• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت[سری ۶]

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلاااام
این سری از تصور ما از کاربران قرار هست به شکل جدید و قوانین تازه برگزار بشه که امیدوارم استقبال بشه.
قوانین:
1- شما برای هر کدوم از تصوراتی که درباره‌ی فردی که نوبتش هست می‌دهید باید همراه دلیل و استناد باشه(استناد به پست های وی، پروفایلش، بانگش، و حتّی خارج از محیط سایت) در واقع باید بگید که چرا همچین تصوری دارید.
2- سعی کنید از کلی گویی پرهیز کنید مثلاً گفتن این که تو خیلی مهربونی.
3- سعی کنید بیشتر درباره شخصیت و مسائل مربوط به روان شناسی فرد صحبت کنید.
4- بعد از پایان نوبت هر شخص، فرد در یک پست نهایت دو پست میاد تصورات رو جمع بندی می‌کنه اگه درسته تأیید می‌کنه اگه نیاز به اصلاح داره، اصلاح می‌کنه و اگه غلطه میاد و میگه چرا غلطه و از جواب های تک کلمه ای پرهیز می کند!
5- هر سه یا چهار فرد یک هفته فرصت دارن.(در هر هفته نوبت سه یا چهار نفر است تا سریع تر پیش بریم ...)
6- برای نوبت گیری به خود من پیغام خصوصی بدید و من لیست اولیه را تا پایان این هفته میذارم توی پست اول
7-لطفاً این رو در نظر داشته باشید باید اون قدر فعالیت داشته باشید توی سایت که بشه درموردتون نظر داد.

دوستان توجه داشته باشید که تنها تا آخر این هفته مهلت اعلام اسامی است.

لیست اسامی این سری به این نحو است:
هفته اول:
@A M I N
@maleck :)
@narjess
هفته دوم:
@riant
@مار
@پهلوی
@mohammadreza128
هفته سوم:
@arvin.a
@Kda1998
@afsoon.s
@esfrwms
هفته چهارم:
@hanita.ard
@Sahel.B
@Orelia
@(:TABASSOM:)
هفته پنجم:
@Sara.kh.rma
@mhmmdshirazi
@SHAMIM.J
@becar asli
هفته ششم:
@فاطیما
@ali_helli
@شکیبـآ
@f-1391
هفته هفتم
@Suspected Girl
@mohad_z
@بئاتریس
@amirreza rahmati
هفته هشتم:
@وکیل آینده
@*Reihan*
@dark shadow
@parsa.e
هفته نهم:
@nahal01
@Mehrka
@mary2003
@***Paradise
هفته دهم:
@/muhammad\
@mahla1381@
@denira
@amirhm79
@امیر حمزه
@AMIR8181

پ.ن: دوستان اگر اسمی جا مانده به من پ.خ کنید.
پ.ن۲: تاپیک از همین الان آغاز به کار می کند>:D<

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
یک هفته فرصت دارید که @A M I N و @maleck :) و @narjess را تصور کنید و نظرهاتون رو بگید راجع بهشون
تاپیک رو بترکونید ها

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
@A M I N ب نظر خیلی مهربون و بیخیاله و با خودش حال میکنه : )) بنظرم جثه ش کوچیکه و خیلیم فِرزه . اینو از سرک کشیدنش تو تاپیکا حدس زدم : -" چهره شم نمیتونم با مدرک بگم ولی گمونم لاغر و قد متوسط و پریشان حال.

@maleck :) بسی شبیه استاد کلهر : )) در بعضی عکسها بیشتر و در بعضی کمتر. یکمی لجباز شاید و درونگرا حال تر.
@narjess شاید یکم متفکر و کم حرف تر با توجه به تعداد پستا و بانگاش :-" مودب حتی : )) احتمالا بچه دوس نداره ولی از آرامش چهره ی پروفایلش خوشش میاد .

Gadfly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌فرزانگان
شهر
13
سال فارغ التحصیلی
13
خب من زیاد آشنایی ندارم با دوستان ، ولی به نظرم @A M I N خیلی بخشندس . دلیلشم اینه که خوب لایک میکنه . خوشم میاد از این کارش اصلا .:D
به نظر هم آدمه شوخی میاد .‌اینو هم از نوشتن^ تبریک تو روحت^ حدس زدم.:-":))

آخرین ویرایش:

fatemeh.sh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم اباد
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
پزشکی
@A M I N
به نظرم لاغره،موهاش پر پشتن:-" سبزه است.
و آدم بی خیالی هستش.
هیچ دلیلی هم برا هیچ کدوم از ویژگی ها ندارم:))

HeiSenberG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
ملک:
دوگانگی شخصیت، بحران شخصیت:
به طور دقیق تا حالا بهش فکر نکرده. تمایل زیادی هم به این کار نداره. فکر کردن به این براش رنج‌آوره ولی دوست داره بدونه: درمورد خودش.
از صمیم قلب دوست داره بدونه. ولی ممکنه یه لحظه بگه: ملک جان! تو اینی، نظر مردم مهم نیست. این تمایل به دونستن خیلی خفیفه و میون دغدغه‌ها و مشکلات زیادش گم شده. فقط وقتی تو تعاملات مجازیش به تناقض می‌رسه این موضوع کمی ناراحتش کنه. کم از لحاظ کشش زمانی ولی به شدت درگیر کننده.
سخته فرصت فکر کردن _درمورد خودت_ نداشته باشی. البته یه کمم می‌ترسه.

اما واقعا تو یک نفری؟ همین واست ترسناکه. لازمه در قالب یک شخص تعریف بشی؟ آدمای پیچیده دوست دارن خودشونو بشناسن ولی ورود به شخصیتشون سخته. یه روانشناس می‌تونه ۲۰ دقیقه‌-یه ربع کار معمولی‌ها رو راه بندازه‌. ولی درمقابل پیچیده‌ها چیزی نداره بگه. اون روانشناس فقط یه کم ماست‌مالی می‌کنه. پیچیدگی کارو در هم می‌تنه.
ولی اگه روی فرد برچسب‌های شخصیتی رو بزنی می‌تونه بخشی از واقعیت‌هاشو با برچسب مطابقت بده و اون برچسب رو بپذیره.
پیچیده‌ها خودشونو نمی‌فهمن پس برچسب‌ها رو دوست دارن‌. یه برچسب خوب اونا رو از یه ماز پیچیده بیرون میاره‌. یا لااقل اون ماز رو فراموش می‌کنن.

کاری که من می‌کنم برچسبه؟ نه سخت نگیر.

سخت‌ترین عذاب پیچیده‌ها اینه که ضمن قبول راحت برچسب‌ها ممکنه اونارو هم راحت‌پاره کنن. این یک رفتار متناقضه! دوست دارن در قالب چند برچسب "خودشون" رو بشناسن ولی تنها کاری که می‌کنن با این برچسب‌ها خودشونو به "دیگران" می‌شناسونن. اما طغیان علیه برچسب‌ها وظیفه‌ی پیچیده‌هاست.
چیزهای متناقض زیادی هست که واقعا باعث می‌شه یه پیچیده از خودش بپرسه من کی‌ام؟ من کی هستم؟

‌کلی گویی بسه؛ جزئیات:
چارچوب‌ها و برچسب‌های فراوان تحت عنوان سنت‌گرایی! شیفته‌ی این برچسبه. بهش نیرو می‌بخشه.دلپذیره و این یکی از بارزترین ارکان شخصیتیشه که نیازی به تشریحم نداره.
اما طغیان‌ها در کجای کاره؟ چه‌جوری این برچسب هم سالم می‌مونه هم‌پاره می‌شه؟ جهان ثابت نیست. جهان پویاست. معیارای فرهنگ تغییر می‌کنن: اون به این نوشدن علاقمنده و دوستش داره، چارچوب‌ها آدم رو تو بعضی زمینه‌ها محدود می‌کنن و جناب ملک این محدودیت رو دوست نداره‌. ولی حتی همون چارچوب‌ها رو هم دوست داره و این کار رو مشکل‌تر می‌کنه.
این تناقضا در ناخودآگاهش در حال مبارزه است‌‌.

توی حرفاش دیدیم که شیفته‌ی بخشایی از همین فرهنگه ولی دوست داره فرهنگ تغییر کنه. یک فرهنگ جدیدتر همراه با همون چیزای دوست داشتنی.
دقت کنید سنت و نو شدن منظورم گوشی و نت و سبکای جدید موسیقی و عقاید اینا نیست. اینا به راحتی قابل تطبیق با سنت هستن.

یه چیزاییو تو خودش پنهان می‌کنه. چه پنهان بودن و چه نبودنشون در نهایت مایه عذابش می‌شه. اینم یه دوراهی سخته. ۰ یا ۱؟
هی یارو می‌شه دست از سرم برداری من تمایلی به حرف زدن با تو ندارم. یا مثلا خوشحال شدم از اینکه باهام حرف زدی. اینا براش یه جاهایی کاملا هم معنا هستن. فقط عواقبشون برای ملک فرق می‌کنه. چه بازخوردی از محیط می‌گیرم؟ اما اگه بروز نده بازخورد بدتری از درونیاتش می‌گیره! سوال ترسناکیه.

یه شیطنت ریزی درونش هست همراه با یه غرور ملایم! که گاهی دلو می‌زنه به دریا و خوش می‌گذرونه. گاهی اوقات برمی‌گرده و به خودش می‌گه مهم نیست بقیه چی فکر می‌کنن هرچند که حرفاش شبیه پرتوهای نور لابه‌لای درختا تو یه جنگل تاریک می‌شه، از بیرون بازخوردای بدی نخواهند گرفت. این منو به شک می‌ندازه که آیا بازم این فرارهای کوچیک نور رو طوری انتخاب کرده که بازخورد بدی نگیره یا نه.
دیگه چی بگم؟ :‌)
فقط امیدوارم فرضیاتم درست باشن.
***​
نرجس:
خیلی شخصیت معمولی داره. آروم و نسبتا سر به زیر و خجالتی. گاهی اوقات خودشو بابت این سرزنش می‌کنه و گاهی اوقات هم که یه‌کم از زیر پتو (پتو استعاریه) میاد بیرون بازم خودشو سرزنش می‌کنه.
اما تازگیا دلو می‌زنه به دریا و سعی می‌کنه خجالت‌ها رو فراموش کنه.

خطی فکر می‌کنه. آروم و با حوصله. این خیلی خوبه. چون مغزش اینترنتی نشده. فضای مجازی زیاد براش مهم نیست ولی ممکنه شخصیت مجازیش با خود واقعیش خیلی فرق بکنه.
دوستای صمیمی خیلی کمی داره. می‌تونم بگم صفر. اگه نتونی واقعیت‌ها رو بهشون بگی چرا اسمشو بذاریم صمیمی؟ درواقع دوست صمیمی نداره ولی این واقعیت‌ها خیلی رنجش نمی‌دن. البته واقعیتِ من با واقعیت تو فرق می‌کنه جان دل!
یه شخصیت ایده‌آل از خودش متصوره در آینده‌های دور. (البته همه اینو دارن) اما با اون شخصیت فقط دورادور زندگی می‌کنه و تو آرزوهاش اون شخصیت رو می‌کاره تو کله‌ش! و بعد تو خیابونا با طمانینه راه می ره.
کلا آدم آرومیه ولی یه ته زمینه‌هایی از میل به فروپاشی درش هست.

امیدوارم با گفتن حرفات صددرصد غلطه بهم بفهمونین تو زمینه‌ای که می‌خوام در آینده توش کار کنم استعدادی ندارم و به فکر یه چیز دیگه باشم.

همچنین حرفای من چیزی نیست که به پست خاصی استناد کنم (خب واقعا نمی‌تونم کاریش کنم:-??)

آخرین ویرایش:

afsoon.s

.؛.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
----
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
ایران
رشته دانشگاه
تربیت بدنی
@A M I N خب:
پسر جلفی نیست،به عشقش بسیار وفاداره، به موسیقی لری علاقه داره،قدش متوسط رو به بالاست،تقریبا لاغره،شایدم متوسط، مدل موهاش معمولیه و معمولا بالا میزنه،آستینای پیرهنشو هم بالا میزنه، با رفیقاش جوره،قوانینو کم و بیش رعایت نمیکنه،با سربازی کنار اومده،نکته مهم اینه که وی معتقده که فقط برادر ِ یه نفره،اونم داداششه!! :-) ، سرو وضعش هم مرتبه...
از @narjess مهربونیش رو میتونم بگم و آرومی...متاسفانه آشنایی زیادی ندارم

@maleck :) خب احساس میکنم واقع بینه،از اوناس که شیطونی میکنن،ولی خودشونو مظلوم نشون میدن،وقتی باهاش حرف میزنی بادقت بهت گوش میده،وقتی میره توفکر اخم میکنه ، اگه کاری بهش بسپری کامل و درست انجامش میده، تیپش هم مردونه و ساده ست...فعلا همینا،که البته همینام بدون هیچچچچ گونه ارتباط قبلیه :-)

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
ملک
تصورم با حدود ۷۰٪ از چیزی که نیک گفت مطابقه بنابراین تکرار نمی‌کنم (به ویژه روی اون شخصیت چندگانه به شدت تاکید دارم)
برونگراست اما درونگرایی رو ترجیح میده، صرفه‌جوئه، مغروره اما سعی میکنه مغرور نشون نده، مشکلاتشو بزرگ‌تر از چیزی که هست میبینه و خیلی هم دنبالش میره (چشم غم پرست ((:)، خیلی باهوش و نکته‌سنجه، چند بُعدیه، خیلی خیلی خیلی احساساتیه، در برابر تغییر مقاومت می‌کنه، مردم‌داره، میل داره مرموز به نظر برسه ((:٬ پشتکارش در به سرانجام رسوندن یک برنامه مشخص ضعیفه، بسیار ذوق و خلاقیت داره، و ده ها مورد دیگر که به خدا دستم درد گرفت -____- سر فرصت میگم به خودش :))
(پیمان جان همش تصوره‌ها :/ برنخوره بهت :/)

امین
کولکاپیس والسلام :-":))
با ذوق، اسیر چارچوب ها و هنجارهای خود ساخته، شوخ، فعال و برونگرا، صادق، خونسرد (ربطی به فعالیت نداره، منظورم در برخورد با مواقع مختلفه)، بیشتر یادم اومد مینویسم حتما

+ اینا همه سند دارنا ولی خب یادم نمیاد بگم، ببخشید -___-
++ از نرجس هیچ شناخت و تصوری ندارم، بازم ببخشید
+++ یکی از جذاب ترین فانتزیای زندگی من اینه که یه بار با ملک و امین قرار بذاریم بریم بیرون، من و امین همدیگه رو بزنیم ملک ازمون فیلم بگیره :)):)):))

frants

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
درباره امین اونم کم میتونم بگم موهاش فرفریه معمولی نیس پشت کارش یه تفکریه مهربونه <': بقیه دیگه تکراریه

آخرین ویرایش:

ید

...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1399
@A M I N
حس میکنم کلت بزرگه
دماغت کفگیره
صدا بم و نازک
چشمات بادومی
کرموکی
همین دیگه :D
یه شخصیت بزرگ
اون جوری ک توی عکسا و اینا دیدم از سنتون یکم بزرگتر دیده میشید :D
حس میکنم باحالین
کرموک :-/ فک کنم البته :D

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
در مورد نرجس زیاد شناخت ندارم والا
دیگه شرمنده"-"
ولی امین...
عاقا من خیلی دلم میخواد ببینمش و بدونم لهجه داره یا ن:D
با توجه ب نوشته ها و چیزایی ک ازش خوندم،خیلی از اونایی نیست ک بهش بگی بالای چشت ابروئه،ناراحت نشه(دلش نازکه:D).سنتی و علی الخصوص چارتار گوش میده(عافرین و اینا:-")شخصیت خشنی نداره.بی خیاله و معولا تلاش میکنه سخت نگیره.بعضی از حوادثی ک روزمره اتفاق میوفته براش اهمیت دارن و نظرشو درموردشون بیان میکنه و ی جورایی ساکت نمیمونه.آدمی نیست ک بی مرامی در حق دوستاش نشون بده(ب زبان فارسی سخت میتونم در رفاقت روی اصولش رفتار میکنه و بیشعور نیست:|)زورگو و جلف نیست

اما ملک(ک من تا چند دقیقه پیش میخوندمش مالک:)) )
خیلی حرف زدن درموردش برام سخته.خیلی ارسالاشو دقیق نخوندم اما میتونم بگم شخصیت پیچیده ای داره.درون گرا و مقدار کمی برون گرائه.ب بعضی از مسائل واکنش نشون میده.انگاری درصد رسمی بودنش بیشتر از خودمونی بودنشه:D
یکی گفته بود آدمو یاد استاد کلهر میندازه و من کاملا باهاش موافقم:)

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
@narjess شناختی ندارم فک کنم اروم و ساکتن

@A M I N اروم و شیطون (بحثای پروفایل و گفت و‌گو ها)
دارای روحیه هنری
شاعر
پایه
فک کنم مذهبی
کمی احساساتی
صمیمی اما یه جدیتیم دارن گاهی ترسناکه (بانگتون)

اهل شعر و هنر(استوریای اینستا)
اهل گردش(استوری بازم)
شب زنده داری (بازم استوری)
فک کنم خیلی دوستای زیادی داشته باشید
و گردش با دوستانم فک کنم خیلی زیاد دوس دارید

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
@A M I N
خب او اوایل که اومده بود من ایشون رو با @امین اشتباه گرفتم ولی خب بعدش دیدم در خصوص یه چیزهای شیمی (ذهنم درست یاری نمی‌کنه موضوع رو) پست می‌ذاره فهمیدم با م فرق دارند. بنظرم باید لاغر باشه تا و شاید هم پر جنب و جوش. مذهبی هست ول نه سفت و سخت‌گیر. احتمالاً دوست دختر هم نداره. می‌تونه قدش هم بلند باشه.
اون اوایل که فکر می‌کردم دختره (قبلاً هم اعتراف کرده بودم)
باید دارای روحیه لطیفی باشه یه مقدار شبیه علـی باید باشه احتمالاً تپل بود عکسش رو یادم نیست.
بهش می‌خوره از اینا باشه اهل گردش و مسافرت باشه. قبلنا بیشتر فعالیت می‌کرد فکر کنم سرش خیلی شلوغ باشه.

@narjess
به تازگی باید آواتارش عوض کرده باشه چون این آواتاره برای من جدیده و خب باعث شده اطلاعاتم ازش کم باشه.

به همین منظور درصد خطا باید خیلی زیاد بشه بنظر دختر درونگرای قد متوسط و سبزه روشن باشه. زندگیش به دور از حاشیه و سرش تو کار خودش. فکر کنم زیاد توی فضای مجازی متن می‌خونه و احتمالاً کلی کانال تلگرام هم عضو باشه.

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
من اینجا پیت میذارم
میرم پست پیدا کنم ازتون بهتون اتهام وارد کنم

بعدا نوشت: خب حقیقتا سخته به کسایی که میشناسیشون اتهام وارد کنی (مدیونی فکر کنی حال نداشتم پست پیدا کنم):D

@A M I N پسر بسیار پاکی هست .. از کند و کاو در زمینه های اعتقادی لذت میبره! ذهنش کنجکاوه یعنی به صورت کاملا غیر ارادی مدام در حال سوال پرسیدن هست حافظه ی بسیار خوبی داره اگه بخواد که یک موضوع رو یادش بمونه! برون گراست ولی در خودش هم تعمق می کنه! باید سعی کنه یک کم بفهمه که با آینده اش میخواد چی کار کنه! در بحث ها منطقی ظاهر میشه و همزمان توانایی استفاده از منطق و احساسات رو داره ...
@maleck :) احساساتی و خوش قریحه سه تار رو خیلی با حس میزنه! زلف دار! عاشق کلهر(گفتن نداشت همه می دونیم!)! شکننده به خاطر روح هنرمند! بعد خدا نکنه یه کار اشتباه بکنی تا ابد میکوبه تو سرت :D! مشاور بسیار خوب! باید بیشتر برای خودش وقت بذاره و حواسش به خودش باشه! از این که ضعیف بزنه یا مثلا حتی در زمان سختی ها شکستنش رو کسی ببینه بدش میاد! درون گراست مطلقا!

@narjess براش جهان اطرافش اهمیت داره مثلا براش خیلی مهمه که کار های نو انجام بده و به دیگران کمک کنه! احساساتیه اما مقتدره! یه نیمه درون گرا نیمه برون گرا با غالبیت برون گرایی! آدم گوگولی ای یه یعنی یه شیطونک وجودی داره که بعضی اوقت بروزش میده! آرومه معمولا!

آخرین ویرایش:

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
درسته نتوان وصف منو گفتن -که در فهم نگنجم- و نتوان شبه منو جستن -که در وهم نیایم- ولی شما بیاید سعیتونو بکنید و تصورم کنید :D

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
@A M I N
خب از صفات ظاهری شروع کنم ، قد متوسط و تا حدی بلند ، یعنی منتوسط روبه بالا ، وزن زیاددد:)) ، تپل ، پوست تقریبا گندمی
اخلاقیات :!!!
رومخ !!! شدیداااا|-@
مهربون
تا حدی بی حوصله
فوتبال دوست :))
چارتا خیلیی گوش میده : )
اصلا بلد نیست عصبانی بشه :)) ( البته اون چیزی بود که من در رفتارش با خودم دیدم حالا واقعیتشو نمیدونم )
گاهیم سرش تو لاک خودشه ، که باید به حال خودش گداشتش :-"
دیگه همینا بسن ؟ یا مدرک بیشتر رو کنم ؟ :>
خب مدارکمم حرفای خودشو ، ح ب هاشو ، همینان دیگه
خب شناختی ازتون ندارم که بخ ام نظری بدم اما خب فک کنم یکم هنری باشید ( باتوجه به پروفایلتون )
فک کنم شباهم خیلی کم میخوابید یا دیر وقت میخوابید :)) از اونجا که چند دفعه شب اومده بودم نصف شب یعنی فک کنم آنلاین بودید
فعالیتتون یکم کمه :|
@narjess
خب شمارم خیلی نمیشناسم ولی فک کنم ، سرت به کار خودت باشه و مهربون ، خون گرم احتمالا ، بامزه :)) دیگه. ، چیزی به ذهنم نمیرسه

Amir HD

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
پزشکی
@A M I N اون اول با یه امین که داروسازی میخونه اشتبا گرفتمش میخاستم پ خ بدم بعد دیدم مشخصاتش فرق داره : ) ولی یه جورایی شخصیتش و پستاش منو یاد همون امین میندازه. بعد بنظرم آدم پر جنب و جوشیه دلیلمم اینه با این که رشتش ریاضیه تاپیک انتخاب رشته تجربیا رو هم میخونه
متاسفانه گیمر نیس وگرنه پیشنهاد به اون خوبی مرتضی داد و رد نمیکردد این که بری امیرکبیر دوتا بزنین تا صب : )) و پسر منو بس ناامید کردی
@maleck :) اولین ح ب دیدم ازش همونی بود که کنسرت کلهر رفته بود بعد میگفت مردم منو فرستادن جلو پیش استاد و... ، خیلی جالب بود خلاصه واسم
از اون به بعد اگر ح ب طولانیم داده باشی وقت میزارم میخونم : ))
عاشق تئاتر
فک میکنم بخاطر خانواده نرفته سمت هنر و کنکور ریاضی دادی برداشتم به خاطر ح ب آخر راجب به کنکور اول نوشتی اینجوری بود
حس میکنم خانواده پر جمعیتی داری
همینا ^_^

n._.a.m

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1401
@narjess
خُب ... هم کلاسی و رفیق گلم
خیلی باادبی ، مهربون، خوشحال، فوضول(به قول خودت کنجکاو)، زودجوش،دیر رنج،
و اینکه از شخصیت جالبی که داری خیلی خوشم میاد در عین بچه + بودنت با همه رفیقی و پایه همه خُل بازی هامون هستی.
بعضی ها بهت می گن بلند پرواز ولی من فکر می کنم که می تونی به هدفت برسی فقط یه کم تلاش نیاز داری و استعدادش را داری.می گی آرزوت نیست و هدفته پس امیدوارم و با تموم وجود آرزو می کنم که به هدف و همه ی آرزوهات برسی.
خیلی هم سخت کوشی و اگه یه چیزی را بخوای سعی می کنی بهش برسی.و اینکه خیلی راز نگه داری.
به عکاسی علاقه داری ولی استعدادش را نداری ولی نمی دونم چرا بیش تر عکسایی که می گیری خوب می افتن.
ببخشید زیادی رُک بودم.

اینو یادم رفت بگم که زیادی پاستوریزه هستی نمی دونم شاید محیط خونه تون روش تاثیر داشته ولی در کل چی میشه اگه یه بار از بوفه ساندویچ بخوری یا مثلا یه بار با دست از آبخوری مدرسه آب بخوری؟؟؟

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
@A M I N
چاق قدکوتاه تنبل در انجام کارها عینکی درس خون شکمو، بی حوصله ، خسیس ، منافع طلب
لاغر بلند قد ، تنها ، از تنهایی رنج میبره ، حساس , افکار سنتی , ساز سنتی میزنه، عاشقه ولی طرف بهش محل نمیده
@narjess
کوتاه , تپل , شلخته, بد اخلاق خسیس و فضول , حسود , بد ذات , خودخواه و جاه طلب , خوش خط , قدرت دوست یابی ضعیف, سوسول , عاشق باباش , استعداد در هنر و ریاضیات

بچه ها من هیچکدومتون رو نمیشناسم فقط طبق حس ششم و پست هاتون اینارو نوشتم امیدوارم کسی از دستم دلخور نشه مرسی
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا