• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

با توهین و تهمت و مزاحمت و ... چطور برخورد می‌کنید؟

sana Golaby

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
پاسخ : با توهین و تهمت و مزاحمت و ... چطور برخورد می‌کنید

به نقل از محمّد :
یکی بهتون فحش میده ... از فحش عادی تا فحش خیلی بد ....
یکی بهتون تهمت میزنه ... تهمت های نامربوط و نادرست ....
یکی براتون مزاحمت ایجاد میکنه از مزاحمت تلفنی تا تیکه انداختن تو خیابون و تعرض فیزیکی حتی ...

با اینگونه چیزها در شرایط مختلف چطور برخورد میکنید؟ لطفا کامل توضیح بدید با شرایط مختلف. مثلا اینکه طرفتون کی باشه و کجا باشین و چی بگه و چیکار بکنه و ...
من پيش نيومده زياد اما خب آمادگي ذهني شو دارم يني بهش فكر كردم:

فش عدي: چيزي نميگم
فش خيلي بد: به نشونه تاسف براش سرتكون ميدم
تهمت: يه سيلي بهش ميزنم حتما خيلي بدم مياد بهم تهتت بزنن مخصوصا تهمت...
مزاحم تلفني : جواب نميدم اگه كنه بود دو حالت داره سعي ميكنم متقاعدش كنم بيخيال شه اگه نشه به مامان بابام ميگم البته در بيشتر مواقع خودم از پسش برميام
تيكه انداختن: خداييش بعضياشون تيكه هاي باحالي ميندازن آدم خنده ش ميگيره و متاسفانه منم سعي ميكنم كه جلوي خنده م رو بگيرم اما گاهي موفق نميشم كلا طوري برخورد ميكنم كه انگار نشنيدم
تعرض فيزيكي: پيش نيومده برام اما اگه كسي همچين غلطي بكنه اول خودم ميزنمش چندتا فش خوبم بارش ميكنم بهش لگدم ميزنم تو خيابونم آبروشو ميببرم خيلي رو اين مورد حساسم

samira16

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
ندارم :-"
دانشگاه
دانشگاه گلستان-گرگان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

گریه میکنم :(( البته تا جایی که میتونم جلو بقیه خودمو نگه میدارم گریم در نیاد :( تا 90 درصد اوقات هم نمیتونم جواب طرفو بدم حالشو بگیرم یا حالم جا بیاد =((

ALA73

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد عزیز
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
پزشکی

کلن انگار نه انگار کسی بهم حرفی زده به راهم مستقیم ادامه میدم خیــــــــــــــلی خوبه طرف رسمن میمیره از ضایعی :)) :)) :))
ولی اگه تیکه باحالی باشه میخندمو بعضی وقتام بش میگم باحال بود :D

shaqayeq.m

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
سیستان
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

از اون جایی که ادم ارامش طلبی هستم ;;)
در مقابل توهین مزاحمت سعی میکنم تا جایی که امکان داره واسه این جور ادما ارامش خودمو بهم نزنم :D
ولی در مقابل تهمت ارامش دیگه حالیم نیست حتما وقطعا ثابت میکنم که بیگناهم تا اخرین نفس

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
یکی بهتون فحش میده ... از فحش عادی تا فحش خیلی بد ....
یکی بهتون تهمت میزنه ... تهمت های نامربوط و نادرست ....
یکی براتون مزاحمت ایجاد میکنه از مزاحمت تلفنی تا تیکه انداختن تو خیابون و تعرض فیزیکی حتی ...
.
.
.
.
.
.

با اینگونه چیزها در شرایط مختلف چطور برخورد میکنید؟ لطفا کامل توضیح بدید با شرایط مختلف. مثلا اینکه طرفتون کی باشه و کجا باشین و چی بگه و چیکار بکنه و ...
دو حالت داره:
1-دوستای خودم هستن: چون زورم بیشتره(:-") میگیرم میزنمشون (تا حالا که جواب داده :-")
2-غریبه هستن: واقعا هیچ کاری نمی کنم! هیچ کاری! حتی سعی می کنم ناراحت هم نشم :-"

saintr

Downhillson
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان شهید بهشتی
شهر
بهبهان
خودم به شخصه هیچ وقت به کسی توهین نمی کنم ولی اگه کسی بهم توهین کنه یطوری تلافی می کنم
حالا تلافی میتونه یه متلک ساده باشه که باعث شه خجالت بکشه یا این که نه کسی خیلی توهینش بد باشه که باعث بشه منم خدمتش برسم(بستگی به کار طرف داره)
مثلا تو این انجمن یکی بهم توهین کرد با یه تغییر استاتوس کاری کردم اومد عذر خواهی کرد
ولی بوده کسی رو زدم که داغون شده با این که من ادم دعوایی نیستم (تو کل عمرم پنج نفرو نزدم فک کنم)

بالا