• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صندلی داغ رتبه های برتر کنکور(ریاضی-19 کشوری)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
پاسخ : صندلی داغ رتبه های برتر کنکور(ریاضی-19 کشوری)

به نقل از مبینا :
سلام من دومم الانم معدلم شده 19.40 البته بیشتر تایمم واس المپیاد رفته حالا نمیدونم بچسبم به المپیاد یا درس خوندن واس کنکور ؟ همشم احساس میکنم از دوستام خ عقبم دارم افسردگی میگیرم بنظرتون چیکارکنم
سلام عقب که نیسی ولی اگه از الان آروم آروم شرو کنی به برنامه ریختن و تست زدن خ خ خ جلو میوفتی
همچنین تکلیف خودتو روشن کن که میری مسیر المپیاد یا مسیر کنکور
المپیاد کمی ریسک داره هر چن خیلی المپیادی که کنکورم دادن تو برق شرف هستن پس میشه جفتشم خوب داد با تلاش زیاد

برق شریف ملت الان معدلشون رو چنده؟ :-"
معدل خودتون؟ :-"
یه توضیح رو روش ریاضی و فیزیک و شیمی خوندنتون میشه بدین ؟ (اگه تکراری نیس سوال )

خودتون انتظار داشتین رتبتون چندبشه که نارحت شدین واسه اعلام نتایج؟
کانون ترازتون چند بود ؟

• لایک
امتیازات: N!ma

به نقل از یـلـدا :
من ریاضی و فیزیک تقریبا هیچی نخوندم! :-ss از هرکدوم در حد یکی دو فصل
نمیتونم وقتمو تنظیم کنم. همش میره سر زیست و شیمی.
خیلی کند درس میخونم. همشم این مطالب حفظی زیست با اینکه یکسره کتاب دستمه یادم میره.
مرورها هم تقریبا به اندازه بار اولی که درسو میخونم وقت میگیره.
برای کند درس خوندن راه حلی داری؟

این ریاضی فیزیک رو چه کنم؟
تازه هنوز زیست و شیمیم جمع و جور نشده هردوشون پیش 2 به طور کامل و یکی دو فصلم از پایشون مونده.
میترسم آخر ریاضی فیزیک بمونه یا انقدر کم کار کرده باشم که سرجلسه فرمولا یادم بره یا قاطی کنم
خو ازین ببعد بخون
اگه برنامه مکتوب داشته باشی وقتم تنظیم میشه
سعی کن یه برنامه واس سایر درسا بریزی و در کنارش هر روز یه ساعت مشخصیم زیس بخونی که هم به بقیه درسا برسی و هم با هر روز خوندن زیس تو حافظت بمونه مثلن واس روزی 4 ساعت برنامه بقیه درسارو بریز و 2 ساعتم هر روز زیس بخون
والا کندی یا تندی یه ویژگی شخصیه فقط میتونم بگم بگرد ببین علتش حواسپرتی حین درسخوندن نیس که اگه اون باشه عامل حواسپرتیو نابود کن
فرمولا که یاد آدم نمیره خیلیم اشتباه بزرگیه که بخوای فرمولی کار کنی

به نقل از نـــگـ◕‿◕ـن :
برق شریف ملت الان معدلشون رو چنده؟ :-"
معدل خودتون؟ :-"
یه توضیح رو روش ریاضی و فیزیک و شیمی خوندنتون میشه بدین ؟ (اگه تکراری نیس سوال )

خودتون انتظار داشتین رتبتون چندبشه که نارحت شدین واسه اعلام نتایج؟
کانون ترازتون چند بود ؟
ملت معدلاشون خ متفاوته
هنو نیمده حدود 18 و نیم
شیمیو گفتم
ریاضی و فیزیکم سادس
جزوه رو میخوننی مسئله های جزوه رو خدتون حل میکنین کتاب و خصوصن مسئله هاشو میخونین میرین سراغ تست دونه دونه بدون دغده زمان آخر سر هم تست گروهی و زماندار میزنین
زیر 10
میانگین 8399

به نقل از fantasy :
من شنیدم رتبه‌های برتر کنکور (زیر 100) عضو بنیاد ملی نخبگان میشن و ماهیانه یک مقداری چرک کف دست به حساب بانکیشون واریز می‌شه.
گفتم بیام از شما بپرسم و بدونم که چی به چیه.
زیر 150 ریاضی و زیر 100 تجربی و زیر یه عدد انسانی و هنر از تسهیلات بنیاد برخوردار میشن که چون نخبه رده 2 محسوب میشن فعلن ماهی 120 تومن ریخته میشه که البته امسال تا حالا به هیچکی ندادن

شیمی پیش 1و 2 منبعتون چی بود؟
منبع برای فیزیک پیش 2 ؟

یه سوال : من نمیتونم تو آزمونام عربی بالای 40 بزنم هرچی بیشتر میخونمم کمتر میشم :-?? :-??سر امتحان ترممم همین طوری شد انقد خونده بودم که سر جلسه همه رو قاطی کردم نمرم شد 18.5 :O :O
شما راه حلی دارین با توجه به اینکه یه نفر اصلا استعداد تو این درس نداشته باشه ~X( ~X( ~X(

وای یه رتبه برتر...!! P:>
من وقت کشی میکنم ~X(
حجم درسایی که باید برای هر ازمون بخونم کمه میشه مثلا دو تا درس رو تو یه روز بست با خودم میگم امروز شیمی و معارف رو میخونم ولی اخر روز فقط به نصف شیمی میرسم! ~X(
یدونه تست میزنم مخم میره دور دنیا نیم ساعت بعد یکی دیگه میزنم! خیلی وقت تلف شده دارم X_X
یه مشکل دیگه
من نمیتونم خودمو مجبور کنم یه سری تست رو بزنم بعد برم ببینم کدوماش درسته! ینی یه تست میزنم بعد پاسخ نامه رو نگاه میکنم! اینم وقتمو تلف میکنه!

شما کلا تمرکز داشتید؟! من کلا ندارم! از کجا میشه پیدا کرد؟!

بعدم هی میگید از دوم شروع کردم ادم میره زیر زمین خو! من الان سومم و هنوز شروع کرده حساب نمیشم! :-ss

سلام می خواستم بدونم از چه سالی به طور جد درس خوندن رو برای کنکور شروع کردی ؟

ما امروز یه همایش داشتیم که بچه هایی که الان دارن دکنرای برق شریف میخونن
بعد به من که به طوره جدی نخوندم هنوز گفت تا یه هفته دیگه شروع نکنی دیگه نمیرسی البته شروع کردم به طوره جدی اما میگه دیگه من به مرور نمیرسم و به تست زیاد :((چی کار کنم؟؟
به نظرتون میرسم تا اخر فروردین همه چیو بخونم و تستای اضافی یعنی خیلی اضافی رو از اردیبهشت بخونم؟؟ :((
اصلا امروز ناامید شدم از زندگی :((بعد گفت یه چندتا درسو حذف کنم اخه نمیتونم استرس میگیرم :((چی کار کنم؟؟؟

به نقل از یـلـدا :
شیمی پیش 1و 2 منبعتون چی بود؟
منبع برای فیزیک پیش 2 ؟
مبتکران ولی شیمی پیش گاج میکرو طوسی رو هم زدم واس کسی که وقت مبتکران زدن نداره عااالیه
من خیلی سبز و گاج سبزو واس پیش میزدم به نظرم جفتش کنار هم عالیه اگه وخ نیس خ سبز

به نقل از mahen1375 :
یه سوال : من نمیتونم تو آزمونام عربی بالای 40 بزنم هرچی بیشتر میخونمم کمتر میشم :-?? :-??سر امتحان ترممم همین طوری شد انقد خونده بودم که سر جلسه همه رو قاطی کردم نمرم شد 18.5 :O :O
شما راه حلی دارین با توجه به اینکه یه نفر اصلا استعداد تو این درس نداشته باشه ~X( ~X( ~X(
منم تا قبل استفاده از دوسالانه وضعم درام بود تو عربی
به نظر من از دوسالانه استفاده کنی خ کمک میکنه
فلن تستو بزار کنار و فقط دوسالانه قلمچی کار کن

به نقل از lilith :
وای یه رتبه برتر...!! P:>
من وقت کشی میکنم ~X(
حجم درسایی که باید برای هر ازمون بخونم کمه میشه مثلا دو تا درس رو تو یه روز بست با خودم میگم امروز شیمی و معارف رو میخونم ولی اخر روز فقط به نصف شیمی میرسم! ~X(
یدونه تست میزنم مخم میره دور دنیا نیم ساعت بعد یکی دیگه میزنم! خیلی وقت تلف شده دارم X_X
یه مشکل دیگه
من نمیتونم خودمو مجبور کنم یه سری تست رو بزنم بعد برم ببینم کدوماش درسته! ینی یه تست میزنم بعد پاسخ نامه رو نگاه میکنم! اینم وقتمو تلف میکنه!

شما کلا تمرکز داشتید؟! من کلا ندارم! از کجا میشه پیدا کرد؟!

بعدم هی میگید از دوم شروع کردم ادم میره زیر زمین خو! من الان سومم و هنوز شروع کرده حساب نمیشم! :-ss
اشتباهت همینجاس که دست کم میگیری
کجا میشه تو یه روز چن نا درسو بست
اصن بستن درس تو یه روز اشتباهه
سعی کن هر روز چن تا درس بخونی ولی یه خورد خورد
شما بیا با حساب کردن همین وقتکشیت به برنامه مکتوب واس دو هفتت بنویس مطمئن باش هر چقدرم وقت کشی کنی اگه یه برنامه مکتوب داشته باشی که به صورت معقول و منطقی و قابل اجرا نوشته شه میتونی برسونی
یه ورقه کاغذ بزار کنار دستت هر وقت فکرت منحرف چیزی شد تو اون ورقه کاغذ بنویس بگو بعدن میرم سراغش الان درسو میخونم بعدن میرم سراغ اون فکرایی که توی کاغذ مینویسم و هر دفعه بعد که اون فکر خواس بیاد سراغت بگو ت کاغذ نوشتمش بعد درس بش فکر میکنم
خوب کار درستو میکنی این که چن تا تست بزنی خودش اشتباهه تست گروهیو فقط باید وقتی زد که کامل با زدن تست تکی درسو یاد گرفتی
از جایی نمیش پیدا کرد
قبل اینکه شروع کنی به درس خوندن بیا یه نیم ساعت یه ساعت به هر چی میخوای کامل فکر کن ک فکرا تموم شه حین درسم همونکاری که گفتم بکن این ماکزیمم راه حلیه که بلدم
در ضمن سعی کن تا میتونی هر چیزی که فکر واست ایجاد کنه رو حذف کن

به نقل از fereshteh :
ما امروز یه همایش داشتیم که بچه هایی که الان دارن دکنرای برق شریف میخونن
بعد به من که به طوره جدی نخوندم هنوز گفت تا یه هفته دیگه شروع نکنی دیگه نمیرسی البته شروع کردم به طوره جدی اما میگه دیگه من به مرور نمیرسم و به تست زیاد :((چی کار کنم؟؟
به نظرتون میرسم تا اخر فروردین همه چیو بخونم و تستای اضافی یعنی خیلی اضافی رو از اردیبهشت بخونم؟؟ :((
اصلا امروز ناامید شدم از زندگی :((بعد گفت یه چندتا درسو حذف کنم اخه نمیتونم استرس میگیرم :((چی کار کنم؟؟؟
بچه هایی که الان دکترای برق شریف میخونن 90 درصدشون لیسانسو شریف نبودن و شهرستان بودن پس خودشون کنکورشونو خوب ندادن که بخوان به بقیه هم راهنمایی بدن
نمیشه زمان تعیین کرد اگه جدی بخونی بعد عیدم میشه رسوند ولی با تنبلی و وقت کشی الانشم دیر
من اگه بودم از الان با برنامه قلمچی میخوندمولی به جای یه پایه هر دو تا پایه رو میخوندمو پیش 1 رو هم تعطیلات عید میخوندم
مطمئنن اینی که تو میگیو نمیشه تو این مدت انجام داد
درس نه ولی مباحثی که خ سخت هستن و سختیشون به تعداد تستشون نمیرزه میتونی حذف کنی
مثلن نظریه اعداد یا بضی بخشای هندسه پایه

یعنی جدا کسی که تا الان شل گرفته از الان میتونه جوری بخونه که زیر 1000 شه?اخه بنده خدایی گفت باهمین شرایط و هفته 60 ساعت میخوام این 5 ماهو جبران کنم!

+ به نظر شما میشه واسه دوتا کنکور خوندَُ رتبه ی قابل ِ قبولی آورد...؟!
واسه هر درسی فقط یه کتاب تست زدین یا نه...؟!
شیمیُ چطور خوندین...؟!
من با حسابان مشکل دارم ، تستاش نکته های ریزی داره که نمیشهه از راه تشریحی تو مدرسه حلشون کرد...؟!
شما چطور کار می کردین حسابانُ...؟!
با گراف مشکل نداشتین...؟!
و هندسه تحلیلی...؟!
و آخر اینکه کتابای کمک درسیای عمومیتون چی بود...؟! " تستُ درسنامه " میشه همشُ نام ببرید...؟

و مچکر از جواباتون :)

به نقل از mn13 :
یعنی جدا کسی که تا الان شل گرفته از الان میتونه جوری بخونه که زیر 1000 شه?اخه بنده خدایی گفت باهمین شرایط و هفته 60 ساعت میخوام این 5 ماهو جبران کنم!
بنده خدایی اشتباه کرد
زیر 1000 که ملمه میشه اونی که سخته زیر 300 ایناس و الا واس زیر 1000 درصدای خ کمی نیاز هست از همین الان با 50 ساعت هفته ای و برنامه منظم راحت میشه شد

به نقل از فـ ـاطـ ـ يما! :
+ به نظر شما میشه واسه دوتا کنکور خوندَُ رتبه ی قابل ِ قبولی آورد...؟!
واسه هر درسی فقط یه کتاب تست زدین یا نه...؟!
شیمیُ چطور خوندین...؟!
من با حسابان مشکل دارم ، تستاش نکته های ریزی داره که نمیشهه از راه تشریحی تو مدرسه حلشون کرد...؟!
شما چطور کار می کردین حسابانُ...؟!
با گراف مشکل نداشتین...؟!
و هندسه تحلیلی...؟!
و آخر اینکه کتابای کمک درسیای عمومیتون چی بود...؟! " تستُ درسنامه " میشه همشُ نام ببرید...؟

و مچکر از جواباتون :)
خودم نکردم که بدونم اما اگه منظور یه چیزی با زبانه آره
بضی درسا که کتابای خوب داشت یکیو چن بار زدم بضیام 2 تا کتاب
گفتم قبلن
هر چقدر بیشتر تست بزنی بیشتر یاد میگیری حسابان یاد نکته ریز نداره جزو درسای با مرامه بخونیش میزنی
من جزوه رو میخوندم بعد مسئله هاشو خودم حل میکردم بعد میرفتم تستای گاج میکرو رو دون دونه میزدم آخر سرم 20 30 تا تست به صورت گروهی و زماندار میزدم
با گسسته مشکل داشتم خ سبز(اون تپله) رو زدم درست شد
هندسه تحلیلی گاج سفیدو بزنی حله چون عملن درس هیچ چیز ریز و سختی نداره فقط فرموله
درسنامه که فقط واس عربی فوت و فن داشتم و واس ادبیات گاج های سبز
ادبیاتو کلن از خ سبز ها میتستیدم
عربی بانک تست خ سبز و تو سالای پایه دوسالانه
دینی هم یه مدت خ سبز میزدم بعدش گاج میکرو

هنوزم جواب میدید؟؟؟؟؟!!
1-من توی این نیمسال دوم باید چه کنم؟ تستای نیمسال اولم مونده تازه میخوام همراه درسای نیمسال دوم تتستاشو هم بزنم . حالا چیکارکنم؟؟
ترازام خیلی بدن دیگه نمیدونم چه کنم ؟ میشه باراهنماییاتون کمکم کنید تا یکم جلو بیفتم؟ آخه برای این آزمون واقعا شرو کردم به خوندن اما چون جامع بود ومنم دیر به خودم اومدم اثرنداشت.

چه حس باحالییی عکس ادم رو مجله باشه واسه موفقیتاش نه؟؟؟ :D :Dمن که خعلی حال میکنمممم :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
Back
بالا