• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

باید ها و نباید های سال اولی ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
پاسخ : باید ها و نباید های سال اولی ها

به نقل از pegah.nodet :
شدیییدا توصیه میکنم حرف نزنید.
من همین ترمی ک گذشت ، تو اون برنامه منطقه آزاد ک همه دانشگاها میومدن راجع ب انتخابات و اینا ، یذره خرف زدم(واقعا هم نه توهینی توش بود نه حرف خیلی تندی) 1 هفته اخراج شدم.خونوادمم کشوندن دانشگاه ک تعهد بدن من دیگه "اغتشاش" درست نمیکنم :|
وقتی میبینید حرفتون فایده ای نداره ، حرف نزنید.

×@ S@ene : آره انصافا انجمن اسلامی ما کارش درست بود اما خب هرچندوقت ی بار پارازیت میدن.یکی از اعضا رو ک تعلیقی کردن ، از عید ب بعدم ک تو دانشکده ما کلا درشو تخته کردن!! :|
:O
پگاه؟! راست میگی؟!!! نمیدونستم!!! چه هیجان انگیز :Dاخراج شدی؟ :D

تو تهران، حداقل فنی! به شدت انجمن اسلامیش قویه.
بعد اقمار هم داره این انجمن اسلامی.
مثل نوارخونه 16آذر، کتاب خانه دانشجویی، کانکس فنی.
نوارخونه مال یه سری فعالیتهای هنری و فیلمی و ایناست!خیلی باحاله.ولی خب من جوش رو دوست نداشتم.جوش اصطلاحا هنری بود زیادی :D ولی اگر مشکلی نداشته باشین با جوش واقعا جای باحالیه!
کتابخانه دانشجویی جو فوق العاده ای داره. مخصوص حلقه های مطالعاتی علوم انسانیه وکلاسهای جامعه شناسی و ایناش فوق العاده ست.بچه های بی نظیری هم توشن.
کانکس فنی هم فکر کنم همون شعبه نوارخونه فنیه منتها تو پردیس فنی به جای دانشکده فنی پردیس مرکزی.جو اون رو هم من خوشم نمیاد ولی جلسات خیلی خوب موسیقی و نقد کتاب و اینا دارن.

خود انجمن اسلامی هم خیلیییییی فعاله از نظر فعالیتهای سیاسی.هی جلسات سیاسی میذارن تو دانشکده.یعنی این مدت انتخابات ما هی تو دانشگاه آدمهای معروف میدیدیم در رفت و آمد :D خیلی باحال بود!
سال اول که بودیم، مراسم 16 آذر (روز دانشجو) خیلیییییییییییییی باحال بود! ما آز مبانی کامپیوتر داشتیم بعد فاصله 2طبقه ای رو که باید قاعدتا 2-3 دقیقه ای می رفتیم، تبدیل شد به 45 دیقه :D تا بتونیم خودمونو از بین جمعیت وحشتناک زیاد برسونیم به کلاسمون!
بعد از کلاس اومدیم دیدیم آمفی تئاتر اصلی فنی (تالار چمران) پر پره و هرجا میشده آدما وایسادن و دیگه واقعا جایی نداره!
بعد تالار پایین هم که تالار کلاسهاست (رجب بیگی) پرِ پره! اونجا با پروژکتور مراسم پخش می شد!
بعد دیگه پروژکتور آورده بودن رو دیوارهای راهروها و اینا هم تصویرو انداخته بودن و تمام راهروها مملو از جمعیت بود.
بعد دیگه کار کشید به شعارهای خفن دادن :)) من 1 هفته بود نخوابیده بودم دیگه نتونستم بمونم.رفتم خوابگاه خوابیدم!
ولی خیلی هیجان انگیز بود 8->
ولی خب خطرناک که کلا هست!
میگن یه عالمه از بچه های انجمن اسلامی رو سال 88 گرفته بودن.و با اینکه آزاد شدن ولی ستاره دارن. یکی از مکانیکیهاشون با رتبه تک رفمی کنکور ارشد قبول نشد هیچجا...به خاطر ستاره دار بودن...
به نقل از امپراطور استقامت(John Cena) :
حالا بطور متوسط تعداد این مذهبیای دو آتیشه بیشتره یا مفسدان فی الارض؟؟
ما بچه هامون خیلی متعادلن.هم از این مفسدین فی الارض کم داریم هم از اون مذهبی های دو آتیشه!

آقا منم تایید میکنم :D برین فعالیتهای فوق برنامه انجام بدین 2ترم اول!مثل ما نشین که 4 ترم گذشت و حسرت میخوریم کاش اونموقع که یه کم بیشتر وقت داشتیم از این همه فعالیتهای جانبی و امکانات فوق برنامه دانشگاه استفاده می کردیم!

بعدانوشت: آقا گروه کوه رو جا انداختم! گروه کوهمون هم یه جورایی شعبه انجمن اسلامیه.اغلب بچه هاش همون تیپین! خیلی باحاله من که نرفتم تا حالا...آخه آخر هفته هام همه شون یا پر بودن یا اگه استثنائا خالی بودن ترجیح می دادم بیام خونه!بعد خب دیگه به کوه رفتن نمی رسیدم!
نشریه دانشکده ما هم اگرچه ادعای مستقل بودن داره ولی هم اعضاش فعالهای انجمن اسلامین و هم مکان برگزاری جلسات دفتر انجمنه :D

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

دوستان بحثای خطرناک نکنین الان یکی از این بالایی ها میاد رد میشه از اینجا اسم همه‌مون رو یادداشت میکنه فردا میریم دانشگاه میبینیم همه ستاره دار شدیم :-s :-"
فک کنم بحث جامدادی و خط نارنجی بهتر باشه از این :-" :D

×این چیزایی که تو خوابگاه میدن برا خواب از جمله تشک و پتو و اینا قابل استفاده‌س عایا یا نه!؟‌ :-?

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از فَــرز :
دوستان بحثای خطرناک نکنین الان یکی از این بالایی ها میاد رد میشه از اینجا اسم همه‌مون رو یادداشت میکنه فردا میریم دانشگاه میبینیم همه ستاره دار شدیم :-s :-"
فک کنم بحث جامدادی و خط نارنجی بهتر باشه از این :-" :D

×این چیزایی که تو خوابگاه میدن برا خواب از جمله تشک و پتو و اینا قابل استفاده‌س عایا یا نه!؟‌ :-?
شریفو نمیدونم ولی تهران به دخترها فقط تخت میدن (شنیدم به پسرها تشک هم میدن ولی مطمئن نیستم.به خاطر مسائل بهداشتی به دخترها هیچی نمیدن!)
همون اول رفتیم از تهران تشک و لحاف و بالش و ملحفه و اینا خریدیم خودمون.

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از مهســـــــــــــا :
شریفو نمیدونم ولی تهران به دخترها فقط تخت میدن (شنیدم به پسرها تشک هم میدن ولی مطمئن نیستم.به خاطر مسائل بهداشتی به دخترها هیچی نمیدن!)
همون اول رفتیم از تهران تشک و لحاف و بالش و ملحفه و اینا خریدیم خودمون.

با یکی از دوستان صوبت کردم تو شریف گفت که تشک تازه میدن :-" بعد نمیدونم منظورت از تازه چی بود دقیقا :D این بود که واقعا واقعا تشک تازه‌س یا این که نه مالِ یکی دیگه بوده قبلن و دادن شستنش و برشگردوندن :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از فَــرز :
با یکی از دوستان صوبت کردم تو شریف گفت که تشک تازه میدن :-" بعد نمیدونم منظورت از تازه چی بود دقیقا :D این بود که واقعا واقعا تشک تازه‌س یا این که نه مالِ یکی دیگه بوده قبلن و دادن شستنش و برشگردوندن :D
نه فکر کنم سال اول تشک بدن بعد دیگه تا سال آخر مثلا با همون جابه جاشین :-? چون میدونم تشک نو (واقعا نو :D ) میدن اول سال بهتون! (شریف منظورمه ;;) )

mhgh40

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شاهرود
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مکانیک

مثل اینکه بقیه زیاد توضیح دادن در مورد فعالیتهای جانبی و غیر درسی دیگه در مورد اونا چیزی اضافه نمیکنم
من فقط اومدم بگم آقا هر کاری دوست دارین بکنین ولی از درس غافل نشین مخصوصا اگه تو دانشگاه های یه ذره تاپ تر هم هستین ممکنه جوگیر رتبه و گذشتتون باشین خواستم بگم حتما از همون اول خودتونو به درس خوندن عادت بدین که بعدا واقعا سخت میشه درس خوندن :)
و اما خوابگاهیها...این موجودات دوست داشتنی و مظلوم (مثل خودم :D) درس خوندن واسه شماها قطعا سخت تر از اوناییه که خونه دارن باید سعی کنین تو همون چند هفته اول به محیط خوابگاه عادت کنین و یه جورایی یه محیط امن واسه خودتون درست کنین یعنی سعی کنین از بودن در اون لذت ببرین ولی دیگه افراط هم نکنین دیگه خداییش! :D
همین دیگه!
به دوره الافی خوش اومدین :)

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به امیرکبیریا هم تشک میدن (میفروشن) تو خابگاه. همونو هم هرسال باید ببرین از این خابگاه به اون خابگاه.

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

عاقا راس میگن تو خوابگاه هفته اول همه گریه میکنن؟! :-"

leila27

کاربر فعال

بچه ها من یه مشکلی دارم من از گنجشک یعنی همه پرنده ها می ترسم و گربه اگه گنجشک باشه پیاده رو می رم خیابون اگه دانشگاه گنجشک نشسته بود زمین چی کار کنم؟چه طوری رد شم باید راهم و کج کنم مورد تمسخر قرار نمی گیرم یعنی؟

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از فَــرز :
ما که گریه نمیکردیم؛ ولی خیلی رسمی و تو رودرواسی و اینا بودیم!

leila27

کاربر فعال

به نقل از imank92 :
:| اصلا حرف می زنم خوبش میزنم :| (کهریزکم آرزوست :D)
دوستان ملاقاتم که میاین دیگه :D ؟؟؟
-------------------------
کسی که از یه گنجشک می ترسه رو چه به ستاره دار شدن :D
موضوع فرق داره .دیگه گفتن ستاره دارم :Dبه من چه گنجشک با سیاست کلی فرق داره
جدی تو دانشگاه چی کار کنم سر این ماجرای گنجشک؟

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از leila27 :
موضوع فرق داره .دیگه گفتن ستاره دارم :Dبه من چه گنجشک با سیاست کلی فرق داره
جدی تو دانشگاه چی کار کنم سر این ماجرای گنجشک؟
اگه فقط گنجشکه که چیزی نیست. تازه بقیه ممکنه بگن چه مهربونه برای این که گنجشکا نترسن راهشو کج میکنه :-". ولی اگه همین ترس از همه ی انواع جانوران هست، توصیه ی اکید بنده اینه که به هر ترتیب باهاش مواجه شین و برش غلبه کنین. اصن بیخیال دانشگاه؛ کلن زشته دیگه. چه وضعشه؟ حیوون به این بی آزاری :)

AraSh_HaShemi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اراک
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مکانیک

یسریا فک میکنن دانشگاه انفرادی اوینه با شیشه نوشابه
یسریم فکر میکنن دفتر ریاست جمهوریه با محمود
یسری هم فک میکنن پارکه با دخترک مواد فروش :|

leila27

کاربر فعال

به نقل از Kenji :
تو قبل دانشگاه ستاره داری ؟ :)) ممکن نیست خانوم :| خودتم بکشی قبل وارد شدن تو یونی برات فقط پرونده و سابقه ی جدا تشکیل میشه و با دانشگاهت کار ندارن :) نباید حق هیچ طرفی رو خورد , نمیگم خوبن یا نه اما ممکن نیست کسی رو قبل ورود به یونی بگن ستاره بزنن براش :) میگم ممکن نیست باور کن که ممکن نیست (;
ای خدا من که اون طوری نمی گم اینا رو خودم می دونم
اطرافیانم مخصوصا معلم هام می گن از بس فعالی تو سیاست که با مسخره(قبل دانشگاه هم ستاره دار شدی تو ) امیدوارم حل شده باشه
و گرنه می دونم قبل دانشگاه امکان نداره !!!!

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

این قضیه که 10 تا دختر با 10 تا پسر میرن بیرون و بعد 10 تا کاپل ازشون در میاد رو اصلاَ قبول ندارم منکرش نیستم می تونه این اتفاقم بیافته ولی یه چیز قطعی نیست

ثانیاَ این که گفته شد که بعداَ که طرف ازدواج کرد واسش دردسر میشه این اکیپا به نظرم کسی که بعداَ بیاد همچین چیزایی بگه که مثلاَ چرا تو تو دانشگاه با دخترا دوست بودی یه آدم پارانوید غیر نرمال ه!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از فَــرز :
نه :D هفته اول هنوز همه تو هیجان بودن خبری از گریه نبود.تقریبا از هفته سوم شروع شد...
آخر هفته ها خوابگاه سال اولیها وحشتناک بود :-" اونا که نزدیکتر بود خونه هاشون می رفتن خونه یه جور بدی می شد خوابگاه.به خصوص عصر جمعه...
سال دوم دیگه اینقدر درس داشتیم که نه وقت دلتنگی پیدا می کردیم نه چیزی!بعد هم که کلا عادت کرده بودیم. بعد دیگه هیچ روز تعطیلی هم نداشتیم.از شنبه صبح تا جمعه شب دانشگاه بودیم دیگه!
به نقل از leila27 :
مشکل اینه تو دانشگاه هر نوع مهربونی موجب تمسخره.خوب از شیر به اندازه پرنده ها نمی ترسم دست خودم نی :D
نه بابا :Dاینجوری نیست!

من عاشق گربه م بعد اینقدر با این پیشیها بازی کردم خود این شده سوژه خنده :)) کلا همکلاسیام میگن پیشی میبینن یاد من می افتن :D ولی خب دوستم که به طرز دیوانه وار می ترسه از گربه(فوبیا داره کاملا بهش...) مورد تمسخره :D
کلا سعی کن رابطه تو با موجودات زنده خوب کنی :)
ولی یه چیزی که هست اینه که کلا پسرها دوست دارن دخترهارو مسخره کنن!مهم نیست چی کار میکنی!دوستمو که از گربه می ترسه مسخره میکنن منو هم که عاشق گربه م مسخره میکنن! واسه همین نباید حساس باشی! کلا ما عادت کردیم سر یه سری مسائل ما رو مسخره کنن! وارونه ش هم هست البته! :D
اگه حساسیت نشون بدی بدتر میکنن (; ولی اگه ببینن واست مهم نیست کاری ندارن دیگه :)

به نقل از mhgh40 :
مثل اینکه بقیه زیاد توضیح دادن در مورد فعالیتهای جانبی و غیر درسی دیگه در مورد اونا چیزی اضافه نمیکنم
من فقط اومدم بگم آقا هر کاری دوست دارین بکنین ولی از درس غافل نشین مخصوصا اگه تو دانشگاه های یه ذره تاپ تر هم هستین ممکنه جوگیر رتبه و گذشتتون باشین خواستم بگم حتما از همون اول خودتونو به درس خوندن عادت بدین که بعدا واقعا سخت میشه درس خوندن :)
و اما خوابگاهیها...این موجودات دوست داشتنی و مظلوم (مثل خودم :D) درس خوندن واسه شماها قطعا سخت تر از اوناییه که خونه دارن باید سعی کنین تو همون چند هفته اول به محیط خوابگاه عادت کنین و یه جورایی یه محیط امن واسه خودتون درست کنین یعنی سعی کنین از بودن در اون لذت ببرین ولی دیگه افراط هم نکنین دیگه خداییش! :D
همین دیگه!
به دوره الافی خوش اومدین :)
تایید تایید :D
آقا درس هم بخونین!
کلیییییییییییییی آدم میان ترم اول و دوم مشروط میشن :-" همه هم بچه های قوی و درسخون بودن یه زمانی :D
یه بنده خدایی هست تا حالا 3بار معادلات دیفرانسیل افتاده!! طرف المپیادی هم هست...یکی دیگه هم 4ترم افتاده!! طرف از خفنای علامه حلی بوده...
درس بخونین :D

به نقل از Stewie Griffin :
این قضیه که 10 تا دختر با 10 تا پسر میرن بیرون و بعد 10 تا کاپل ازشون در میاد رو اصلاَ قبول ندارم منکرش نیستم می تونه این اتفاقم بیافته ولی یه چیز قطعی نیست

ثانیاَ این که گفته شد که بعداَ که طرف ازدواج کرد واسش دردسر میشه این اکیپا به نظرم کسی که بعداَ بیاد همچین چیزایی بگه که مثلاَ چرا تو تو دانشگاه با دخترا دوست بودی یه آدم پارانوید غیر نرمال ه!
نه ببینید معصومه نگفت که واسش مشکل ایجاد میشه!
بحث خود آدمه!اینکه خودش پیش وجدان خودش راحت باشه که همسرش رو ببره تو همون جمع و بدون اینکه رفتارهاش تغییری پیدا کنن به خاطر حضور همسرش، کاملا معقول و قابل قبول باشن.
یه نفر که زیاد بگو بخند راه بندازه ، بعد همسرش رو ببره (دختر و پسر هم فرق نداره) مطمئنا جلوی اون که دیگه این حرکاتو انجام نمیده! اگه بده هم خب طرف معلومه ناراحت میشه!

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

خب نه اونجوری بد نیست ولی ادم داشتیم تو اطراف که تو دانشگاه با یه 10 تا پسر فقط من امارشو داشتم که بوده و بیرونشم خدا داند بعد سه سال بعد یونی که نامزد کرده دوباره از رفیق خود پسره امار داشتم که واسه پسره تیریپ مادر ترزا برداشته که من تو یونی مریم مقدس بودم :))

هیچکدومم نمیتونیم به پسره چیزی بگیم :D

این ادم 100% باید به نامزدش بگه قبل اونو تو یونی چطوری بوده (; نه اینکه بنده خدا اون پسررو بپیچونه

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

خو اینجوری که یهو با 10 نفر تریپ لاو برداری که اصلاَ قابل قبول نیست ولی به نظرم ازدواج نباید باعث بشه تو روابطت رو با دوستات چه جنس موافق چه مخالف قطع کنی!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

خو اینجوری که یهو با 10 نفر تریپ لاو برداری که اصلاَ قابل قبول نیست ولی به نظرم ازدواج نباید باعث بشه تو روابطت رو با دوستات چه جنس موافق چه مخالف قطع کنی!
کی گفت رابطه ش رو قطع کنه آدم؟! ما میگیم رابطه قبل و بعدش باید متعادل باشه! نه اینکه قبلش خیلی باشه بعد یهو قطع شه که! نه!
حرف سر همین تعادله

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از مهســـــــــــــا :
کی گفت رابطه ش رو قطع کنه آدم؟! ما میگیم رابطه قبل و بعدش باید متعادل باشه! نه اینکه قبلش خیلی باشه بعد یهو قطع شه که! نه!
حرف سر همین تعادله

مساله دقیقاَ همینه که آدم نباید به خاطر یه سری مسائل خارجی شخصیتشو عوض کنه! این مساله خارجی همسر هم می تونه باشه! اگه کسیه که دوستایه زیادی داره بهتره بره با یکی مثل خودش ازدواج کنه که طرف درکش کنه نه اینکه طرف بیاد هی سرش غر بزنه که تو چرا مثلاَ با فلانی بگو بخند کردی!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا