• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Iran Open 2013

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : Iran Open 2013

به نقل از S E V D A :
عاغا این قضیه واسه منم خیلی جالب بود که اصن رباتاشونو ازجعبه درنمی آوردن.
بابا خداییش اون ینجاه امتیاز شما شرف داره به اینجور قهرمانی ها. بهتره قضاوت نکنیم. خیلی سخته که اون همه زحمت بکشی بهترین مکانیزم رو طراحی کنی رباتت تاروز سیزدهم عین هلو کار کنه بعدش روز مسابقات کل برد بسوزه بعدش یه سری تیما همینجوری بیان وبرن قهرمان شن. به هرحال توی جهانی چه کسانی که کار خودشون بوده چه کسانی که نبوده آرزوی موفقیت میکنم. ایشالا هر کی کارخودشه نتیجه ی عالی بگیره....
اصلا این حرف رو نزنید، ما توی 1/4 بهشون باختیم، اما واقعا تشویقشون کردیم، خیلی روباتاشون خوب بود. تیمهایی که کار لیدره تابلوئه... تیم فرزانگان 1 واقعا عالی بود.

Soroosh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1 - mrl
شهر
اصفهان

من شخصا به عنوان کاپتان تیم نقش جهان اژه ای از طرف تیم به همه تیم ها تبریک میگم . چه به اونا که مقام نیوردن ولی تجربیات زیادی کسب کردند چه به تیم هایی که مقام اوردند. همگی خسته نباشند . P:>
خوب حالا میرم سر حرف های خاله زنکی : :D
اولا همه میدونند که تیم هایی که مال تهران نیستند واقعا براشون سخته! چون تیم های تهرانی بعد از مسابقات میرن تو کار گاه و رو ربات کار میکنند اما مثلا ما میریم تو نماز خونه (راهنمایی حلی 3 که دستشونم درد نکنه) و فرشو برعکس میندازیم و روش تست میکنیم.
ربات ما هم به یک سری از دلایل شامل کمبود امکانات و .... دچار مشکل شد. جوری که تا قبل از فینال کیپر نداشتیم و دم مسابقات از اینور اونور میکرو و کامپس و ..... جور کردم ربات رو بستم و از نظر سخت افزاری تموم شد . بعد هم که رفتم سر مسابقه با فرزانگان ربات را بردم سر زمین و خودم هم پا زمین نشستم به کد زدم ! در کل همه میدونند ربات های ما واقعا سر بود . بچه های فرزانگان 1 هم که حالا به هر صورت این مسابقات را بردند. مبارکشون باشه ولی ..... . نمیدونم والا ! قبل مسابقه رباتو از تو زمین در میاوردند باتریاشو عوض میکردند و میبردند برا مسابقه! خوب حتما خیلی قوی و آماده بودن :-?
یه هر جهت ایشالا بتونند تو جهانی مقام بیارند و باعث افتخار بشند . مثل سال پیش ما که دوم جهانی شدیم و تیم های دیگه که همه میدونند
ایشالا همه اون چیزی که تو این مسابقات میخواستند رو بدست اورده باشند P:> <D=
راستی یادم رفت! تنها چیزی که منا تون این مسابقات ناراحت کرد سر بازی ما با رفیقامون بچه های حلی ، هادی جان و ... بود که به دلیل محدودیت سهمیه نشد که سهمیه بگیرند . من شخصا دوست داشتم با اونا بریم جهانی. به نظر من رباتشون هم از خیلی از تیمها سر تر بود و تو جهانی هم امکان مقام اوردنشون بیشتر بود :)

مقیسه

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Allame helli 2
شهر
تهران

به نقل از Breeze :
اول که مرسی واقعا.

اما بچه های ما واقعا حقشون بود رباتاشون خیلی خوب بود.البته 6 اسماًدست دائمی نیست ولی خب شاگرد دائمیه دیگه خانم کارگران.

حق ِ فرزانگان 1 بیشتر بود. :D
اول این که خواهش میکنم
دوم این که من نمیدونم چرا علاقه زیادی به ربات های هادی دارم..... دست خودم نیست ..... خیلی خفنن ...
نه دیگه این جوریام نیس .. تو فرزکاپ بودم دیگه اچ دی کیو واقعا حرف نداشت ... (حریف رو در خانه برد)

FnS

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بابل
شهر
فریدونکنار

به نقل از yavari :
اول سلام به همه بچه ها بابا خسته نباشین گل کاشتین آفرین عالیه P:> کلا بخش دانش آموزی رقابت بین مراکز ماهاست :))

دوم دوست عزیزی که از طرف تیمتون اینجا هستی: کسی مشکلی با سمپادی نبودنت نداره مشکل اینه که شماها دارین از روبات ها و کارهای قبلیاتون استفاده می کنید تو فرهنگ ماها اینو می گن روبات لیدر ساخته بدون اینکه اعضای تیم چیزی بارشون باشه/ داداش 1 سال اومدی مقام هم آوردی دمت گرم اما دور بر ندار وقتی می دونی دیگه دانش آموز نیستی الکی سعی نکن پشت چندتا دانش آموز قایم یشی.

سوما: عمو جون جوگیری ها؟! سطحو بردی بالا؟! کجااااا؟ =)) اولین لایت ویت ایران SWR بود تیمی که اینقدر بچه های پایه ای داشت که همه تیم ها باهاشون دوست بودن همونایی که اول اپن 2010 شده بودند و 2010 نایب قهرمان جهان شدن و وقتی با یک بار تو همه مسابقه ها مقام آوردن با کنار رفتن از بخش دانش آموزی اجازه دادن یک فرصت برابر برای همه تیم ها باشه تازشم هیج وقت هم از این تزهای بالا بردن سطح صادر نکردن.

خودتم به اسم تیم هایی مثل SQR نچسبون چون اون بچه های گل هم اسم پرافتخار سمپاد رو به همراه داشتن.
شماها اگه راست می گین و خیلی علاقه مندین به جای بالا بردن سطح لایت ویت برید بخش هیومناید رو سطحشو بالا ببرین. :)) =))

بله شما درست می گی اولینش swr بود برین از خودشون بپرسین که نظرشون درمورد ربات ما چیه ... در مورد بچه های قم هم بهترین رقبا و دوستای ما بودن با اینکه تو رقابت بردیمشون نیومدن بگن رباتتون لیدرسازه و کاره مارو بیارن پایین ...معرفت داشتن انصاف داشتن که امسال من تو هیچ تیمی ندیدم
وقتی من میگم سطح لایت بردیم بالا شما که داوری باید بدونی یعنی چی اما ظاهرا نمیدونی چون میگی رباتامون قدیمی بودن درحالی که این رباتا جدید ساخته شده بودن یعنی خودتون فکر نمی کننین ماتو مکزیک رباتمون فرق داشت یا اوپن پارسال شارپ بسته بودیم کیکر های ولتاژ داشتیم
اما امسال هیچ کدموشون نبودن ربات امسال ما از پارسالی ضعیفتر بودن چون دمیج میشد قدرت تشخیص ربات امسال با سالهای گذشته رو ندارین...
گذشته از این 1 سال نبود الان شده 3 سال ! تازه جهانی هم بزار روش... وقتی داورای جهانی همشون جداجدا می ان تبریک میگن به تیم به خاطر عملکرد خوبش همین برا ما کافیه
اگه هر تیمی تو لایت بیشتر از ما مقام اورده بیاد بگه روشن شه !!! شما تو زمین که می بازین می ان اینجا عقد هاتونو خالی می کنیین
نه فرهنگ باختو دارین نه مهمون نوازی حالیتون میشه
در مورد حلی 3 هم واقعا رو میخواد که بیاد اینجا پست بده که داور با ما بود !! اختلاف گل 1 نبود گل اقا خیلی بیشتر بود ! ربات مارو دمیج کردن شما گل زدی افتخار می کنی؟ اصلا می دونی چی شده که 2 مین دوباره بازی گذاشتن؟
بهترین تیم سمپادیا فرزانگان 1 بود که تو نیمه اول 2-1 جلو بودیم تو نیمه دوم جفت رباتا دمیج شدن و انصراف دادیم ....حلی 4 رباتاش بد نبود اما تو نیمه دوم با یه ربات بردیمشون ...اما چیزی که واسه ما مهم بود این بود که اداب رقابتو رعایت نکردن اصلا ..
هرکی سوال داره بیاد مودبانه بپرسه منم به نمایندگی تیم جواب میدم هر چی که بود اما انصاف رو رعاین کنین ...توهین نکنین ...
در ضمن مربی محترم خیلی از تیماتون جناب آقای دایمی که من و همه اعضای تیم بهشون ارادت خاصی داریم تنها کسی بودن که تو مسابقات با ما برخورد خوبی داشتن واز حقمون دفاع کردن ... جالبه داورا واسه حل4 کلی وقت اضافه گرفتن که بیان تو زمین !! حتی داور تلفنی باهاشون صحبت کرد رفت تو زمین ست آپ با 30 مین تاخیر شروع کردن اون هم با دخالت آقای دایمی وگرنه هنوز شروع نمی شد..
ایشون ربات مارو از نزدیک بررسی کردن و سادگی رباتمونو دلیل موفقیت اون می دونستن ...
رباتمون همه داورا 10 بار بررسی کردن های ولتاژ که خوبه هر چیزی که فکرشو بکنی بررسی کردن .....
تنها مشکل ربات ما کامپس بود که تو نیمه دوما مشکل دار می شد واسه همین بود اذیت می کرد بچه هارو ...
واسه بار آخر میگم اگه سوال دارین حرف دارین مودبانه بپرسین ج بدم وگرنه بی ادبی و توهین کردن بی پاسخ نمی مونه..

در ضمن جناب یاوری انسان نما هم بخوایم می سازیم اما اگه قرار باشه بعدش امثال شما ارزش کارمونو بیارن پایین ....ه
ربات کاربر پسند گفتی یاد اومد چندتا نکته بگم بهتون :
اول اینکه ربات ما کاربر پسند بود چون باید باشه ... این یعنی مجبور نباشی هزارتا کنفیگ قبلش انجام بدی... ابن کجاش بده؟
....

arash.f

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
h3lii
شهر
تهران
رشته دانشگاه
برق امیرکبیر

به نقل از _F A S T & S M A R T_ :
بله شما درست می گی اولینش swr بود برین از خودشون بپرسین که نظرشون درمورد ربات ما چیه ... در مورد بچه های قم هم بهترین رقبا و دوستای ما بودن با اینکه تو رقابت بردیمشون نیومدن بگن رباتتون لیدرسازه و کاره مارو بیارن پایین ...معرفت داشتن انصاف داشتن که امسال من تو هیچ تیمی ندیدم
وقتی من میگم سطح لایت بردیم بالا شما که داوری باید بدونی یعنی چی اما ظاهرا نمیدونی چون میگی رباتامون قدیمی بودن درحالی که این رباتا جدید ساخته شده بودن یعنی خودتون فکر نمی کننین ماتو مکزیک رباتمون فرق داشت یا اوپن پارسال شارپ بسته بودیم کیکر های ولتاژ داشتیم
اما امسال هیچ کدموشون نبودن ربات امسال ما از پارسالی ضعیفتر بودن چون دمیج میشد قدرت تشخیص ربات امسال با سالهای گذشته رو ندارین...
گذشته از این 1 سال نبود الان شده 3 سال ! تازه جهانی هم بزار روش... وقتی داورای جهانی همشون جداجدا می ان تبریک میگن به تیم به خاطر عملکرد خوبش همین برا ما کافیه
اگه هر تیمی تو لایت بیشتر از ما مقام اورده بیاد بگه روشن شه !!! شما تو زمین که می بازین می ان اینجا عقد هاتونو خالی می کنیین
نه فرهنگ باختو دارین نه مهمون نوازی حالیتون میشه
در مورد حلی 3 هم واقعا رو میخواد که بیاد اینجا پست بده که داور با ما بود !! اختلاف گل 1 نبود گل اقا خیلی بیشتر بود ! ربات مارو دمیج کردن شما گل زدی افتخار می کنی؟ اصلا می دونی چی شده که 2 مین دوباره بازی گذاشتن؟
بهترین تیم سمپادیا فرزانگان 1 بود که تو نیمه اول 2-1 جلو بودیم تو نیمه دوم جفت رباتا دمیج شدن و انصراف دادیم ....حلی 4 رباتاش بد نبود اما تو نیمه دوم با یه ربات بردیمشون ...اما چیزی که واسه ما مهم بود این بود که اداب رقابتو رعایت نکردن اصلا ..
هرکی سوال داره بیاد مودبانه بپرسه منم به نمایندگی تیم جواب میدم هر چی که بود اما انصاف رو رعاین کنین ...توهین نکنین ...
در ضمن مربی محترم خیلی از تیماتون جناب آقای دایمی که من و همه اعضای تیم بهشون ارادت خاصی داریم تنها کسی بودن که تو مسابقات با ما برخورد خوبی داشتن واز حقمون دفاع کردن ... جالبه داورا واسه حل4 کلی وقت اضافه گرفتن که بیان تو زمین !! حتی داور تلفنی باهاشون صحبت کرد رفت تو زمین ست آپ با 30 مین تاخیر شروع کردن اون هم با دخالت آقای دایمی وگرنه هنوز شروع نمی شد..
ایشون ربات مارو از نزدیک بررسی کردن و سادگی رباتمونو دلیل موفقیت اون می دونستن ...
رباتمون همه داورا 10 بار بررسی کردن های ولتاژ که خوبه هر چیزی که فکرشو بکنی بررسی کردن .....
تنها مشکل ربات ما کامپس بود که تو نیمه دوما مشکل دار می شد واسه همین بود اذیت می کرد بچه هارو ...
واسه بار آخر میگم اگه سوال دارین حرف دارین مودبانه بپرسین ج بدم وگرنه بی ادبی و توهین کردن بی پاسخ نمی مونه..

در ضمن جناب یاوری انسان نما هم بخوایم می سازیم اما اگه قرار باشه بعدش امثال شما ارزش کارمونو بیارن پایین ....ه
ربات کاربر پسند گفتی یاد اومد چندتا نکته بگم بهتون :
اول اینکه ربات ما کاربر پسند بود چون باید باشه ... این یعنی مجبور نباشی هزارتا کنفیگ قبلش انجام بدی... ابن کجاش بده؟
....

اولا من نگفتم داور با شما بود گفتم اشتباهاتش به نفع شما تموم شد ... دیگه خود سامان فقیه اومد به خیامی گفت توپ رو تو دهنه ی ربات نذار ! بگذریم نمی خوایم برای باختمون دلیل تراشی کنیم ولی خب اینم بود .
دوما ما 3 گل رو در زمان دمیج به شما زدیم . آخه شما که سطح لایتو بردی بالا چرا اونجوری دمیج می خوری !؟ :-? داور داره سوت شروع رو میزنه شما هنوز داری رباتت رو دست می زنی (مثل این که شوتش مشکل داشت ...). جفت دمیج ها هم همینن جوری بود و گرنه ربات که مشکل فنی خاصی نداشت ... . ... اون 3 دقیقه بازی دوباره هم که برای اشتباه داور بود که شما نفهمیدین از اون پشت بهتون گفتن .
من بهتون پیشنهاد می کنم شما یه دور دیگه قوانین رو بخونین ... حداقل دیگه اینجوری سه نکنین .
در ربات کاربرپسندتون هم چی بگم :D آفرین اگه خودت ساختیش . خب، ولی من و خیلی ها که این طوری فکر نمی کنیم .
پارسال که -2 شدی امسال هم که -3 . حالا هی بیا بگو پروگ نکردیم . مصاحبه کننده با ما مشکل داشت ...

به هر حال امسال کلا یه سریا لیدرساز بودن که خودشونم میدونن لازم به ذکرشون نیست بگذریم ... .
مهم اون تجربه ایه که برای آدم می مونه .

mehdy.nikbakht

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد فیزیک دوست داشتم
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از Soroosh :
اون که بله! ما هم مدرسه برامون تره هم خورد نمیکنه :D ما اصلا مدرسه بمون کارگاه هم نداده! خودمون خونه یکیاز بچه ها کار میمردیم!
ایشالا یه روزی برسه که تیمی از این مشکلاتت نداشته باشه :-? :) :P

بنده به عنوانه یکی‌ از مسئولین رباتیک مدرسه حرف ایشون را (soroosh) تکذیب می‌کنم،

شرایطشون تو مدرسه خوب بود از اون بهتر شرایط سفرشون و...!!! اگه جرات داره تکذیب کنه تا بش بگم:د

Soroosh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1 - mrl
شهر
اصفهان

آقای نیکبخت فرمایش شما متین :D اما همون سفرمون هم که به را بود که تو مدرسه نبود :)) بعدشم با شکم خالی که نمیشه کار کرد :)) :)) ( البته جا داره بگم دست شما درد نکنه که باعث و بانی این سفره بودید! وگرنه من که از گشنگی مرده بودم شخصا یا با نون پنیر سیر میشدم ) :)) P:>
(البته بگم خرج غذا و تاکسی و .. رو تو تهران مدرسه داده ها! )

• شروع کننده موضوع

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
نداریم کلن :دی
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

خب دعوا سر ما شد دوباره :D
آخه چرا هرجا دعوا میشه پای ما هم میاد وسط.
ما اگه مشکل سوختن موتور نداشتیم و کلن همه ی بخش های فروارد نمیسوخت داستان جور دیگه ای بود
این فیلم ما 2 شب قبل ایران اپن از روبوت فروارده ! کسایی که روبوت مارو دیدن تو مسابقات فرق رو متوجه میشن ...
https://dl.dropbox.com/u/102970734/forward/WP_20130331_010.mp4

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

از یه طرف میگی ای وای ما با کمترین بودجه اومدیدم و حتی پول نداشتیم کامپسامونو عوض کنیم، فقط باتری هامون نو بود، از یه طرف میگی این روبات اصلا روبات پارسال نبود... روبات پارسال نبود ینی مکانیک و برد جدید، ینی موتورای جدید، ینی...

این آقای یاوری این جا هم فک نکنم اون داوری باشن که تو تو مسابقه دیدی، البته اطمینان ندارم اما تا جایی که میدونم الان ایران نیستن، هی نگو شما که داوری، شما که داوری...

بعد خیلی جالبه که میگی تمام داورای اپن لج دارن باهاتون اما تمام داورای جهانی میان تبریک میگن، خب حتما داورای ایران اپن مریضن دیگه... :))

الان منظورت کی بود که تو زمین میبازه میاد این جا عقده هاشو خالی میکنه؟ اطمینان داشته باش هیچ کدوم بچه های این جا مثل شما عقده ای نیستن که بیان بگن کی بیشتر از ما سابقه ی برد داره؟ کی از ما سر تره؟ کی ...؟ :))

حالا فرهنگ مهمون نوازی چیه این وسط؟ چی میخواستی سر مسابقه جهت مهمون نوازی؟! :))

حالا حلی 3 بیچاره گناهی داره روبات شما دمیج خورده گل زده؟ میخواستی دمیج نخوری!

جالبه حلی 4 آداب رقابتو رعایت نکرده! تو اصلا میدونی همین آداب رقابت ( :)) ) که میگی چیه؟ خودت رعایت کردی؟
اتفاقا تا جایی که دیده شده حلی 4 از معدود تیم هایی هستش که به قول شما آداب رقابتو خیلی خوب رعایت میکنه...:)

من چند تا سوال مودبانه پرسیدم و جواب ندادی! احتمالا جوابی نداری، بهتره همین کارو کنی و از جواب دادن فرار کنی چون داری تو جوابات سوتی میدی...

کامپسا یه دفعه فقط تو نیمه دوما مشکل دار میشدن؟! چه مشکل جالبی!

و فکر میکنم بحث با شمایی که نماینده ای و دانش آموزی (نقاب اونایی که دیگه دانش آموز نیستن اما دل از جونیور نمیکنن :)) ) و چیزی از روباتیک بارت نیست، (نه که خود اعضای تیم بارشون بود؟! :)) ) فایده ای نداره!

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از mhl-hacker :
اول این که خواهش میکنم
دوم این که من نمیدونم چرا علاقه زیادی به ربات های هادی دارم..... دست خودم نیست ..... خیلی خفنن ...
نه دیگه این جوریام نیس .. تو فرزکاپ بودم دیگه اچ دی کیو واقعا حرف نداشت ... (حریف رو در خانه برد)
قبول دارم رباتاشون تو فرز کاپ خیلی خوب بود اما دو تا مشکل داشتن تو IO یکی اینکه بچه های ما دو سه تا اشتباه بزرگشونو رو تصحیح کرده بودن دوم مثکه برای PCB شون مشکلی پیش اومده بود(اینجور که دوستان گفتن) در هر صورت مبارکه هرکی مقام آورده.

• لایک
امتیازات: N.Y.M

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک

به نقل از tezar :
ببین حرفت کاملا بی منطقه!
ربطی نداره این موضوع اصلا
این نشون میده اونا از کارشون اطمینان دارن...ن اینکه کسه دیگه ای ساخته...دیگه حد اقل فرز یک رو من خودم دیدم کار کردنشونو رو ربات...وقتی طرف میدونه میتونه چرا الکی هی تست کنه خودشو ، برنامشو لو بده؟
لیدرشون م خیلی عالی هستن...ولی ساخت ربات با لیدر نیس تا جایی ک ما میدونیم. :)
مدارس دیگه ای رو ک جلو چشممون یکی دیگه برنامه مینوشت براشون رباو میداد دستشون رو ول کردین چسبیدین ب کسی ک ازش باختین احیانا؟؟
بله بله... آقای دائمی و بچه های فرز ۱ نداریم که... دائمی هم دیگه جزو فرزی ها حساب میشه...
شما اگه وضعیت رباتای اژه ای ( هم ۱ هم ۲ ) رو میدیدی نمیگفتی بهتون امکانات نمیدن. ربات ما شبی که میخواستیم بیایم تهران خراب شد. تسنامون همش رو یه تیکه مقوا بود توی راهنمایی حلی۳( دستشون درد نکنه ) اژه ای۱ رباتاشو روی فرش تست میکرد. حالا سروش هیچی نمیگه من که دیدم شب تا صبح پای رباتشون بودن
برنامه لو بده؟؟؟!! یه بار حرف خودتو بخون!!! مثلا تیمایی که تست میکردن برنامشون لو میرفت؟ یا مثلا اژه ای برنامش لو رفت دمیج گرفت؟ :)) اگه دمیجه نبود که باخته بودین...
امکاناتتون عالیه به خدا... تا جایی که یادمه صبح مسابقه ربات اژه ای یک دور کامل جمع شد... شارپا سوخته بودن کامپس سوخته بود... خجالت داره ربات آقای دائمی , ربات بچه های اژه ای رو با ۴ تا گل اختلافی که توی مدت دمیج اژه ای زده شده بود ببره
در ضمن... تیمهای سمپاد اصفهان اصلا لیدر نداشتن تا ۱ هفته ۲ هفته قبل مسابقات. تبریک به لیدرسازان
مسابقه که دیگه تموم شد. تبریک به ساکرای قهرمان و تیم کاوش(که اگه نمیبرد جای تعجب داشت)

• شروع کننده موضوع

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

به نقل از Breeze :
قبول دارم رباتاشون تو فرز کاپ خیلی خوب بود اما دو تا مشکل داشتن تو IO یکی اینکه بچه های ما دو سه تا اشتباه بزرگشونو رو تصحیح کرده بودن دوم مثکه برای PCB شون مشکلی پیش اومده بود(اینجور که دوستان گفتن) در هر صورت مبارکه هرکی مقام آورده.
مشکل پی سی بی که مشکل محسوب نمیشه ! درست شدنیه
بخاطر توان بالای موتور هامون 2 تا موتور سوزوندیم مجبور شدیم روز دوم از حلی 4ـی ها ( که درود خداوند بر آنها باد ) مکسون بگیریم و یه شبه کد بزنیم روش ...
فیلم فالهابر های خدا بیامرز هم موجوده ...

• شروع کننده موضوع

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

به نقل از afstspeed :
بله بله... آقای دائمی و بچه های فرز ۱ نداریم که... دائمی هم دیگه جزو فرزی ها حساب میشه...
شما اگه وضعیت رباتای اژه ای ( هم ۱ هم ۲ ) رو میدیدی نمیگفتی بهتون امکانات نمیدن. ربات ما شبی که میخواستیم بیایم تهران خراب شد. تسنامون همش رو یه تیکه مقوا بود توی راهنمایی حلی۳( دستشون درد نکنه ) اژه ای۱ رباتاشو روی فرش تست میکرد. حالا سروش هیچی نمیگه من که دیدم شب تا صبح پای رباتشون بودن
برنامه لو بده؟؟؟!! یه بار حرف خودتو بخون!!! مثلا تیمایی که تست میکردن برنامشون لو میرفت؟ یا مثلا اژه ای برنامش لو رفت دمیج گرفت؟ :)) اگه دمیجه نبود که باخته بودین...
امکاناتتون عالیه به خدا... تا جایی که یادمه صبح مسابقه ربات اژه ای یک دور کامل جمع شد... شارپا سوخته بودن کامپس سوخته بود... خجالت داره ربات آقای دائمی , ربات بچه های اژه ای رو با ۴ تا گل اختلافی که توی مدت دمیج اژه ای زده شده بود ببره
در ضمن... تیمهای سمپاد اصفهان اصلا لیدر نداشتن تا ۱ هفته ۲ هفته قبل مسابقات. تبریک به لیدرسازان
مسابقه که دیگه تموم شد. تبریک به ساکرای قهرمان و تیم کاوش(که اگه نمیبرد جای تعجب داشت)
بچه ها ، بچه ها یه خورده آروم باشین ...
آخه یعنی چی جمع شدین دور هم به هم دروغ میبندین ؟
من هم آقای دائمی رو شاگردشون بودم و میشناسم ، هم بچه های فرز 1 رو.
آخه آقای دائمی اگه میخواستن روبوت بسازن برای پسر خودشون میساختن ...
باور کنید پسرشون از من بهتر برنامه نویسی میکنه رو روبوت ، روبوت کاوش رو نمیدونم ولی میدونم تیم های آقای دائمی هیچکدوم روبوت هاشون لیدر ساز نیستن ، با همه ی لیدر هاشون و بچه هاشون هم دوستم من ...
دوستان اصفهانی که انقدر تند حرف میزنید ، شب بعد از مرحله گروهی که یه سری از سال بالایی هاتون اومدن تهران و براتون کد نوشتن رو اسمش رو نمیزارید لیدر ساز بودن بعد به یه آدمی که کاراش برا همه مشخصه گیر میدید ؟
زشته به خدا ! یه ذره انصاف لازمه دیگه ...
اگه روبوت های آقای دائمی لیدر ساز بودن ما امسال چجوری بدون لیدر و کارگاه تونستیم روبوت بسازیم ؟ اونم روبوتی که هرکی سیستم هاشو میدید کلی تعریف میکرد ...

nima-rsg

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران

رقابت خوبی بود از بازی هامون لذت بردم فقط در مورد بازی آخر... حریف فوق حرفه ای ما ( :)) ) حتی نمیدونست نباید به رباتش دست بزنه که دمیج نشه ، حتی نمیدونست وقتی جفت رباتش دمیج شد باید بگه بازی 1 دقیقه متوقف شه! بعدشم به یه داور دیگه که واسه بازیمون نبود وحی(!! :D !!) میشه که اینور مشکل داوریه..!! من حرفی ندارم ..

FnS

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بابل
شهر
فریدونکنار

به نقل از Fatemeh MohammadKhani :
از یه طرف میگی ای وای ما با کمترین بودجه اومدیدم و حتی پول نداشتیم کامپسامونو عوض کنیم، فقط باتری هامون نو بود، از یه طرف میگی این روبات اصلا روبات پارسال نبود... روبات پارسال نبود ینی مکانیک و برد جدید، ینی موتورای جدید، ینی...

این آقای یاوری این جا هم فک نکنم اون داوری باشن که تو تو مسابقه دیدی، البته اطمینان ندارم اما تا جایی که میدونم الان ایران نیستن، هی نگو شما که داوری، شما که داوری...

بعد خیلی جالبه که میگی تمام داورای اپن لج دارن باهاتون اما تمام داورای جهانی میان تبریک میگن، خب حتما داورای ایران اپن مریضن دیگه... :))

الان منظورت کی بود که تو زمین میبازه میاد این جا عقده هاشو خالی میکنه؟ اطمینان داشته باش هیچ کدوم بچه های این جا مثل شما عقده ای نیستن که بیان بگن کی بیشتر از ما سابقه ی برد داره؟ کی از ما سر تره؟ کی ...؟ :))

حالا فرهنگ مهمون نوازی چیه این وسط؟ چی میخواستی سر مسابقه جهت مهمون نوازی؟! :))

حالا حلی 3 بیچاره گناهی داره روبات شما دمیج خورده گل زده؟ میخواستی دمیج نخوری!

جالبه حلی 4 آداب رقابتو رعایت نکرده! تو اصلا میدونی همین آداب رقابت ( :)) ) که میگی چیه؟ خودت رعایت کردی؟
اتفاقا تا جایی که دیده شده حلی 4 از معدود تیم هایی هستش که به قول شما آداب رقابتو خیلی خوب رعایت میکنه...:)

من چند تا سوال مودبانه پرسیدم و جواب ندادی! احتمالا جوابی نداری، بهتره همین کارو کنی و از جواب دادن فرار کنی چون داری تو جوابات سوتی میدی...

کامپسا یه دفعه فقط تو نیمه دوما مشکل دار میشدن؟! چه مشکل جالبی!

و فکر میکنم بحث با شمایی که نماینده ای و دانش آموزی (نقاب اونایی که دیگه دانش آموز نیستن اما دل از جونیور نمیکنن :)) ) و چیزی از روباتیک بارت نیست، (نه که خود اعضای تیم بارشون بود؟! :)) ) فایده ای نداره!
گفتم سوال بپرس قشنگ ج بدم فقط میگی پرسیدم !! کو؟! دوباره قشنگ بپرس...
واسه روشن شدنت میگم :
موتورا 89
باتری 91
کامپس نا معلوم
pcb 91
srf08 89
یعنی اگه ما موتورمون ماله روبات قبلیه و نمی تونیم موتور جدید بخریم پس روبات قدیمیه؟!!
مهم برد و برنامه ربات هست که جدیده ...
این آقای یاوری که شما میگی تو ایران نیست یعنی نه ربات مارو دیدن نه بازیهامونو پس اصلا صلاحیت نظر دادن درموردشو ندارن ....
داورای اوپن رفتارشون مشخص بود ....
درمورد فرهنگ هیچ بحثی باهاتون نمیکنم...
درمورد حلی 3 دمیج نخوردیم داور محترم دمیج زد ربات سالم بود ...تو همه دنیا قبل سوت شروع از دو تیم می پرسن که اماده ان یا نه اما این داور فقط و فقط این بار این کارو نکرد و اول سوت زد بعدم جفت دمیج داد!!!
درمورد خودم و اطلاعم درمورد ربات مطمن باش از تو بیشتره و اصلا در سطح تو نیست که بخوای درموردش حرف بزنی ...خواستی امتحان کن..
رباتتونم نشون دهنده سطح دانشت بود ....
من درک نمی کنم مشکل شما چیه ؟ الان اگه ما -3 نمی شدیم یعنی شما مشکلی نداشتین؟ خوب اگه دفاعیمون بد بود جریمه شدیم ...
-3 تو گروه 4 تیمه می دونی یعنی چی؟ شمایی که منفی نداشتی چرا 1 هم نشدی؟ میگی خودت ساختی باشه قبول همه کارشو خودت کردی لحیم زدی کد زدی مکانیک کار کردی ...لیدرتم فقط نگات کرد ...

بچه های مام خودشون کارای خودشونو انجام دادن ...شما سمپادیا از شرایط ما چقدر خبر دارین؟ هیچی نمی دونین ..هیچی ..صرفا واسه چندتا منفی کل کارای تیمو زیر سوال می برین ...

در ضمن جناب نیما :
اینو داور محترم باید می دونست که وقتی ربات تو هواست ...یعنی دقیقا رو هوا !!! سوت نزنه و دمیج نده !!! حتی مهلت نداد که رباتو روزمین بزارن! اون یه دقیقه هم صد در صد داور باید میدونست واعمال می کرد نه که ما بگیم !!
بعدشم لیدرمون به اقای یاوری اعتراض کرد و ایشونم بررسی کرد....
شما با همون دمیج گیریتونم باز 12-12 شدین که کلا گلاتونو با دروازه خالی زدین ....

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

هر کی ندونه با دیدن این تاپیک فک میکنه ایران اپن فقط یه لیگ داره اونم فوتبال دانش آموزیه و بس!
----------------------------------------------------------
yavari: مگه لیگ دیگه هم داره! :-/ خدا وکیلی گل گفتی.

arash.f

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
h3lii
شهر
تهران
رشته دانشگاه
برق امیرکبیر

گفتم سوال بپرس قشنگ ج بدم فقط میگی پرسیدم !! کو؟! دوباره قشنگ بپرس...
واسه روشن شدنت میگم :
موتورا 89
باتری 91
کامپس نا معلوم
pcb 91
srf08 89
یعنی اگه ما موتورمون ماله روبات قبلیه و نمی تونیم موتور جدید بخریم پس روبات قدیمیه؟!!
مهم برد و برنامه ربات هست که جدیده ...
این آقای یاوری که شما میگی تو ایران نیست یعنی نه ربات مارو دیدن نه بازیهامونو پس اصلا صلاحیت نظر دادن درموردشو ندارن ....
داورای اوپن رفتارشون مشخص بود ....
درمورد فرهنگ هیچ بحثی باهاتون نمیکنم...
درمورد حلی 3 دمیج نخوردیم داور محترم دمیج زد ربات سالم بود ...تو همه دنیا قبل سوت شروع از دو تیم می پرسن که اماده ان یا نه اما این داور فقط و فقط این بار این کارو نکرد و اول سوت زد بعدم جفت دمیج داد!!!
درمورد خودم و اطلاعم درمورد ربات مطمن باش از تو بیشتره و اصلا در سطح تو نیست که بخوای درموردش حرف بزنی ...خواستی امتحان کن..
رباتتونم نشون دهنده سطح دانشت بود ....
من درک نمی کنم مشکل شما چیه ؟ الان اگه ما -3 نمی شدیم یعنی شما مشکلی نداشتین؟ خوب اگه دفاعیمون بد بود جریمه شدیم ...
-3 تو گروه 4 تیمه می دونی یعنی چی؟ شمایی که منفی نداشتی چرا 1 هم نشدی؟ میگی خودت ساختی باشه قبول همه کارشو خودت کردی لحیم زدی کد زدی مکانیک کار کردی ...لیدرتم فقط نگات کرد ...

بچه های مام خودشون کارای خودشونو انجام دادن ...شما سمپادیا از شرایط ما چقدر خبر دارین؟ هیچی نمی دونین ..هیچی ..صرفا واسه چندتا منفی کل کارای تیمو زیر سوال می برین ...

در ضمن جناب نیما :
اینو داور محترم باید می دونست که وقتی ربات تو هواست ...یعنی دقیقا رو هوا !!! سوت نزنه و دمیج نده !!! حتی مهلت نداد که رباتو روزمین بزارن! اون یه دقیقه هم صد در صد داور باید میدونست واعمال می کرد نه که ما بگیم !!
بعدشم لیدرمون به اقای یاوری اعتراض کرد و ایشونم بررسی کرد....
شما با همون دمیج گیریتونم باز 12-12 شدین که کلا گلاتونو با دروازه خالی زدین ....

آخه آدم راستگو( :-$) من که خودم پشت میز بازی بودم ... ربات رو هوا بود چیه !؟ حالا خوبه همه هم از پروژکتور دیدن !! نکنه می خوای قبل سوت زدن وقت ستاپ هم بهت بدن !
بعدشم مگه دمیج فقط برا اینه که ربات سالم تباشه !؟ شما بعد سوت دستت رو از روبات بر نداشتی که خب دمیجه . در ضمن جفت رباتتون رو با هم که دمیج نداد تو فاصله 30 ثاتیه دوباره همین اشتباهو کردی !!
حالا ربات ما (در زمانی که رباتاتون تو زمین بودن ) دروازه خالی زدن تقصیر ربات ماست !!!! :-/ الان یعنی دروازه خالی بود بگم گل نزن :))
"شما با همون دمیج گیریتونم ...." دمیج رو هم ما نگرفتیم . خودتون دادید . یه طوری میگی مثه این که رباتو از قصد بردی بیرون ...

"بچه های مام خودشون کارای خودشونو انجام دادن ...شما سمپادیا از شرایط ما چقدر خبر دارین؟ هیچی نمی دونین ..هیچی ..صرفا واسه چندتا منفی کل کارای تیمو زیر سوال می برین ..."

همه هم مشکلات خودشونو دارن که جاش نیست بیایم اینجا بگیم ...

Soroosh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1 - mrl
شهر
اصفهان

هادی جون لیدر های ما برنامه نویسی بلد نیستند و صرفا تیم رو منیج میکنند و تجربه دارند! وگرنه جفتشون مکانیک بودند و الان هم دانشجوی همون رشته اند . رضا هم سال بالایی نیست . هم سن منه. این که ربات های اژه ای لیدر سازه خیلی خنده داره. دیگه تو جهانی که لیدر نبود که برامون دوم جهان شه . تو که از با تجربه های IO هستی چرا اینا میگی؟! همه میدونند که تو اژه ای حتی کلاس رباتیک هم برگذار نمیشه . بچه های سال پایینی هم خودم بشون یاد دادم.
بچه ها خواهشا این بحث های بچه گانه رو ول کنید (مخصوصا مخاطبم بچه های با تجربست) حالا امسال یه سری تازه کار به یه مقامی رسیدند (همه ی لیگ ها رو میگم) . بالا خره زحمت هم کشیند و ایشالا که مبارکشون باشه. اما به نظر من و همون جور که اقای نیکبخت گفتند کم ارزش ترین چیز تو این مسابقات مقام هست . خیلی چیزای دیگه هست که متاسفانه بعضیا خودشون ، خودشونرا از بدست اوردن اونها بی نسیب میکنند. واقعا حیف ِ

کاربر حذف شده 8031

مهمان

شما رسما داخل ادم حساب نمیشی بنابراین ج نمی دم بهت ....مدیرای سایتم که رفتن هواخوری
شما وقتی میبینی اوضاع یه تاپیک خوب نیست میتونی از گزینه ی « ارسال گزارش به مدیر انجمن » استفاده کنی تا فوری رسیدگی شه .
به نقل از ALU :
LooooooooooooooooooooL
Just FAST & Dehat
دقیقا فامیل دوری:
من نمی دونم 35 بیشتره یا یک من دیگه حرفی ندارم
عمو جون وقتی داشتی با IRات یه قل دوقل بازی میکردی ما خوارزمی اول می شدیم.
صرفا واسه چند تا منفی و ربات لیدر ساز که نباید گیر داد درسته درسته

راستی یادم رفت : نقی نهار نخوردیم
خیلی دارید اسپم میدید . البته باز ای کاش اسپم بودن . اقا به هم توهین نکنید و اسپم هم ندید .
بعد ـش اینجا جای ِ بررسی مسابقات هست نه به رخ کشیدن تیم ها به هم دیگه و از اینجور بحث ها . بحث ـتون رو یکم منسجم کنید .

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

نه اصلا به این معنی نیست! گفتم شاید به خاطر هزینه به فکر برد جدید هم نیوفتادید :))

واقعا زشته بخوای فرهنگ هم وطنای خودتو ببری زیر سوال به خاطر تخلف خودت، حتی اگه تخلفی هم نداشتی سعی کن با یه جمله، فرهنگ یک نفرو تعمیم نده به جمعی...

تو رو نمیدونم اما کل اون تیم در کنار هم که باشن سطح علمیشون با سطح علمی تیم من برابری نمیکنه... فرق این که بدونی لیدر چه طور روبات ساخته با اینکه خودت بتونی روبات بسازی خیلیه! (که متاسفانه اونم نمیدونستید)
روبات ما واقعا داغون شده بود، روبات طی 5 روز ساخته شد، پول هم نبود خرج کنیم، ما حتی روباتمون 12 تا سنسور پالس هم نداشت سر بازی با شما، و... اینا باعث شد بازی رو با اختلاف ببازیم، اما اینا سطح علمی ما رو نمیبره زیر سوال، من سطح خودم رو خیلی خیلی خیلی پایین تر از بعضی تیم های اینجا میدونم، دلیلشم واضحه من خیلی کمتر کار کردم، زود تر شروع کردم و اون موقع هم تا جایی که ریاضی و فیزیکم جواب میداد و فرصت بود یاد گرفتم
اما در برابر شما اصلا همچین فکری نمیکنم!

بسه، پارسال -2، امسال -3، یه سری سوتیه دیگه، کمک گرفتن دائم از لیدر، و... باشه اینا همش نشون میده خودتون روبات ساختید!

خب جواب بدید لطفا! چه طور زدن یه کد به اون سادگی که براتون توضیحشو داده بودن لیدر محترم اونقدری وقت گرفت که نتونستید روباتو تست کنید؟ چه طور دقیقا 30 ثانیه بعد فهمیدید روبات پروگرام نشده؟ چه طور روباتتون رو خودتون ساختید اما مصاحبه رو نتونستید امتیاز کامل بگیرید؟ و....

نیما روباتات چقدر بی شعورن به دروازه ی خالی گل زدن :)) بهشون میگفتی نزنن دروازه بان برگرده بعد... :))

بالا