فقط برای ایران!

اول سلام…!

تو این مطلب بحث از ایران! لطفا سیاسیش نکنید! هر کی ایران رو دوس داره این کار رو بکنه! همه! چه سبز چه غیر سبز!

سازمان ملل متحد نظر سنجی بزرگی را در ارتباط با ثبت جهانی نوروز انجام داده است مبنی بر این که اگر یک میلیون نفر از ایران به سازمان ملل ایمیل بفرستند این روز به نام ایران ثبت خواهد شد اما اگر به اندازه کافی ایمل زده نشود این روز به نام افغانستان ثبت خواهد شد.از حق کشورتان دفاع کنید. لطفا اطلاع رسانی کنید.

http://www.PetitionOnline.com/Norouz

تا الان نزدیک 500.000 نفر فرستادن . یعنی من که فرستادم دقیقا 500648 نفر فرستاده بودن!

حالا تصمیم با خودتون! اگه می خواید میراث ملی ما به سرقت بره، نرید! اگه به میراثی که گذشتگان برای ما دارن احترام می ذارید برید!
لطفا به همه اطلاع بدید! اگه می تونید پرینت بگیرید و تو مدرستون نصب کنید! واقعا الانه که ایران به کمک من و تو نیاز داره!

6 دیدگاه برای “فقط برای ایران!”

 1. 1. سازمان ملل متحد نظرسنجی راه میندازه برای ثبت؟ ثبت که نظرسنجی نداره. ثبت آثار و وقایع بر اساس مستندات تاریخی انجام میشه.
  2. یک میلیون ایمیل ، آیا می دونید یک میلیون ایمیل چقدر میشه؟ یک میلیون ایمیل یعنی یک چیز خیلی وحشتناک ! تازه این ایمیل ها باید خونده بشه و تشخصی داده بشه از کدوم کشوره و چی میگه. تازه ایمیل اصلا روش درستی برای نظرسنجی نیست !
  3. چطور است که با وجود این که همه می دانند ایران قبل از افغانستان وجود داشته و خیلی متمدن تر بوده و تقویم ها و آیین ها ذاتا مال سرزمین ایرانه ، اون موقع به اسم افغانستان ثبت بشه؟
  4. سازمان ملل متحد بلایی بر سر خلیج فارس نیاورد. عرب ها اسم خلیج عربی رو به کار بردند. گوگل ارث هم فکر کنم چنین اشتباهی کرد. به سازمان ملل چه دخلی دارد که بخواهد اتفاق مشابه بیافتد؟
  5. اگر به خود نامه ی توی لینک دقت کنید ، این نامه رو Persian Cultural Center در San Diego, California – USA نوشته ! یعنی ربطی به نظرسنجی سازمان ملل نداره !

  این صرفا یک نامه ست که مردم امضا می کنند ! نه نظرسنجی سازمان ملل و نه دفاع از هویت ملی. چون بعیده سازمان ملل بر اساس درخواست ملت کاری بکنه ! هرچیزی راه و روشی داره.

  در نهایت اینکه هر چرت و پرتی که توی اینترنت نوشته میشه رو باور نکنید. زود همه چیز رو باور نکنید و کمی بیشتر در موردش فکر کنید ! اجازه ندین از دیگران از احساساتتون استفاده بکنند. البته در هر صورت دفاع از هویت ملی وظیفه ماست.

 2. 100% موافق حرفای آقای مطهری…

  این چرت و پرتها رو باور نکنید!!
  چیزی که به قول شما برا ماست رو با یه نظرسنجی بی منبع از ما نمیگیرن و به نام افغانستان کنن!…

 3. اول بهتره بگم که من یه اشتباه کردم! اون ایمیل نیست! بلکه امضا کردن یک نظر سنجی هست! سایت petition Online یکی از سایت های معتبر نظر شنجی و درواقع دادخواست هستش! سازمان ملل هم برای نظر سنجی هاش از اون استفاده می کنه! برای حذف نام خلیج عربی و ثبت نام خلیج فارس در گوگل ارث هم از همین سایت استفاده شد! هیچ کی ایمیل نمی زنه! بلکه یه نوع امضا کردنه! همون طور که مولانا رو به اسم ترکیه ثبت کردن با این که همه می دونن ایرانیه این رو هم می تونن جعل کنن و این وظیفه ماست که نزاریم این طوری بشه! حتی اگه شما درست بگید باز حتی 1% احتمال داره واقعا مال سازمان ملل باشه! پس رای بدید! حتی اگه نبود! ضرر که نمی کنید! می کنید؟!

 4. اگه هم اشتباه باشه(که نیست)
  ما وظیفهمون هست که بریم و نظر بدیم
  به عنوان یه ایرانی

 5. كاملا درسته انجام اين كار كمترين چيزيه كه ميتونيم بكنيم ولي اي كاش دولت هم يه كم غيرت و وطن پرستي واقعي داشت نه فقط حرف مفت زدن. به اميد داشتن دولت ملي گراي وطن پرست و تحقق دوباره ايران بزرگ. همه ي ما ايرانيان در سرزمين ايران بزرگ بايد به هم بپيونديم يعني فلات ايران،آسياي ميانه،تمام قفقاز،ميان رودان،حوضه سندوسرزمينهاي جنوب خليج پارس و درياي مكران.ما همه يك ملتيم فرزند كوروشيم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *