• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گردهمايى سمپاديا-نمايشگاه كتاب ٩٢

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات
پاسخ : گردهمايى سمپاديا-نمايشگاه كتاب ٩٢

آقا من یه چیزی بگم:D

من و محمد مطهری پارسال یه همچین برنامه ای رو ترتیب دادیم. ولی خب خیلی مسایل و مشکلات پیش میاد .
اولین مساله اینه که با همچین نظرسنجی کار خیلی جلو نمیره. معمولا تو هر روزی یه عده مشکل دارن. این کلی بحث پیش میاره تو تاپیک

دومین مساله اینه که اینقدر اونجا بزرگه که یه سری نمیتونن پیدا کنن محل قرار رو.
سومین مساله اینه که یه سری دیر میان. قشنگ یادمه تقریبا اون دفعه 50 60 % جمعیت بعد از 30 مین اومدن
4 اینکه محل قرار باید جای بزرگ و گشادی باشه. اوندفعه جا خیلی بدجور بود.راه یه عده دیگه هم سد می کردیم.
5 بعد اینکه بچه ها جمع شدن کسی حرفی نداشت بزنه.همه با دوستای خودشون بودن و داشتن حرف می زدن.دخترا اونور پسرا اینور. ما نهایت کاری که کردیم این بود که بچه ها رو دور هم جمع کنیم که لااقل هرکی معرفی کنه تو سایت کیه.
بعدشم باز کسی حرف خاصی نداره که بزنه که باز دلایلش معلومه. یه سری راهنمایی هستن.یه سری دبیرستان. دانشگاهی.اگر بحث کتاب مطرح بشه به درد همه نمیخوره. اگر بحث های دیگه هم قرار بشه مطرح بشه مثل مسایل سایت و اینا که اونجا جای مناسبش نیست. صرفا فقط میشه یه دیداری از بچه ها.
خرید رفتن با هم هم تقریبا امکان پذیر نیست چون 1- خیلی شلوغ هست اونجا و امکان داره یه سری گم کنن بقیه رو.
2- شاید هر کس بخواد یه جاهایی وایسته که بقیه نخوان.باز این مساله با عده ی کم مثل 2 3 نفر امکان پذیره اما مثلا 10 نفر اصلا نمیشه. یکم فکر کنیم منظورم رو می فهمید.

حالا خلاصه این تجربیات ما بود.میتونید استفاده کنید:D.

maria16

Unknown
نام مرکز سمپاد
1
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1398

یعنی منظورتون اینه که نریم؟؟؟؟؟

خو باهم آشنا میشیم ... هر کی حرف داشت میزنه و خودمونو معرفی میکنیم....

بعدم هر کی با هر کی دوس داش میره هر جا که بخواد.....

اردو که نمیخوایم بریم.....

حالا یه کاری میکنیم دیگه اونجا... قرار نیس که خاطره بتعریفیم واسه هم....

پ.ن: تجربه ندارم من!

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

کلا همیشه یکی از بزرگترین سوالات تاریخ زندگی من این بوده که دقیقا علت این‌گونه گردهمایی‌ها چیه. حالا نه اینکه من نرفته باشم یا اینکه مخالف بوده باشم، نه، ولی صرفا بیاین ببینیم اهداف چیاست. با رو راستی و بدون تظاهر. البته من نمی‌خوام شخص خاصی رو مورد خطاب قرار بدم، موارد مشابه از این تاپیک‌ها زیاد بوده. هر بار در این کشو یک نمایشگاه‌ی چیزی برگزار شده، ملت متمایل شدن به ایجاد یک برنامه‌ی گردهمایی که البته کسی هم نمی‌گه بد هست اما خب نکاتی در این مقوله وجود داره.
اگه واقعا هدف خرید کتاب در یک محیط سالم و دوستانه و اسلامی هست که واقعا فکرشو از سرتون بیرون کنید. اینقدر اونجا شلوغه که مدیریت یه سری آدم واقعا سخته. چه برسه بخوان دست جمعی بلند شن برن کتاب بخرن. همین دور هم جمع شدن‌ش هم درد سر داره، پارسال که رفتیم هر جا می‌رفتیم یه ملتی بودن که نمی‌شد تجمع کرد. کاملا مانند سیزده به در که هیچ جای تهران نمی‌شه رفت. بعد این دیگه چه مدل کتاب خریدنه که آدم با یک ملتی بلن شن برن خرید؟ دیگه نهایتا آدم با چهار پنج نفر می‌ره و نه با یک ملتی از سایت.
اگه هدفتون آشنایی کاربران سایت هست که خب باید بگم که لزومی نداره هر نمایشگاه یا تجمع عمومی که در کشور برگزار می‌شه به فکر یه گردهمایی بیفتیم. سوالی که مطرحه اینه که جا قحطیه برای آشنایی کاربران؟ نمی‌دونم چرا هر سال ملت فکر می‌کنند نمایشگاه کتاب یه مکان خفن و عالیه برای تجمع یه سری آدم پایه هست که خودشون رو معرفی کنند و با هم آشنا شن. اگر واقعا به آشنایی و اینجور چیزا علاقه دارید، مکان مناسب پیدا کنید میتینگ بذارید و ملت رو دعوت کنید. نمایشگاه کتاب که نشد جا !
طبعا اگه به صورت پیغام خصوصی یا چت دوستای خودتون رو دعوت کنید و برنامه‌ریزی کنید و گروهی برید هم مدیریت گروهتون راحت‌تر خواهد بود و هم بهتون بیشتر خوش خواهد گذشت. این همه هم دردسر انتخاب روز و مکان نخواهید داشت.

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

به نقل از paradox of sand :
اگه هدفتون کتاب گرفتنه، خب اول و آخرش چه فرقی میکنه؟! :-?

اگه هم چیز دیگست که خب به ما هم بگید :)) :D
نمایشگاه‌ رو هیچ‌وقت نباید دو روز اول و دو روز آخر برید. #فکت.

من شخصا میتینگِ سمپادیا رو نیومدم ؛ ولی با پویا و آرمان موافقم. وقتی ملت گروهی می‌رن نمایشگاه [ در حد دو - سه نفر ] هم جمع‌کزدن‌شون سخته و هزار بار هم‌دیگه رو گم می‌کنن. چه رسد به این‌که بخوایم پنجاه/شصت نفرُ ببریم ؛ و تازه بعدش‌م بخوایم کتاب بخریم.

پی‌اسI : وقتی می‌گن میتینگ فکر نکنید شصت نفر می‌شینن شیش ساعت حرف‌بزنن و اینا. فوق‌ش ده دقیقه خودشونُ معرفی می‌کنن و با اکیپ‌های خودشون می‌رن.

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری

در مورد پست هاي بالا : (نقل قولشون حجم پست رو خيلي مي كرد)
من تو اون يكي تاپيك هم يه پيشنهادي دادم كه اينجا هم ميگم باز
بخاطر اينكه يه سري نميتونن بعضي روزا رو بيان و يه سري يه روزاي ديگه رو اصلا يه روز مشخص انتخاب نكنيم
تازه تو اين شيوه ي قبلي امكان بازديد از نمايشگاه به صورت گروهي هم نيست
اين تاپيك ميتونه پلي باشه براي اينكه هر چند نفر با هم هماهنگ شن و با هم نمايشگاه رو ببينن
نحوه ي هماهنگ شدنم خب ميتونه با پست دادن در ارتباط با روزايي كه ميتونيد بيايد و غرفه يا بخش هايي كه بيشتر ميخوايد بريد باشه
اخرش بچه ها اطلاعات هم رو ميخونن و بسته به اونها و يه سري ويژگي هاي خود فرد ميتونن تو پيام خصوصي هماهنگ كنن
ميشه يه ساعت خواصي رو هم مشخص كرد هر گروهي تو نمايشگاه بود بياد يه جاي از قبل تعيين شده و گروه ها و افراد همديگه رو ببينن
الان با اين نظر سنجي اصلا معلوم نميشه چه روزي بايد رفت چون خيلي از بچه ها فقط ميان راي ميدن كه داده باشن
پس فردا ميبيني ٤٠ نفر به شنبه راي دادن ١٠ نفر اومدن كه تو نظرسنجي هم شنبه رو حتي نزدن
خلاصه اينم پيشنهاد ما بود ديگ

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از ســــــهیل :
در مورد پست هاي بالا : (نقل قولشون حجم پست رو خيلي مي كرد)
من تو اون يكي تاپيك هم يه پيشنهادي دادم كه اينجا هم ميگم باز
بخاطر اينكه يه سري نميتونن بعضي روزا رو بيان و يه سري يه روزاي ديگه رو اصلا يه روز مشخص انتخاب نكنيم
تازه تو اين شيوه ي قبلي امكان بازديد از نمايشگاه به صورت گروهي هم نيست
اين تاپيك ميتونه پلي باشه براي اينكه هر چند نفر با هم هماهنگ شن و با هم نمايشگاه رو ببينن
نحوه ي هماهنگ شدنم خب ميتونه با پست دادن در ارتباط با روزايي كه ميتونيد بيايد و غرفه يا بخش هايي كه بيشتر ميخوايد بريد باشه
اخرش بچه ها اطلاعات هم رو ميخونن و بسته به اونها و يه سري ويژگي هاي خود فرد ميتونن تو پيام خصوصي هماهنگ كنن
ميشه يه ساعت خواصي رو هم مشخص كرد هر گروهي تو نمايشگاه بود بياد يه جاي از قبل تعيين شده و گروه ها و افراد همديگه رو ببينن
الان با اين نظر سنجي اصلا معلوم نميشه چه روزي بايد رفت چون خيلي از بچه ها فقط ميان راي ميدن كه داده باشن
پس فردا ميبيني ٤٠ نفر به شنبه راي دادن ١٠ نفر اومدن كه تو نظرسنجي هم شنبه رو حتي نزدن
خلاصه اينم پيشنهاد ما بود ديگ

منم موافقم هر کی میتونه اعلام کنه که چه روزی میتونه بره و هر کی اونروز میتونه بره , یجای مشخصی رو اعلام کنن که تو اون روز فلان ساعت اونجا باشن , همدیگه رو ببینن و برن خریدشونو بکنن , اینجوری واقعا بهتره !!! (;

paradox of sand

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه صنعتی خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مکانیک

بازم سلام و اینا! :D

آقای حقیقی، خیلی ممنون که تجربیاتتون رو واسمون گفتید! حتما استفاده میکنیم و سعی میکنیم جای شلوغ قرار نذاریم و بچه ها رو هماهنگ تر کنیم و ....!
اما این که فقط از مشکلات ِ این گردهمایی گفتید، خب از این نظر که به بهتر شدن گردهمایی بعدی میتونه کمک کنه ، شکّی بهش نیست و جای تشکر داره اما از یه طرف هم باعث بدبینی بعضی افراد به این برنامه میشه و به نظر ِ من خوب بود از خوبی های برنامه ی پارسالتون هم میگفتید ( من خودم نبودم ولی خیلی تعریفشو شنیدم ...)!
در ضمن با این حرفایی که زده شد مطمئنا ما دیگه مشکلات پارسال رو نخواهیم داشت چون از قبل میدونیمشون!

این که چرا چنین گردهمایی توی نمایشگاه کتاب برگزار میشه، خب جوابش خیلی واضحه، چون یجائیه که اکثر ِ ما، چه تنها و چه با بقیه، مجبوریم بریم چون کتاب لازم داریم، پس چه بهتر که از همین فرصت واسه اهداف جانبیمون هم استفاده کنیم!
اینکه اسلامی باشه یا نه هم فقط و فقط به افرادی که حضور دارن بستگی داره و شما نمیتونی درباره ی جمعی که حضور نداری قضاوت کنی! اینکه توی جمعی که شما قبلا جای دیگه دیدی یا حضور داشتی اتفاقای غیر معمول افتاده باشه دلیل نمیشه که شما این وضعیت رو به هر جمع دیگه ای نسبت بدی!

یچیزی هم بگم! بچه ها، همه ی تصمیمایی که میخواید بگیرید رو واسه یه جمع 10 تا 15 نفره در نظر بگیرید! مطمئنا بیشتر از این نمیشیم!

نظر ِ سهیل هم خوب بود ولی اگه قراره اونجوری باشه باید از همین الان شروع کنیم به مشخص کردن برناممون!

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

خیلی در جریان تاپیک قرار نگرفتم ولی یک سری مسئله رو خوبه که بگم نمیدونم که گفته شده یا نه.

+ محل تجمع رو بسیار دقیق مشخص کنید! پارسال یادمه روز اولی که گرد همایی گذاشته شد چند نفر بیشتر نرفته بودن و اون چند نفر هم، هم دیگر رو پیدا نکرده بودن! بعد یه روز دومٍ گردهمایی گذاشته شد که تو اون هم جمعیت زیادی نبودن ولی به خاطر شلوغی و اینکه موبایل تویِ اکثر نقاط نمایشگاه آنتن نمیده جمع شدن این آدم ها قریب به 1 ساعت طول کشید!

+ برنامه بزارید که وقتی جمع شدید میخواین چیکار کنین دقیقا! برین یه جا ناهار بخورین؟ برین همه با هم یه غرفه ی خاص راجع به فلان کتاب بحث کنین؟ یا مثلا صرفا میخواین هم دیگر رو ببینین و خدافظی کنین! و همچنین برنامه هایی که میزارین خیلی تخیلی نباشه! تو اون جمعیت نمایشگاه همین که بتونین 10 نفر یه جا وایسید حرف بزنین خودش خیلی هنره!

+ شب قبل گردهمایی هرکسی حضورشُ قطعی کنه که معطل کسایی که معلوم نیست بیان نشید و بعد اون آدما نیان! :D

+ پیشنهادم اینه که برنامه ها روز اول نمایشگاه نباشه و اگه قرارِ یه جا قرار بزارین قبلش یک نفر رفته باشه و اونجا رو دقیق توضیح بده، شاید جای خیلی چیز ها نسبت به سال های قبل عوض شده باشه و ممکنه شما بگید فلان غرفه که فلان جاست بعد امسال اصلا فلان غرفه وجود نداشته باشه یا اصلا امسال فلان غرفه اونجا نباشه!

+ یکی مسئول هماهنگی و برنامه ریزی بشه و اونایی که میان و نمیان و برنامه جا و آدما و اینا رو یک نفر هماهنگ کنه! در پایان هم اگه میتینگ بهتون خوش نگذشت میتونین کاسه کوزه ها رو سر اون یک نفر بشکنین ;;)

+ همواره یک سری آدم هستن که اگه سنگ هم از آسمون بباره دوست دارن تو این برنامه ها باشن( تعدادشون زیاد نیست البته ) روز هم با این نظر سنجی اینا مشخص نخواهد شد چون کلی آدم هستن که اگه برنامه اون روزی هم باشه که رای دادن احتمالِ اومدنشون از 50 درصد هم کمتره، اون آدم های همواره پایه، بشینن دور هم تو تاپیک بگن فلان روز به چه دلیل، و بقیه هم نظرشونو با دلیلشون بگن، نتیجه ی بهتری خواهد داد! :D

محمد دال

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شلمرود
شهر
شلمرود

من خودم به عنوان کسی که زدن تاپیک را پیشنهاد دادم و this is me هم زحمت زدنشو به درخواست خودم انجام داد می گم که با جناب پاشا موافقم و قانع شدم که اشتباه کردم و معذرت خواهی می کنم بابت این پیشنهاد و رسما هم خودم کنار می گیرم و هم پیشنهاد می دم برنامه کلا لغو بشه
بازم معذرت می خوام

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

دیدم اکثرا گفته بودید نمیشه با این جمعیت زیاد رفت و کتاب خرید. اصلا مگه قرار بوده همچین مسئله‌ای باشه؟ من فکر میکردم این گردهمایی در حد یه آشنا شدن مختصره و بعدش اون جمعیت زیاد گروه گروه میشن و میرن کتاب بخرن. پارسال غیر ِاین بوده؟ :-?

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

فکر میکنم خیلی خیلی بدیهیه که هیچ تاریخی پیدا نمیشه که همه دقیقا همون روز رو بتونن بیان!
یه سری کنکوریا جمعه آزمون دارن، یه سری دانشجوها پنج شنبه و شنبه کلاس دارن، یه سری دانش آموزها هم باز کلاس دارن. یه سری سر کار هستن و...
در نتیجه چونه زدن در مورد زمانش واقعا بی فایده اس!

راه بهینه اش اینه که هر کسی بگه توی چه روزی میتونه بیاد. بعد اونایی که برنامه شون به هم میخوره، خودشون با خودشون هماهنگ کنن برن همدیگه رو ببینن!

مثلا من میگم 13 و 14 میتونم بیام نمایشگاه. حالا اگه کس دیگه ای هست که میتونه توی این روزا بیاد، بگه که هماهنگ کنیم ببینیمش :D

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از ریـحـانـه :
دیدم اکثرا گفته بودید نمیشه با این جمعیت زیاد رفت و کتاب خرید. اصلا مگه قرار بوده همچین مسئله‌ای باشه؟ من فکر میکردم این گردهمایی در حد یه آشنا شدن مختصره و بعدش اون جمعیت زیاد گروه گروه میشن و میرن کتاب بخرن. پارسال غیر ِاین بوده؟ :-?
دقیقا همینه ، من نمی دونم آخه کی فکر میکنه که میشه 10 20 نفری بشه رفت خرید . 4 نفر هم زیاده ، چه برسه به 10 نفر .
هر کسی دوست داره از الان با یکی دو نفر هماهنگ کنه که با هم بعد میتینگ برن خرید که مشکلی پیش نیاد ...

DaRtH S1DiOuS

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلي ٢
شهر
طهرون
مدال المپیاد
همه رو امتحان كردم...
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
پزشكي
چرا خودتونو ناراحت ميكنين ...

اصن نيازي نيست برنامه كنسل شه يا چيز ديگه
١. قرار بزارين هركي اومد اومد نيومدم .......
مثلا بگين فلان روز ساعت فلان تو فلان جا از ساعت فلان تا فلانم واي ميسيم تا بياين نيومدين ميريم
اونجا هم معلوم ميكنيم كه كجاها بريم ...

فعلا هم تنها وسيله ي بدرد بخورمون نظرسنجي هرچند كه قابل اعتماد نيست ولي خوبه
ساعتشم هماهنگ كنيم جاشم من ميگم توي نمايشگاه كنار درب ورودي اصلي ي پاركينگ هست هم بزرگه هم راحت پيدا ميشه ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

خوب بچه ها میخواید از این پست به بعد هرکدوممون بگیم تو چه روزی میت نیم بیایم ک گروه هو تقریبا مشخص شه من همهروز غیر 1شنبه و 3شنبه میتونم بیام

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

من همه پستا رو نخوندم فقط ی چی بگم اینکه قرارو جایی بذارین ک همه بدونن کجاست! پارسال هرکی ی جا وایستاده بود بعدشم ک همو پیدا کردیم خیلی جای شلوغ و مسخره ای بود فقط تونستیم خطی وایستیم به هم سلام کنیم! بعدش هرکی با بغلدستیاش ک دوستای خودش بودن حرف زد و هرکی با گروه خودش رفت دنبال خریداش.خیلی کار بیهوده ای بود
ب نظرم نمایشگاه میتینگ گذاشتن جالب نیست.نه تفریحیه نه استفاده دیگه ای داره! صرفا درحد اینکه همه بیان اسماشونو بگن ک فک نکنم واسه همه جذابیت داشته باشه!!
البته بعدش با بچه هایی ک تاحدودی سلیقه هامون مشترک بود راجع ب کتابایی ک بخریم مشورت کردیم ک خیلی خوب بود.جای الکی گشتن،از کسایی ک اون غرفه ها رو رفته بودن ، گزیده هاشو پرسیدیم یه راست رفتیم، دیگه تو اون شلوغی بیخود علاف نشدیم

×راستی حاج! مطهری خیلی اصرار داشت میتینگ بذاره صبر کنین از مکه برگرده بعدا بذارین!

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

خب منم چهارشنبه 17 ام مشکلی ندارم ... :-"

× کسایی که چهارشنبه 17 ام میتون بیان اعلام کنن تا ساعت و مکان رو هماهنگ کنیم ...

Sevda Gholami

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

عاغا بازم مدیرا و اینا میتونن بیان فقط ؟؟؟؟ :-/ :-/ :-/
ماهم دوس داریم بیاییم. :-" :-" :-"
فقط اگه میشه پنج شنبه جمعه باشه چون ما هم اردو داریم... :(

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

به نقل از S E V D A :
عاغا بازم مدیرا و اینا میتونن بیان فقط ؟؟؟؟ :-/ :-/ :-/
ماهم دوس داریم بیاییم. :-" :-" :-"
فقط اگه میشه پنج شنبه جمعه باشه چون ما هم اردو داریم... :(
یعنی چی فقط مدیرو اینا میان!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sevda Gholami

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

به نقل از fitmal :
یعنی چی فقط مدیرو اینا میان!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سوال پرسیدماااااا ......
چن تا میتینگ بود که گفته بودن که مدیرا بیان قبلا.
ولی من سوال پرسیدم

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

آقاجان یک کاری بکنید. یک محل و چند ساعت مشخص کنید که همه بیان اونجا. بعد یک قرار اصلی هم مشخص بکنید. مثلا قرار اصلی ۱۲ام روی چمن‌ها و قرارهای روزانه هرروز نمایشگاه ساعت ۹ صبح و ۳ عصر پایین پله های اصلی. اینطوری هرکس روزای دیگه هم بیاد چندتا دوست آشنا پیدا میکنه.

توصیه های اکید من براساس تجربه قبلی :
۱. قرار رو خلوت ترین تایم ممکن یعنی صبح زود بگذارید. حتی قبل از تایم شروع رسمی نمایشگاه. مثلا نیم ساعت قبل تر از بازشدن.
۲. قرار رو یک جایی رو بگذارید چمن باشه و سایه. روی چمن ها راحت بشینید.
۳. حرف بزنید. در مورد بهترین کتاب و مدرسه و سایت و ... :D

من وقت نمیکنم هماهنگ کنم چون تهران نیستم. بهتره هماهنگیش رو بندازین گردن آرمان حقیقی. تجربه داره :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا