• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انجمن آناهید و همایش کشوری گاهی به آسمان نگاه کن اصفهان

• شروع کننده موضوع

neginsr

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
اگه خدا بخواد ریاضی
"به نام خدا"​

سلام به دوستای گل سمپادی.
ما یه سری از دانش آموزای دبیرستان فرزانگان 2 اصفهانیم که دور هم جمع شدیم و کارای فیزیکی، نجومی و هوافضایی میکنیم.البته خیلی وقت نیس که انجمن به طور رسمی تشکیل شده ولی بچه های انجمن قبل از تشکیلش باهم بودن و حسابی با کارای تحقیقاتی آشنایی داریم.
به خصوص اینکه پارسال همایش کشوری ستاره شناسی و قرآن(گاهی به آسمان نگاه کن) برگزار شد و بچه هایی که مسئولای همایش بودن همین عضوای آناهیدن الآن.

lu2d54hvs4ualnijo6i.png

علاوه بر همایش بچه های انجمن به کمک سرپرستای انجمن که بعدا کاملا همه رو معرفی میکنم پدیده گذر زهره که تا 105 سال دیگه تکرار نمیشه و احتمالا آرزوی دیدنش به دل کسایی که ندیدن میمونه [-o< رو پوشش دادن و به عنوان اولین کار پژوهشی خوب بود.بدتر از همه اینکه این رویداد 17خرداد(فرق سر امتحانا) بود و ماها که اول بودیم امتحان مطالعات و دوماهم هندسه داشتن فرداش.
اینم پوسترش:

ا
0am2wbtbv7qc3nxip0.jpg

البته سایتمونو عرب های عزیز و گل هک کردن :-" :-"

حالا هدف از این همه حرف این بود که بگم مدرسه امسال هم همایش ستاره شناسی رو برگزار میکنه و البته یه سری موضوعات جدیدتری قراره بهش اضافه بشه.(زمانش هم توی بهمن ماه همزمان با هفته فناوری فضایی ایرانه)مباحثی که قراره اضافه بشه هم شامل ذرات بنیادی ، UFO ها ، فیزیک ، هوافضا و... است و باز هم انجمن آناهید مسئول برگزاریشه البته ناگفته نمونه که با حمایت مدرسه گلمون ما همه این کارارو میکنیم (;

وقتی پوسترها چاپ و فرستاده شد به سراسر کشور من پوستر و آدرس سایت رو اینجا میذارم و دخترخانومایی که میخوان توی همایش شرکت کنن میتونن پیگیر بشن که پوستر به دستشون رسیده یا نه و اگه خواستن ثبت نام کنن.چون پارسال وقتی پوسترای همایشمون ارسال شد خیلی از مدرسه ها به دانش آموزا اعلام نکردن و به خیلی از مدرسه ها اصلا نرسید و ایناااااا. :-<
بعد از اعلام به مدرسه های کشور من یه نظر سنجی میذارم که ببینیم پوستر به دست کیا رسیده و کیا میخوان شرکت کنن.
اینم عکس از همایش پارسال

hast7ugtxxg5aakeypj.png

ad2sh1g0b80ub7idvez1.png

خوب
اگه سوالی در مورد فعالیتای ما یا برنامه های همایش داشتین من در خدمتتون هستم.
منتظر اطلاعیه های بعدی باشین........

در پناه حق h-:

AnAhId NeVeR sAyS nEvEr

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی
پاسخ : انجمن آناهید و همایش کشوری گاهی به آسمان نگاه کن

سلام
اومدم یه پیشنهاد بدم به هیچ وجه مث پارسال ارائه ها رو کلاس بندی نکنید همشون یه جا برگزار بشه
پارسال با توجه به این که سال اول بود همایش خوبی بود :)ولی امدوارم همایشتون رو خیلی بهتر از پارسال اجرا کنید
با امید موفقیتتون توی برگزاری همایش *-:

goldokhtar

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
دانشگاه
همینجا
رشته دانشگاه
حقوق
پاسخ : انجمن آناهید و همایش کشوری گاهی به آسمان نگاه کن

سلام
ما سال قبل شرکت کردیم
کیفیت برنامه ها خیلی بالا نبود ما خوب بود
قرار بود رصد داشته باشیم که نداشتیم...
بعد این کلاس بندیه خیلی بد بود..دوس داشتیم تحقیق های بچه های دیگرو هم ببینیم ک نشد...!
ولی جزوات وعکسهایی ک در اختیارمون قرار دادید خیلی جالب بود
بازم ممنون

• شروع کننده موضوع

neginsr

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
اگه خدا بخواد ریاضی
کلاس بندی ها

سلام زهراجان.
کلاس بندی کردن ارائه هارو فکر نکنم بشه کاریش کرد چون تو هر همایشی وقت برای ارائه عمومی مقاله ها نیست و شرکت کننده ها میتونن براساس علاقه کارگاه هارو انتخاب کنن.تا جایی هم که من میدونم امسال هم کارگاه ها تشکیل میشن و موضوعات اونجا ارائه داده میشن.
حالا من با بچه های گروه و مسئولا حتما صحبتشو میکنم.
ممنون از نظرت.
منتظر حضورت تو همایش هستیم. :D :D (;

• شروع کننده موضوع

neginsr

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
اگه خدا بخواد ریاضی
کلاس بندی ها

به نقل از دختر حوَا :
سلام
اومدم یه پیشنهاد بدم به هیچ وجه مث پارسال ارائه ها رو کلاس بندی نکنید همشون یه جا برگزار بشه
پارسال با توجه به این که سال اول بود همایش خوبی بود :)ولی امدوارم همایشتون رو خیلی بهتر از پارسال اجرا کنید
با امید موفقیتتون توی برگزاری همایش *-:
سلام زهراجان.
کلاس بندی کردن ارائه هارو فکر نکنم بشه کاریش کرد چون تو هر همایشی وقت برای ارائه عمومی مقاله ها نیست و شرکت کننده ها میتونن براساس علاقه کارگاه هارو انتخاب کنن.تا جایی هم که من میدونم امسال هم کارگاه ها تشکیل میشن و موضوعات اونجا ارائه داده میشن.
حالا من با بچه های گروه و مسئولا حتما صحبتشو میکنم.
ممنون از نظرت.
منتظر حضورت تو همایش هستیم. :D :D (;

بالا