• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

باید ها و نباید های سال اولی ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

leila27

کاربر فعال
پاسخ : باید ها و نباید های سال اولی ها

به نقل از مهســـــــــــــا :
:))
کلا قرار نیست که آدم اعتقاداتشو فریاد بزنه که :D فقط باید عملا بهشون پایبند بمونه!
مثلا یکی که هی شعار مخالف میده، نره عضو بسیج شه واسه اینکه بگه اردو اینا میبرن :D اینا مثاله ها! منظورم اینه که حرف هرجور اعتقادیه!نه فقط مذهبی :)
به نظر من شما ها اعتقادات مذهبی رو با سیاست قاطی کردین ! :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از leila27 :
به نظر من شما ها اعتقادات مذهبی رو با سیاست قاطی کردین ! :D
دارم میگم مثال غیرمذهبی میخوام بزنم :)) باز میگی مذهبی؟!
اصلا حرف مذهب نیست که!!
میگم آقا!هرجــــــــــــــــور اعتقادی آدم داره باید بهش پایبند بمونه!

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

آقا اینجوری که می گید خیلی وحشتناکه دانشگا !
من خیلی نگران شدم ! :-s
میریم
و سعی می کنیم خودمون باشیم .
همین بسه دیگه !
همه اینایی که گفتید
خلاصه ش همین بود مگه نه ؟!

بیاید دیگه نگرانش نباشیم !
فک نکنم اون قدا هم وحشتناک باشه !

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از نیـلوفر :
آقا اینجوری که می گید خیلی وحشتناکه دانشگا !
من خیلی نگران شدم ! :-s
میریم
و سعی می کنیم خودمون باشیم .
همین بسه دیگه !
همه اینایی که گفتید
خلاصه ش همین بود مگه نه ؟!

بیاید دیگه نگرانش نباشیم !
فک نکنم اون قدا هم وحشتناک باشه !
نه بابا!
وحشتناک چیه :D
اصلا وحشتناک نیست!خیلی هم خوبه!
فقط نیاز داره که آدم یادش نره "خودش باشه"
همین! :)

leila27

کاربر فعال

به نقل از مهســـــــــــــا :
دارم میگم مثال غیرمذهبی میخوام بزنم :)) باز میگی مذهبی؟!
اصلا حرف مذهب نیست که!!
میگم آقا!هرجــــــــــــــــور اعتقادی آدم داره باید بهش پایبند بمونه!
خوب قبول می کنم گفتم که تایید می کنم حرفات رو

nemote95

کاربر فعال
شهر
تهران
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
كامپيوتر.نرم

به نقل از S@ene :
خب برای اینکه معلوم شه کی به انجمن راه پیدا میکنه دیگه! :D
خرمالی داره(ببخشد) ؟ فایده داره؟ مجله میدن؟ کار گروهی و پروژه دارن؟ از چه ترمی میرن تو این خط ها؟

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از nemote :
خرمالی داره(ببخشد) ؟ فایده داره؟ مجله میدن؟ کار گروهی و پروژه دارن؟ از چه ترمی میرن تو این خط ها؟
خرمالی که داره؛ ولی اغلب لذتبخشه اگه بین اعضا دعوا پیش نیاد.
مجله نمیدن! مجله رو معمولا خود اعضای انجمن مدیریت میکنن. کارای فوق برنامه اغلب انجام میشه مثل برکزاری کارکاه ها یا مسابقه ها یا زبونم لال اردوهای مرتبط با رشته. از ترم یک میشه رفت تو کارا کمک کرد ولی قاعدتا از ترم سه میشه عضو رسمی شد(فک کنم)
فایده هم دارهو اول ابنکه به عنوان عضو انجمن علمی یه اعتبار به دست می آرین و از این طریق میتونین ارتباطای کاری و علمی تون با افراد مختلف رو هم بیشتر کنین. تو دانشگاه ما عضویت در انجمن علمی یه امتیاز + هم برای ارشد مستقیم شدن داره

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

آقا ی سری چیزام هست مثلا انجمن اسلامی ، ک ب نظرم اگه تو دانشگاهتون فعاله ، حتما برید سر بزنید.بعضی چیزا هست مختصِ دوران دانشجوییه.این چیزا رو از دست ندین حیفه

نیما گفته بود بگیم روزای اولی ک رفتیم دانشگاه با چیا مواجه شدیم ، من ی گوشه ای از روابط رو تو روز اول واستون توضیح دادم! :D
بعدا ما دیده بودیم دوستامونو تو دانشگاهای دیگه اردوی معارفه بردن ، جشن ورود گرفتن ، حتی جشن 1سالگی گرفتن! ، و ....
اما دانشگاه ما اصلا از این خبرا نبود.و باعث شد من وحشتناک تو ذوقم بخوره و خیلی زده شم. اگه شما هم با این چیزا مولجه شدین سعی کنین انقد زود راجع ب همه چیزِ دانشگاه نتیجه گیری نکنین.چون جاییه ک قراره چندسال توش زندگی کنید و اگه ذهنیتتون منفی باشه ، آژاردهندست

ی چیزی ک تو دانشگاه واسه من جالب بود ، همین فعالیت انجمن اسلامیمون بود ک لطف کردن جمعش کردن. یادمه ما ترم1 بودیم ، بسیج فیلم قلاده های طلا رو پخش میکردو چفیه(؟) پخش میکرد واسه تبلیغ ، انجمن اسلامیمونم دقیقا کنارش داشت یار دبستانی من پخش میکرد بعدا همشون سبز اینا داشتن واسه من بیی نهایت جالب بود! قشنگ 8-> بودم!

×آهان من دوستام شریف بودن خیلیا ، بعدا میدیدم گروه کوهنوردی دارن هر هفته برنامه میذارن ، یا بچه های تهران هر هفته تگه واشی و این چیزان اون وقت واسه ما کلا اردوی جمکران خواهران و برادران میذارن ، وحشتناک منو زجر میداد!
اگه واسه شمام اینطور بود ، میشه خودتون ی گروه ثابتیو جمع کنید واسه این برنامه ها

ی سری کلاسام هست مثل عکاسی ، و چیزای دیگه ک امتحان کردنش بد نیست

توصیم اینه ک ترم اول و دوم ک درسا عمومیه و سبکه ، هر فعالیت جانبی ک باهاش حال میکنیدو حتما انجام بدین و خودتونو محدود ب دانشگاه نکنید. چون ترمای بالاتر دیگه وقت آژادتون کمتر میشه

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

تو دانشگاه اینجوری که تعریف میکنن بیشتر از همه به فعالیتهای سیاسی گیر داده میشه و اگه صلاح بدونن یه مدت هم بازداشت میدن....کلا من فهمیدم اگه تو دانشگاه بزنی استاد رو بکشی جرمش کمتر از دادن یه شعار سیاسی هست...

negi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

من یه مشکلی دارم این که کلا خیلی معلوم میشم
دوستام میگن به خاطر قیافه و مدل فکر وتیپ و حتی نوع حرکاتمه ولی خب یه کم مشکل سازه من تا حالا سوژه نشدم ولی معلما و دوستام خیلی زیاد لطف دارن ک مورد توجه قرارا میگیرم ولی خب فک کنم تو دانشگاه مشکل ساز بشه
تو مدرسه عموما معلم دیفمون میشست تو نیمکت من که از راه حلام استفاده کنه چون از مال خودش کوتاه تر بودن سر این مثلا دوستان بهم تیکه مینداختن
بگین چی کار کنم اگه نظری دارین
الان حرفام از روی خودشیفتگی همه رو فراموش کنین و فقط کمک کنین لطفا
اصن دوس ندارم مثل دبیرستان تو چش باشم
+از معلما سوالم هم میپرسم زیاد نه ولی اگه داشته باشم تا حالا نتونستم کنترل کنم نمیدونم بعد این بتونم یا نه؟!

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از pegah.nodet :
آقا ی سری چیزام هست مثلا انجمن اسلامی ، ک ب نظرم اگه تو دانشگاهتون فعاله ، حتما برید سر بزنید.بعضی چیزا هست مختصِ دوران دانشجوییه.این چیزا رو از دست ندین حیفه

نیما گفته بود بگیم روزای اولی ک رفتیم دانشگاه با چیا مواجه شدیم ، من ی گوشه ای از روابط رو تو روز اول واستون توضیح دادم! :D
بعدا ما دیده بودیم دوستامونو تو دانشگاهای دیگه اردوی معارفه بردن ، جشن ورود گرفتن ، حتی جشن 1سالگی گرفتن! ، و ....
اما دانشگاه ما اصلا از این خبرا نبود.و باعث شد من وحشتناک تو ذوقم بخوره و خیلی زده شم. اگه شما هم با این چیزا مولجه شدین سعی کنین انقد زود راجع ب همه چیزِ دانشگاه نتیجه گیری نکنین.چون جاییه ک قراره چندسال توش زندگی کنید و اگه ذهنیتتون منفی باشه ، آژاردهندست

ی چیزی ک تو دانشگاه واسه من جالب بود ، همین فعالیت انجمن اسلامیمون بود ک لطف کردن جمعش کردن. یادمه ما ترم1 بودیم ، بسیج فیلم قلاده های طلا رو پخش میکردو چفیه(؟) پخش میکرد واسه تبلیغ ، انجمن اسلامیمونم دقیقا کنارش داشت یار دبستانی من پخش میکرد بعدا همشون سبز اینا داشتن واسه من بیی نهایت جالب بود! قشنگ 8-> بودم!

×آهان من دوستام شریف بودن خیلیا ، بعدا میدیدم گروه کوهنوردی دارن هر هفته برنامه میذارن ، یا بچه های تهران هر هفته تگه واشی و این چیزان اون وقت واسه ما کلا اردوی جمکران خواهران و برادران میذارن ، وحشتناک منو زجر میداد!
اگه واسه شمام اینطور بود ، میشه خودتون ی گروه ثابتیو جمع کنید واسه این برنامه ها

ی سری کلاسام هست مثل عکاسی ، و چیزای دیگه ک امتحان کردنش بد نیست

توصیم اینه ک ترم اول و دوم ک درسا عمومیه و سبکه ، هر فعالیت جانبی ک باهاش حال میکنیدو حتما انجام بدین و خودتونو محدود ب دانشگاه نکنید. چون ترمای بالاتر دیگه وقت آژادتون کمتر میشه

انجمن اسلامی امیرکبیر میشه گفت شعبه دوم بسیجه :|. به این امید نیاین (فک میکردم حداقل انجمن اسلامیِ دانشگاه علامه هم همینطور باید باشه و جو اونجا هم مثل امیرکبیر یه طرفه و بسته باشه که میگن نیست.)

ولی این توصیه ی کار جنبی رو جدی بگیرید. وگرنه میشید مث من که دو ترم اول دانشگاهو دقیقا هیچ کاری نکردم :| و الان که کلی کار دارم هوس کارای فوق برنامه کردم.

leila27

کاربر فعال

به نقل از امپراطور استقامت(John Cena) :
تو دانشگاه اینجوری که تعریف میکنن بیشتر از همه به فعالیتهای سیاسی گیر داده میشه و اگه صلاح بدونن یه مدت هم بازداشت میدن....کلا من فهمیدم اگه تو دانشگاه بزنی استاد رو بکشی جرمش کمتر از دادن یه شعار سیاسی هست...
پس من باید کلا حرف نزنم :D

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

انجمن اسلامی ما رو که بستن هیچی اعضای سابقش دیگه حتی کنار هم میگن نمیشه بشینیم..ببینن با همیم دستگیرمون میکنن 8->

سهیلا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

ینی اگ بحث سیاسی و... شد نظرامونو نگیم ک ب سرنوشت اونایی ک نظراشونو گفتن 2چار نشیم؟؟
چون شنیدم اینا خیلی میتونن دردسرساز باشن...
با کسی هم شوخی ندارن... :-"

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

تا اونجایی که من شنیدم حرفهای سیاسی مخالفت آمیز عاقبت خوبی نداره....یکی از دوستام میگفت بعضی از این بسیجیا فقط دنبال همچین سوژه هایی هستن......اگرم بحث و صحبت میکنید با ادمی باشه که اطمینان دارید جنبه و ظرفیت شنیدن اینجور حرفارو داره

leila27

کاربر فعال

به نقل از s-ss :
ینی اگ بحث سیاسی و... شد نظرامونو نگیم ک ب سرنوشت اونایی ک نظراشونو گفتن 2چار نشیم؟؟
دقیقا سر پسر عموم بد بلایی اوردن
به منم می گن دانشگاه نرفته ستاره داری :D

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

به نقل از s-ss :

شدیییدا توصیه میکنم حرف نزنید.
من همین ترمی ک گذشت ، تو اون برنامه منطقه آزاد ک همه دانشگاها میومدن راجع ب انتخابات و اینا ، یذره خرف زدم(واقعا هم نه توهینی توش بود نه حرف خیلی تندی) 1 هفته اخراج شدم.خونوادمم کشوندن دانشگاه ک تعهد بدن من دیگه "اغتشاش" درست نمیکنم :|
وقتی میبینید حرفتون فایده ای نداره ، حرف نزنید.

×@ S@ene : آره انصافا انجمن اسلامی ما کارش درست بود اما خب هرچندوقت ی بار پارازیت میدن.یکی از اعضا رو ک تعلیقی کردن ، از عید ب بعدم ک تو دانشکده ما کلا درشو تخته کردن!! :|

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

ما شانس نداریم...برای ما تعهد و از این چیزا نمیگیرین.مستقیما اخراج میکنن....واقعا هر دانشجویی رو میبینم میگه تو دانشگاه حتی اگه اصرار هم کردن حرف سیاسی نزنین..واقعا سیاست پدر مادر نداره....از الان گذاشتیم کنار تا فارغ اتحصیل بشیم..اون موقع هر چقدر میخان تعهد بگیرن

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

اين پايينيه مهم تر بود بالا رو پاك كردم

بعد من يه چي ديگه يادم افتاد..
من خودم الان اين جوريم كه نه با كارهاي بچه هاي خيلي دو اتيشه مذهبي كنار ميام نه با اين مفسدان في الارض! :|
معمولا برنامه هايي كه ميتونم شركت كنم خوب كمتره! مفسدان في الارض ما رو مذهبي ميدونن ..مذهبيا ما رو مفسدان في الارض!

خلاصه داستانيه... :))

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا