• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت[سری ۶]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
نرجس دوست خوبم
خب من شناخت خیلی زیادی ندارم ازش اما ب نظر خیلی مهربون و باادب و مرتب و اجتماعی و اینا میاد(چون موقعی حرف میزنه آدم حس میکنه داره سخنرانی میکنه و کلا خیلی محترمانه چت میکنه)8->
و عاشق نی‌نی (آواتارش عکس خواهرشه)و ریاضی(فک کنم ی ح ب گذاشته بود ک کاش انقد کتاب ریاضی میخوندم ک میمردم@-)) و شهرشونو طبیعت و عکس گرفتن(تو تاپیکای عکاسی از طبیعت شهرشون تصویر گذاشته)
و صدالبتا درسخونو آینده‌نگر(اینام ک از پستاش معلومه:-")
اما ب موقش بدجنسه و زبانشم خوبه(اینا احساسات شخصیمه و دلیلی ندارم براش:D)
همینا ب ذهنم رسید دیگه

*آقا من قوانینو الان خوندم،پس بااجازه اصلاح میکنم;;)

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
@A M I N و @maleck :) و @narjess
در یک پست به تصوراتی که در موردتون شده پاسخ بدین(همون جمع بندی منظورمه:D)

دوستان
از الان تا یک هفته آینده وقت دارید که تصوراتتون رو راجع به
@riant
@پهلوی
@مار
@mohammadreza128
بگید

#تاپیک_رو_منفجر_کنید

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
@maleck :)
ظاهرشو دیدم پس میریم سراغ اخلاق (فقط اینو بگم که احتمالا موهاشو به خاطر استاد کلهر این شکلی کرده)

علاقه مند به عزلت و نسبتا کم حرف (کوتاهی بیش تر ح.ب هاش)
کمی زود عصبانی شو (اعتراضات فراوون تو نوشته هاش)
تا حدی مهربون (لبخندا و زود جواب دادناش)
از اونایی که آدم یه کم می ترسه اول بره سمتشون (نگاهش :-" )
علاقه مند به سبک سنتی (پـ نـ پـ :| )
کم جنب و جوش (کم تر پیش میاد بگه رفتیم فلان جا فلان کارو کردیم خیلی چسبید/دهنمون سرویس شد)
دوستدار ناامیدی و غم (فضای شعراش)
منتاقض (دقت کرده باشین -کم و بیش- توی خصوصیات بالا متناقض پیدا میشه)

@narjess رو از ارسالاش حدس می زنم:
رنگ موهاش باید مث خواهرش باشه :-"
+
کمی گوشه گیر
نسبتا کم حرف
دوس داره که امیدوار و پر انرژی باشه
با ادبم هست +رسمی تر رفتار می کنه
به نظر نمی رسه از هر انگشتش یه هنر بباره (ببخشید :-" )
خوب درس می خونه
دوس نداره رو چند تا کار تمرکز کنه
هنوز ننشسته ببینه دقیقا با خودش چند چنده (راجب خودش ابهام داره)

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
@A M I N رو دیدم، ولی حتی یادم نیست چه شکلی بود. منو رفیقم سوار تاکسی شدیم صندلی جلو خالی بود ولی میخواست بیاد عقب بشینه. فلذا اولین تصوری که ازش بهم دست داد این بود که این دیگه چه نادانیه :" خنده رو صورتش هم این فرضیه رو برام پررنگ تر کرد، ولی خب وقتی فهمیدم از مریدانه و علت تمایل به عقب نشینیش ارادتش به منه، فهمیدم فرضیه م درست نبوده :D
اوایل یه حس نچسبی بهم القا میکرد،(شاید بخاطر بی حوصلگی منو پیگیری خودش) که اونم بعدا فهمیدم اتفاقا خیلی هم میچسبه :))
بچه باحالیه، خوش ذوقه. بنظر به یه چارچوب هایی سخت معتقده (حقیقتا نمیدونم چرا این حسو دارم) و تو یه سری بحثا به همین خاطر وارد نمیشه.
دیگه تصور دیگه ای هم ندارم ازش :D
کلن سعی میکنم تصور نکنم :))
@narjess فکر کنم تا قبل از این تاپیک اصلا ندیده بودمش :D فلذا بنا به اصل برائت از همه نظر دختر خوبیه :D
بامعرفت و خوش قول به نظر میرسه :D

آخرین ویرایش:

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
نظر به این که :-" زمان ما تموم شد،زنبیل خودمو منتقل می کنم این جا.

xویرایش می شود

xبه علت انتخاب رشته و از این دست بهانه ها،اندکی صبر کنید...

@A M I N ب نظر خیلی مهربون فک می کنم درسته ^_^ و بیخیاله آره همه میگن :-" و با خودش حال میکنه : )) وقتایی که حالم خوب باشه آره. بنظرم جثه ش کوچیکه و خیلیم فِرزه . شباهت بیشتری به تریلی دارمااا :-" اینو از سرک کشیدنش تو تاپیکا حدس زدم : -" اون از سر بی کاریه :-" چهره شم نمیتونم با مدرک بگم ولی گمونم لاغر و قد متوسط و پریشان حال. لاغرش فقط غلطه :-"

خب من زیاد آشنایی ندارم با دوستان ، ولی به نظرم @A M I N خیلی بخشندس . دلیلشم اینه که خوب لایک میکنه . خوشم میاد از این کارش اصلا .:D ممنون ^_^ سعی می کنم باشم.
به نظر هم آدمه شوخی میاد .‌اینو هم از نوشتن^ تبریک تو روحت^ حدس زدم.:-":)) امممم آره!

@A M I N
به نظرم لاغره، زهی خیال باطل :-" موهاش پر پشتن:-" سبزه است.جفتشون تقریبا درسته
و آدم بی خیالی هستش. همممه میگن :-"
هیچ دلیلی هم برا هیچ کدوم از ویژگی ها ندارم:))

@A M I N خب:
پسر جلفی نیست،خدا کنه همین طور باشه :-" به عشقش بسیار وفاداره، تسبیح من کو؟ ((: به موسیقی لری علاقه داره، آره.یه سادگی خاصی داره فرهنگش قدش متوسط رو به بالاست، فک کنم :-" تقریبا لاغره، اصلا ((:شایدم متوسط، شایدم چاق :-" مدل موهاش معمولیه و معمولا بالا میزنه،آستینای پیرهنشو هم بالا میزنه، با رفیقاش جوره، اینا رو از کجا فهمیدی؟! :-" قوانینو کم و بیش رعایت نمیکنه، چرا خووو؟ :-" با سربازی کنار اومده، این 24 ماه سمج! نکته مهم اینه که وی معتقده که فقط برادر ِ یه نفره،اونم داداششه!! :-) ، تا تعریف داداش چی باشه :-" سرو وضعش هم مرتبه... وقتی از خونه می زنم بیرون آره؛وقتی بر می گردم خدا می دونه :-"
امین جانم؟ ^_^ :-"
کولکاپیس والسلام :-":)) خواهش می کنم -___-
با ذوق، ^_^ اسیر چارچوب ها و هنجارهای خود ساخته، :-" شوخ، فعال و برونگرا، صادق، از کجا فهمیدی؟ -___- خونسرد (ربطی به فعالیت نداره، منظورم در برخورد با مواقع مختلفه)، همون بی خیال که گفتن :-" بیشتر یادم اومد مینویسم حتما

درباره امین اونم کم میتونم بگم موهاش فرفریه موج موجیه :-" معمولی نیس اینو نفهمیدم :-" پشت کارش یه تفکریه امیدوارم :-" مهربونه <': ^_^ بقیه دیگه تکراریه

@A M I N
حس میکنم کلت بزرگه :|
دماغت کفگیره :|
صدا بم و نازک ها؟ :-"
چشمات بادومی نیست :-"
کرموکی :-"
همین دیگه :D

ولی امین...
عاقا من خیلی دلم میخواد ببینمش و بدونم لهجه داره یا ن:D دارم خوبم دارم
با توجه ب نوشته ها و چیزایی ک ازش خوندم،خیلی از اونایی نیست ک بهش بگی بالای چشت ابروئه،ناراحت نشه(دلش نازکه:D). تقریبا :-" سنتی و علی الخصوص چارتار گوش میده(عافرین و اینا:-") چارتار عشقه ^_^شخصیت خشنی نداره. تقریبا :-" بی خیاله و معولا تلاش میکنه سخت نگیره. همه‌م گفتن :-" بعضی از حوادثی ک روزمره اتفاق میوفته براش اهمیت دارن و نظرشو درموردشون بیان میکنه و ی جورایی ساکت نمیمونه. درسته :-"آدمی نیست ک بی مرامی در حق دوستاش نشون بده(ب زبان فارسی سخت میتونم در رفاقت روی اصولش رفتار میکنه و بیشعور نیست:|) ^^ زورگو و جلف نیست خدا کنه :-"

@A M I N اروم و شیطون (بحثای پروفایل و گفت و‌گو ها) درسته
دارای روحیه هنری ^_^
شاعر ^_^
پایه ممنون ^_^
فک کنم مذهبی آره
کمی احساساتی اینم آره :-"
صمیمی اما یه جدیتیم دارن گاهی ترسناکه (بانگتون) چرااا؟ :-"

@A M I N
خب او اوایل که اومده بود من ایشون رو با @امین اشتباه گرفتم ولی خب بعدش دیدم در خصوص یه چیزهای شیمی (ذهنم درست یاری نمی‌کنه موضوع رو) پست می‌ذاره فهمیدم با م فرق دارند. فک کنم :-" بنظرم باید لاغر باشه زرشک :-" تا و شاید هم پر جنب و جوش. موافقم مذهبی هست ول نه سفت و سخت‌گیر. ان شاء الله ^^ احتمالاً دوست دختر هم نداره. الله اکبر :-" می‌تونه قدش هم بلند باشه. نه زیاد :-"

من اینجا پیت میذارم
میرم پست پیدا کنم ازتون بهتون اتهام وارد کنم پستا کووو؟ :-"

بعدا نوشت: خب حقیقتا سخته به کسایی که میشناسیشون اتهام وارد کنی (مدیونی فکر کنی حال نداشتم پست پیدا کنم):D آره می دونم :-"

@A M I N پسر بسیار پاکی هست .. احتمالا زرشک :-" از کند و کاو در زمینه های اعتقادی لذت میبره! ذهنش کنجکاوه یعنی به صورت کاملا غیر ارادی مدام در حال سوال پرسیدن هست حافظه ی بسیار خوبی داره اگه بخواد که یک موضوع رو یادش بمونه! کلا آره :-" برون گراست ولی در خودش هم تعمق می کنه! درسته ^^ باید سعی کنه یک کم بفهمه که با آینده اش میخواد چی کار کنه! یه کم بیشتر از یه کم ((: در بحث ها منطقی ظاهر میشه و همزمان توانایی استفاده از منطق و احساسات رو داره ... ممنون ^_^

@A M I N
خب از صفات ظاهری شروع کنم ، قد متوسط و تا حدی بلند ، تقریبا یعنی منتوسط روبه بالا همون :-"، وزن زیاددد:)) ، تپل ، ((: پوست تقریبا گندمی چقد خوب حدس می زنی -___-
اخلاقیات :!!!
رومخ !!! شدیداااا|-@لطف دارین :-"
مهربون ^_^
تا حدی بی حوصله ^_^ :-"
فوتبال دوست :)) عشق فوتبال اصن :-"
چارتا خیلیی گوش میده : ) عشقه *_*
اصلا بلد نیست عصبانی بشه :)) ( البته اون چیزی بود که من در رفتارش با خودم دیدم حالا واقعیتشو نمیدونم ) تا حدی :-"
گاهیم سرش تو لاک خودشه ، که باید به حال خودش گداشتش :-" آره خوب
دیگه همینا بسن ؟ یا مدرک بیشتر رو کنم ؟ :> نه تو رو خدا -___-
خب مدارکمم حرفای خودشو ، ح ب هاشو ، همینان دیگه ناموسا؟ :-"

@A M I N اون اول با یه امین که داروسازی میخونه اشتبا گرفتمش میخاستم پ خ بدم بعد دیدم مشخصاتش فرق داره : ) زحمت کشیدی :-" ولی یه جورایی شخصیتش و پستاش منو یاد همون امین میندازه. جالب شد بعد بنظرم آدم پر جنب و جوشیه آره دلیلمم اینه با این که رشتش ریاضیه تاپیک انتخاب رشته تجربیا رو هم میخونه اون از بی کاریه :-"
متاسفانه گیمر نیس وگرنه پیشنهاد به اون خوبی مرتضی داد و رد نمیکردد این که بری امیرکبیر دوتا بزنین تا صب : )) و پسر منو بس ناامید کردی چرا خووو؟ :-"

@A M I N
چاق آره قدکوتاه نه تنبل در انجام کارها آره عینکی نه درس خون نه :-" شکمو، آره :-" بی حوصله ، آره :-" خسیس ، چرااا؟ :-" منافع طلب شاید :-"

@A M I N رو دیدم، ولی حتی یادم نیست چه شکلی بود. منو رفیقم سوار تاکسی شدیم صندلی جلو خالی بود ولی میخواست بیاد عقب بشینه. فلذا اولین تصوری که ازش بهم دست داد این بود که این دیگه چه نادانیه :" خنده رو صورتش هم این فرضیه رو برام پررنگ تر کرد، ولی خب وقتی فهمیدم از مریدانه و علت تمایل به عقب نشینیش ارادتش به منه، فهمیدم فرضیه م درست نبوده :D خدا قوت ((:
اوایل یه حس نچسبی بهم القا میکرد،(شاید بخاطر بی حوصلگی منو پیگیری خودش) که اونم بعدا فهمیدم اتفاقا خیلی هم میچسبه :)) ژوون :-"
بچه باحالیه، ^_^ خوش ذوقه. بازم ^_^ بنظر به یه چارچوب هایی سخت معتقده (حقیقتا نمیدونم چرا این حسو دارم) حست درسته :-" و تو یه سری بحثا به همین خاطر وارد نمیشه. حسشون نیست :-"
دیگه تصور دیگه ای هم ندارم ازش :D
کلن سعی میکنم تصور نکنم :)) زحمت کشیدی :-"
@A M I N هم شوخ طبع ، فک کنم :-"با رفتار دوستانه ^_^
ممنون از همه‌تون >:D<

آخرین ویرایش:

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
@riant : آدم منطقی و صبور، تا حدودی ریسک پذیر و کله شق ، لاغر عینکی و استرسی ، شلخته و درس خون ، قابل اعتماد و خیر خواه ، آدم باحالیه من دوسش دارم

@مار: لوس در حد مرگ ،
@mohammadreza128 زیاد با کسی نمیپره ، مغروره ، آدمیه که به بقیه کمک میکنه ولی اعصاب نداره ، باحاله کلا

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
@riant نمیدونم چرا اما شناختم ازشون خیلی کمه! اصلا تصوری ندارم متاسفانه! مگر اینکه فکر میکنم خیلی برونگرا و در عین حال آروم و مودبن

@مار یکی از ناشناخته ترین های زندگیم یگانه‌ست! هرگز هیچ چیزی ازش نفهمیدم و همیشه هم بین تصوراتم تناقض پیدا میکنم!
درونگرا، باهوش، متفکر، نقد پذیر، زودجوش

@mohammadreza128 رک، باهوش، شوخ، راحت، و با قاطعیت بی‌کینه ترین فردی که تا حالا دیدم (این سه چهار جا بهم اثبات شده رو هوا نگفتم)

این لیست تا روز جمع‌بندی گسترش خواهد یافت با کمی تحقیق و بازیابی اطلاعات :-"

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
@riant
در این حد بگم که تا چند دقیقه قبل فکر میکردم ایشون پسرن
خب همه تصوراتمم یه جور دیگه بود
:)

@پهلوی
طلاعات تاریخی و هنری بالا
فک کنم تو درسای محاسباتی خیلی خوب نباشن
صمیمی و جدی
دارای استعداد هنری خعلیییی بالا
حافظه قوی
کمی مذهبی
درونگرا
رابط اجتماعی خیلی خوب
ارجمند :D
تیز بین
عاشق بانو هایده
مقید به یه سری عقاید عجیب غریب
بسیار فهمیده
عاغا در حدی خفن ک مامان من روشون کراش زد :-"

@مار
مو فرفری
شیک
عاشق گربه
ساده ولی مرموز
درونگرا
بی حوصله
@mohammadreza128
رک
فیلم و سریال میبینن زیاد
خستهههه تنبل
شوخ
بی اعصاب
بی حوصله
خفن :)

ید

...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1399
@پهلوی
فوق العاده کرموک
تپلی
مو فرفری
چشای گنده
نیم رخ دماغ شیک و پیک
لب دهن... اوووووف :-"
گونه مونه
دوست داشتنی
خبیث :-"
از بزرگان ادب :-"
پدری نمونهx:
@مار
شناخت زیادی ندارم ولی میدونم اسمشون یگانس :-"
بقیه دوستان رو هم نمیشناسم:-"
شرمنده عذرخواهم :-"

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
@پهلوی
تشنه یادگیری ب نظر میاد از اونا ک ی هر واژه جدید رو هم واکاوی میکنن ...ب نظرم در سراشیبی تحولات بزرگسالی داره قرار میگیره جدیدا و امیدوارم باعث بشه در عین تغییرات و تفکرات ثبات قدمش تبدیل ب تزلزل نشه.....از نظر ظاهری هم فکر میکنم تپل باشه و سفید :D....با چند خال قهوه ای رو صورتش :D..و موهایی وز وزی
@مار
ب نظر درونگرا میاد ...کمی ترس های غیر طبیعی هم احساس میشه تو رفتارش....آدم رکی ب نظر میاد ولی فک نکنم اصلا اونقد با ادمای زیادی حرف بزنه :D...
ب نظرم پتانسیل تغییر توش هست ..ولی انرژی فعالسازیش کمه
ظاهری هم لاغر ،با صورتی کشیده و تیپی نیمه اسپرت و عمدتا تیره رنگ...

mobin9898

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
سنندج
رشته دانشگاه
پرستاری
@پهلوی یه پسر تینیجر که آفتاب نمیخوره بهش همش تو خونس و فکرش بیشتر مشغوله تا بدنش : ) بعضی وقتا چیزایی ازش میبینی که میگرخی :D خیلی روابطش با همه خوبه : ) آدم موفقی میشه : ) و خیلی چیزای دیگه : )

@maleck :) یکی ازونا ک همیشه دوس دارم به ذهنش نفوذ کنم ببینم چی میگذره اونجا ، ذهنشو حلاجی کنم : ) یه آدم خیلی آروم که عصبی بشه بد عصبی میشه :D اینجوریه که با همه اوکیه بچه بزرگ همه : ) و اینکه یه آدم که دوس داشتنیه : ) این ریش و سیبیلش تقلبیه :D
شاعر : ) هنرمند ، احساس میکنم ساز هم میزنه : ) مهربون : )

Gadfly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌فرزانگان
شهر
13
سال فارغ التحصیلی
13
@پهلوی
قیافشو که دیدم، اگه بگم توصیف میشه نه تصور.(:/
قریب به هایده=))
پایه هس.
مخش کار میکنه.
سلبریتیه( نم دونم چرا. ایش:-w:-/):))
آدم باجنبه ایه ( خدایی انقد دستش انداختیم، بی جنبه بازی درنیاورد:D)
عتیقه ( هم خودش هم وسایلاش:-"=)))
هنرمنده انگارO_o

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1920
مدال المپیاد
نقره
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
@پهلوی
علاقمند ب تاریخ، از لحاظ ظاهری مشابه هایده، بسیار باشعور، بزرگتر از سنش میفهمه، مودب، روابط عمومی بالا ( حداقل فضای مجازی)، باجنبه، بسیار متفاوت از بقیه همسن و سال ها و همجنس ها، شب زنده دار :/ و احتمالا پایه :-"
استنادشم حرفای خودش

آخرین ویرایش:

Su Señor

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بابائی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
0000
فک نکنم کسی باشه که @پهلوی رو شبیه هایده نبینهD:
خدایی نمیشه با چهره دیگه ای تصورش کرد
یوخده اضافه وزن :Dموهای پرپشت سفید مفیدم :Dهس
شاید صداش به بانو نرسه ولی بد صدا هم نی

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
بقیه را شناخت زیادی ندارم ولی
@پهلوی:
علاقه مند شدید به ادبیات و تاریخ
هندسه هم دوس داره :-" ولی ریاضیش فک کنم خوب نیست !:))
ارادت مند شدیدددددد به هایده
رو صداشم بسیاااااار حساسه !!=)) + پهلوی پادکست عید بعدی یه ویس بذه بخون ببینیم چطور هست حالا صدات
اخلاقشم ، یکم رو اعصابه !:-" قبلا مؤدب تر بودی الان یکم چیز شدی :-"" آهان با منم خیلی کل کل میکنی !:)) البته خب خودمم خیلی بات کل کل میکنم !:)) :-"
دیگه آهان برم شراغ ظاهر !:))
ببین همه میگن موهات فره ، فقط من نیستم !=))
رنگشونم که حنایی اینو دیگه همه میدونن :-"

andishe

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
@پهلوی
با حوصله برای یاد دادن اطلاعاتی که کلی تلاش کرده تا به دست بیاره (: میتونه معلم خوبی شه به نظرم.
با انگیزه برای یاد گرفتن (:
بی غرور برای عذرخواهی کردن (:
نمیدونم چرا تصور من با موی فرفری با عینک گرده :D شاید چون به ادبیات و تاریخ علاقه داره

@مار
مصمم برای رسیدن به چیزی که ارزوش رو داره و داشته مثل گیتار زدنش (: در نتیجه ارزش قائل میشه واسه خواسته هاش و برای رسیدن بهشون میجنگه (:
تصورم یه کسی با سررسیده که مرتب برنامه نوشته و اجرا میکنه (:
همیشه با اسم مار تصور شده تو ذهنم. و الان دوست دارم انکار کنم اسمش مار نیست :D

@mohammadreza128
شوخی های سخت (:
رک (: خودشه. مهم نیست واسه ش بقیه چی فکر میکنن.
دقیق ( به تک تک کلمه های گفته شده دقت میکنه و همین کمک میکنه تا بیشتر درک کنه یا بتونه بهتر شوخی کنه :)
برونگرا
بازیگوش خسته :D

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
@مار اشفته:)..لباس پوشیدنشم اشفتست..ح ب هایی ک‌مینویسه اصولا خیلی در هم برهمه..پس ذهنشم قطعا خیلی قاطی پاتیه ....احسای میکنم ذهنش فوق شلوغه..آرایش نمیکنه...صورتش گرده...کار خودشومیکنه حرف دیگران براش مهم‌نیست..عاشقه؟؟..من دوستش دارم^_^
@پهلوی عاشق ادبیات..علاقه زیادی به حفظ اثار گذشتگان داره..مهربونه..صورتش باید گرد باشه و موهاشم مجعد..قد متوسط و لاغر اندام...مطالعش خوبه..درونگرا؟؟...صبور..
من دوستش دارم^_^
@mohammadreza128 صورتش استخونیه..قدش بلنده...پرحرفه..خیلی رکه...براش مهم‌نیست کلا دیگران راجع بهش چه فکری میکنن...احتمالا حضور دیگرانم زیاد براش مطرح نیست...مقدار نمک‌خونش بالاست....یادم‌اومد بازم‌مینویسم^_^

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
@پهلوی
به به!
دایی جان :D
میتونم تو لیست فرهیخته ها بذارمش.خیلی تلاششو برای یاد گیری دوس دارم.از سنتی های خوبه!صنایع دستی بلده.تاریخ یه بخش خیلی بزرگ از زندگیشو تشکیل میده.اهل دله(این یکیو نمیتونم ب زبان فارسی سخت هم بیان کنم:)) )امید وارم سر راهش امین نباشه بس ک ناجوانمردانه ب هم تیکه میندازن:))نمیدونم بزرگ شدن چ تاثیری روش داشته ک داره از مود فرهیختگیش خارجش میکنه:-"(اینا همش تقصیر تلگرام گور ب گوریه:)) )توانایی دیدن ناراحتی دیگرانو نداره.سعی میکنه تو تنش نباشه.خیلی قشنگ از عقایدش دفاع میکنه خرکی قبولشون نداره.بحث و تبادل اطلاعات باهاش از باحالترین کارای دنیاس:Dحاشیه ی الکی برای خودش نمیتراشه.در مورد هر چیزی ک حرف میزنه چرت نمیگه.نمیدونه میگه نمیدونم.دیگه مرید بانو هایده بودنش که...بیخیال بابا;))سعی نمیکنه با عقایدش مغزتو نابود کنه و....کلیییی چیز خوب دیگه اما متاسفانه من خوابم میاد:D

@mohammadreza128
هم لایک گرفتم ازش هم دیس:-"
رکه.سعی نمیکنه با تظاهر چیزی ک نیست رو نشون بده حتی اگر بد باشه.خودشه.اگ چیزی اذیتش کنه میگه و خودشو عذاب نمیده.اگ با کسی حال نکنه میگه ب خودش اما جلوی طرف قیافه ی مهربون نمیگیره ک این خیلی خوبه.بیخیاله.سخت عکس العمل نشون میده.بیشتر با یه سری از افراد مچ تره.سخت ارتباط بر قرار میکنه و تو همین زمینه هم بیخیاله:Dسخت نمیگیره و وسواسی نیست

@مار
خب...
باید بگم نمیدونم شخصیت پیچیده ای داره یا چیز دیگه ولی هر چی هست،از اوناییه ک وقتی بهشون فکر میکنم مغزم درد میگیره:-"
نه ک بد باشن هاااا.نه;;)
من نمیتونم بگم؛ینی بیانش برام سخته.افرادی با شخصیت شبیه ب ایشون داشتن اطرافم اما اینطوری باز نبودن:D
یا ب خاطر پیچیدگیه،یا ب خاطر درون گراییه،یا ب خاطر ی چیز دیگه ک من نمیدونم چیه:))
ولی میتونم بگم توی روابطش خیلی سخت نمیگیره.کلن فردی نیست ک خودشو با چیزی عذاب بده.سریع خودشو از بلا تکلیفی نجات میده.کار خودشو میکنه و درست بودن کارش از نظر خودش ب مراتب پر اهمیت تر از نظر دیگرانه
(نمیدونم چرا دارم حس میکنم هر چی در موردش گفتم اشتباهه:)) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا