• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور مشکلات درسی کنکور 1403

نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1397
تلگرام
بله میشه کار غیرممکنی نیست اگر دستت گرم باشه برای همین تاکید میکنم دستتون رو به تست زدن گرم کنین چیزی که گفتم انجام دادم قبلا و تنها لازمش انگیزه بالاست. کنکورای جدید خصوصا توی درسی مثل ریاضی با یکی دوتا کتاب نمیشه از پس سوالاش براومد شما کنکور دی و تیر امسال رو اگر ببینی متوجه بالارفتن سطح سوالا خصوصا توی درس حسابان و هندسه میشی بنابراین باید اکثر منابع بازار رو بررسی کنین تا این ذهن انواع مختلف تیپ تست هارو دیده باشه. شما سر جلسه کنکور وقت فکر کردن به محتویات سوالو نداری. وقتی سوالو میخونی باید ببینی قبلا نمونشو حل کردی و میتونی ایده روش بزنی یا اگه نمیتونی ولش کنی چون وقتی برای فکر کردن نیست پس نباید شما سرجلسه با دیدن سوالا سوپرایز بشی. منبع زیاد زدن به شما کمک میکنه که ایده بگیری و سر جلسه بجای سوپرایز شدن بری سراغ حل کردن بجای بازی کردن با سوال. یه مثال برات میزنم که عینا برای خودم توی کنکور دی امسال اتفاق افتاد. بعد دفترچه ریاضی حس خوبی داشتم چون سر جلسه با اینکه سوالارو پیچونده بودن اما ایده هاش توی ذهنم بهم الهام میشد و خودم باورم نمیشد که چجوری تونستم ۱۳ تا حسابان بزنم و جالب تر اینکه سر سوالای فیزیک دیدم دقیقا دوتا سوال از مبحث القا و مغناطیس از کتاب میکرو نقره ای کپی شده بود(فقط عددو عوض کرده بودن). میخوام بگم که شما هرچی توی تست زدن(اصولی تست زدن) زیاده روی کنی، ضرری نمیکنی بلکه سرعتت توی حل تست بالاتر میره و میتونی کلی وقت سیو کنی. اما یسری کتابایی هستن که واقعا آشغالن و شما نرید سمتشون که فک کنم توی معرفی کتابا گفتم کدوماست که دیگه وقتتون سر زدن تستای این کتابا هدر نره
این حرف‌ها از روز ازل زده می‌شده و کارکردی جز از بین بردن اعتماد به نفس شما نداره.
شما شروع بکنین به خوندن و خودتون متوجه میشین با چند تا تست به چه مقدار تسلط می‌رسین.
زمان بی‌نهایت نیست که واسه خودتون رویاپردازی کنید.
کمالگرایی پیشه نکنید و اولویت‌بندی کنید. اولویت این هست که در تعداد قابل توجهی مباحث تسلط نسبی داشته باشید نه این که در تعداد معدودی از مباحث تسلط مطلق داشته باشید.
اگر یک فصل رو از منبعی که تعداد تست‌هاش خیلی زیاده شروع کنید و موفق نشید فصل رو به اتمام برسونید و نیمه کاره رها کنید، عملا اون فصل رو از دست داده‌ید.
از منبعی که قابل تمام کردن هست شروع کنید و اگر به تسلط کافی نرسیده بودید تست‌های بیشتری کار کنید.

یک ویدیویی از یکی از مشاورای ارشد قلمچی بود که الان نمیدونم کجاست که توش با دقت محاسبه کرده بود که شما چه قدر زمان دارید و چه مقدار تست می‌تونید بزنید و نشون داده بود که این توصیه‌های فضایی که آدم برای باید برای هر درسی شونصدهزار تا تست بزنه عملا غیرممکنه.

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
شیطان پرستیِ آنتوان لاوی(ص)
این حرف‌ها از روز ازل زده می‌شده و کارکردی جز از بین بردن اعتماد به نفس شما نداره.
شما شروع بکنین به خوندن و خودتون متوجه میشین با چند تا تست به چه مقدار تسلط می‌رسین.
زمان بی‌نهایت نیست که واسه خودتون رویاپردازی کنید.
کمالگرایی پیشه نکنید و اولویت‌بندی کنید. اولویت این هست که در تعداد قابل توجهی مباحث تسلط نسبی داشته باشید نه این که در تعداد معدودی از مباحث تسلط مطلق داشته باشید.
اگر یک فصل رو از منبعی که تعداد تست‌هاش خیلی زیاده شروع کنید و موفق نشید فصل رو به اتمام برسونید و نیمه کاره رها کنید، عملا اون فصل رو از دست داده‌ید.
از منبعی که قابل تمام کردن هست شروع کنید و اگر به تسلط کافی نرسیده بودید تست‌های بیشتری کار کنید.

یک ویدیویی از یکی از مشاورای ارشد قلمچی بود که الان نمیدونم کجاست که توش با دقت محاسبه کرده بود که شما چه قدر زمان دارید و چه مقدار تست می‌تونید بزنید و نشون داده بود که این توصیه‌های فضایی که آدم برای باید برای هر درسی شونصدهزار تا تست بزنه عملا غیرممکنه.
کاشکی ادمین های این خراب شده شما رو ادمین تاپیک های کنکوری می کردن
من ۲ ساله اینجام و می تونم بگم جنس متن های شما با واقعیت بیش تر از بقیه متن ها ارتباط دارند

Feynman

Ermia
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
برنز فیزیک
سلام. ی سوال داشتم. اگر در مورد موضوعی کلاسی رو از دست دادیم و خودمون خواستیم بخونیمش بدون معلم و با کتاب چه توصیه ای دارید؟ آیا ریسکی هست در کنکور؟

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
UI
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
سلام. ی سوال داشتم. اگر در مورد موضوعی کلاسی رو از دست دادیم و خودمون خواستیم بخونیمش بدون معلم و با کتاب چه توصیه ای دارید؟ آیا ریسکی هست در کنکور؟
اگه کلاس همزمان شرکت میکنی میتونی از اونا استفاده کنی. اگه کلاس در دسترست نبود از آلا استفاده کن که یه پیش زمینه بسازه برات. درسنامه میتونه مفید باشه اما یسری کتابای بازار درسنامه های جامعی ندارن و صرفه تمرکزشون روی تخته مثل خوشخوان تست یا نشر الگو معمولا اینطوریه. بعد از مطالعه حتما ۱۰ یا ۲۰ تا تست از اون مبحث بزن تا دستت بیاد که چی بوده. توصیه من اینه که توی تست زنی یادبگیری چون اگر بارها هم غلط حل کنی یه تست رو و اشتباهت رو یاد بگیری بهتر و موندگار تر توی ذهنت میشینه.

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
آقای اردلان توصیه مناسبی می‌کنه. البته من از توصیه‌های قبلی آقای محمد۰۵ هم استفاده کردم و خب هردو اوکی بودن؛ ولی توی این بحث مورد دیگریه.
من اول تابستون اشتباهی که کردم و خب اواسط تابستون فهمیدم که باید از نو شروع کنم همین بود که دنبال تست زیاد برای هر مبحث بودم و می‌خواستم که برای هر ریز مبحث هم کلی تست بزنم و همه تست‌ها رو بزنم.

این باعث شد که هی عقب بیوفتم و درس‌های دیگه باقی بمونن. تجربه‌ای که داشتم و کنکوری‌های سال‌های دیگه می‌تونن عبرت بگیرن از من رو عرض می‌کنم. :

ولی بعد فهمیدم که نه باید شیوه دیگری داشت. با توجه به وقت کمی که داشتم، شروع کردم مثلا فیزیک۲ رو تست‌هاش رو یکی درمیون یا صرفا نشان‌دار از الگو برای هرفصل زدم و باقی رو گذاشتم برای آزمونای قلمچی. با این‌که به نسبت رسیدم زود تموم کنم ولی متاسفانه اون زمانی که ازم رفت، مصیبت فعلی رو برام توی فیزیک دهم به بار آورده که البته برای اون هم همچین تاکتیکی پیشه کردم و امیدوارم این دفعه دیگه خطا نشه. ولی خب عملا به یه تسلط خیلی خوبی توی فیزیک۲ رسیدم.

یا توی حسابان مبحثی خوندم. مثال بزنم، مثلثات پایه رو شروع کردم و تا آخر ۱۲ رفتم که توی دوازدهم بتونم روی چیزایی که باقی مونده وقت بذارم. از طرفی هندسه۳ ۲فصل اول رو هم یه دور تشریحی و مقداری تستی خوندم که با شروع سال، فقط تست بزنم و زودتر تمومشون کنم. گسسته هم بخش‌های اولش رو. شیمی ۱۰ و ۱۱ هم همچین روش‌هایی رو پیاده کردم و الآن تنها مشکلم فصل آخر شیمی۲ هست که واقعا موندم باید چه کنم باهاش. از طرفی شروع سال تحصیلی هم با این مبحثه.
تنها چیزی که خیلی ازش تست نزدم آمار بود. امیدوارم داستان نشه. بحث دیگری که هست، حسابان کنکور الآن شرایط خاصی داره. هندسه شاید راحت باشه (من یکی حداقل هندسه کنکور رو راحت دیدم.) ولی حسابان اصلا به اون صورت نیست. دقت و تسلط می‌خواد. سر همین توصیه‌ای به کسی ندارم برای حسابان.
تقریبا می‌شه گفت همچین داستانیه:

شما سر جلسه کنکور وقت فکر کردن به محتویات سوالو نداری. وقتی سوالو میخونی باید ببینی قبلا نمونشو حل کردی و میتونی ایده روش بزنی یا اگه نمیتونی ولش کنی چون وقتی برای فکر کردن نیست پس نباید شما سرجلسه با دیدن سوالا سوپرایز بشی.

کار دیگری هم که کردم، خوندن کتاب درسی برای فیزیک بود. چیزی که من دیدم و شنیدم، نزدیکی کتاب درسی فیزیک به کنکور فیزیک بود. پیش‌نهادم اینه یک دور حداقل سوالات و مثال‌های کتاب درسی رو حل کنید. فکر کنم برای ۱۰ و ۱۱ با هم توی ۲روز بشه این کار رو کرد.
منتها آینده پیش رو یه مقدار برام گنگه. من الآن حداقل ۳فصل از فیزیک دهم دارم که صرفا یه‌سری تست جزوه ازشون زدم که بلد باشم مبحث رو. باید ببینم با این چه کنم. اصلا می‌رسم تا قبل دی یه‌دور خوب تمومش کنم؟ دوست دارم حداقل یکی درمیون تست‌های الگو رو بزنم ولی شاید مجبور بشم تست نشان‌دار بزنم و آزمون‌های جامع هرفصل فقط. نگرانم خیلی سر این قضیه.
حل تست‌های کنکور رو هم گذاشتم برای اواسط سال تحصیلی. آذر به بعد تقریبا. هر درسی که یه‌دور کامل مرور شده بود، شروع می‌کنم تست‌های کنکورش رو.

درنهایت:
برای همه یک نسخه واحد نمی‌شه داد. باید خودتون ببینید در چه شرایطی هستید.
برای تجربیات اگر و اما نمی‌شه آورد به‌نظرم، ولی من فکر می‌کنم اگه از اول تابستون می‌دونستم باید چه کنم دقیق و چه شیوه‌ای درسته، شاید الآن خیلی جلوتر بودم.
ضمنا نهایی رو جدی بگیرید. خیلی جدی بگیرید. من یه نقطه قوتی که دارم، دروس عمومیه مثل عربی و ادبیات و زبان و... که امیدوارم بتونم باهاشون یه معدل نهایی بالا بگیرم.

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
ی مشکلی
مگه مشکل درسی نمیشه سوالای درسی؟
اینا غیر درسی ب حساب نمیان احتمالا؟

505

قاتل هندزفری
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
کسی کتاب زیست شناسی زیر ذره بین کاپ رو داشته؟ میشه نظرتون رو راجبش بگید
من کتاب یازدهم دوستم رو دیدم و خوشم اومد حالا برای امسال به نظرتون تک پایه سه سال رو بگیرم یا جامعش رو ؟

طوطو

اقامت دائم تورتوگا
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
سراغش نرفتم
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
فعلاً ژنتیک!
سلام
کسی کتاب زیست شناسی زیر ذره بین کاپ رو داشته؟ میشه نظرتون رو راجبش بگید
من کتاب یازدهم دوستم رو دیدم و خوشم اومد حالا برای امسال به نظرتون تک پایه سه سال رو بگیرم یا جامعش رو ؟
سلام
کتاب جامعش رو داشتم و به نظرم خوب بود
یه جورایی مثل جزوه زیست میمونه
من بعد اینکه تست میزدم نکات اضافه تر رو داخل اون یادداشت میکردم... یا حتی سر کلاس مدرسه و کلاسهای کنکور، اگه نکته اضافی ای میشنیدم باز همونجا یادداشت میکردم
سعی کن آخرین چاپش رو بگیری که نکات و سوالات آخرین کنکور رو هم داشته باشه و تغییرات کتاب درسی جدید هم توش اعمال شده باشه
موفق باشی❤️

• دابل‌لایک
امتیازات: 505

طوطو

اقامت دائم تورتوگا
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
سراغش نرفتم
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
فعلاً ژنتیک!

r a m t i n

(⌐■_■)
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
منم از مدرسه پرسیدم گفتن فقط دوازدهم هست

الماس خانم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان جیرفت
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1391
بچه ها از شهرستان اومدم داخل پانسیون مطالعاتی.. بچه ها بهم میگن خرخون‌‌‌..تا دیر وقت بیدارند ک عملا نمیشه خواب باکیفیت شبانه داشت چون سروصدا میکنن..یا موقع درس خوندن میان دنبال کتاب یا شارژر و....ک باعث مبشع تمرکزم از دست بره و از طرفی کلاسهای انلاین نگاه میکنم میان کنارم نکاه میکنن....از لحاظ روحی آشفته شدم...یه چیزی بگین بهم لطفا

Aynazi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
_
شهر
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
پلیمر
بچه ها از شهرستان اومدم داخل پانسیون مطالعاتی.. بچه ها بهم میگن خرخون‌‌‌..تا دیر وقت بیدارند ک عملا نمیشه خواب باکیفیت شبانه داشت چون سروصدا میکنن..یا موقع درس خوندن میان دنبال کتاب یا شارژر و....ک باعث مبشع تمرکزم از دست بره و از طرفی کلاسهای انلاین نگاه میکنم میان کنارم نکاه میکنن....از لحاظ روحی آشفته شدم...یه چیزی بگین بهم لطفا
من شرایط پانسیون مطالعاتی رو نمیدونم چجوریه
اما اگه مثل خوابگاه های دبیرستانیه، همیشه یه کنجی، نمازخونه ای، اتاق خالی ای پیدا میشه
وضعیت خوابگاه ها همیشه همینه، جوش درسی نیست و همین باعث افت میشه، ساعت خوابت رو باهاشون هماهنگ کن چون عذاب میکشی، ولی بقیه چیزهات رو جداکن
با مسئول خوابگاه حرف بزن(ما سرپرست داشتیم) هواتو داشته باشه
و اینکه تمام تلاشتو بکن جو بچه ها روت تاثیر نذاره
یه نکته ام اینکه با مهر و محبت رفتار نکن که بیان وسط درس خوندن مزاحم بشن یا کنارت بشینن فیلم بیینن، یکاری بکن حساب کار دستشون بیاد دیگه (:

پ.ن: وای من الان آواتارتونو دیدم، فکر میکردم کنکوری این

Miniall

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1405
مدال المپیاد
قسمت نشد شرکت کنم :(
به راستی چجوری میشه هندسه 1 خوند؟ جزوه دارم. اون لحظه میگم وای چه خوب فهمیدم ولی سوالا واقعا با اثبات خود فرموله جور نمیشه. یعنی خب مثلا توی تالس ها من کامل اثبات رو بلدم ولی سر حل سوال گیر میکنم. اگه هم قرار باشه تا ابد تست آموزشی بزنم که نمیشه=((
خیلیم هندسه گوشتلخه =)

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
شیطان پرستیِ آنتوان لاوی(ص)
وضعیت خوابگاه ها همیشه همینه، جوش درسی نیست و همین باعث افت میشه، ساعت خوابت رو باهاشون هماهنگ کن چون عذاب میکشی، ولی بقیه چیزهات رو جداکن
با مسئول خوابگاه حرف بزن(ما سرپرست داشتیم) هواتو داشته باشه
و اینکه تمام تلاشتو بکن جو بچه ها روت تاثیر نذاره
درود بهت آیناز

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
به راستی چجوری میشه هندسه 1 خوند؟ جزوه دارم. اون لحظه میگم وای چه خوب فهمیدم ولی سوالا واقعا با اثبات خود فرموله جور نمیشه. یعنی خب مثلا توی تالس ها من کامل اثبات رو بلدم ولی سر حل سوال گیر میکنم. اگه هم قرار باشه تا ابد تست آموزشی بزنم که نمیشه=((
خیلیم هندسه گوشتلخه =)
تجربه من:
توی هر بخش مثلا همون تالس اول اون بخش و توی وزارتی خوب بخون و بفهم بعدا یه نگاه به جزوه بنداز و نکات اضافه و به اون بخش کتاب اضافه کن.در نهایت سوال حل کن
این برای امتحانای تشریحی معمولا جوبه
بعدش هم نکات تستی و تست

چیزی که مهمه اینه که همه اینا و به هم ربط بدی یعنی ذهنت پر میشه از تعریفای مختلف از چیزی که در اصل یه تعریفه
و کاری که به من تو این موضوع کمک کردن اضافه کردن نکات اضافه به همون وزارتی بود(چرا جزوه نه؟نهایی=) )

همین تالس که گفتی
اثبات خود قضیه هست
عکس قضیه هست
تعمیم تالس
و چیزایی که میشه از تالس نتیجه گرفت و..

و خب فقط با قرار دادنشون کنار هم و مقایسه و درکشون میتونیم توی سوالا پیدا کنیم روش بهتر رو

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
خیلیم هندسه گوشتلخه =)
سلام سلام ،

کلا هندسه اینطوریه که شما باید اول ایده حل ببینی بعد خودت بتونی حل کنی وگرنه خیلی سخته ، اگر کتاب تست داری و تست میزنی تست های درسنامه رو پله به پله حل کن بعد برو سراغ تست هاش ، اگر اولی رو نتونستی حل کنی ایراد نداره ، با پاسخنامه همگام برو جلو ، انگار اون راهنمای ساخت جوابه ، منطقا اگر همون اول کار بیای کل پاسخ نامه رو بخونی هیچی نمیفهمی ، بعد کم کم وابستگیتو از پاسخ نامه کم کن سعی کن با ایده های قبلی که داشتی خودت ایده جدید بزنی وگرنه تعدد ایده ها باعث سردرگمیت میشه

و حالا راجب تالس و تشابه دهم خصوصا ، شکل همیشه یه خط نهفته داره که باید رسمش کنی که تو ۹۰ درصد مواقع هم این خط موازی یکی از ضلع هاست!

بنابراین تو این سوالات سعی کن خودت یه دیتا به شکل سوال اضافه کنی

Miniall

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1405
مدال المپیاد
تجربه من:
توی هر بخش مثلا همون تالس اول اون بخش و توی وزارتی خوب بخون و بفهم بعدا یه نگاه به جزوه بنداز و نکات اضافه و به اون بخش کتاب اضافه کن.در نهایت سوال حل کن
این برای امتحانای تشریحی معمولا جوبه
بعدش هم نکات تستی و تست

چیزی که مهمه اینه که همه اینا و به هم ربط بدی یعنی ذهنت پر میشه از تعریفای مختلف از چیزی که در اصل یه تعریفه
و کاری که به من تو این موضوع کمک کردن اضافه کردن نکات اضافه به همون وزارتی بود(چرا جزوه نه؟نهایی=) )

همین تالس که گفتی
اثبات خود قضیه هست
عکس قضیه هست
تعمیم تالس
و چیزایی که میشه از تالس نتیجه گرفت و..

و خب فقط با قرار دادنشون کنار هم و مقایسه و درکشون میتونیم توی سوالا پیدا کنیم روش بهتر رو
الان که دهمم و نهایی دارم فکر نکنم سراغ هندسه تستی برم ولی خب تا حالا با وزارتی پیش نرفته بودم =)
خیلی ممنون که کمکم کردین
اره من سعی میکنم فرمول های فرعی تالس رو هم به قضیه اصلی تالس ربط بدم و تو این موضوع مشکل ندارم مشکل من توی بیان و حل سوالاته اصلا اعتماد به نفسشو ندارم حس میکنم خنگ میشم وقتی هندسه حل میکنم
اولش خیلی اعتماد به نفس دارم ولی یهویی.. =)

• دابل‌لایک
امتیازات: Sety

Miniall

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1405
مدال المپیاد
سلام سلام ،

کلا هندسه اینطوریه که شما باید اول ایده حل ببینی بعد خودت بتونی حل کنی وگرنه خیلی سخته ، اگر کتاب تست داری و تست میزنی تست های درسنامه رو پله به پله حل کن بعد برو سراغ تست هاش ، اگر اولی رو نتونستی حل کنی ایراد نداره ، با پاسخنامه همگام برو جلو ، انگار اون راهنمای ساخت جوابه ، منطقا اگر همون اول کار بیای کل پاسخ نامه رو بخونی هیچی نمیفهمی ، بعد کم کم وابستگیتو از پاسخ نامه کم کن سعی کن با ایده های قبلی که داشتی خودت ایده جدید بزنی وگرنه تعدد ایده ها باعث سردرگمیت میشه

و حالا راجب تالس و تشابه دهم خصوصا ، شکل همیشه یه خط نهفته داره که باید رسمش کنی که تو ۹۰ درصد مواقع هم این خط موازی یکی از ضلع هاست!

بنابراین تو این سوالات سعی کن خودت یه دیتا به شکل سوال اضافه کنی
من اولش pdf نشر الگو رو ریختم ولی انقدر سوالاش سخت و عجیب بود که کاملا اعتماد به نفس خودمو از دست دادم و pdf منو درسام رو ریختم اون سوالاش یکم بهتره
از وقتیم هندسه ام بد شد ریاضیمم ضعیف شد :( کلا اعتماد به نفسمو از دست دادم
حس میکنم اگه سراغ پاسخنامه برم احمقم برای همین اینکارو نمیکنم ولی جدی جدی حس میکنم دارم از حل سوال فرار میکنم چون نمره هندسم بد شد =((
ممنون از راهنماییتون

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
من اولش pdf نشر الگو رو ریختم ولی انقدر سوالاش سخت و عجیب بود که کاملا اعتماد به نفس خودمو از دست دادم و pdf منو درسام رو ریختم اون سوالاش یکم بهتره
از وقتیم هندسه ام بد شد ریاضیمم ضعیف شد :( کلا اعتماد به نفسمو از دست دادم
حس میکنم اگه سراغ پاسخنامه برم احمقم برای همین اینکارو نمیکنم ولی جدی جدی حس میکنم دارم از حل سوال فرار میکنم چون نمره هندسم بد شد =((
ممنون از راهنماییتون
الگو کتاب بسیار خوبی بودا برای یادگیری

من خودم هر 3 سال الگو دارم کار میکنم حالا + ایکیو و 3 سطحی

ولی تراز هندسم زیر 6500 نداشتم یه یدونم همین ماه پیش 8500 شد

الگو رو خوب کار کنید خیلی مفیده

سوالی داشتید تو هندسه در خدمتم

بالا