کنم
تو سال چیکار کنم ۱۲ رو که میخونم هیچی ولی نمیدونم از اول سال چیکار کنم ادامه پایه رو بخونم تا یه دور تموم بشه بعدش ۱۱و ۱۰ رو جدا جدا بخونم یا از اول سال ۱۰ رو شروع کنم دوباره بخونم از اول بعدشم ۱۱ بقیه رو ول کنم
میشه یکی راهنماییم کنه 🙏🏻
بیشتر درسایی هم که مونده از ۱۱

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
ممنون.
سوالو خیلی با عجله نخون... دور کلمات مهم خط بکش...
محاسباتی هارو هم همه ی محاسبات رو بنویس.. هیچی رو ذهنی نزن...
(ب نظرم.. فاقد تجربه! در زمینه کنکور) ی مدت سرعتت اومد پایین نرماله... ک بی دقتی هات کم شه...

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
UI
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
من الان تا آخر تابستون نمیتونم پایه رو تموم کنم
تو سال چیکار کنم ۱۲ رو که میخونم هیچی ولی نمیدونم از اول سال چیکار کنم ادامه پایه رو بخونم تا یه دور تموم بشه بعدش ۱۱و ۱۰ رو جدا جدا بخونم یا از اول سال ۱۰ رو شروع کنم دوباره بخونم از اول بعدشم ۱۱ بقیه رو ول کنم
میشه یکی راهنماییم کنه 🙏🏻
بیشتر درسایی هم که مونده از ۱۱
با بودجه بندی قلمچی برو جلو اینجوری حداقل کاری که برات میکنه اینه که ذهنتو از شلوغی درمیاره

هانی

عثّل
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
🔺️کنکور در سه سال آینده به روال قبل برگزار می‌شود

🔹نمایندگان مجلس مصوب کردند که کنکور سال‌های ۱۴۰۳، ۱۴۰۴ و ۱۴۰۵ به روال سال‌های قبل از کنکور ۱۴۰۲ برگزار شود.

🔹وزارت آموزش و پرورش مکلف است تمام زیرساخت‌های لازم جهت اعمال تاثیر قطعی معدل در تعیین تراز و رتبه شرکت کنندگان در کنکور سال ۱۴۰۶ و بعد از آن را فراهم کند.

راسته؟😐😐

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
🔺️کنکور در سه سال آینده به روال قبل برگزار می‌شود

🔹نمایندگان مجلس مصوب کردند که کنکور سال‌های ۱۴۰۳، ۱۴۰۴ و ۱۴۰۵ به روال سال‌های قبل از کنکور ۱۴۰۲ برگزار شود.

🔹وزارت آموزش و پرورش مکلف است تمام زیرساخت‌های لازم جهت اعمال تاثیر قطعی معدل در تعیین تراز و رتبه شرکت کنندگان در کنکور سال ۱۴۰۶ و بعد از آن را فراهم کند.

راسته؟😐😐
هنوز کامل تصویب نشده ولی احتمالش هست قطعی بشه

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
الان سوال اینجاست که
چجوری عمومی بخونیم؟ جدی روش مطالعه فارسی و عربی باید چجوری باشه؟
کلاس باید بریم برای فارسی و عربی؟
اصلا کدوم کتابا برای عمومی ها خوبن؟(دهم)
آیا باید عمومی خوندمون توی برنامه روزانه مون باشه؟ چند ساعت؟

بالا