• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کمی تفکر و نه جبهه گیری!(+14)

شما میخواهید با شخصی از جنس مخالف (هم سن)رابطه ای عادی(نه احساسی) برقرار کنید، نظر پدر و مادرتان؟

• رای‌دهندگان
    319

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
پاسخ : کمی تفکر و نه جبهه گیری!(+14)

به نقل از shakhmard :
بابا!!!!
اون تاپیکه صیغه رو میزنید میگید صیغه فلان است و.....
بعد میاید اینجا
میگید درب فاحشه خانه (!) رو باز کنن
اصن ملوم هس چی میگید؟!
داداش ها و خاهر های عزیز (!)
خدا همه راه هارو پیش بینی کرده!
2 حالت داره
-------------->یا اصن نیازی ب این کارا (sex!) ندارید ک هیچی! (این حرفت که چرته در حد این که بگی نیاز به غذا نداری! )
-------------->یا نیاز داری------>ک خودش 2 حالت داره------------>یا شرایطه ازدواج داری ازدواج میکنی (البته منظورم این نیس ک برای sex باید ازدواج کرد منظورم اینه ک ب هر دلیلی ازدواج کنی دیگه حله!) (خو اینم چرته تو این دور و زمونه کدوم پسر 18 ساله ای شرایط ازدواج داره)
------------>یا شرایط ازدواج نداری ک خودش باز 2 حالت داره!---------->صبر میکنی (ک دمت گرم!) (آره میشه صبر کرد (ولی نه الزاماَ دمت گرم) )
-------> یا صیغه! (که من میگم بهش بزن در رو! و اصلاَ قبولش ندارم)

ok?
روابط بین دختر و پسر هم مشخصه!
وقتی میگید عادی ینی چی؟
اول ی تعریف از عادی بده
بعد ..........!
روابط عادی هم یعنی مشابه روابطی که با دوست هم جنست داری!

به نقل از مُـــلاصَـــــدرا :
اخه ایمن ترین هم نیست!
این کار مثه مصرف مواد مخدرِ!
اوایل مصرف ، کمِ بعد زیاد میشه! بعد با این کار دیگه ارضا نمیشی میری سراغ کارای دیگه!

داریم لفظ " ترین " به کار می بریم! شما اگه فک می کنید "تر" ی وجود داره خو بگید!

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

@Stewie Griffin:مشکل شما راه حل این قضیه هست؟!؟

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

@Stewie Griffin:مشکل شما راه حل این قضیه هست؟!؟

آره برای رفع این نیاز شما یه راه حل بده! ثانیاَ این عوارضش مال ه کسیه که کارش به 5-6 بار در روز رسیده!

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از Stewie Griffin :
آره برای رفع این نیاز شما یه راه حل بده! ثانیاَ این عوارضش مال ه کسیه که کارش به 5-6 بار در روز رسیده!
اولا استمنا مثله آب شورِ !
یعنی چی؟
یعنی هر چقد که بزنی سیراب نمیشی ! تشنه تر میشی ! بحث طولانی داره ولی میتونید تحقیق کنید تا با حرفم برسید !
در مورد راه حل خب باید بگم این راه حلی که شما میگید فقط پاک کردن صورت مثلِ...یکی از راه حلاش اینه که وقت بیکاری رو به حداقل برسونیم ، راه حل زیاده میتونید کتاب آقای ناصر مکارم شیرازی رو در این مورد بخونید.

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

اولا استمنا مثله آب شورِ !
یعنی چی؟
یعنی هر چقد که بزنی سیراب نمیشی ! تشنه تر میشی ! بحث طولانی داره ولی میتونید تحقیق کنید تا با حرفم برسید !
در مورد راه حل خب باید بگم این راه حلی که شما میگید فقط پاک کردن صورت مثلِ...یکی از راه حلاش اینه که وقت بیکاری رو به حداقل برسونیم ، راه حل زیاده میتونید کتاب آقای ناصر مکارم شیرازی رو در این مورد بخونید.

مساله اینه که روش شما پاک کردن صورت مساله اس! نادیده گرفتن و سرکوب کردن کلی یک نیاز که وجود داره این کار مثل مرتاض هایی که میرن تو بیابون و ماه ها با حداقل غذا زندگی می کنن ! اون حرف شما هم در زمینه ی بیکاری صرفاَ گفتنش راحته و عمل کردن تقریباَ غیر ممکن!
درسته که ما توی سیستم آموزشیمون سکس اد نداریم ولی جلوی تحقیق رو که از ما نگرفتن به نظر من بهتره شما برید به جای اینکه نظر یک آخوند رو راجع به همچین موضوعی بپرسید از یه دکتر که پیش زمینه ی دینی نداره سوال کنید! (کاری که من کردم)

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از Stewie Griffin :
مساله اینه که روش شما پاک کردن صورت مساله اس! نادیده گرفتن و سرکوب کردن کلی یک نیاز که وجود داره این کار مثل مرتاض هایی که میرن تو بیابون و ماه ها با حداقل غذا زندگی می کنن ! اون حرف شما هم در زمینه ی بیکاری صرفاَ گفتنش راحته و عمل کردن تقریباَ غیر ممکن!
درسته که ما توی سیستم آموزشیمون سکس اد نداریم ولی جلوی تحقیق رو که از ما نگرفتن به نظر من بهتره شما برید به جای اینکه نظر یک آخوند رو راجع به همچین موضوعی بپرسید از یه دکتر که پیش زمینه ی دینی نداره سوال کنید! (کاری که من کردم)
مشکلات جنسی جوانان
رمز فایل : www.mihandownload.com
کتاب کم حجم و ساده ای هست ، این رو بخون .

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

مشکلات جنسی جوانان
رمز فایل : www.mihandownload.com
کتاب کم حجم و ساده ای هست ، این رو بخون .

می خونم نظرم رو پ.خ. می کنم بحث خیلی به حاشیه کشیده شده!

• شروع کننده موضوع

nastaran.kt

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
مدال قهوه ای زیست
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
دارو

خب در اینکه من این تاپیکو زدم مجبورم تو این مسئله دخالت کنم!! و اینکه ارتباطی هم با بحث تاپیک داره..

خودارضایی عوارض داره،عوارض هم وقتی شدید تر میشه که بیشتر از 2-3 بار در هفته انجام بشه،اما خب متاسفانه گفتم که این قضیه مثل کاچی

به از هیچیه برای جوون ها..حتی اگه عوارض هم داشته باشه برای رفع نیاز ، نیازی مثه خوراک و پوشاک باید بهش رو بیارن ... مثه خوردن تکه ای از

غذا که توی سطل زبالس وقتی خیـــــــــــلی تشنه ته...

و دیگه راجع بهش صحبت نکنید، داره اسپم میشه..

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

کتاب رو خوندم و واقعاَ متاسفم از اینکه کتابی رو خوندم که یه مشت حرف بی پایه و اساس رو بدون ذکر هیچ منبعی میزنه و صرفاَ به آوردن کلمه ی پزشک ها می گویند اکتفا می کنه و نویسنده حتی نمی دونه که اون کلمه Masturbation ه نه Masturdation ! یا اون دکتر Hutchinson ه نه Houtchinson! و جالب اینجاس که از قول این جناب دکتر کلی عوارض ذکر می کنه در حالی که با یه سرچ ساده ی گوگل میشه فهمید اینها اراجیفی بیش نیست
http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDIQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.skinandallergynews.com%2Findex.php%3Fid%3D1059%26type%3D98%26tx_ttnews%255Btt_news%255D%3D74535%26cHash%3Dda03e20e36&ei=IC4yUryJM6jY7AawhIFY&usg=AFQjCNEyq0bLIUxm1NvpJFYW19Jzpp5llA&bvm=bv.52109249,d.ZGU
L-:

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

با وجود تذکرات مکرر بازم موضوع منحرف شد . فکر کنم بحث در مورد خود ارضایی کافی باشه ! اینجا ربطی به خود ارضایی نداره ! برگردید سر اصل موضوع:

روابط جنسی و دید افراد نسبت به یکدیگر براساس جنسیت​

usboy

کاربر حرفه‌ای

اصن اين حرفا چه ربطي به تاپيك داره؟؟؟
ميخواستم بگم به عنوان كسي كه حداقل ٥٠٠ صفحه كتاب فيزيولوژيكي معتبر براي اين مسائل،مطالعه كه نه،ولي حداقل ورق زده اين عمل هيچ تاثيري نداره
اين عمل هيچ فرقي با داشتن رابطه نداره
اين حرفايي كه ميزنن آقايون كه اينا همه عوارض داره و از لحاظ ديني گفتن كه عوارض شديدي داره همش غلطه
از لحاظ فيزيولوژيكي هيچ تاثيري نداره
از لحاظ رواني نميدونم شايد داشته باشه
خيلي از منابع هم ميگن اين نشاني از سلامتي افراده
همچين ميگين كتاب مشكلات جنسي در نوجوانان كه سايت ميهن دانلود لينك داده كه انگار كتابه داره تو دنيا تدريس ميشه
چارتا چيزه معتبر بيارين

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از USboy :
اصن اين حرفا چه ربطي به تاپيك داره؟؟؟
ميخواستم بگم به عنوان كسي كه حداقل ٥٠٠ صفحه كتاب فيزيولوژيكي معتبر براي اين مسائل،مطالعه كه نه،ولي حداقل ورق زده اين عمل هيچ تاثيري نداره
اين عمل هيچ فرقي با داشتن رابطه نداره
اين حرفايي كه ميزنن آقايون كه اينا همه عوارض داره و از لحاظ ديني گفتن كه عوارض شديدي داره همش غلطه
از لحاظ فيزيولوژيكي هيچ تاثيري نداره
از لحاظ رواني نميدونم شايد داشته باشه
خيلي از منابع هم ميگن اين نشاني از سلامتي افراده
همچين ميگين كتاب مشكلات جنسي در نوجوانان كه سايت ميهن دانلود لينك داده كه انگار كتابه داره تو دنيا تدريس ميشه
چارتا چيزه معتبر بيارين
حاجی یه زمانی میگفتن گوشت خوک خوبه بعد کشف کردن یه ویروس داره که خطرناکه بعد گفتن نه ! میشه کشتش ، بعد گفتن عوارض خوردن گوشت اینه بی غیرتی میاره ! آخه برادر من شما که چیزی نمیدونی چرا ویز ویز میکنی؟ L-:
یعنی هر چی اونوریا بگن درسته ؟
ای بابا !!! :-$
شما به اصل قضیه نگاه کن . . . این چیزایی که تو اون کتاب نوشته بود رو من خودم عینا دیدم!!! نیازی نیس که این پزشک یا اون پزشک بگه یا نگه! شما هم خودت رو گول نزن ! وجدان که داری؟آره؟
در آخر تاکید بنده اینه که خودت رو گول نزن ! همین ! B-)

saeedkhorsand

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
داراب
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

حالا شما 24 ساعته هم اینجا بحث کنین فاحشه خانه اس اینجا ایجاد نخواهد شد.
خوب چرا این موضوعاتی که از قبل آخرش مشخصه رو انتخاب میکنین؟ :-"

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از saeedkhorsand :
حالا شما 24 ساعته هم اینجا بحث کنین فاحشه خانه اس اینجا ایجاد نخواهد شد.
خوب چرا این موضوعاتی که از قبل آخرش مشخصه رو انتخاب میکنین؟ :-"
البته محور اصلی تاپیک فاحشه خانه نیست بلکه اینه :
به ما یاد داده نشده به ادم ها به چشم " آدم " نگاه کنیم ، نه "مرد" یا "زن" بودنش رو ببینیم...
و همچنین در مورد بررسی راه کار های رسیدن به وضعیت مطلوب.

از قبل آخرش مشخصه؟ فکر نمی کنم چنین چیزی باشه چون بحث به منظور تبادل نظر و استفاده از نظرات دیگران و نهایتا نتیجه گیری هست.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نظر من یک تاپیک بزنید با این عنوان نقد مقالاتی که افراد دینی عصر خاضر نوشته اند و مقالات سایت ها و ژورنال های غربی در مورد عوارض و احتمالا فواید ماستریبیوشن.

به نظر منم واقعا فرهنگ نداریم..کار ندارم چند هزار سال ایران بوده و چی بوده و از همه جا بهتر بوده..و کار ندارم خارج فرهنگشون از ما کم تره یا بیشتره.
میگم فقط خود ما به خودی خود خیلی ضعیفیم.
راه حلش رو واقعا نمیدونم چیه ولی منبع اولیش ضعف علمی و فرهنگ عامه ست..دختر های جامعه و پسرها تا دور هم میشینن شروع به گفتن اراجیف میکنن(فرهنگ عامه پایین) و همبن ها روی ارتباط های واقعی شون موثره،
درسته که با افزایش ارتباط بین دو جنس به مرور درک درست شکل میگیره ولی به دلیل فوران احساسات و عدم غلبه منطق بر احساسات در تصمیم گیری ; من خودم اگه بچه خودم بودنمیتونستم اجازه بدم ارتباط ازاد داشته باشه تا تجربه کسب کنه،
بعضی تجارب یک بارشونم بده. اسیب به شخصیت فرد میزنه هم از جهت شخصیت روانی و درونی و هم شخصیت و جایگاه اجتماعی..مثلا نمیشه نوجوان رو در رفت و امد هاش به طور کامل ازاد گذاشت ..شاید به پارتی بره و اکس بخوره..ایا صدماتش جبران پذیره? شاید دامنش در رابطه لکه دار شه..ایا از لحاظ روانی صدمه اش کاملا جبران پذیره? حتی اگه احتمالش پایین هم باشه که نیست باز ادم مگه چند تا بچه داره که بخواد همون یه دونه رو از دست بده یا شاهد پر پر شدنش باشه..شاید گیر یه ادم فرصت طلب بیفته و کل زندگیش تحت الشعاع قرار بگیره..ایا اگه درصدش حتی یک درصد باشه شما میتونین اجازه بدین نوجوونتون که تجربه نداره و از جهت سنی هم خیلی توانایی دفاع از خودش رو نداره وارد. حیطه ای بشه که احتمال اسیب هست?
اما وضعیت کنونی هم اصلا جالب نیست..خیلی بده و هر روز هم الا ماشاالله...وضعیت وقتی درست میشه که جوون های امروز بشن پدر و مادر ولی از اون ور بوم نیفتن..مثل جو الان خرافات وارد زندگی افراد نسه ولی نباید بذاریم هر حریمی به اسم روشنفکری از بین بره

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

عامل بسیاری از جرایم و تجاوز ها محدودیت ها فرهنگ های غلط جامعه است.........وجود فاحشه خانه آمار تجاوز و خود ارضایی و خیلی چیزای دیگه رو کاهش میده، هرچند ممکنه بدی هایی هم داشته باشه(تازه آقایونی که خیلی مسلمونن میتونن تو فاحشه خانه ها صیغه بخونن)............گاهی آزاد بودن یک چیز بد، اونو تو جامعه کم میکنه....مثلا تو هلند مکان هایی برای استعمال مواد مخدر در نظر گرفته شده ولی آمار اعتیاد به مواد مخدر تو هلند خیلی پایینه......وجود فاحشه خانه ها تو یه کشور میتونه نتایج مثبتی داشته باشه.....به حقوق زنان هم هیچگونه تجاوزی نمیشه، چون با اختیار خودشون....حتی تو بعضی کشورا، از جمله هلند فاحشه ها صنف دارن.........من با وجود فاحشه خانه موافقم، هرچند خودم هیچوقت همچین جایی نمیرم........بعدشم فاحشه نگید.بگید تن فروش یا روسپی یا چیزی که توهین نباشه....

usboy

کاربر حرفه‌ای

من بنظرم هركس عقيده اي داره
ماهم نميتونيم به راحتي تغييرش بديم
يكي دوست داره اينجوري زندگي كنه يكي اونجوري
پس بهتره كاري بكار هم نداشته باشيم

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از iarsham :
عامل بسیاری از جرایم و تجاوز ها محدودیت ها فرهنگ های غلط جامعه است.........وجود فاحشه خانه آمار تجاوز و خود ارضایی و خیلی چیزای دیگه رو کاهش میده، هرچند ممکنه بدی هایی هم داشته باشه(تازه آقایونی که خیلی مسلمونن میتونن تو فاحشه خانه ها صیغه بخونن)............گاهی آزاد بودن یک چیز بد، اونو تو جامعه کم میکنه....مثلا تو هلند مکان هایی برای استعمال مواد مخدر در نظر گرفته شده ولی آمار اعتیاد به مواد مخدر تو هلند خیلی پایینه......وجود فاحشه خانه ها تو یه کشور میتونه نتایج مثبتی داشته باشه.....به حقوق زنان هم هیچگونه تجاوزی نمیشه، چون با اختیار خودشون....حتی تو بعضی کشورا، از جمله هلند فاحشه ها صنف دارن.........من با وجود فاحشه خانه موافقم، هرچند خودم هیچوقت همچین جایی نمیرم........بعدشم فاحشه نگید.بگید تن فروش یا روسپی یا چیزی که توهین نباشه....
واقعا کاهش میده؟!؟
پس کشوری مثله امریکا باید تجاوز و خود ارضایی نداشته باشه دیگه؟!؟
یه نگاه به امار ها بنداز هم استانی :-$

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

واقعا کاهش میده؟!؟
پس کشوری مثله امریکا باید تجاوز و خود ارضایی نداشته باشه دیگه؟!؟
یه نگاه به امار ها بنداز هم استانی :-$
مسئله اینه که آمار برای مقایسه استفاده میشه که خوشبختانه اینجا از بس وضعیت از این نظر عالیه هیچ وقت آماری اعلام نمیشه که یه وقت ریا نشه :-"
آمار های تجاوز در آمریکا و اغلب کشور ها به وضوح اعلام میشه و به راحتی قابل دسترسی هست اما ما هیچ آمار درست و دقیقی در دست نداریم که مقایسه کنیم یا بررسی. البته نتیجه ی منطقی هر چیزی رو میشه تا حدودی پیش بینی کرد.

فقط از بحث فاصله زیاد نگیرید. موضوع تاپیک بررسی دید جنسیتیه و تجاوز تنها یکی از پیامد های دید جنسیتی هست نه موضوع اصلی.

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

میدونستید در آمریکا فاحشه خانه نیست؟ :د

به علاوه شما نمیتونید ادعا کنید که آمار تجاوز در ایران کمتر از خارج هست!!!

به دو دلیل:

یک - ما آمار رسمی نداریم از تجاوز

دو - اغلب افراد که بهشون تجاوز شده ترجیح میدن که این رو گزارش ندن

بالا