• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بررسی مسئولان و دبیران سمپاد

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه
پاسخ : بررسی مسئولان و دبیران سمپاد

بررسیشون کنید،معرفی نکنید! :د

shadi_ash

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

سلام بچه ها کسی شماره آقای مرتضوی دبیر زیست رو داره؟

تیزهوش ارومیه

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه

به نظر من معلم از نظر هرکس باید یه ویژگی خاصی داشته باشه و هیچ وقت نمیشه یه معلم کامل رو پیدا کرد ، چون همیشه نظرات متفاوتن . ولی اگه یه جمع بندی کنیم ، امسال بین معلمای ما تقریباً همشون خوبن ولی عالی هم داریم مثل آقای فاخری ( فیزیک ) ، آقای سنایی ( ادبیات ) ، آقای پور محمد ( عربی ) ، آقای سید محمدزاده ( پرورشی ) .
کسی میدونه جزوه ها و سوالات فاخری ، چجوری میشه پیدا کرد؟

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
از نظر من کلا همه معلمان و دبیران مراکز سمپاد کل کشور خوب و عالی هستند ، چون که این دبیران و معلمان ، معلمان برگزیده مناطق مختلف هستند و برترین دبیران و معلمان یک شهر رو معمولا می فرستند مراکز سمپاد
از طرفی هم معلم تا یه حد وظیفه داره که به دانش آموزان در تحصیلشون کمک کنه، بقیه اش به عهده خود دانش آموز هستش !!!

1275431801

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1398
به نظر من یکی از بهترین معلما خانم رضازادگان دبیر ریاضی

بابونه.

ماهی پیشی‌خوار
نام مرکز سمپاد
تنگ ماهی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
بنظرم همه معلما بطور منظم مثلا نیمه ی هرسال مورد ازیابی و سنجش توسط دانش آموزا قرار بگیرن اون کسایی که بعدا قراره وارد جامعه بشن دانش آموزان نه کادر مدیریت و پرسنل و حتی خود معلم!
یعنی نیمه ی هرسال تحصیلی از چند لحاظ وضعیت و پیشرفت دانش آموزا،میزان رضایت خود دانش آموز و ...اون معلم و کیفیت کارش مورد بررسی قرار داده بشه...
معلمی که بخواد همیشه افتخار معلم سمپادی بودن رو داشته باشه( و از امتیازات مربوطه برخوردار بشه)باید برای جایگاه خودش تلاش کنه و تمام سعیشو تو بالابردن سطح آموزشی بکار ببره
من خودم شخصا چندین بار گفتم که از معلم یه درسی واقعا شاکی عم نه من بلکه نصف بیشتر کلاس همینطوره...
من خودم تو این درس عالی بودم ولی با شرایط جدید تدریسی دندان گیری نصیب کلاس نشد من خودم خبر دارم که بیشتر بچها گند زدن امتحان ترمشونو ولی ایشون به همه 20 رد کرده الکی اونم تو مدرسه سمپاد متوسطه دو!

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
معلم های سمپاد تقریبا بهترین معلم های هر استان هستند ولی یه بدی دارند (حداقل تواستان ما)
اگه بامعلم دیگه ای غیر از خودشون کلاس بری در طول ترم و امتحانات به خاک میری.

PashMack

به دنبال بستنی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
فعلا برنز نجوم
آقا نمیدونم معلمای شما چطورن اما معلمای ما که عالین، به نظرم خیلی خوبن به جز یه سری استثنا (فعلا 2 نفر به نظر من) که همه جا وجود داره، کادر مدرسه هم که واسه ما خوبن دوباره به جز یه سری استثنا (1 نفر) ولی در کل دوسشون دارم

پ.ن: من از این بچه های خودشیرین نیستم و از مدرسه متنفر بودم اما از وقتی وارد سمپاد شدم فهمیدم مدرسه و معلما و کادرش میتونن خوب باشن :D :RedHeart

بعدا نوشت: یه جوری نوشتم از وقتی وارد سمپاد شدم انگار 10 ساله تو سمپادم :D :))

بالا