• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تاثیرات قلم‌چی

امسال میرید قلمچی یا گزینه 2 کلا توصیه تون چیه؟

• 100 درصد قلمچی!

رای‌ها: 17 58.6%
  • گزینه دو

رای‌ها: 9 31.0%
  • سایر...!

رای‌ها: 3 10.3%

• رای‌دهندگان
    29

Amin.Hero

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شیخ انصاری
شهر
دزفول
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : تاثیرات قلم‌چی

من از کلاس پنجم در آزمون های برنامه ای کانون شرکت می کنم!! B-)
من خودم زیاد اهل برنامه ریزی و این چیزا نیستم، یعنی تو این چند سال واقعن نتونستم حتی یه دفتر برنامه ریزی رو هم کامل کنم، اما استثنائن با شدت بسیار فراوان توصیه می کنم سال سوم هم کانونو برید و هم برنامه هاشو دقیقن و موبه مو اجرا کنید:
1. درس هر روز همان روز تو سال سوم خیلی خیلی مهمه ( نتیجش اینه که ما داشتیم بچه هایی که امتحانات نهایی فقط 4و 5 تا نمونه سؤال حل کردنو از همه هم موفق تر بودن )
2. عادت های مطالعاتیتونو کامل و متناسب با برنامه راهبردی و دفتربرنامه ریزیتون شکل بدین؛ مثلن ساعت های مطالعه، چگونه بررسی کتاب های درسی و کمک درسی
3. عادت کنید به آزمون ها، جوری که دیگه آخر سال با تفریحات آخر هفتتون قابل تفکیک نباشه
4. کانون عالیه اما به شرط اینکه همه ی کارایی که میگه رو انجام بدین مو به مو و با انگیزه

fatameh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
مدال المپیاد
یکم واسه زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی یا دکترای ژنتیک

من امسال میرم سوم با این حرفایی که تا حالا زدین یعنی کانون از همه بهتره اخه پاسال گاج میدادم و امسال بین کانون و گزینه دو شک داشتم!!!!
مشکلم با کانون رو کتاباشه اخه اینقدر کتاب میده که دست ادمو برای خرید کتابای دیگه میبنده!!و بعضی از کتاباش اصن جالب نیستن حداقل دوستام که کانون میدادن از بعضی کتابا ناراضی بودن و اگه بخوای تو ازموناش رتبه ی خوبی بیاری باید کتابای خودشو بخونی!!!یکم گیر دارم باهاش.!!!!!

Amin.Hero

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شیخ انصاری
شهر
دزفول
رشته دانشگاه
پزشکی

تو سال سومتنها توصیه اکید کانون روی خریدن کتاب های دوسالانست
توصیه بدی نیست، البته نه اینکه دوسالانه کتاب قوی ایه اما بهترین سبک کتاب های کمک درسی برای سال سومه
تو همین سبکم کتابای زیادی تو بازار نیست که ممبناشون سؤالات نهایی و تشریحی قوی باشه، من که خودم فقط الگو، پرسمان و دوسالانه رو سراغ دارم،
به نظرم دوسالانه برای بعضی درسا مثله عربیش که من امسال داشتم به درد نمیخوره، اما پرسمانو به خصوص واسه هندسه و جبر که داشتم ترجیح میدم، فیزیک و حسابانم که به خاطر کلاسای تابستون دوسالانشونو داشتم، واقعن کافی بود
الگو هم واسه دروس اختصاصی واسه حسابان و فیزیک اونم تو سمپاد کتاب مفیدیه و با یه حدس قریب به یقین میتونم بگم دبیراتون اول سال حتمن توصیش می کنن
همونطور که گفتم درس هر روز همانروز واقعن تو سال سوم به درد میخوره، به خاطر همین داشتن کتابای تشریحی ( داشتن سؤال تشریحی ارجعیت بر درسنامه ) اهمیت بیشتری داره، اما خوب طبیعیه که چون اصولن دبیرا تو سال سوم به کتاب محدودتر میشن و بعضی دانش آموزاهم انقدری هستن که بخوان فراتر کار کننو از استرسشون واسه کنکور با تست زدن کم کنن، یه کتاب فراترم میگیرن، البته این استرسو میشه رو کتابای کتابخونه مدرسه و اینجور جاها خالی کرد
کلن اول تشریحی

kimiyakim

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Earth Kingdom
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از f@T :
من امسال میرم سوم با این حرفایی که تا حالا زدین یعنی کانون از همه بهتره اخه پاسال گاج میدادم و امسال بین کانون و گزینه دو شک داشتم!!!!
مشکلم با کانون رو کتاباشه اخه اینقدر کتاب میده که دست ادمو برای خرید کتابای دیگه میبنده!!و بعضی از کتاباش اصن جالب نیستن حداقل دوستام که کانون میدادن از بعضی کتابا ناراضی بودن و اگه بخوای تو ازموناش رتبه ی خوبی بیاری باید کتابای خودشو بخونی!!!یکم گیر دارم باهاش.!!!!!
من خودم پارسال تو گزینه دو بودم...آزموناش سوالاش خوبه فقط متاسفانه تعدادش کمه آدم تنبلی میکنه(8تا تو کل سال :O)ولی امسال سوم 10 تا شده...حق با توئه بعضی از کتابای قلمچی به درد نمیخورن..مثلا همین آبیاش!! :P =))کلی کتاب تست خوب دیگه(الگو وخیلی سبز)توبازار هست..
به نقل از Amin.Hero :
تو سال سومتنها توصیه اکید کانون روی خریدن کتاب های دوسالانست
توصیه بدی نیست، البته نه اینکه دوسالانه کتاب قوی ایه اما بهترین سبک کتاب های کمک درسی برای سال سومه
تو همین سبکم کتابای زیادی تو بازار نیست که ممبناشون سؤالات نهایی و تشریحی قوی باشه، من که خودم فقط الگو، پرسمان و دوسالانه رو سراغ دارم،
به نظرم دوسالانه برای بعضی درسا مثله عربیش که من امسال داشتم به درد نمیخوره، اما پرسمانو به خصوص واسه هندسه و جبر که داشتم ترجیح میدم، فیزیک و حسابانم که به خاطر کلاسای تابستون دوسالانشونو داشتم، واقعن کافی بود
الگو هم واسه دروس اختصاصی واسه حسابان و فیزیک اونم تو سمپاد کتاب مفیدیه و با یه حدس قریب به یقین میتونم بگم دبیراتون اول سال حتمن توصیش می کنن
همونطور که گفتم درس هر روز همانروز واقعن تو سال سوم به درد میخوره، به خاطر همین داشتن کتابای تشریحی ( داشتن سؤال تشریحی ارجعیت بر درسنامه ) اهمیت بیشتری داره، اما خوب طبیعیه که چون اصولن دبیرا تو سال سوم به کتاب محدودتر میشن و بعضی دانش آموزاهم انقدری هستن که بخوان فراتر کار کننو از استرسشون واسه کنکور با تست زدن کم کنن، یه کتاب فراترم میگیرن، البته این استرسو میشه رو کتابای کتابخونه مدرسه و اینجور جاها خالی کرد
کلن اول تشریحی
منم باهاتون موافقم کلا کتابای دوسالانه وبنفش بهترین کتابای کانون.... :)

Carina

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار/تهران
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
معماري

منم امسال میرم سوم ریاضی
سال پیش هم قلمچی میرفتم ولی نمیخوندم درست حسابی
ولی امسال دیگه جدی میشه, می خواستم ببینم شما که شرکت کردید مفهومی میرین یا عادی؟
آخه آزمونای عادیش خیلی جالب نیست, نخونده بشینین سر جلسه ریاضی و فیزیکو 100 میزنین! :O
ولی مفهومیش نکته های ریز داره

Amin.Hero

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شیخ انصاری
شهر
دزفول
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Carina :
مفهومی میرین یا عادی؟
تا پارسال که ی نوع بیشتر نداشت، حتی از لیست نتایج داخل مجله هاشم معلومه که فقط یه نوع داشته؟! مطمئنین همون کانون فلم چیه؟؟

vahidpro

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مهر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق

,

Carina

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار/تهران
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
معماري

آره من امسال مفهومی بودم
نمی دونم مجله های امسالشو نگاه انداختین یا نه ولی پایین لیست اسامی یه لیست کوچیک تری داره که بالاش نوشته مفهومی
اکثر بچه هایی که اول میشدن تو این آزمونا بچه هایی هستن که مفهومی بودن
آزمون مفهومی دو تا تراز داره؛ یکی تراز آزمون مفهومی و یکی دیگه هم ترازی هست که شمارو با بچه هایی که آزمون عادی میدن میسنجه
مثلا" من چند بار تراز اولی هارو نگاه کردم فرضا" تراز مفهومیش 6400 بود در حالی که تراز عادیش 8600 بود

Carina

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار/تهران
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
معماري

به نقل از vahidpro :
امسال اولش عادی میرفتم بعد رفتم مفهومی و 6-5 تا آزمونو مفهومی دادم. تو عادی که ریاضی و فیزیکو راحت 100 می زدم ولی تو مفهومی یهو اومد تو مایه های 70-60!!
البته مهمترین عیب بخش مفهومی تعداد شرکت کنندگانش بود:100 نفر تو کل کشور!! البته با همون درصد 60-70 اکثرا بین نفرات اول تا سوم بودما!! B-)
منم دیگه بیخیالش شدم و بازگشتم(!!) به عادی

در ضمن کانون فقط واسه اول دوما مفهومی داره و واسه سوما نداره
ببخشید دو پست متوالی میدم ولی مطمئنی نداره؟ من از پشتیبانم پرسیدم گفت داره
من امسال روی مفهومیش حساب کردم :-s

kimiyakim

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Earth Kingdom
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Carina :
ببخشید دو پست متوالی میدم ولی مطمئنی نداره؟ من از پشتیبانم پرسیدم گفت داره
من امسال روی مفهومیش حساب کردم :-s
آره کلا اول ودوما مفهومی دارن وبرا سوما نذاشتن...فقط سوالای قلمچی سادس... :P [-(ولی گزینه دو سخت تره <D=دیگه ماها (یا من!!)تو دوراهی گزینه 2 قلمچی موندیم(موندم)

Carina

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار/تهران
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
معماري

ای وای!
من به امید مفهومی رفتم قلم چی ثبت نام کردم! =((
البته امسال سوالای گزینه دو رو از بچه ها گرفتم یه نگاه انداختم؛ فرقی با هم ندارن
ولی من نمیفهمم آخه چطور ممکنه پشتیبانم همچین حرفی بزنه؟! :|
البته الان 2 ماه هست نه زنگ زده نه دیدمش :-w
پشتیبانم پشتیبانای قدیم [-(

gensis

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
همدان
رشته دانشگاه
دامپزشکی

دوستان من دانشجوی انصرافی دامپزشکیم و میخوام پزشکی بخونم: آزمون آبکی تر از قلمچی نیست، برید گزینه 2 سولاش یکم از کنکور سختره که باعث میشه کنکور راحت جواب بدین .اما قلمچی راحته و باعث اعتماد بنفس کاذب میشه. من بار اول گول درصدای قلمچیم خوردم که نتونستم پزشکی نیاوردم

بالا