• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات کنکوری‌های ۹۳

پاسخ : سوالات و مشکلات کنکوری‌های ۹۳

به نقل از پزشک آینده :
سلام دوستان
من تو دین و زندگی مشکل دارم یعنی این درس رو تازه شروع کردم :-\
بنظرتون کل گاج نقره ای رو بخونم مفید تره یا اینکه چندین دور کتاب رو بخونم و بعضی از نکاتی رو که گه گفته کنار کتاب بنویسم؟
کتاب رو بنداز دور فقط گاج، تست های هر درسی رو که میخونی تو دو نوبت حل کن (مثلا یه بار هفته اول یه بار هفته دوم) اگر هم وقت نمیکنی فقط سوالای کنکور و سنجشش رو بزن؛ دینی رو بالا هفتاد میزنی بی شک.

سلام دوستان یک سوال داشتم در مورد ادبیات من الان کتاب های الگو رو دارم به جز تاریخ ادبیات و املاش و املاء نشر دریافت به نظرتون تاریخ ادبیاتم از رو کتاب بخونم بسته ؟ چون به دلم افتاده برم گاج موضوعی بگیرم *-:
به نظرتون با همین ها ادامه بدم یا گاج موضوعی بگیرم چون واقعا خیلی تعریفش رو شندیم

به نقل از shzboy1393 :
سلام دوستان یک سوال داشتم در مورد ادبیات من الان کتاب های الگو رو دارم به جز تاریخ ادبیات و املاش و املاء نشر دریافت به نظرتون تاریخ ادبیاتم از رو کتاب بخونم بسته ؟ چون به دلم افتاده برم گاج موضوعی بگیرم *-:
به نظرتون با همین ها ادامه بدم یا گاج موضوعی بگیرم چون واقعا خیلی تعریفش رو شندیم
تاريخ ادبيات هيچ كتاب جدايي نميخواد اگه مداوم بخوني و كنار نذاريش

به نقل از امــیـــررضـــا :
تاريخ ادبيات هيچ كتاب جدايي نميخواد اگه مداوم بخوني و كنار نذاريش
جدا از اون به نظرتون ادبیات موضوعی رو بگیرم؟ و همچنین تاریخ ادبیات آخر کتاب رو میخواهد یا فقط متن کتاب رو بخونم و اون تاریخ ادبیات بالای درسها بسته

داشتن كارت ملى برا ثبت نام لازمه؟

× از منابعِ کنکور زبان خبر دارین؟ چی‌هاست معمول‍ا؟

به نقل از آنـــا :

اره فكر كنم :-s

من نمیتونم با تحلیلی ارتباط برقرار کنم :((

ریاضیات گسسته واقعا درس سختیه یا من خنگم؟؟؟ یا جزوه ای که معلم ما میگه خیلی خفنه؟ کدومشه؟!!!

به نقل از The Merovingian :
ریاضیات گسسته واقعا درس سختیه یا من خنگم؟؟؟ یا جزوه ای که معلم ما میگه خیلی خفنه؟ کدومشه؟!!!
تدریس گسسته آقای شامی زاده خیلی عالیه. میتونین فیلمهاشو ببینین: http://sanatisharif.ir/course.1.4.video

کارت ملّی باید داشته‌باشیم؟! بی‌خیال آقا! شوخی می‌کنید؟ حال‍ا ماهایی که هنوز نداریم باید چی‌کار کنیم؟! من رفتم بگیرم؛ گفتن می‌خوان طراحی جدید داشته‌باشن و فل‍ان؛ فعل‍ا نمی‌دن!
#درمرزسکته‌ی‌قلبی

به نقل از ارغـوان اس. :
کارت ملّی باید داشته‌باشیم؟! بی‌خیال آقا! شوخی می‌کنید؟ حال‍ا ماهایی که هنوز نداریم باید چی‌کار کنیم؟! من رفتم بگیرم؛ گفتن می‌خوان طراحی جدید داشته‌باشن و فل‍ان؛ فعل‍ا نمی‌دن!
#درمرزسکته‌ی‌قلبی
خب بگید واسه کنکور میخواید,قاعدتا باید بدن بهتون...
واسه ثبت نام که فکر نکنم اما میگن واسه گرفتن کارت یا خود روز کنکور لازمه!سال قبلیا که بعد عید رفته بودن سریع بهشون داده بودن...

به نقل از آنـــا :
نع من کارت ملی نداشتم :)

به نقل از شـــــــــــیرین :
نع من کارت ملی نداشتم :)

يعني الان نميخواد ديگه ،من كارت ملي مو گم كردم

16اذر ثبت نام كنكوره :-s

به نقل از ∞nilofar banihashem :
يعني الان نميخواد ديگه ،من كارت ملي مو گم كردم

16اذر ثبت نام كنكوره :-s
شماره ملي شما همان شماره شناسنامه است اگر 10 رقمي باشه! اصلا مشكلي نيست.

به نقل از شـــــــــــیرین :
درصدات چجوریه؟ چیا رو کم میزنی؟
خعلی راحت میشه دینی رو اورد بالا میمونه عربی و ادبیات که از الان شرو کن خوندن کم کم بالا میاد

60 اینا

به نقل از ارغـوان اس. :
#درمرزسکته‌ی‌قلبی

شناسنامه عکس دار هم حله ها!

سلام

به نظر شما چجوری میشه بی دقتی رو حذف کرد؟اعصاب نذاشته برام سوال رو که میبیبنم همه چیشو بلدم تو عددگذاری و عملیات سوتی میدم و عموما سوتی هام باعث میشه که یه جواب پرت در بیاد که تو گزینه ها نیست و هر کار میکنم نمیفهمم مشکل چیه اما اگه بفهمم(مثلا آخر آزمون دوباره بهش سر بزنم و حال و هوام عوض شده باشه) سوتی رو شناسایی میکنم

مشکل دیگه اینکه مثلا تو یه روز 100 تست میزنم آخر روز حس میکنم هیچی بهم اضافه نشده اینو چی کارش کنم؟؟؟

ممنون

كتاب قرابت نشر دريافت رو چطوري بخونيم؟ دوستان فرمودن بهترين منبعس (يا يكي از بهترينا!) ولي همراه كتابي مثل گاج سبز بخونيم؟!يا نه فقط

تنهايي خودش كفايت ميكنه؟ ديگه برم سراغ ارايه ها!

سلام...کتاب نشر دریافت قرابت به تنهایی کفایت میکنه به نظر من.. یکی از راههای خوب خوندنشم اینه که هر روز نیم ساعت بخونیدش.ولی اگه بعد از خوندن این کتاب بازم احساس می کنید به تمرین بیشتر نیاز دارید کتاب قرابت نشر الگو خوبه.گاج سبزم اگه منظورتون کتابای محوری هست ،این کتابا بیشتر به درد امتحانات نهایی میخورن تا کنکور...البته این فقط نظر من بود.موفق باشید

1) تو بعضي درسا مث زيست ، با اينكه رو مفهوم و كتاب و اينا كاملا مسلطم ، بازم تعداد غلطام زياده ...( نسبت به ميزاني كه خوندم و از خودم انتظار دارم ) نميدونم بايد جيكار كنم واقعا!!!
٢) توي رياضي و فيزيك و مسائل شيمي كُندم خيلي !
٣) قضيه اين كارت ملي جيه ؟!!!! :-ss

Back
بالا