• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تاثیرات قلم‌چی

امسال میرید قلمچی یا گزینه 2 کلا توصیه تون چیه؟

• 100 درصد قلمچی!

رای‌ها: 17 58.6%
  • گزینه دو

رای‌ها: 9 31.0%
  • سایر...!

رای‌ها: 3 10.3%

• رای‌دهندگان
    29

fa.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرمان
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
ژنتیک
پاسخ : تاثیرات قلم‌چی

اومدن به ما ميگن پشتيبان ويژه ميخواين خيلي باحاله يه روز در ميون مىزنگه!فقط ماهى 15 تومن!
تو همون عاديشم مونديم آخه چه فايده!! :d

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

ما پشتیبان داریم که از دانش اموزان سال های قبل قلم چی هستن الان خودشون در حال درس خوندن در دانشگاه هستن
من امسال در این ازمونا شرکت می کنم سوالاتش از کتاب هاش هستش(بیشتر سوالاش)اگه ادم اونا رو بخونه خوب می زنه
من که برنامش رو به طور دقیق انجام میدم ترازم هم تو ازمونا 7000-6900 هستش
این خوبی رو داره که از تمرین ومثال های کتاب که ادم بهش کم توجه میکنه هم سوال میده
اگه ترازت بالای 6500 هم باشه یه پشتیبان ویژه هم بهت میدن که مال تهرانه!!

Shayan.Hashemi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلي٣
شهر
تهران

قلمچی بزرگترین حسنش اینکه با هر آزمون، همه ی درسا دوره میشن... واسه همین در طول دو هفته شب امتحان درسا همه تکراری و سادن...

Helix

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
دانشگاه
ان شا الله تهران
رشته دانشگاه
داروسازي

با سلام
راستش من الان تقریبا 2 سال هست که قلم چی میرم و تا حدودی راضی هستم :D
میدونم که معمولا شما ها دلتون از دست این پشتیبانها خونه :))ولی من خیلی پشتیبانم رو دوست دارم و فک میکنم که سوالاتشون هم خوبه (;
تنها اشکالی که تو این 2 سال متوجهش شدم این بود که بعضی از آزمونا سطح سوالا سخت و بعضی آزمونا آسون تره اینطوری آدم نمیتونه خودش رو با 2 هفته پیش مقایسه کنه :((

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

نزدیکه 90 درصده پیشای کشور تو قلمچی آزمون میدن
رقابت تو ساله پیش خیلی قوی میشه
هرکس میتونه تخمین بزنه رتبش تو کنکورو...
سرعت تست زنیش بره بالا
بفهمه کدوم درسارو گیره و غیره
به نظره من قلمچی برای سوم و پیش خوبه
سوم چون امتحان نهایی دارن و آمادگی واسه سال بعدشون...
پیش هم بالا گفتم چرا...
با تشکر
:D

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از ¤ كـَـَـــوزتـَـَـ ¤ :
نزدیکه 90 درصده پیشای کشور تو قلمچی آزمون میدن
این اطلاعاتو از کجا اوردین؟! :-/

• لایک
امتیازات: death

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

حدسی :D
نارحت شدی؟
باشه 70% حالا چون توئی :D

fa.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرمان
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
ژنتیک

اكثر بچه هاى مد ما كه ميرن گزينه 2 ... ;-)

s.l.v.n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
نقره زیست شناسی
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

قلمچی خیلی بده کافی که کتاباشو بزنی بعد ببینی ترازت چند میشه :-" :-w

fa.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرمان
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
ژنتیک

كتاباشو كار كنى كه اول كشورى ميشه... اصن يه ذهنيتي برام به وجود اومده كه قلم چى آزموناشو واسه كتاباش گذاشته!

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم،علامه حلی تهران
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
مدال نقره ی المپیاد ریاضی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

قلمچی چون آزموناشو از تو کتاباش طرح میشه خیلیا میشینن برا آزمونش 2 3 بار حتی تستاشو میزنن ،بعد درصداشون میره بالا !ولی قرار نیست که تو کنکور از آبی قلمچی تست بیاد ،رتبه ی 70 کانون دیدم که بشه دوهزار و رتبه ی 10000 دیدم که دو رقمی شه!کلا پرته آزموناش،ببینم اصلا مگه میشه نفر اول آزمون کنکور یهو 6 تا درسو صد بزنه ؟ولی تو کانون میزنه :D
آزمون آزمایشی میدیم که اشکالامونو بفهمیم نه اینکه بریم چند تا درسو صد بزنیم و اگرم اشتباه می کنیم بی دقتی باشه !من درصد هاشونو می دیدم 1 تا صد نجومی بود در حد رتبه ی 1

Shayan.Hashemi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلي٣
شهر
تهران

در واقع تو قلمچی بیشتر از اینیکه با دیگران رقابت داشته باشی، باید با خودت رقابت کنی و بفهمی کجا اشکال داری... من تا حالا برای آزمونهاش از کتاباش استفاده نکردم ولی به نظرم اگه کسی تستای کتاباشو بزنه که ضرر نمیکنه... تازه یه چیزیم یاد میگیره... حتما" یه آزمونی مثله گاج هم خیلی از سوالاشو از تو کتاباش طراحی میکنه... :)

s.l.v.n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
نقره زیست شناسی
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Shayan.Hashemi :
در واقع تو قلمچی بیشتر از اینیکه با دیگران رقابت داشته باشی، باید با خودت رقابت کنی و بفهمی کجا اشکال داری... من تا حالا برای آزمونهاش از کتاباش استفاده نکردم ولی به نظرم اگه کسی تستای کتاباشو بزنه که ضرر نمیکنه... تازه یه چیزیم یاد میگیره... حتما" یه آزمونی مثله گاج هم خیلی از سوالاشو از تو کتاباش طراحی میکنه... :)
نه اتفاقا من کل کتاب گاج رو خوندم اما نه عین اون فقط 4 5 تا اومده بود
به نقل از حامد مهدوی :
قلمچی چون آزموناشو از تو کتاباش طرح میشه خیلیا میشینن برا آزمونش 2 3 بار حتی تستاشو میزنن ،بعد درصداشون میره بالا !ولی قرار نیست که تو کنکور از آبی قلمچی تست بیاد ،رتبه ی 70 کانون دیدم که بشه دوهزار و رتبه ی 10000 دیدم که دو رقمی شه!کلا پرته آزموناش،ببینم اصلا مگه میشه نفر اول آزمون کنکور یهو 6 تا درسو صد بزنه ؟ولی تو کانون میزنه :D
آزمون آزمایشی میدیم که اشکالامونو بفهمیم نه اینکه بریم چند تا درسو صد بزنیم و اگرم اشتباه می کنیم بی دقتی باشه !من درصد هاشونو می دیدم 1 تا صد نجومی بود در حد رتبه ی 1
یک از مزایای آزمون آزمایشی اینه که بفهمی بقیه در چه سطح اند یعنی چقدر از بقیه جلو تری یا عقب تر

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نظر من مهم ترین ملاک واسه آزمونای آزمایشی اینه که بتونی تو یه جامعه ی آماری مناسب خودتو با بقیه بسنجی!
این ویژگی تو آزمونای کانون هست!البته آزمونای گزینه 2 هم این ویژگی رو دارن ولی جامعه ی آماری کانون بهتر از گزینه 2 یه!
بقیه ی چیزا،مثل رفع اشکالات و ... با تست زدن هم رفع میشن!

درکل به نظر من واسه پیش دانشگاهی،کانون انتخاب مناسب تریه!
البته نباید به سوالات کانون اکتفا کنین!حتی الامکان سعی کنین خودتونو با سوالاتی که از سطح بالاتری برخوردارن هم درگیر کنین!

nima_ar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
لاهیجان

به نظر من هم آزمون های قلمچی واقعا عالیه البته اینو قبول دارم که بعضی آزمون ها که مبحث کمه سوالا چرت و پرته اما در مجموع اون حس رقابتی که با جامعه آماری بالاش در ادم ایجاد می کنه فوق العاده موثره..!

mohammadpasan1373

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
آقا ما نخوندیم ولی تو برو!!!!خداییش ضرر نمیکنی!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

اگه از لحاظ چامعه آماری بخاین، ک حرف نداره.
ولی سطح سوالاتش ی کم نسبت ب گاجو گزینه 2 پایین تره.
من هر 3جا آزمون دادم و دیدم ک سوالاتشون چ جوریه!!!
ی عیب دیگه هم ک داره اینه ک چن تا از سوالاتش از تو کتاباش طرح میشه.
ک اینم باعث میشه ی سری ی تراز کاذب برا خودشون ب دس بیارن و ی سری هم ب نمره واقعیشون نرسن

soheilkahkeshan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي بروجرد
شهر
بروجرد
دانشگاه
علم و صنعت تهران
رشته دانشگاه
برق الکترونیک

خيلي از سوالاي كنكور تو قلمچي تكرار ميشه به سطح بالاتر چه نيازه B-) اگه كسي همين سطح رو كامل بلد باشه خوب راحت 100 ميزنه ديگه 8->... مشكل ما اينه كه فكر مي كنيم كنكور عجيب و غريبه در حالي كه اينطور نيست ... در ضمن اگه گزينه 2 ميگه كه سوالاش 83 درصد تو كنكور آمده خوب پس بايد خيليا اين رقمي جواب مي دادند ( 83 درصد واقعا كمي نيست.) :-w :-w :-w :-w

muhammad1986

مهمان

سلام

و اما قلم چی و تجربه ی من:

من حدود یه 8 یا 9 سال پیش بود که برای اولین بار گذرم به این موسسه ی نکبت !! خورد. اصلا بدردم نخورد اصلا!!
کاشکی اصلا نمیرفتم

چند تا دوست بودیم که همه مون شاگرد اول های هر سال توی مدارس میشدیم ولی نتونستیم حتی یه دونه از ازمون های قلم چی رو اجرا کنیم حتی یه دونه!!

الان همه مون سر از دانشگاه ازاد در اوردیم!! و یه دنیا حسرت توی دلم که شده مثل یه عقده!! که باید توی ارشد جبران کنیم!

من از 2 چیز توی دوران تحصیلم بدم اومده:
1.مدرسه ای که معلم های بیسوادی داشت( خدا میدونه چقدر سر کلاس حرص خوردم که چرا وقتم رو توی این کلاس ها تلف میکنم! به زور و چماق حضور و غیاب)
2.کانون فرهنگی اموزش با اون برنامه ش!! خدایی من 2 سال رفتم ولی حتی نتونستن یه دونه از برنامه هاش رو اجرا کنم!!

نمیدونم من شخصیت کمالگرایی داشتم و وسواسی بودم و از روی چند منبع میخوندم یا برنامه های قلم چی بدرد نخور بود!؟

خلاصه سرتون رو درد نیارم:

به نظرم دانش اموز اگه خودش بخونه موفق تره! خیلی ها رو دیدم اصلا قلم چی نرفتن اما دست اخر سر از شریف دراوردن!

به نظرم چند تا ایتم واسه موفقیت توی کنکور مهم هستن:

1.منابع برتر
2.برنامه ریزی دقیق
3. پشتکار
4.داشتن یه بیس و دید درستی از درسا و نداشتن حاشیه فکری و کنترل خودمون سرجلسه

که اگه خواستین میتونم همه موارد بالا رو شرح بدم

1. واسه منابع سعی کنید از هر کتاب ماکزیمم 2تا کتاب داشته باشید و نه بیشتر چون به هم میریزین و استرس اوره! وسعی کنید کتاب های کیلویی نگیرید و نخونید!! چون زمانبر هستن و همیشه واسه کتاب از تجارب بچه های سال های قبل استفاده کنید

2.برنامه ریزی دقیق:

سعی کنید واسه کنکور یه برنامه ریزی داشته باشید که تا 2 یا 3ماه مونده به ازمون کنکور تموم درساتون رو تموم کرده باشید به این صورت که تعداد هفته های مونده تا 2 یا 3 ماه به کنکور رو بشمارید و بعدش تا اون زمون درساتون رو تموم کرده باشید
و اون 2 یا 3ماه رو فقط مرور کنید و یه ماه اخر رو تست های 7 سال پیش رو چند بار بزید! بعدش یه هفته یا دو هفته هم به این اختصاص بدین که یه مرور فشرده روی درسها داشته باشید و تموم روابط و فرمول های هر درس رو که نوشتین و یادداشت برداری کردین چند بار بنویسید و حفظش کنید

3. پشتکار

سعی کنید تموم برنامه تون رو اجرا کنید
به این صورت که مثلا طی 2 روز تموم درساتون رو بخونید:

یه روز:Dفرانسیل-هندسه-فیزیک-شیمی
روز بعد:Dفراسیل-گسسته-فیزیک-شیمی

همین طور از پیش ها شروع کنید و به پایه های همون درسا برسونید

موفق باشید

kimiyakim

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Earth Kingdom
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه ها میخواستم بپرسم اونایی که میخوان برن سو امسال آزمون های قلمچی رو شرکت میکنین یا نه؟؟اگه آره بگید چه جور برنامه ای دارین و کانون چقدر میگیره هزینه ی این آزموناشو واسه امسال؟؟

لطفاً از عنوان مناسب استفاده کنید.

Nooshin_d

نوشین
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

من که پارسال سوم بودم :> حدود 300 تومن بود . به نظر من که حتما شرک کنین . البته فقط به شرطی که واسه آزموناش بخونین . این قدر درسارو دوره میکنه ( به خصوص مثل زیست رو) که تو ذهنت تقریبا ملکه میشه .البته همهی فایدش به بررسی آزمون در همون روزه .

بالا