• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جام جهانی 2014

• شروع کننده موضوع 1870
  • تاریخ شروع

کدام تیم قهرمان جام جهانی 2014 می شود؟

• رای‌دهندگان
    123
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

FaRZANEH15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــآن
شهر
tab
دانشگاه
SBMU
پاسخ : جام جهانی 2014

خیلی خوشحـآل شدم کـه آلمـآن جـآم ُ برد ;;)

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

تبريك به همه ي آلمانيا
آلمان اگه اين بازيو فاكتور بگيريم كاملا شايسته بود!

دوس داشتني چيز الان واسه من قيافه مسيه =))

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

تبریک بچه ها >:D<
میگن ضد فوتبال بودیم :))..چی بگم؟ :))

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

مفت تر از اين نميتونستن بهترين بازيكن انتخاب كنن :|
حق مسلم كروس بود :|

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

از دید من مسی ب حق بهترین بازیکن جام بود.بازیکن دوم مولر و سومی روبن ب نظرم
از حق نگذریم.کروس عالییی بود ولی تو فینال واقعا متوسط بود.بد حتی.دیدیم اشتباهشو..

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396

مسیِ ... ! جو گیر شدن دادن به مسی دیگه ، آلمان واقعا حقش بود ...
آرژانتین که هیچ حقی نداشت :|

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از Fateme.RMA :
مفت تر از اين نميتونستن بهترين بازيكن انتخاب كنن :|
حق مسلم كروس بود :|

چی میگی؟؟؟

کل این آرژانتین رو مسی اومد فینال ......... بعد میگی کروس بهترین بازیکن جامه؟؟؟.....

به نقل از Am.mA :
مسیِ ... ! جو گیر شدن دادن به مسی دیگه ، آلمان واقعا حقش بود ...
آرژانتین که هیچ حقی نداشت :|

جوگیر نشدن ..یکم فوتبال حالیت شه میفهمی مسی تیمشو اورد فینال

آلمان حقش چی بود؟؟...چون 7 تا به برزیل زد؟؟؟..هه...عزیزم بازیو دیدی یا نتیجه رو بت گفتن ؟؟...آلمان چیزی بجز شانس اورد که الان قهرمان شد؟

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

از دید بنده شایستگی تیم ها ب ترتیب این بود برای قهرمانی
1آلمان
2هلند
3فرانسه
4آرژانتین

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396

4 اُمین ستاره مبارک باشه ! حقمون ( حقشون ) بود ...
ایشالا 4 سال بعد 5 اُمیش رو هم میگیریم :X

× شما از فوتبال حالیت میشه :X من هیچی حالیم نیس
ولی باز این دلیل نمیشه آرژانتین حقی داشته باشه :)) ضعیف بودن فینیشر های آرژانتین دلیل بر شانس ِ ما نیس ... آرژانتین حقش نبود با مهاجمای ضعیفش قهرمان بشه ... و این اصن شانس آلمان نبود ، بلکه حقش بود !

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

بعضیا معلوم نیست فازشون چیه! یکی که با کلی ادعا می یاد می گه هلند شانسی اومده بود بالا و آرژانتین تیم شایسته تر بود یکی دیگه هم باز می گه آلمان شانسی برد و قهرمانی حق آرژانتین بود! :))
برو خدا روزیتون رو جای دیگه حواله کنه! چقدر جوک شنیدیم این چند روزه! =))
چهارمین ستاره در نهایت شایستگی! آرژانتین هم کاملاً شانسی و شخمی نایب قهرمان شد که واقعاً خیلی از سرش زیاد بود!

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از پوریا عابدی :
از دید بنده شایستگی تیم ها ب ترتیب این بود برای قهرمانی
1آلمان
2هلند
3فرانسه
4آرژانتین
سه مورد اول رو تایید میکنم. با این تفاوت که اگر آلمان قرار بود اینطوری بازی کنه، شانسش رو 50-50 با هلند شریک میشد.

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396

آرژانتین همین که تو 1/8 اُم و 1/4 اُم حذف نشد ، باید بره خدارو شکر کنه ( مرحله گروهی رو حساب نکردم حالا :) )

× فرپلی ( بازی جوان مردانه ) رو دادن به شیلی ؟؟ درست شنیدم ؟
اگه دادن که هم حقش بود ... خیلی بد شانسی اوردن :( ( گریه های اون بازکنی که پنالتی آخر رو خراب کرد هنوز تو ذهنمه ... )

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

فرانسه و هلند اما حیف شدن :)بهترین نیمه نهایی ها میتونست فرانسه-آرژانتین و آلمان-هلند باشه و فینالم آلمان-فرانسه باشه :)..ولی خب نشد

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

تبریک میگم...آلمان بی شک شایسته ترین بود.بی شک.کسایی که میگن "شانسی" قهرمان شد الان نمیتونن درست قضاوت کنن بذارن یه کم بگذره بعدها برن بازیای آلمان تو این جام رو ببینن حتما متوجه میشن کی شایسته بود و به حق قهرمان شد.

داور هم کم به نفع آرژانتین نمیگرفت...شواینی رو دوبار زدن هر دو بار کارت زرد داشت و اخراج ماسکرانو و آگوئرو.

آرژانتین خیلی خوب بود تو این جام ینی به نسبت مربی و بازیکناش فراترازحد انتظار کار کرد.البته اومدنشون تا اینجا هم به حق بود ولی "تااینجا"و نه بیشتر. آمار بازی هم کاملا به نفع آلمان بود.مالکیت،پاس، موقعیت. آرژانتین شاید اگه مربی بهتری داشت میتونست تو فینال نتیجه بگیره ولی نداشت و در حد توانش بازی کرد و به حق باخت.

گل گوتزه هم واقعا ازاون گل های ماندگاره.استپ سینه ی فوق العاده و گل. البته آلمان باید زودتر و توسط شورله به گل میرسید که نشد(قابل توجه دوستانی که میگن آلمان "شانس" داشت:)) )

کروس تو فینال کم آورد.این جام جهانی واقعا سوپراستار نداشت.مولر هم فقط دورگروهی خیلی خوب بود.یا مثلا توهلند هم روبن تو بازیشون با آرژانتین چیکار کرد مگه؟ یا فن پرسی؟ کلا "بهترین" بازیکن نداشت.ولی کروس عالی بود.اگه فینال رو هم اونجوری اشتباه نمیکرد قطعا حقش بود ولی خب دیگه...مسی هم میتونست باشه خدایی.تیم آرژانتین جز اون مهاجم درست درمونی نداشت.با تعویضای سابه یا هم که منتقل میشد به عقب.

دستکش طلا هم که به حق به نویر رسید...نویر حتی میتونست بهترین بازیکن جام هم باشه.

کلا حق به حقدار رسید.کسانی هم که میگن آلمان شانس آورد بیان از مصادیق شانس رو بگن لطفا.آلمان اگه "شانس" داشت تو جریان بازی گل میزد،اون ضربه سری که هوودس زد به تیر گل میشد و... .تو جوایز فردی تقریبا همینطور بود.

بازی جوانمردانه رو دادن کلمبیا :))) لابد چون اون بازیکنشون زد نیمار رو ناقص کرد:|

بهترین بازیکن جوان هم...پوگبا خوب بودخب.

و تهشم اینکه واقعا چهره ی مسی منو ناراحت کرد،میگن مسی مثل آگوئرو اینا گریه نمیکنه و اصن اروپاییه و اینا :| به وضوح مشخص بود چقدر ناراحت بود و میریخت تو خودش.مارادونا هم همش دنبال جلب توجه بود و همش فک میکردن حق خوری شده در حقش،مسی که توهم توطئه نداره.

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

مسى داغون بود داغون.
قهرمانى هم مبارك صاحبش. : )

+ نامردى نكنيد با اين بانگ هاتون! نمى گين ماعم دل داريم؟ نمى گين دل مون ميشكنه؟ : ) :-<

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

ممنونم از تبریکاتون :))
بانگم
جام حق آلمان بود و حق به حقدار رسید
دیگه نبینم بگید حقش نبود دوتا آمریکای جنوبی ای(آرژانتین و برزیل)رو برد تو همون قاره و برا اولین بار یه اروپایی جام برد تو آمریکا

دستکشو حق نویر بود یا نه نظر نمیدم ولی چون تو یه بازی به این مهمی دروازش بست خیلی هنره خودش
ولی واقعا بهترین بازیکن مسی؟!(تو مرحله حذفی هیچ کار مفیدی نکرد)
تیم اخلاق کلمبیا؟!(زدن نیمارو داغون کردن،کلی کارت قرمز زرد و کلی خطا)
نمیگم کیا حقشون بود از نظرمن چون بعد بحث میشه حوصلشو ندارم :))
ولی درکل جام مهیجی بود
سانسورای صداوسیما هم عالی بود =))

هی این 2014 اون شماره سوما من بودم یکی حیف شدو اینو 2-1 پیش بینی کرده بودم :-<
میگم 2014 قرعه کشی کرد مام برا اون 100 نفر بالا قرعه بکشیم لایک بزاریم جایزش یا ستاره یا برچسب چطوره (البته میدونم نمیشه)

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

آرژانتین تا همین جا هم حقش نبود! مسی هم که بازیکن نیست! واقعاً تاثیر تبلیغات و تلقین رو می شد دید، توی هر بازی کافی بود فقط پاش بخوره به توپ تا بهترین بازیکن زمین بشه! البته بماند که توی بازی فینال همه افتضاح بودن نسبت به خودشون!
آرژانتین هم دو برابر هلند حداقل ستاره داشت با این حال تا همین جا هم با شانس اومد! تهش باید جلوی بلژیک حذف می شد!
برای اولین بار بود که من یه تیم واقعا آینده دار می دیدم! هلند اگه بعد فن خال یه مربی عالی در حدود همین فن خال گیر بیاره تنها تیم اروپایی می تونه باشه که حالا حالا ها برای آلمان دردسر ساز بشه!
بقیه که دیگه اصلاً به ما نمی خورن! :))

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

بقیه از نظر سطح بازی به ما نمیخورن ولی همین بازیم دیدیم آرژانتین سرعت میداد مدافعای آلمان جا میموندن (من در این مقطع یه سکته رو از سر میگذروندم) و تهش یکی توپ رو جمع میکرد.اگه آلمان به هلند میخورد با اون سرعت روبن(و بقیه) خیلی مشکل ساز میشدن براش. تازه آرژانتین سرعتی نبود اصن. آلمان عالیه،جوون و آینده دار هم هست ولی تو یه سری زمینه ها باید بازیکن سازی رو شدت ببخشه. مثلا مهاجم نوک.این آخرین جام جهانی کلوزه بود و هم چنین دفاع های کنار.خصوصا چپ.هوودس خیلی هنرکرد واقعا...شاید بازیش به چشم کسی نیومد ولی دفاع وسط رو وقتی میارن دفاع چپ انقد کم اشتباه ظاهر میشه شایسته تقدیره.

ببینید تاثیرات تبلیغات و اینا قطعا هست و غیر قابل انکار.ولی مسی اونجوری که یه سری دوستان میگن "بد" نبود. فقط مسی نبود.ینی اونجوری که ملت فک میکردن باید میبود نبود(هرچند با این آرژانتین از این بهتر هم نمیشد باشه) ولی تاثیر گذار بود. خدایی مسی دورگروهی نبود اصلا آرژانتین صعود میکرد؟ جلو بوسنی و ایران مساوی میکردن حتی.(لاقل جلو ایران دیگه مساوی میکردن) بعد خیلی به چشم اومدن اون چهار گل. یا مثلا اون 4 گل مولر.با اینکه واقعا اونقد هم گلای به خصوصی نبودن(زیبا و اینا) و پرتغال هم خیلی داغون شده بود و آشفته.بعدشم اون گلش به آمریکا و تمام.واقعا مولر بعد گروهی چیکار کرد؟خیلی جاها حتی بازی آلمان رو خراب میکرد ولی لوو کلا بهش بازی میداد(چون کلا بعضی بازیکنا میتونن در یک لحظه سرنوشت رو عوض کنن و لوو فک میکرد اون بازیکن مولره:)) ) کلا به نظر من یکی که کروس حقش بود ولی اشتباهش تو فینال کار دستش داد. این جوایزم انقد مهم نیست واقعا...مهم قهرمانی ه که به یه "تیم" میرسه نه "یه بازیکن". آلمان به خاطر همه کارایی که تو این سالها تو فوتبال کرده حقشه...آرژانتین چی به فوتبال اضافه کرده؟همش فراز و نشیب داشتن همش مربی عوض کردن و همش اشتباه کردن(من تیم دومم آرژانتین ه و دارم اینو میگم).بازیکنای آرژانتین تو اروپا بازیکن شدن. قهرمان شدن آرژانتین ظلم بود به آلمان و فوتبال.

rozaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر

آرژانتین کاملأ کاملأ شانسی اومد بالا و آلمان واقعأ حقش بود...
ینی بابای من ک سالهاس طرفدار آرژانتینه تأیید میکنه ک آرژانتین فقط شانسی اومد بالا...
حرفی ک میزنید منطقی باشه لطفأ....وقتی در برابر ایران انقد بد بازی میکنه همین ک دوم شد خیلی زیادیش بود....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا