• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تا اعلام نتایج 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
پاسخ : تا اعلام نتایج 95

یکی خواست شهرای جنوبی رو بزنه ....کدوم سردتره هواش؟ شرجی هم نباشه :((

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

چرا با سهمیه ی هیآت علمی میشه دانشگاه بالاتر رفت؟ :-?
بابای من میگه اگه رتبه ت به دانشگاه شهری که هستی بخوره میشه.بیشتر به این بستگی داره کدوم دانشگاه تدریس می کنن و چه قدر پارتی داشته باشن.
و الا من یکی از دوستام پدرش دانشگاه تهران درس میده،خودش صنعتی اصفهان قبول شد نتونست بره.

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Mohammadreza128 :
رو 2تا چیز عگع حساب کردید رو یخ بنویسید بذارید تو آفتاب:1-تغییر رشته
2-انتقالی...

رفیق ما رف سازه های ریلی ک 2 ترم بشینه خر بزنه بعد با معدل 20 بتونه بره مکانیک...متسفانه 3 ترم مشروط شد اخراج شد از همون سازه های ریلی هم....

انتقالی هم ب دانشگاه بالاتر فقط و فقط عگه سهمیه هیئت علمی دارید میتونید وگرن فق ب دانشگاهی میتونید انتقالی بگیرید ک با رتبه کنکورتونم میتونسید برید...
...اینا ک گفتم تجربه 3 سال دانشجو بودنمه و از نزدیک دیدن افرادی ک این فکرارو کردن...
خلاصه ک طوری انتخاب رشته و دانشگاه کنید ک 99 درصد بدونید تا ته کار هیمنجا و همین رشته هستید...1 درصدم ممکنه بلاخره فرجی شه
تغییر رشته برای رشته های ریاضی شاید سخت باشه ولی واسه سه تا رشته تجربی ک تا علوم پایه ی جورایی شبیهن امکانش هست
ولی ب رشته هایی ک رتبهشون میخورده موقع انتخاب رشته!
مثلا دارو مشهد خوند یکی،تا علوم پایه بعد تغییر رشته داد رفت دندونه ی شهره دیگه ک موقع انتخاب رشته میتپنسته بره
ولی کلا عاقلانه انتخاب کنید ک لازم نباشه اینکارو بکنین..

NiXi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
روزی روزگاری زیست..
دانشگاه
بابل
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Dr.smart :
پشت کنکوری شدن یا پزشکی بندرو بوشهرو یاسوج و جهرم و...؟؟
ایا میشه اینجور جاها پیشرفت کرد و ادم خیلی با سوادی شد؟
به هیچ وجه قصد توهین به عزیزانی که اینجاها می خونن ندارم اما من توقعم بالاست. پشت کنکوری شدن برام سخت خواهد بود شرایط روحی شو ندارم.
ایا مثالی دارید که این دانشگاه ها خونده باشن اما خیلی پیشرفت کرده باشن؟
ب عنوان کسی که ی سال پشت کنکوری بوده میگم پشت کنکور نمون،اول از همه اینکه ریسکه،،،امسال خیلی از دوستام رتبشون انقدر که باید بهتر نشد،،در صورتی که تراز قلم چیشون بالای هفت و صد بود

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

به نقل از مينا :
یکی خواست شهرای جنوبی رو بزنه ....کدوم سردتره هواش؟ شرجی هم نباشه :((
یه بنده خدایی جواب بده......نمیخام موفع برگشتن با کقن بیام خونه :((
به نقل از مينا :
منبعی سراغ دارین ازش بپرسیم شرایط انتقالی بین ال رو؟
بین ال ها انگار راحتتر انتفالی میگیرن.....
.....
پزشکی اردبیل خوبه یا زنجان؟
این را نیز بجوابین

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

اینکه احتمال داره قبول بشیم یا نه رو برای رشته های کشوری باید بر اساس رتبه کشوری تخمین بزنیم؟
مثلا رتبه کشوری من از چارک پایین هوافضای امیرکبیر بهتره ولی رتبه منطقه 1 چارک پایینش برعکسه. کدومش درست تر تخمین میزنه؟ :د

+ سوالمو اینجا هم میپرسم :-" به نظرتون مکانیک پردیس عباسپور بهشتی یا مواد و متالوژی دانشگاه تهران؟

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

درمورد تغییر رشته بین دارو دندان پزشکی فقط و فقط درصورتی ممکنه که رتبه تون بخوره،حتی معدلتون بالا هم باشه باز نمیشه باید تو کارنامه سبز زده باشه که شما اونجا قبول میشدید.
درمورد انتقالی ،انتقالی ها اینجوریه که اول مهمان میشن بعد دائم.انتقالی به دانشگاه پایینتره آسونه ولی اگه میخوایید برگردید شهر خودتون که سطح دانشگاهش بالاتر از جاییه که قبول شدید فقط و فقط پارتی
با معدل و چیزایه دیگه نمیشه.من امسال دیدم بچه هایی که تونستن انتقالی بگیرن فقط پارتی خوب داشتن
لااقل بین رشته های تحربی میدونم که پارتی میخواد

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از MHO :
تغییر رشته برای رشته های ریاضی شاید سخت باشه ولی واسه سه تا رشته تجربی ک تا علوم پایه ی جورایی شبیهن امکانش هست
ولی ب رشته هایی ک رتبهشون میخورده موقع انتخاب رشته!
مثلا دارو مشهد خوند یکی،تا علوم پایه بعد تغییر رشته داد رفت دندونه ی شهره دیگه ک موقع انتخاب رشته میتپنسته بره
ولی کلا عاقلانه انتخاب کنید ک لازم نباشه اینکارو بکنین..

خب گفتم ک اونی ک موقه انتخاب رشته میتونید بیارید رو میتونید برید...ربطی هم ب تجربی و ریاضی نداره...توی مهر ی کارنامه سبز بت ن ارائه میده سازمان سنجش رشته هایی ک میتونسین بیارید رو بتون معرفی میکنه میتونید انتقالی بگیرید ب اون جاها....بحثی ک من کردم در مورد رشته و دانشگاه بالاتره

• لایک
امتیازات: MHO

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مينا :
یه بنده خدایی جواب بده......نمیخام موفع برگشتن با کقن بیام خونه :((این را نیز بجوابین
شهرای جنوبی عموما وضع اونجوریه،جدا از هوا باید اینم درنظر بگیری که دوره! و ممکنه انتقالیت جور نشه و بمونی اونجا ،همه اینارو درنظر بگیر و بعد انتخاب رشته کن.
درمورد پزشکی اردبیل یا زنجان،زنجان بهتره بنظرم.ولی چارت درس های زنجان سختتره ینی برنامه ای که دانشگاه برا هر ترم چیده خیلی سنگینتر از تبریز و اردبیله ینی عمومی بعضا یه درس گذاشته و درسای سختو یه جا آورده البته میتونید عوض کنید ولی حداقل تو پزشکی میدونم اگه با برنامه دانشگاه و کل کلاس نرید جلو آخر ترم بدبخت میشه انقد که وقت امتحانا کم میشه
و اینکه اگه رتبتون معمولیه سعی کنید اول جاهایی رو بزنید که به شهرتون نزدیکتره .

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از مينا :
یه بنده خدایی جواب بده......نمیخام موفع برگشتن با کقن بیام خونه :((این را نیز بجوابین

خب برو هواشناسی دماهاشونو مقایسه کن . هر شهری ک کنار دریا عه شرجی داره بقیشون ندارن..

پردیس باید پول داد برا انتقالیش برای 94 نوشته تا 50 درصد شهریه میتونه بگیره دانشگاه ب عنوان خسارت حالا بستگی ب دانشگاه داره دیگه ک چجوری کنار بیاد . چون سفته میگیرن ازتون نمیدونم دقیق چنده ولی اونقدری هست ک راحت نمیشه در رفت . در درجه اول پارتی دوم پول و بعدم دانشگاه مقصد هم باید موافقت کنه .

دفترچه رو نخوندی ایناها تو دفترچه هست :-w

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

به نقل از sadlove :
خب برو هواشناسی دماهاشونو مقایسه کن . هر شهری ک کنار دریا عه شرجی داره بقیشون ندارن..

پردیس باید پول داد برا انتقالیش برای 94 نوشته تا 50 درصد شهریه میتونه بگیره دانشگاه ب عنوان خسارت حالا بستگی ب دانشگاه داره دیگه ک چجوری کنار بیاد . چون سفته میگیرن ازتون نمیدونم دقیق چنده ولی اونقدری هست ک راحت نمیشه در رفت . در درجه اول پارتی دوم پول و بعدم دانشگاه مقصد هم باید موافقت کنه .

دفترچه رو نخوندی ایناها تو دفترچه هست :-w
برم بخونم :د

mah sa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

یه سوال چه قدر امکان تغییر رشته با کارنامه سبز هست؟؟من الان واقا بین دارو و دندون شک دارم مخوام بدونم تا چ مدت بعدش امکان تغییر رسته هست؟شرایط خاصی داره؟؟

نازلی :)

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از mahsa94 :
یه سوال چه قدر امکان تغییر رشته با کارنامه سبز هست؟؟من الان واقا بین دارو و دندون شک دارم مخوام بدونم تا چ مدت بعدش امکان تغییر رسته هست؟شرایط خاصی داره؟؟
نه تو کارنامه سبز باشه حلله!

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از mahsa94 :
یک هفته وقت داری. خوب تحقیق کن و فکر کن و مشورت بگیر. مجبور به تغییر رشته هم نمیشی.

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

کانون رتبه های زیر 10000 کشورو گذاشت :rolleyes:

Ayda-323

MAH
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از Mohammadreza128 :
رو 2تا چیز عگع حساب کردید رو یخ بنویسید بذارید تو آفتاب:1-تغییر رشته
2-انتقالی...

رفیق ما رف سازه های ریلی ک 2 ترم بشینه خر بزنه بعد با معدل 20 بتونه بره مکانیک...متسفانه 3 ترم مشروط شد اخراج شد از همون سازه های ریلی هم....

انتقالی هم ب دانشگاه بالاتر فقط و فقط عگه سهمیه هیئت علمی دارید میتونید وگرن فق ب دانشگاهی میتونید انتقالی بگیرید ک با رتبه کنکورتونم میتونسید برید...
...اینا ک گفتم تجربه 3 سال دانشجو بودنمه و از نزدیک دیدن افرادی ک این فکرارو کردن...
خلاصه ک طوری انتخاب رشته و دانشگاه کنید ک 99 درصد بدونید تا ته کار هیمنجا و همین رشته هستید...1 درصدم ممکنه بلاخره فرجی شه

این سهمیه انتقالی هیئت علمی که میگین یعنی به هر دانشگاهی میشه انتقالی گرفت یا اونم باز محدودیت داره ؟ :|

Noo$hin

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از hosseinmoghaddas :
حاجی بذار رتبه ها بیان میبینی من سه رقمی شدم! :D
خیلی تو حوزه امتحان اذیتمون کردن!امتحانم رو فاجعه دادم.
حالا فعلا صبری بل :D :-"
ایشالا اگه دو رقمی شدم مهمون هم میکنم! [-o<

فاجعه یعنی همه چی رو 80، 90بزنی!
همینه که فقط ده تا تک رقمی داریم دیگه.
تبریک( این حرفا از رو عصبانیت و حسادت نیست.باور کنید.نکنید هم مهم نیس)

smart.g

کاربر فعال
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از نازنیــــــــــن :
کانون رتبه های زیر 10000 کشورو گذاشت :rolleyes:
خیلی کار زشتیه شاید یه بدبختی نخواد رتبه شو همه بدونن. به نظرتون اگه شماره داوطلبی نداده باشیم بازم می تونن رتبه رو بزنن؟؟

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Dr.smart :
خیلی کار زشتیه شاید یه بدبختی نخواد رتبه شو همه بدونن. به نظرتون اگه شماره داوطلبی نداده باشیم بازم می تونن رتبه رو بزنن؟؟
واقعا کارشون اشتباهه :|
بله فک کنم بتونه :|

smart.g

کاربر فعال
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از نازنیــــــــــن :
واقعا کارشون اشتباهه :|
بله فک کنم بتونه :|
من همین الان به پشتیبانم گفتم نزنه قبول کرد ..شما هم دست به کار بشید تا دیر نشده. ادم حق داره نخواد رتبه کنکورشو همه بدونن [-(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا