• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

لغو خانواده ی سمپادیا

به نظر شما بهتر است خانواده ی سمپادیا دایر باشد؟

• بله

رای‌ها: 36 51.4%
  • خیر

رای‌ها: 26 37.1%
  • نظری ندارم

رای‌ها: 8 11.4%

• رای‌دهندگان
    70
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

seyedaminmusavi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سایت یا فروم بسیار حرفه ای وزیبا ی سمپادیا با هزاران هزار مزیت وخوبی از جمله :
مشاورات المپیادی
بحث های اعتقادی و درسی و فلسفی و.....
دسترسی به جزوات دانشگاهی و دبیرستان وراهنایی....
وهزاران هزار مزیت دیگر
خیل خوبه
ولی
بیاین با هم قبول کنیم که مایی که سمپادی هستیم و به طور معمول الگو
نباید یک کار عبث و بیهوده انجام بدیم یا یک کار بی هدف .
یا کار های دور از شئونات اسلامی
واقعا داداشا و آبجی ها ی عزیز هدف از تشکیل خانواده ی سمپادیا چیه
یک کار عبس و بیهوده!!!!؟؟؟ .......
کاری به پیغام های خصوصی که هر روز داره رد وبدل میشه نداریم ولی همه ی ما
قبول داریم که یکسری روابط دور از انتظار وجود داره و مسلما ما نمیتونیم جلو شو بگیریم
ولی ببینید ما با تشکیل خانواده ی سمپادیا داریم این روابط رو تشدید میکنیم و درست نیست
اگه با این روابط مخالفیم نباید کمک به پیشرفتش کنیم..........
بهتر نیست دیگه بگذریم و اصلا برای همیشه دنبالشم نریم ............
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-? :-? :-?

ماهِ ـشاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان هفت تهران
شهر
تهران
دانشگاه
شهيد بهشتى تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد
پاسخ : لغو خانواده ی سمپادیا

خب اصل و بنیان خانواده بد نیس
اگه الان اینجوری شده بخاطر بی جنبه بازی عده ای سمپادیا عزیزه
چون توی این فروم کاربران جدید خیلی مورد توجه قرار گرفته نمیشن این خانواده درست شد تا اونا احساس تنهایی نکنن
ولی عده ای از بچه ها منظور رو چیز دیگه ای گرفتن و برداشت های اشتباه باعث شده که خانواده اینجوری بشه البته عده ای زیادی از بچه ها واقعا اصل موضوع رو درک کردن و سعی کردن خانواده رو اونجوری که باید باشه نگه دارن

• شروع کننده موضوع

seyedaminmusavi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از Mahshad. :
خب اصل و بنیان خانواده بد نیس
اگه الان اینجوری شده بخاطر بی جنبه بازی عده ای سمپادیا عزیزه
چون توی این فروم کاربران جدید خیلی مورد توجه قرار گرفته نمیشن این خانواده درست شد تا اونا احساس تنهایی نکنن
ولی عده ای از بچه ها منظور رو چیز دیگه ای گرفتن و برداشت های اشتباه باعث شده که خانواده اینجوری بشه البته عده ای زیادی از بچه ها واقعا اصل موضوع رو درک کردن و سعی کردن خانواده رو اونجوری که باید باشه نگه دارن
اگر هدف این بوده الان هدف نابود شده و کلا مسئله اصلی چیز دیگه ای شده و دقیقا مثل همون پیغام ها ی خصوصی نمیشه جلو شو گرفت..

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک

من جامعه مجازی رو به حالت عادی ترجیح میدم. من نمیتونم بدون نت زندگی کنم و از این که توی نت دوستانی دارم که در حالت عادی نمیتونم داشته باشم خوشحالم. کسی که بخواد هدف دیگه ای رو دنبال کنه در حالت عتدی هم اینکارو میکنه پس ما هیچ کاری نمیتونیم براش بکنیم. من هم دیگه حاضر نیستم به خاطر یه نفر دیگه نحوه ی زندگیم رو عوض کنم. توی این سایت همه جور آدمی هست. من هم فقط از اوناییشون که خوشم میاد استقبال میکنم.
کسی اگه فکر میکنه این سایت بهش ضرر میزنه و یا امکان داره که ضرر بزنه خییلی راحت میتونه از این سایت بره و کاری هم به کار بقیه نداشته باشه.

• شروع کننده موضوع

seyedaminmusavi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از afstspeed :
من جامعه مجازی رو به حالت عادی ترجیح میدم. من نمیتونم بدون نت زندگی کنم و از این که توی نت دوستانی دارم که در حالت عادی نمیتونم داشته باشم خوشحالم. کسی که بخواد هدف دیگه ای رو دنبال کنه در حالت عتدی هم اینکارو میکنه پس ما هیچ کاری نمیتونیم براش بکنیم. من هم دیگه حاضر نیستم به خاطر یه نفر دیگه نحوه ی زندگیم رو عوض کنم. توی این سایت همه جور آدمی هست. من هم فقط از اوناییشون که خوشم میاد استقبال میکنم.
کسی اگه فکر میکنه این سایت بهش ضرر میزنه و یا امکان داره که ضرر بزنه خییلی راحت میتونه از این سایت بره و کاری هم به کار بقیه نداشته باشه.
بی زحمت شما از طرف دیگران نظر نده............
من میگم برای جامعه ی سمپادی ضرر داره...........

• شروع کننده موضوع

seyedaminmusavi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از fatima.hadadi :
با عرض پوزش! عبث رو اينطوري مينويسن :-"
ممنون از تذکر بجا تون
ولی بیاین یک بار به باطن فکر کنیم...........

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

اول از همه بگم که من همه چی دارم تو خانواده سمپادیا
همون طوریم که خودشون گفتن هدف آشناییه.ایدشونم بد نبود.منم خداییش چیزی غیراز سود ندیدم.ولی واسه آشنایی خیلی کارای بهتر میشه انجام داد.الآن کم مشکل به وجود نیومده.فک میکنین چرا میگن"به یه همسر نیاز مندیم ترجیحا همشهری"؟من نمیگم هرکسی که اینو گفته دنبال قرار گذاشتنو مخ زدنو از اینجور کاراس.نه من میگم یه عده دنبال این کاران که باعث شده اصل قضیه ایراد دار بشه(با این حال که واقعا ایراد داره)هم میشناسم هم شنیدم کساییو که با همین خانواده سمپادیا عاشق هم شدن(به جون خودم!!)باهم قرار میزارنو میرن بیرون.هدف واقعا اینه؟؟؟اگه هدف فقط آشناییه بچها ایده های بهتریم وجود دارن.نه اینکه طرف بیاد به یه دختری که نمیشناستش بگه عزیزمو اینا.من یه فکری به ذهنم رسیده که حداقل راه سودجوییو میبنده.
یه بررسی میکنم تو پست بعدی میزارم.

ماهِ ـشاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان هفت تهران
شهر
تهران
دانشگاه
شهيد بهشتى تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد

ببخشید شما خودتون از کجا این پیغام ها خبر دارین؟
بعدش شما واقعا فک میکنین با بستن این تاپیک این پیغام هایی که شما میگین و یا هر چیزی که قصد جلوگیری از اونو دارین تموم میشه؟
تو این تاپیک جلو چشم بچه ها این اتفاقات میوفته ولی اون موقع نه
یکی دیگه از عوارض بستن و جمع کردن خانواده باعث دو دسته گی شدید بچه ها میشه و تفرقه سنگینی به وجود میاد

• شروع کننده موضوع

seyedaminmusavi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از Mahshad. :
ببخشید شما خودتون از کجا این پیغام ها خبر دارین؟
بعدش شما واقعا فک میکنین با بستن این تاپیک این پیغام هایی که شما میگین و یا هر چیزی که قصد جلوگیری از اونو دارین تموم میشه؟
تو این تاپیک جلو چشم بچه ها این اتفاقات میوفته ولی اون موقع نه
یکی دیگه از عوارض بستن و جمع کردن خانواده باعث دو دسته گی شدید بچه ها میشه و تفرقه سنگینی به وجود میاد
منم همینو میگم
میگم با خانواده ی سمپادیا دیگه تشدید نکنیم هدف کم کردن اینطور روابط باشه نه گسترش ان..
تفکر کنید ..
..
..

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک

seyedaminmusavi
نظرت برای خودت محترم ولی اگه با اینجا مشکلی داری دلیل اینجا بودنتو نمیفهمم. اگه صرفا اومدی که اینجارو تخته کنی بری بحثش جداست و ربطی به رابطه ی بچه ها با هم نداره

• شروع کننده موضوع

seyedaminmusavi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از afstspeed :
seyedaminmusavi
نظرت برای خودت محترم ولی اگه با اینجا مشکلی داری دلیل اینجا بودنتو نمیفهمم. اگه صرفا اومدی که اینجارو تخته کنی بری بحثش جداست و ربطی به رابطه ی بچه ها با هم نداره
سمپادیا سایت خیلی مفیدیه نباید با بعضی حواشی خرابش کنیم میشه به هدف تشکیل خانواده ی سمپادیا اشاره کنید...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

ببین این پیغام های خصوصی رو که میگین من تا حدودی دیدمشون . حتی سر یکیشون باعث شد عصبانی هم بشم ( مربوط به من نبود . زندگی شخصی یه فرد دیگه بود ولی خب ... ) و بگم همینمون مونده بود بیاییم اینجا ازدواجم بکنیم . ولی میدونین به چی رسیدم آخرش ؟ فهمیدم اون فردی که باعث شده بود سر پیام خصوصیش عصبی بشم و با خودم فکر کنم که عجب پرروئه و جدی گرفته همه چیو , خودش کرم داشته . چرا که قبل از خانواده سمپادیا هم من ازش همچین کاری رو دیده بودم .
ولی برای من یکی که منفعت زیادی داشت . مثلا با مادرم تو خانواده سمپادیا آشنا شدم که المپیادیه و میتونم ازش کمک بگیرم . یا پدربزرگم که میتونم ازش اشکالای درسیمو بپرسم و پرسیدم .
حالا اینکه شما خوشتون نمیاد از خانواده سمپادیا و دوست دارین لغو بشه به خودتون مربوطه . میتونین نیایین تو این بخش . تحمیل نظرتون به دیگران به این عنوان که این کارا به سمپادی جماعت آسیب میرسه کار درستی نیست از نظر من . هر کس مسئول زندگی خودشه . حالا میخواد زندگیشو تو لجنزار بسازه یا جای دیگه به ما ربطی نداره . هر کسی که خانواده سمپادیا رو درک کرده باشه مفهومشو ، مسلما دنبال کارای دیگه نمیره . ولی یکی که تنش میخواره دیگه ما مسئولش نیستیم ! خانواده سمپادیا نباشه هم اون کار خودشو میکنه . :D

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

همیشه تو همه کارا یه سری مخالف هست و موافق ...
ولی باید دید موافق ها بیشترن یا مخالفا !

چیزی با این کار تشدید نمیشه ! کسی که شعور همچین محیطی رو نداشته باشه چه فرقی میکنه براش خانواده باشه یا نه ...
فقط با از بین بردنش ، همین 2 تا پیامی که مثلا بخاطر فامیل بودن به هم میزنیم از بین و میره و خیلیا همدیگه رو فراموش میکنیم ...

• شروع کننده موضوع

seyedaminmusavi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از sahel_abi :
ببین این پیغام های خصوصی رو که میگین من تا حدودی دیدمشون . حتی سر یکیشون باعث شد عصبانی هم بشم ( مربوط به من نبود . زندگی شخصی یه فرد دیگه بود ولی خب ... ) و بگم همینمون مونده بود بیاییم اینجا ازدواجم بکنیم . ولی میدونین به چی رسیدم آخرش ؟ فهمیدم اون فردی که باعث شده بود سر پیام خصوصیش عصبی بشم و با خودم فکر کنم که عجب پرروئه و جدی گرفته همه چیو , خودش کرم داشته . چرا که قبل از خانواده سمپادیا هم من ازش همچین کاری رو دیده بودم .
ولی برای من یکی که منفعت زیادی داشت . مثلا با مادرم تو خانواده سمپادیا آشنا شدم که المپیادیه و میتونم ازش کمک بگیرم . یا پدربزرگم که میتونم ازش اشکالای درسیمو بپرسم و پرسیدم .
حالا اینکه شما خوشتون نمیاد از خانواده سمپادیا و دوست دارین لغو بشه به خودتون مربوطه . میتونین نیایین تو این بخش . تحمیل نظرتون به دیگران به این عنوان که این کارا به سمپادی جماعت آسیب میرسه کار درستی نیست از نظر من . هر کس مسئول زندگی خودشه . حالا میخواد زندگیشو تو لجنزار بسازه یا جای دیگه به ما ربطی نداره . هر کسی که خانواده سمپادیا رو درک کرده باشه مفهومشو ، مسلما دنبال کارای دیگه نمیره . ولی یکی که تنش میخواره دیگه ما مسئولش نیستیم ! خانواده سمپادیا نباشه هم اون کار خودشو میکنه . :D
نمیدونم چرا شما حرف منو نمیگیرین معلومه که اون به کار خودش ادامه میده اما حرف من اینه که ما با خانواده ی سمپادیا داریم از کارایی که اونا میکنن یه طورایی حمایت کرده و راه رو براشون آسون تر میکنیم....

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از seyedaminmusavi :
نمیدونم چرا شما حرف منو نمیگیرین معلومه که اون به کار خودش ادامه میده اما حرف من اینه که ما با خانواده ی سمپادیا داریم از کارایی که اونا میکنن یه طورایی حمایت کرده و راه رو براشون آسون تر میکنیم....
یعنی چی برادر من تشدید میکنیم ؟؟
منم میگم اصلا اونا به ما کاری ندارن که باز بخوایم تشدید بکنیم یا نه !
فقط با این حرکت با 4 نفر که ارتباط داریم هم قطع میشه بخاطر 4 نفر بیشعور دیگه ...

منطقی باشید !

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک

آقاجان هر کی به راه خود. اگه بخوایم اینکارا بکنیم نتیجش میشه هیچ پسر و دختری حق ندارن پاشونو تا روز عقد بزارن بیرون هیچ ماشینی نباید تولید بشه چون امکان داره ملت باهاش کارای بدبد بکنن هیچ لوازم آرایشی نباید تولید بشه هیچ....
یک بار هم که شده بجای مسدود کردن یه جا برای ین که مردم کار بد نکنن به فکر این بیفتین که فرهنگ کار درستو رواج بدین.
باز هم بماند که نعریف کار درست پیش من و هر کس دیگه ای فرق میکنه

ماهِ ـشاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان هفت تهران
شهر
تهران
دانشگاه
شهيد بهشتى تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد

ما منظور شما رو فهمیدیم
ما داریم میگیم که کسی که دنبال این حور رابطه هاست چه با خانواده چه بی خانواده این کارو میکنه علنا با بستن تاپیک هیچ اتفاقی نمیوفته و همینجور که قبل گفتم باعث تفرقه بچه ها و خیلی چیزای دیگه میشه
مثلا من خودم با اینکه تو تاپیکش پست ندادم ولی با بچه هایی آشنا شدم که خیلی خوبن و واقعا تو کارای مختلف میشه روشون حساب کرد خب
اگه خانواده سمپادیا نبود شاید من یا خیلی های دیگه الان یکسری از دوستانشون رو نداشتن دوستایی که واقعا خوبن

• شروع کننده موضوع

seyedaminmusavi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از afstspeed :
آقاجان هر کی به راه خود. اگه بخوایم اینکارا بکنیم نتیجش میشه هیچ پسر و دختری حق ندارن پاشونو تا روز عقد بزارن بیرون هیچ ماشینی نباید تولید بشه چون امکان داره ملت باهاش کارای بدبد بکنن هیچ لوازم آرایشی نباید تولید بشه هیچ....
یک بار هم که شده بجای مسدود کردن یه جا برای ین که مردم کار بد نکنن به فکر این بیفتین که فرهنگ کار درستو رواج بدین.
آفرین فرهنگ
.......................
که خیلیا ندارن خیلیا ....................

کاش بشه به نظر سنجی بزاریم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از afstspeed :

بله باید فرهنگ سازی بکنیم . نه اینکه بیاییم محدود کنیم . مثلا وقتی یه شخصی فرهنگ استفاده از نت رو بدونه ، هرچقدرم که جلوش سایت های مختلفو باز بذارن ؛ بازم به اون راهی میره که منطقیه و از لحاظ علقی جور در میاد . ولی همین سایتارو بدون فیلتر بیار بذار جلوی یکی که بی جنبس و خودش دوست داره هرکاری بکنه ، دیگه اینکه اون شخص به کدوم راه بره که دست منو شما نیس که . مونده به شخصیت خود طرف . خانواده سمپادیا هم اگه یکم عمیق تر به مفهومش فکر کنیم میفهمیم معنیش اتحاد بیشتره بین اعضاس . اینکه قبول کنیم باید باهم متحد باشیم و جلوی هر کسی که چپ نگاه میکنه بهمون پشت هم باشیم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا