• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تا اعلام نتایج 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : تا اعلام نتایج 95

به نقل از سمپادك :
اگه منظورت دانشگاه تهرانه که شوخی جالبی بود |: من خبر ندارم بقیه رو ولی دولتی که این شده..
اینقدر اینا که پردیسن به نفعشونه اگه میتونین برین پردیس، رتبه دولتی م اوردین برین پردیس، همین طرح نداشتنشون خداس..اپلای هم بخواین بکنین ازادین.
پردیس طرح داره

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

طرح داره..
ولی سه برابر خدمت ب وطن نداره..

arma

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

سلام/بارتبه یازده هزار منطقه2 چی میشه قبول شد؟ :((

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

ی چیزیم برای شهریه دانشگاهای پردیس موقعه انتقالی بگم :-"
علاوه بر هزینه دانشگاه مقصد،باید یک درصدی (پارسال 20 بود فک کنم!) از شهریه دانشگاه مبدا رو هم بدین :-"
و انتقالی گرفتن دانشگاهای نوین،فقط بینه خودشونه،از یک نوین نمیتونین برین معمولی و برعکس!
و سخته مسلما،دانشگاها نمیزارن منبع درامدشون (دانشجوها!) برن دانشگاه دیگه خرج کنن،ول نمیکنن راحت :]

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

دوستان این اختلاف فاحش رو چجوری توجیه میکنید؟ :-? :-?

0000000000000000000000000.PNG

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

به نقل از MHO :
ی چیزیم :| برای شهریه دانشگاهای پردیس موقعه انتقالی بگم :-"
علاوه بر هزینه دانشگاه مقصد،باید یک درصدی (پارسال 20 بود فک کنم!) از شهریه دانشگاه مبدا رو هم بدین :-"
و انتقالی گرفتن دانشگاهای نوین،فقط بینه خودشونه،از یک نوین نمیتونین برین معمولی و برعکس!
و سخته مسلما،دانشگاها نمیزارن منبع درامدشون (دانشجوها!) برن دانشگاه دیگه خرج کنن،ول نمیکنن راحت :]
خیلی بده که دانشگاه از این به بعد به چشم منبع در امد نگامون خواهد کرد :| :rolleyes:
ولی اصولن دانشگاه مقصد راحتتر قبول میکنه انتقالیه بین ال رو ...اینطور نیست؟
فکر کنم اکثر مشکل انتقالی گرفتن به اینه که دانشگاه مقصد قبول کنه

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی

به نقل از MHO :
ی چیزیم برای شهریه دانشگاهای پردیس موقعه انتقالی بگم :-"
من دوستم پارسال بین الملل شمال قبول شد میخواست بیاد مشهد گفتن 50 میلیون هزینه داره
+پارسال نوشته بودن شهریه ی بین الملل 8 میلیون[nb]امسال رو نمیدونم چقدر هستش[/nb] تازه خوابگاه اینام ندارن هزینه ی اینام هست بعد یکی از بچه ها که مشهد میخوند گفت نخییییر از این خبرا نیست 8 میلیون مال دانشگاه درجه 3 هستش ما داریم بیشتر از اینا میدیم[nb]نقل قولِ[/nb](نمیدونم دانشگاهای دیگم اینطورین یا نه)

به نقل از مينا :
خیلی بده که دانشگاه از این به بعد به چشم منبع در امد نگامون خواهد کرد :| :rolleyes:
فک نمیکنم انتقالی تو بین الملل خیلیم سخت باشه من دوست دیگم!از بین الملل شاهرود اتقالی گرفت اومد بجنورد.اصن یه ترمم شاهرود نرفت البته باباشم هیئت علمی بود :-"

smart.g

کاربر فعال
رشته دانشگاه
پزشکی

پشت کنکوری شدن یا پزشکی بندرو بوشهرو یاسوج و جهرم و...؟؟
ایا میشه اینجور جاها پیشرفت کرد و ادم خیلی با سوادی شد؟
به هیچ وجه قصد توهین به عزیزانی که اینجاها می خونن ندارم اما من توقعم بالاست. پشت کنکوری شدن برام سخت خواهد بود شرایط روحی شو ندارم.
ایا مثالی دارید که این دانشگاه ها خونده باشن اما خیلی پیشرفت کرده باشن؟

Sme

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نقل از arvin.a :

0000000000000000000000000.PNG
اینکه کمه خواهر من با اختلاف ۲۰۰۰رتبه با نفر قبلیش از م.شیمی قبول شده بود
خوب لابد افراد مابینشون یا علاقه ای به اون رشته نداشتن یا پشت کنکور موندن

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

من شنیدم که هنوز بحث هست سر طرح بین ال.....مثلن سالی که ما مدرک میگیریم حذف کنن طرحش رو ما طرح خواهیم داشت یا نه؟
بعد هم اینکه طرح رو میشه خرید؟ کسی رو سراغ دارین خریده باشدش؟ هزینش چقدر میشه حدودن؟

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

به نقل از f-1391 :
من دوستم پارسال بین الملل شمال قبول شد میخواست بیاد مشهد گفتن 50 میلیون هزینه داره
+پارسال نوشته بودن شهریه ی بین الملل 8 میلیون[nb]امسال رو نمیدونم چقدر هستش[/nb] تازه خوابگاه اینام ندارن هزینه ی اینام هست بعد یکی از بچه ها که مشهد میخوند گفت نخییییر از این خبرا نیست 8 میلیون مال دانشگاه درجه 3 هستش ما داریم بیشتر از اینا میدیم[nb]نقل قولِ[/nb](نمیدونم دانشگاهای دیگم اینطورین یا نه)
ببین اون ۸ میلیون ثابته...هر دانشگاهی به ازای هر واحدش یه چیزی میاد روش....شاخها هم زیاد اضافه میکنن
تبریز ۲۰-۲۵ میلیون میشه نهایتن...
خوابگاه هم دارن چرا...با سراسری ها خوابگاه مشترک دارن تبریز....

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از arvin.a :

به نظرم این اختلاف رتبه غیر عادی هست.احتمالن این رتبه‌ها مربوط به منطقه1 باشه و به نظرم 2400 نهایت رتبه‌ای باشه که اون سال عمران خواجه نصیر قبول شده.احتمالن سهمیه هیئت علمی بوده :-?

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از مينا :
سواله اولو نمیدونم
سواله دومیت ،من فک نکنم،برای وردیس اینطوری باشه!همون قضیه درامد و اینا ....

+و ی چیزه دیگه،بسته ی اون دانشگاه ممکنه شهریه های پردیس کم و زیاد بشه ینی نرخ ثابت نداره!
دندون ترمی 18 تومن،پزشکی فک کنم 16 تومن پارسال :-?

Sme

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نقل از əlireza :
به نظرم این اختلاف رتبه غیر عادی هست.احتمالن این رتبه‌ها مربوط به منطقه1 باشه و به نظرم 2400 نهایت رتبه‌ای باشه که اون سال عمران خواجه نصیر قبول شده.احتمالن سهمیه هیئت علمی بوده :-?
سهمیه هیئت علمیارو قلم چی وارد نمیکنه هیئت علمی بعد از پذیرش صورت میگیره دختر دبیرمون پزشکی ارومیه قبول شده بود اورد تبریز ولی رتبهشو قلمچی تو ارومیه زده!

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

من روی انتقالی قبل شروع ترم دوم حساب خاصی باز کردم :D
از کدوم مرجعی میتونم سوالای مربوط به انتقالیو بپرسم؟

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از Eli.N :
سهمیه هیئت علمیارو قلم چی وارد نمیکنه هیئت علمی بعد از پذیرش صورت میگیره دختر دبیرمون پزشکی ارومیه قبول شده بود اورد تبریز ولی رتبهشو قلمچی تو ارومیه زده!

به هرحال هرچی باشه این رتبه ها غیر عادیه.با 3500 نمیشه عمران خواجه نصیر قبول شد!

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

رو 2تا چیز عگع حساب کردید رو یخ بنویسید بذارید تو آفتاب:1-تغییر رشته
2-انتقالی...

رفیق ما رف سازه های ریلی ک 2 ترم بشینه خر بزنه بعد با معدل 20 بتونه بره مکانیک...متسفانه 3 ترم مشروط شد اخراج شد از همون سازه های ریلی هم....

انتقالی هم ب دانشگاه بالاتر فقط و فقط عگه سهمیه هیئت علمی دارید میتونید وگرن فق ب دانشگاهی میتونید انتقالی بگیرید ک با رتبه کنکورتونم میتونسید برید...
...اینا ک گفتم تجربه 3 سال دانشجو بودنمه و از نزدیک دیدن افرادی ک این فکرارو کردن...
خلاصه ک طوری انتخاب رشته و دانشگاه کنید ک 99 درصد بدونید تا ته کار هیمنجا و همین رشته هستید...1 درصدم ممکنه بلاخره فرجی شه

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از arvin.a :
یسری استانها سهمیه مناطق دارن....
یعنی مثن استان هرمزگان برای 95 میاد 5 تا کد رشته معرفی میکنه ک یکیش مثن عمران خواجه نصیره...بعد یه نفر حتمن باید از استان هرمزگان بره عمران خواجه نصیر حالا بهترین رتبه استان ک این کد رو انتخاب کنه میره میخد رتبه1 باشه میخاد 3500 میخاد 500000 باشه اصن..اون ی جا سهمیه ی استانیه ک کمبود نیرو داره بعدشم 2 برابر تحصیل تعهد کاری داره ب استانداری استانش....

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

به نقل از Mohammadreza128 :
2-انتقالی...

رفیق ما رف سازه های ریلی ک 2 ترم بشینه خر بزنه بعد با معدل 20 بتونه بره مکانیک...متسفانه 3 ترم مشروط شد اخراج شد از همون سازه های ریلی هم....

انتقالی هم ب دانشگاه بالاتر فقط و فقط عگه سهمیه هیئت علمی دارید میتونید وگرن فق ب دانشگاهی میتونید انتقالی بگیرید ک با رتبه کنکورتونم میتونسید برید...
...اینا ک گفتم تجربه 3 سال دانشجو بودنمه و از نزدیک دیدن افرادی ک این فکرارو کردن...
خلاصه ک طوری انتخاب رشته و دانشگاه کنید ک 99 درصد بدونید تا ته کار هیمنجا و همین رشته هستید...1 درصدم ممکنه بلاخره فرجی شه
منبعی سراغ دارین ازش بپرسیم شرایط انتقالی بین ال رو؟
بین ال ها انگار راحتتر انتفالی میگیرن.....
.....
پزشکی اردبیل خوبه یا زنجان؟

Tizhoosh7276

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
پزشکی آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پرستاری

به نقل از Mohammadreza128 :
2-انتقالی...

ولی من دیروز که یک همایش شرکت کردم، یه عاقایی صحبت کردن به اسم اقای زندگانی. مشاور خوبی هم هستن. یه سری شرط گفت.
مثلا گفت اگه معدلتون الف شه، یا شاگرد اول بشید، یا اینکه مشکلات خانوادگی داشته باشید، با دوندگی میتونید انتقالی رو بگیرید. البته من همونجا خواستم بپرسم ولی خب نشد. ینی ایشون هم منظورشون انتقالی به دانشگاه های پایین تر بوده؟!
اینم گفت که انتقالی برای دخترا معمولا راحت تر از پسراست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا