• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جام جهانی 2014

• شروع کننده موضوع 1870
  • تاریخ شروع

کدام تیم قهرمان جام جهانی 2014 می شود؟

• رای‌دهندگان
    123
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
پاسخ : جام جهانی 2014

اگه به هلند می خورد که خیلی کارش سخت می شد توی دفاع! مدافع ها بعضی اوقات شدید جا می موندن اونم به قول شما از آرژانتینی که زیاد سرعتی نیست!
به نظر من روبن خیلی تاثیر گذار تر از مسی بود برای تیمش! در حدی که امروز خیلی از سایت های معروف نوشتن فن خال می خواد هر طور شده روبن رو با خودش بیاره منچستر!
دفاع هلند هم با وجود خیلی جوان بودن واقعاً بی نقص بود، حتی بی نقص تر از دفاع آلمان! همین نشون می ده به نظرم حتی نسبت به آلمان هم تیم آینده دار تری هست البته بازم می گم به شرط این که سرمربی خوبی در حد و اندازه های خود فن خال بعدش بیاد!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

یکی از دلایلی که من اصلن دلم نمیخواست هلند بیاد بالا همین بود.

روبن هم تاثیر گذار بود خیلی.اتفاقا به درد منچستر هم میخوره :-?

دفاع آلمان که اصلن بی نقص نبود :)) برعکس خیلی نقص داشت ولی پوشش میدادن یه جوری. هوملز بی نقص بود و بواتنگ تا حدودی. بازی غنا-آلمان دفاع آلمان از ناحیه چپ اتوبان 8 بانده بود کاملا. درست شد در طول جام با برطرف شدن مصدومیت هوملز.

× دوستان! درسته آلمان قهرمان شده و خیلیا خیلی خوشال شدن یه سری ناراحت شدن و اینا.(کلا فوران احساسات) ولی واقعا این دلیل نمیشه اینجا اسپم بارون بشه و نظرات غیر مرتبط و غیر فوتبالی گذاشته بشه...خب حرف بزن هست که( :rolleyes:)

از اینکه اسپم نمیدین پیشاپیش متشکرم :D

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

علی رغم مونیخی بودنم معتقدم روبن بسیار بازیکن خوبیه ولی هرگز نقش مسی رو نمیتونه بازی کنه.لطفا ب هر وسیله ای حرفتون رو ب کرسی ننشونید..

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

روبن خیلی عالیه به درد منچستر هم می خوره ولی چون خط حمله کاملاً هلندی می شه و ممکنه رونی دوباره زیر سایه ی این بازیکن ها بره و به خاطر علاقه ی فن خال به فن پرسی و روبن ممکنه بازوبند هم از رونی بگیره یه کم نگرانم!
البته چیزی که دیگه قطعاً بهش ایمان پیدا کردم برگشتن منچستر به روز های اوجش هست! فن خال از معدود مربی هایی هست که شخصیت و کاریزمای کافی برای جانشینی سِر الکس رو داره!
البته عمرا بیشتر از سه چهار سال بمونه اما همون هم برای بازسازی تیم نسبتاً کافیه!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

فکر نمیکنم اسم تاپیک نقد شیاطین سرخ باشه..البته این فصل بیشتر بچه کوچولوهای شیطون بودن :))
دی ماریا بیاد منچستر حله براتون.دی ماریا خداست..

میگن تاتا ممکنه جایگزین سابیا شه >:D<
شواینی رو کشتن رسما امشب :|مردونه جنگید >:D<

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از پوریا عابدی :
فکر نمیکنم اسم تاپیک نقد شیاطین سرخ باشه..البته این فصل بیشتر بچه کوچولوهای شیطون بودن :))
دی ماریا بیاد منچستر حله براتون.دی ماریا خداست..

میگن تاتا ممکنه جایگزین سابیا شه >:D<
شواینی رو کشتن رسما امشب :|مردونه جنگید >:D<
چقدر این منچستر هم تیم ها رو سوزونده که این فصل کل دنیا به خاطر افت شدیدش سر از پا نمی شناختن! :))
به زودی دوران خوشیتون تموم می شه، فعلاً نهایت استفاده رو کنید از این فرصت!
دی ماریا هم معلوم نیست بیاد، می گن 35 میلیون می ارزه، بعد منچستر یک ماه صحبت می کنه و به توافق می رسه سر 40 میلیون تا این که امروز یکدفعه این عرب های.....! گند می زنند به بازار نقل و انتقالات و قیمت ها و می گن حاضرن دی ماریا رو 70 میلیون بخرن!
یعنی هر جا عرب جماعت پا گذاشت گند زده به اوضاع!
شواینی هم خیلی خوب بازی کرد اما شورله زود تعویض شد! کرامر شانس نداشت!

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

سوالی که ممکنه پیش بیاد و ممکنه اسپم هم باشه، ولی خب چیکار کنم تو مسابقه دیشب شدیدا تو مغزم بود؛ این هست که چرا اول بازی، خورشید زیبا نمایان بر زمین بازی می‌تابید و نورش همگان را بهره‌مند می‌کرد، بعد تو نیمه دوم که نشان داد تمام شهر تاریک بود،چراغ‌های شهر روشن بودن و خورشیدی هم تو آسمون وجود نداشت!؟ :د
چرا؟

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از مِهرانه :
سوالی که ممکنه پیش بیاد و ممکنه اسپم هم باشه، ولی خب چیکار کنم تو مسابقه دیشب شدیدا تو مغزم بود؛ این هست که چرا اول بازی، خورشید زیبا نمایان بر زمین بازی می‌تابید و نورش همگان را بهره‌مند می‌کرد، بعد تو نیمه دوم که نشان داد تمام شهر تاریک بود،چراغ‌های شهر روشن بودن و خورشیدی هم تو آسمون وجود نداشت!؟ :د
چرا؟

خب بازی که دو و نیم ساعت طول کشید تقریباً و چون اونجا زمستونه هوا هم یه دفعه تاریک شد دیگه! :D

× آواتار جدید! به به 8->
مرسی بچه ها >:D<

گفتنی ها باشه واسه بعد :-"
فقط برنده جایزه ها رو هم اعلام کنیم :D

- کفش طلا : هامس رودریگز
- توپ طلا : لیونل مسی :-?
- دستکش طلا : مانوئل نویر
- پدیده جام : پل پوگبا
- فیرپلی : کلمبیا [ جالبه زونیگا میاد کمر نیمارُ خورد میکنه بعد بهشون این جایزه رو هم میدن :D ]

طلسم قهرمان نشدن تیمای اروپایی تو آمریکای جنوبی هم شکسته شد ;;)

× ستاره چهارمُ گرفتیم و یه ستاره منم آبی شد بالاخره :D

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

پیشنهاد : بیاین در مورد تیم ها در 4 سال دیگه صحبت کنیم !

بنظر من ، آلمان ، جام جهانی بعد ، باز هم شانس اول قهرمانی ، چون بازیکنای فوق العاده جوون و با استعدادی داره الان که 4 سال دیگه پخته تر هم میشن ، در همه خطوط ! ولی خوب کلوزه نیست و لام هم که بعیده باشه دیگه :D اشتایگر نمیدونم چند سالشه ، ولی باید باشه اگه همینجوری خودشو حفظ کنه ، جایگزین مناسبی برا لام پیدا بشه ، مطمئنا آلمان دوره بعدی مثل همین دوره خطر ناک ظاهر میشه توی روسیه !

آرژنتین : هوم ، تقریبا 4 سال دیگه ، دفاع های آرژانتین فکر کنم باید به کل ، جز گارای عوض شده باشن :د نمیکشن به جام جهانی بعدی ! خط حملش هم نباید به اون شکل قدرت مند باشه ، چون مسی میشه 31 سال مثلا ، بعد خوب به اون شکل نباید سرعتی باشه ، هر چند هر چند ، کلا آرژانتین چیزی که زیاد داره مهاجمه ، باید منتظر مهاجمای خوبی باشیم :د
دی ماریا هم میتونه یه شبه مسی بشه تا 4 سال دیگه !

هلند : نسل طلاییش بنظر من ، توی همین جام بودن ! یعنی بعیده باز ترکیبی مثل روبن ، فن پرسی ، کویت رو به قدرت این جام ، توی جام بعد ببینیم ! سن های هر کدومو نمیدونم واقعا وگرنه با قدرت بیشتری میتونستم نظرمو بگم ولی میدونم 4 سال دیگه ، نمیتونن به این خوبی و سرعت و روونی بازی کنن !

برزیل : بازیکنای جوون زیادی داره ، خیلی هم زیاد ، و احتمالا 4 سال دیگه ، برزیل خیلی خطر ناک تر از امسال بشه ، فقط به شرطی که اسکولاری بمونه ، یا یه مربی خیلی خوبی بیارن ، اسکولاری بمونه ، چون شناخت خیلی بیشتری داره ، احتمالا خیلی راحت تر بتونه تیمو تا 4 سال دیگه ببنده ! ولی بعیده بخاطر این 2 باخت آخر بذارن بمونه :د

نظرات من بود ، صرفا برا این که بدونین در چه موردی منظورم بودم که بحرفیم ! :د

لنگه کفش

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
کرمان

مزدک هم مثه خیابانی پیشگوشده:
«یکی ازاین دوتیم برنده جام قهرمانیه»«درپایان بازی جام قهرمانی ب یکی ازاین دوتیم خواهدرسید» :-"
من که کف کردم ازاین همه خلاقیت واستعداد
:-"

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

يه سوال فني!
چرا ديشب پويول جامو اورد تو ورزشگاه؟! مگه كاسياس نبايد مياورد؟!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

خب جام جهانی هم تموم شد و دیگه این تاپیک هم باید بسته بشه. البته امروز و فردا هم باز میمونه تا یه جمع بندی بشه و حرفی اگه مونده زده بشه. حرفا درباره تیمای باشگاهی هم تو تاپیکای خودشون.

کلا جام جهانی خیلی خوبی بودبه نظرمن.پر از شگفتی و شگفتی ساز بود.اینجا باید به الجزایر اشاره کرد که تنها تیمی بود که واقعا لرزه بر تن آلمان مینداخت اون بازی. و کاستاریکا که صدرنشین گروه مرگ شد و به هلند تو پنالتی ها باخت.مکزیک و شیلی که خیلی شایسته بودن و حتی کلمبیا.
و اینکه جام جامِ دروزاه بانا و بازیکنای تعویضی بود.مربیایی موفق بودن که تعویضای بهتری کردن. رکورد شکنی هم زیاد داشت،پرگل ترین جام جهانی 32 تیمه هم بود کنار1998 و بازیاشم اکثرا جذاب بودن.

+خوندن این خالی از لطف نیست:(با اینکه یه طرفدار آرژانتین نوشته ش)
http://www.isport.ir/fa/content/54591/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AC%D9%87%D9%86%D9%85-%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7
پاراگراف آخرش جالب بود به نظرم.

@Fateme.RMA: یه نماینده از تیم قهرمان دروه قبل.لزومی نداره کاپیتان باشه.

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396

چرا بسته نشده پس ؟ :D

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

خب ستاره ی چهارم مبارک همه طرفدارا! واقعا شایسته ترین بودیم.

یه نکته، کسی توجه کرد به کار زیبای گوتزه؟ موقع بالا رفتن پیراهن شماره 21 رویس رو با خودش اورد تا یه جورایی رویس هم توی عکس ها باشه هر چند جاش خیلی خالی بود :( من موقعی که گوتزه این کار رو کرد حتی بغضم گرفت. دانکه گوتزه!

یه صحنه ی دیگه وقتی بود شواینی برای اولین بار جام رو تو دستاش گرفت، یه جوری به جام نگاه میکرد که من رو تکون داد. نوش جونت رئیس باغیرت.

تو یورو هم ما شانس اولیم ولی 4 سال دیگه به فرم شواینی و لام خیلی بستگی داره. کی قراره بعد از لام دفاع راست باشه؟ بواتنگ؟ یا دورم آینده دار؟ ای کاش لام تا ابد تو تیم ملی بمونه. ممنون کاپیتان به خاطر جام.

پ.ن: گروس کرویتز عجب نخود آشیه! :))

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Am.mA :
چرا بسته نشده پس ؟ :D
خب یه کم با دقت بخونین گفتم که امروز و فردا هم باز میمونه یه جمع بندی بشه بعد بسته میشه.

@No-Enemy:
من دقت کردم! پیرهن رویس بود.عالی بود کارش.رویس خیلی خیلی جاش خالی بود...قرار بود مصدومای آلمان هم بیان بازی رو ببینن و تو جشن باشن چرا نبودن؟ حالا تو آلمان هستن...یه اشاره ای هم بکنیم به مصدومای آلمان به جز رویس:برادران بندر،گودوغان و اشملتزر. به قول یکی از کاربرای همین سایت قبل جام جهانی: اگه آلمان قهرمان شه این مصدوم ترین جام جهانی تاریخ میشه.

این جام برای شواینی و کلوزه و پولدی و لام کلا یه مدل دیگه ای بود.اینا بودن که 2006 تو آلمان قهرمان نشدن و انتظارشون8ساله بود.بقیه بازیکنای آلمان همه تازه اول راهه واسشون جز این 4تا.
شواینی تو این جام عالی بود عالی.و اوج کارشم فینال بود.با اون تکلای دقیق و جنگندگی فوق العاده ش،انقدر زدنش،خونینش کردن،ولی بازم برگشت.توی همه قهرمانیای قبلی آلمان یه نفر بود که روحیه جنگندگی آلمان داشته باشه و این بار شواینی بود.تهشم رفت مسی رو دلداری داد(مثل بازیای قبلی) زنده باد شواینی /m\

شواینی 4 سال دیگه 33 سالشه...برای یکی تو پست اون زیادم نیست،اگه فرم خوبشو حفظ کنه.ولی لام...دفاع راست با34 سال سن سخته.بواتنگ که نه...همین گروس کرویتز هم میتونه باشه حتی.

+کلوزه بدون جانشین و تکرار ناپذیره.این اصلا مهم نیست که مولر میتونه تو جام بعدی رکوردش رو بشکونه،نه مولر نه هیچ کس دیگه ای هیچ وقت نمیتونن جای کلوزه رو واسه آلمان پر کنن...افسوس که کلوزه دیگه نمیتونه تو تیم ملی باشه،افسوس :-<
29772078102835613296.jpeg

"پادشاه" کلوزه...

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

بعد سام سوال دارم :-"
1-رویس تو ورزشگاه بود؟
2-کرامر چیش شد واقعا بچه بازی درآورد یا بهش الهام شد برو بیرون شورله بیاد پاس گل بده :)) شواینی داغون بود داشت بازی میکرد(کرامر الهامیه نباید از دستش بدیم :)) )
3-شواینی چیشد بعد بازی رفت بیمارستان؟
4-لو می مونه؟
5-اسم اون جوون ترین بازیکن آلمان چیه(ginter نوشته میشه)؟

...............

کاربر فوق‌فعال

بچه ها یه سوال؟! :-/

پوتین بعد از بازی کجا رفت؟؟ :-/
چرا نبود؟؟

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

به نقل از مُشک :
بعد سام سوال دارم :-"
1-رویس تو ورزشگاه بود؟
2-کرامر چیش شد واقعا بچه بازی درآورد یا بهش الهام شد برو بیرون شورله بیاد پاس گل بده :)) شواینی داغون بود داشت بازی میکرد(کرامر الهامیه نباید از دستش بدیم :)) )
3-شواینی چیشد بعد بازی رفت بیمارستان؟
4-لو می مونه؟
5-اسم اون جوون ترین بازیکن آلمان چیه(ginter نوشته میشه)؟

1- قرار بود باشه ولی اگه بود حتما دوربین شکارش میکرد! جواب: نامعلوم!
2- مصدوم شد دیگه! به علاوه هر کسی که شواینی نیست :D
3- میشه لینک خبرت رو ببینم؟ فکر نکنم برده باشنش بیمارستان...
4- به احتمال زیاد! ولی واقعا معلوم نیست چون همه منتظر گند زدنش و اخراج کردنش بودند! :))
5- ماتیاس گینتر (فرایبورگ و در آستانه ی پیوستن به دورتمون) 19 ساله!!!

• لایک
امتیازات: Moshk

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

پوتین برای منم سواله :)) چرا نبودش تو مراسم اهدای مدال و اینا؟ یا نیومد پایین؟!

رویس نبود دیگه...قرار بود باشه ولی نمیدونم چرا نبود. کرامر ضربه به سرش خورد خیلی خطرناکه نباید ریسک کرد در موردش.چرا باید بره بیمارستان؟! من که ندیدم خبری با این مضمون. لوو هم نمیمونه چون کلا قرار بود بعد 2014 چه با قهرمانی چه بی قهرمان بره(من خیلی خوشحالم که با قهرمانی رفت چون همیشه ازش حمایت میکردم حتی با وجود اینکه بعضی تصمیماش باعث میشد فک کنم عقلشو از دست داده:)) مثل بازی کردن لام به عنوان هافبک دفاعی! ولی کلا لیاقتش رو داشت به خاطر زحمات 8 ساله ش و بازی دادن به جوونایی که 4 سال پیش کسی نمیشناختشون الان شدن "جواهر") من دوست دارم کلوپ بیاد جاش چون هم امتحانشو پس داده هم راه لوو در بازی دادن به جوونا رو ادامه میده هم کاشف استعداده خودش.افکارشم خیلی خوب و پویاست.ولی بعیده چون خودش گفته نمیخواد به این زودی سرمربی ملی شه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا