• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

93 ای های تجربی-نهایی و کنکور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Lotfi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان- 92
شهر
قم
مدال المپیاد
يادمه روزگاري شيميايي شدم در حد 6 فصل مورتيمر فقط!
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی قم
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : 93 ای های تجربی-نهایی و کنکور

به نقل از laaya :
سلام دوستان
عاقا من الان سال سوم تجربی ام و تا حالا در طول این دوران 11 ساله که میومدیم مدرسه نشده که بشینم خونه هر روز درس بخونم . مثلا همه می گن ما روزی 2 ساعت میخونیم ، 4 ساعت ، 5 ساعت ... من اصلا اینجوری نیستم. میام خونه اگه کاری نداشته باشم فرداش که چه بهتر \:D/ اگرم نه که تا حد فول استراحت میکنم و یا شبی نصفه شبی صبحی چیزی پامیشم میخونم واسه امتحان !
ولی در عوض سر کلاس خیلی خوب گوش میدم و اکثر چیزا یادم میمونه ، برای امتحانای ترمم در حد اینکه یه دور بخونم کتابو ، شاهکار کردم ، دیگه دوره و اینا رو نمی رسم ! :-?? تازه ترم اول بعضی درسا مث زبان فارسی و اینارو صبح خوندم :|
اینترنت و تلویزیونم که تو خونه باشه منم پای اونام !
ولی خب مث اینکه این روش خیلی موثر بوده و اکثرا شاگرد اول بودم ;)) ولی معلممون می فرمان که باید از الان برنامه ریزی کنی برای نهایی بخونی ، برای سال کنکورم اگه اینجوری که الان هستی و هیچی نمیخونی در روز باشی له میشی و هیچی نمیشی :-\
بنده م بسیار خوش اشتها و به رتبه های تک رقمی دارم فکر می کنم معلما میگن اگه بخونی 2 رقمی حتما میشی! 8->
خلاصه ی صحبت اینکه میخواستم بدونم که برای نیل به رتبه تک رقمی در سال بعد ، من باید الان چه برنامه ریزی و راهی رو بپیمایم ؟!!! :-" :-??
ببخشید سرتون درد اومدا :-$ (:|
سلام <D=تك آينده!
از الآن خودت عادت بده خيلي حرفاي ديگران برات مهم نباشه
چون اگه قرار بر اين باشه به ساعت مطالعه ي ديگران توجه كني و ... اذيت ميشي و نميتوني خودت باوري الآنت حفظ كني
سال كنكور ساليه كه واقعا بايد از نظر روحي محكم بود...
حالا اگه رتبم خوب شد ميام ميگم كه چه جوري رتبه يك شدم \:D/ 8->
بگذريم...
خودت باش و بدون برنامه شخصي خودت يقينا بالاترين بازده براي شما خواهد داشت ;;)

forozan

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
farzanegan1
شهر
mashhad

به نقل از GhoOoGha :
راست میگیا!!!تنها راهش بنی هاشمِ!!!! B-)
شما سر امتحان فک کنید که قراره یه آدمی برگه شما رو تصحیح کنه که خیلی از شما بی سواد تره بنابراین تا جایی که میتونید واسش کامل بینویسید که بفهمه چی میگید شما من با این تفکر سوالامو جواب دادم ( باید بگم من کل سال سومو در حال تستی خوندن بودم و تنها سوالای تشریحی که جواب دادم امتحانای ترم 1 بود و تک و توک امتحان دبیرا) ولی معدل نهاییم خیلی خوب شد...امتحان نهایی اصلن سخت نیست اصلا.....فک کنید دارین واسه یه آدمی که سوادش در حد پنجم ابتداییه جواب میدین تا جایی که میتونیتن کامل بنویسید اما اون جمله های مهم و کلیدی رو توی یکی دو خط اول جوابتون بنویسین :)

Ghazaleh96

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Tehran
شهر
tehran

سلامممم
مرسي از جواباتون شما دوستاي خوبم
من الان يه برنامه براي خودم ريختم از سه شنبه دارم سعي ميكنم انجامش بدم كه تقريبا روزي ٤ ٥ ساعت درس بايد بخونم طبقش... ولي دو تا مشكل عمده دارم
١) سرعتم كمه ... مثلا برنامه يه روزم فصل ٩ و ١٠ زيست با نصف فصل ٢ فيزيك با مبحث منادي عربيه وقتي منادي رو ميخونم ميرم تمريناي كتاب و اعراب تحليل مي بينم ساعت شد ١٠ يا ٩ و ديكه نميرسم و
٢) اينم كه به نوعي با مشكل دوم در ارتباطه كه خيلي زود خسته ميشم اصلا خواب مياد جلوي جشامو جشام ميسوزه حدود ساعت ٩ به بعد ديكه هيجي تمركز ندارم واسه درس از مدرسه هم كه ميام تا سعات ٦ نميتونم هيجي بخونم از خستكي ولي نميخوابمم جون اكه بخوابم فردا صبحش با ميشم :D و عملا ساعت مفيد درس خوندنم شده ٢ ساعت با يه مبحث :-ss جي كار كنم ؟؟؟؟؟!!!!

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

خب يكم برنامتو سبكتر كن
ببين هيچ قت به زمان نگا نكن
هر وقت درسيو تموم كردي برو سراغ بعدي
حالا اگه ديدي وقت كن اوردي تند تند سعي نكن بخونيو به هر نحوي تموم كني، راندمانت مياد پايين
اگه ٨٠ درصد ي مطلبو تو ١٠٠ بخوني بهتره تا اينكه چنبار كل مبحثو(١٠٠) رو ٤٠-٥٠ درصد بلد باشي
رو كيفيت تمركز كن نه كميت
اگه هم وقت اضاف اوردي البته در آينده كه سرعت گرفتي، تمرين بيشتر حل كن
فك كنم سرعت واس اين پتيينه كه تازه ميخواي بخوني! درس ميشه

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از negar.mr :
خب يكم برنامتو سبكتر كن
ببين هيچ قت به زمان نگا نكن
هر وقت درسيو تموم كردي برو سراغ بعدي
حالا اگه ديدي وقت كن اوردي تند تند سعي نكن بخونيو به هر نحوي تموم كني، راندمانت مياد پايين
اگه ٨٠ درصد ي مطلبو تو ١٠٠ بخوني بهتره تا اينكه چنبار كل مبحثو(١٠٠) رو ٤٠-٥٠ درصد بلد باشي
رو كيفيت تمركز كن نه كميت
اگه هم وقت اضاف اوردي البته در آينده كه سرعت گرفتي، تمرين بيشتر حل كن
فك كنم سرعت واس اين پتيينه كه تازه ميخواي بخوني! درس ميشه
حرف شما درست ولی نمیشه همیشه روی کیفیت تمرکز کرد،خصوصا در این برهه ی زمانی با این وقت کم!!! #-o
هم کیفیت هم کمیت که هر دوش راه حل های خاص خودش رو داره! /m\
همیشه که نمیشه کمیت رو فدای کیفیت کرد... :>

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از Eshraf :
حرف شما درست ولی نمیشه همیشه روی کیفیت تمرکز کرد،خصوصا در این برهه ی زمانی با این وقت کم!!! #-o
هم کیفیت هم کمیت که هر دوش راه حل های خاص خودش رو داره! /m\
همیشه که نمیشه کمیت رو فدای کیفیت کرد... :>
وقتي كيفيت بره بالا بعد ي مدت كميت هم ميره بالا
ولي عكسش صادق نيس
بنظرم اين گذاره ي دوشرطي نيس كه همديگرو نتيجه بده :-"

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از negar.mr :
وقتي كيفيت بره بالا بعد ي مدت كميت هم ميره بالا
ولي عكسش صادق نيس
بنظرم اين گذاره ي دوشرطي نيس كه همديگرو نتيجه بده :-"
ولی من فکر میکتم اصلن ربطی به هم ندارن!!!یعنی "وقتی کیفیت بره بالا کمیت هم میره بالا!" نمیگم صد در درصد اشتباه هست ولی مطمئنم درست هم نیست کاملا! ^#^
به نظر من اتفاقا وقتی همه هم و غممون رو کیفیت باشه حساس تر میشیم!!! #-o
خودمونی بگم وسواسی میشیم :D .
البته من اینطوریم نظر شما و باقی دوستان هم محترمه /m\

anahita_ashg

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان-رشت

به نقل از laaya :
سلامممم
من الان يه برنامه براي خودم ريختم از سه شنبه دارم سعي ميكنم انجامش بدم كه تقريبا روزي ٤ ٥ ساعت درس بايد بخونم طبقش... ولي دو تا مشكل عمده دارم
١) سرعتم كمه ... مثلا برنامه يه روزم فصل ٩ و ١٠ زيست با نصف فصل ٢ فيزيك با مبحث منادي عربيه وقتي منادي رو ميخونم ميرم تمريناي كتاب و اعراب تحليل مي بينم ساعت شد ١٠ يا ٩ و ديكه نميرسم و
٢) اينم كه به نوعي با مشكل دوم در ارتباطه كه خيلي زود خسته ميشم اصلا خواب مياد جلوي جشامو جشام ميسوزه حدود ساعت ٩ به بعد ديكه هيجي تمركز ندارم واسه درس از مدرسه هم كه ميام تا سعات ٦ نميتونم هيجي بخونم از خستكي ولي نميخوابمم جون اكه بخوابم فردا صبحش با ميشم :D و عملا ساعت مفيد درس خوندنم شده ٢ ساعت با يه مبحث :-ss جي كار كنم ؟؟؟؟؟!!!!
يكي دوتا مشكل عمده تو مطالعت داري!
يكي اينكه وقتي ساعت ِمفيد ِمطالعت 2 ساعته يعني الان ديگه آخرش 2 ساعت در روز خوندي. پس يه دفعه نميتوني 4 يا 5 ساعت بخوني!
يكم هم بايد واقعي تر نگاه كني! مثلا فصل 9 و 10 زيست هر كدومشون 3 يا 4 ساعت وقت ميخوان. (چون نه مبخث ِقشنگين و نه قابل ِهضم) يا مثلا فيزيك درسيه كه با خوندن درست نميشه. بايد سوال حل كرد كه اونم زمان بره!
پس الان برنامت رو واسه 2 ساعت در روز تنظيم كن. اصلا نگران ِاجرا نشدن ِبرنامت هم نباش. اكثر ِبچه هاي خوب بين 60 تا 80 درصد ِيه برنامه ي ايده آل رو اجرا ميكنن! پس اجرا نشدنش خيلي عجيب نيست.
به اينم فكر نكن كه امتحان نهايي داري و بايد بتركوني! سنگ بزرگ علامت نزدنه.

Heyrat

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi
شهر
Tehran

دوستان واسه ادبیات چی پیشنهاد میدین ؟؟؟
گاج سبز نباشه لطفا

یه جوری که بشه تو این 20 روز ، همه ی ادبیاتو یه جوری جمعش کرد ...

Darya1995

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4 کرج
شهر
کرج
پاسخ : 93ای های تجربی-نهایی و کنکور

درود
بچه ها این تاپیک واسه برنامه ریزی نبود؟
بیاین با هم 1برنامه بریزیم واسه نهایی بخونیم.

anahita_ashg

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان-رشت

به نقل از Darya1995 :
درود
بچه ها این تاپیک واسه برنامه ریزی نبود؟
بیاین با هم 1برنامه بریزیم واسه نهایی بخونیم.
تاپيك فقط واسه برنامه ريزي نيست. كلا واسه هر نظر يا پيشنهاديه!
+
اين برنامه هم ميتونه مفيد باشه. شما چه پيشنهادي واسه شيوه ي اجرا كردنش دارين؟ (گرچه چشمم آب نميخوره بتونيم با هم هماهنگ كنيم! )

Darya1995

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4 کرج
شهر
کرج

خوب الان که برنامه نهاییو دادن بهمون.میتونیم هر روز که امتحانو میدیم همه با هم هماهنگ شیم درسا رو تقسیم کنیم سوال موال هم داشتیم بپرسیم.

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از بی احســــاسـ... :
دوستان واسه ادبیات چی پیشنهاد میدین ؟؟؟
گاج سبز نباشه لطفا

یه جوری که بشه تو این 20 روز ، همه ی ادبیاتو یه جوری جمعش کرد ...
خيلي سبزم خوبه ها
ولي چرا گاج نه؟! مشكلش چيه؟!

Heyrat

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi
شهر
Tehran

به نقل از negar.mr :
خيلي سبزم خوبه ها
ولي چرا گاج نه؟! مشكلش چيه؟!

سلام
نه منظورم این نست که گاج سبز بده !!
من خودم گاج سبز دارم !! تا قبل از عید همه ی درسارو از اون خونده بودم ! ولی الان هیچی یادم نمونده !! هیچی !!

اصلا نه دیگه وقتش هست که بیام از اون دوباره بخونم ، نه حس و حالش هست !!

یه چیزی میخوام که در کمترین زمان ( همین 20 روز ) بیشترین بازده رو بده !!

خیلی سبز هم که از هر کی شنیدم ، میگه : اِی ... بدک نیست !!

ینی زیادم به درد بخور نیست !!

Ghazaleh96

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Tehran
شهر
tehran

به نقل از ДNΛH!TΛ :
يكي دوتا مشكل عمده تو مطالعت داري!
يكي اينكه وقتي ساعت ِمفيد ِمطالعت 2 ساعته يعني الان ديگه آخرش 2 ساعت در روز خوندي. پس يه دفعه نميتوني 4 يا 5 ساعت بخوني!
يكم هم بايد واقعي تر نگاه كني! مثلا فصل 9 و 10 زيست هر كدومشون 3 يا 4 ساعت وقت ميخوان. (چون نه مبخث ِقشنگين و نه قابل ِهضم)
شما درست میگید ولی وقتی کتاب زیستو با اون حجمش نگاه می کنم فکر میکنم عمرا بشه اینو شب امتحان جمع کرد... به خاطر همین تو برنامم یه دوره فشرده گذاشتم که کل درسارو دوره کنم ... همینطور دینی و زمین

کلا شما نظرتون چیه در مورد این دوفصل بیخود ؟ چطوری بخونمشون ؟ من هرکاری میکنم این چرخه ها رو مخصوصا توی نهان دانگان قاطی می کنم ... ~X(کتاب گیاهی تخته سیاهو امروز گرفتم ... به نظرتون از رو اون بخونم؟ :-??)
ژنتیکشم قبل از عید گرفتم ! هنوز 1 صفحه شم نرسیدم بخونم! گذاشتمش از تابستون بخونم بعد از نهاییا :D
به نقل از ДNΛH!TΛ :
يا مثلا فيزيك درسيه كه با خوندن درست نميشه. بايد سوال حل كرد كه اونم زمان بره!
پس الان برنامت رو واسه 2 ساعت در روز تنظيم كن. اصلا نگران ِاجرا نشدن ِبرنامت هم نباش. اكثر ِبچه هاي خوب بين 60 تا 80 درصد ِيه برنامه ي ايده آل رو اجرا ميكنن! پس اجرا نشدنش خيلي عجيب نيست.
به اينم فكر نكن كه امتحان نهايي داري و بايد بتركوني! سنگ بزرگ علامت نزدنه.

برنامه رو به معلممون نشون دادم
میگه حتما برنامه ای که ریختی یه اشکالی داره که نمی رسی بهش !
کلا تمام سعیمو میکنم که تا جایی که خواب فشار میاره بهم درس میخونم ... (:| ( همینطور گرسنگی B-)) بعدش که خوابم گرفت دیگه هر چی هم مونده باشه ول میکنم میرم میخوابم ... مخصوصا که کمبود خواب دارم این روزا و وقتی خوابم میاد هر چی از رو درس میخونم نمی فهمم (:| (:| (:|

anahita_ashg

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان-رشت

به نقل از laaya :
شما درست میگید ولی وقتی کتاب زیستو با اون حجمش نگاه می کنم فکر میکنم عمرا بشه اینو شب امتحان جمع کرد... به خاطر همین تو برنامم یه دوره فشرده گذاشتم که کل درسارو دوره کنم ... همینطور دینی و زمین

کلا شما نظرتون چیه در مورد این دوفصل بیخود ؟ چطوری بخونمشون ؟ من هرکاری میکنم این چرخه ها رو مخصوصا توی نهان دانگان قاطی می کنم ... ~X(کتاب گیاهی تخته سیاهو امروز گرفتم ... به نظرتون از رو اون بخونم؟ :-??)
ژنتیکشم قبل از عید گرفتم ! هنوز 1 صفحه شم نرسیدم بخونم! گذاشتمش از تابستون بخونم بعد از نهاییا :D
زياد نگران نباش! از استرسم شده شب ِامتحان كل ِكتاب رو جمع ميكنيم.
الان خيلي وقت نداريم كه بخواي كل ِدرسا رو دوره كني! اين كارا مال ِعيد بود. اگه الان تو برنامت بذاري يه استرس ِديگه هم بهت اضافه ميشه كه چرا نرسيدم بخونم. سعي كن چند تا درس رو كه توش مشكل داري انتخاب كني.
مثلا من با فصل ِ5 زمين بيشتر از بقيه ي فصل هاش مشكل دارم. تو اين يكي دو هفته بايد اون فصل رو بخونم نه كل ِكتاب رو!
در مورد روش هم بهتره الان دنبال ِروش ِجديد نگردي. چون نه روش ِجديد رو خوب ياد ميگيري نه ميتوني از روش ِقبليت درست استفاده كني! ولي تو اين موارد ِ حفظي به نظر ِمن نوشتن خوبه! وقتي چند بار واسه خودت بنويسي كاملا ياد ميگيري. تندخواني هم روش ِخوبيه. يا بهتره بگم رو من كه جواب داده.
در مورد كتاب تستم خيليا به من توصيه كردن كه بعد از عيد اصلا سراغشون نرم! چون تستي خوندن با تشريحي خوندن خيلي فرق داره. به خصوص الان كه امتحان نهايي داريم و بايد كتاب رو بخوريم تا نمره بگيريم. الان همه ي تمركزت رو روي كتاب بذاري بهتره!

Ghazaleh96

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Tehran
شهر
tehran

به نقل از ДNΛH!TΛ :
زياد نگران نباش! از استرسم شده شب ِامتحان كل ِكتاب رو جمع ميكنيم.
الان خيلي وقت نداريم كه بخواي كل ِدرسا رو دوره كني! اين كارا مال ِعيد بود. اگه الان تو برنامت بذاري يه استرس ِديگه هم بهت اضافه ميشه كه چرا نرسيدم بخونم. سعي كن چند تا درس رو كه توش مشكل داري انتخاب كني.
مثلا من با فصل ِ5 زمين بيشتر از بقيه ي فصل هاش مشكل دارم. تو اين يكي دو هفته بايد اون فصل رو بخونم نه كل ِكتاب رو!
در مورد روش هم بهتره الان دنبال ِروش ِجديد نگردي. چون نه روش ِجديد رو خوب ياد ميگيري نه ميتوني از روش ِقبليت درست استفاده كني! ولي تو اين موارد ِ حفظي به نظر ِمن نوشتن خوبه! وقتي چند بار واسه خودت بنويسي كاملا ياد ميگيري. تندخواني هم روش ِخوبيه. يا بهتره بگم رو من كه جواب داده.
در مورد كتاب تستم خيليا به من توصيه كردن كه بعد از عيد اصلا سراغشون نرم! چون تستي خوندن با تشريحي خوندن خيلي فرق داره. به خصوص الان كه امتحان نهايي داريم و بايد كتاب رو بخوريم تا نمره بگيريم. الان همه ي تمركزت رو روي كتاب بذاري بهتره!

منظورم این بود که ترم 2 رو دوره کنم !!!

من متاسفانه عید خوردم و خوابیدم فقط :|

اصلا لای هیچ کتابیو باز نکردم!

خیلی بده این ؟!!

Lotfi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان- 92
شهر
قم
مدال المپیاد
يادمه روزگاري شيميايي شدم در حد 6 فصل مورتيمر فقط!
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی قم
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از laaya :
سلامممم

خب سلام...
برنامه شما شيوه خاصي رو دنبال ميكنه كه من شخصا اين طور ميپسندم اما انتظار نداشته باشين ديگران و حتي مشاورين نظر مثبتي داشته باشن
هر آدمي متفاوته و اين طرز تفكر تقريبا اقليته!
.
.
مسئله:فكر كنم بهتره مثلا روز اول تا حد قابل قبولي مطالعه كنين و بعد هر چقدر موند(تا حتي 2/1)ميتونين براي فردا بذارين
ولي به شرط اينكه عصبي نشين!
اين كاملا منطقيه كه به خوبي نشه اين حجم رو مطالعه كرد
همونطور كه دوستان اشاره كردن يا برنامه سبكتر شه يا به شيوه اي كه عرض كردم، عمل كنيد
فقط به خودتون مسلط باشين بدون كه نهايتا بهترين نتيجه رو از برنامه خودت ميگيري با آرامش
خواب:
براي رفع خستگي ميشه از ماسا‍ژ كمك گرفت
خيلي راحته و بعد از مدرسه ميشه با روغن مناسب خودتون ستون فقرات و شانه ها رو نرمش بديد
بسيار موثره
سوالي در اين مورد بود، پيغام بدين
البته توصيه من اينه كه ده تا 20 دقيقه در تاريكي كامل استراحت كنيد
شست و شوي پاها هم خوبه
.
.
سخت نگير
ايتداي راهين..
اعتماد به نفسي كه در قلب اعتماد به خدا(توكل)ريشه دوونده باشه، قطعا ثمره اي جز پيروزي نداره
ميدونم موفق ميشين (;

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نظر من بهترین کار تو این چند هفته اینه که : :>
1- بعد از اینکه مدرسه های تعطیل میشه روزی حداقل 12 ساعت بخونیم(میدونیم سخته ولی خب یه ماهه! :D)
2- با نظر دوستمون هم موافقم الان نمیشه کل کتاب ها رو دوره کرد فقط باید روی قسمت هایی که ضعف داشت سرمایه گزاری کرد.
*برای پیدا کردن نقاط ضعف بهترین راه اینه که سوال های امتحان های نهایی ادوار گذشته رو حل کنید،بعدش نقاط ضعفتون رو پیدا کنید و خلاصه ضربه فنیش کنید(به قول مهندس بازرگان :)) ) \:D/
بهتره از امروز روزی حداقل 2 ساعت زیست بخونیم(خودتون که نیگا به فرجه ی افتضاح زیست کردید پس باید قبل از حادثه کاری کرد!!! =P~) بیخیال جزوه ی معلمتون هم بشید...

آقا من اساسی با زمین مشکل دارم،اگه کسی راه حلی داره لطفا اطلاعاتش رو از ما دریغ نکنه :-"

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه ها لطفا بگين واسه زمين بايد چه خاكي بر سر كنيم؟! ~X(
من كه تا حالا فقط شب امتحا ترم اول كتاب زمينو باز كردم... دبيرمونم افتضاحه اصن شما در اين حد در نظر بگيرين كه ما زمينو بدون معلم پيش ميريم...
ترم اولم فقط يه نصف روز واسه زمين وقت داشتيم و دبيرمون مث تاريخ جغرافي 30-40 تا سوال (كمتر حتي!) داد گفت همينارو بخونين امتحان بدين! :-<
در كل من وضعيت زمينم افتضاحه! :(( چه خاكي به سرم بريزم؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا