• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مفهوم سمپاد براى شما

پاسخ : سمپاد را توضیح دهید!

سمپاد=سریعترین مرکز پولگیری از دانش آموزان
:D

به نقل از ! M@R+Y@M ! :
چه توضیحی بدم
سمپاد یعنی یه مرکزی که بچه های خرخون رو جمع کرده ی جا
و همه توش خوشیم
و خوش میگذره دیگه
توهین نکن من خرخون نیستم اگه بچه ها بفهمن که در جا میکشنت :D
ولی جدی میگم فقط بچه خرخونا اینجا نیستن

خود منم خرخون نیستم
اما معنای واقعی سمپاده دیگه
میای سمپاد که مجبور بشی درس بخونی

سمپاد یه مکانه...
جایی که کسایی داخلش هستن ... که حسادت و رقابت رو بهتر از رفاقت بلدن...

به نقل از morva :
سمپاد یه مکانه...
جایی که کسایی داخلش هستن ... که حسادت و رقابت رو بهتر از رفاقت بلدن...
موافق نیستم
البته زیادند چنین بچه هایی ولی من می شناسم بچه هایی که اینطور نیستند

به نقل از uranuscelona :
موافق نیستم
البته زیادند چنین بچه هایی ولی من می شناسم بچه هایی که اینطور نیستند

ماقبول داریم سمپادی هستیم ولی چه فرقی با بچه های دیگه داریم ؟؟ فقط همین که یه ذره به قول بعضی ها ضریب هوشیمون بیشتره نه!
این جا بچه هایی هستن که با تلاش خودشونو بالا کشیدن
از نظر من کسی مریض نیس الکی تلاش کنه... دلیل داره و دلیلش هدفشه، مثلا میخواد رتبه 1 کنکور بیاره، وقتی به فرض مثال یه چنین هدفی داشته باشه داره با کل بچه های ایران رقابت میکنه. رقابت همه جا وجود داره و ما نمیتونیم منکر رقابت شیم حتی زمان احوال پرسیم داریم رقابت میکنیم...
و به نظر من بچه های سمپادی چون علم بیشتری دارن ، خودشناسی قویتری هم دارنو ذات خودشو بیشتر میشناسن و حسادت و رقابت ذاتشونو بهتر درک میکنن.
من خودم به شخصه رفیقی ندیدم که از بچههای تراز اول باشه و حسادت و رقابت نداشته باشه...
این نظر شخصی منه و شاید درست نباشه ...
حرف اخرم اینه ما با یه رقابت وارد سمپاد شدیم ، از همون بچگی یاد گرفتیم باید بجنگیم تا از خودمون راضی باشیم...رقابت و رفاقت کنار هم قرار نمیگیرن پس باید یکی رو انتخاب کنیم و ما با تلاش برای ورودمون به سمپاد اینو به همه اعلام کردیم که رقابتو بر رفاقت ترجیح دادیم

به نقل از morva :
ماقبول داریم سمپادی هستیم ولی چه فرقی با بچه های دیگه داریم ؟؟ فقط همین که یه ذره به قول بعضی ها ضریب هوشیمون بیشتره نه!
این جا بچه هایی هستن که با تلاش خودشونو بالا کشیدن
از نظر من کسی مریض نیس الکی تلاش کنه... دلیل داره و دلیلش هدفشه، مثلا میخواد رتبه 1 کنکور بیاره، وقتی به فرض مثال یه چنین هدفی داشته باشه داره با کل بچه های ایران رقابت میکنه. رقابت همه جا وجود داره و ما نمیتونیم منکر رقابت شیم حتی زمان احوال پرسیم داریم رقابت میکنیم...
و به نظر من بچه های سمپادی چون علم بیشتری دارن ، خودشناسی قویتری هم دارنو ذات خودشو بیشتر میشناسن و حسادت و رقابت ذاتشونو بهتر درک میکنن.
من خودم به شخصه رفیقی ندیدم که از بچههای تراز اول باشه و حسادت و رقابت نداشته باشه...
این نظر شخصی منه و شاید درست نباشه ...
حرف اخرم اینه ما با یه رقابت وارد سمپاد شدیم ، از همون بچگی یاد گرفتیم باید بجنگیم تا از خودمون راضی باشیم...رقابت و رفاقت کنار هم قرار نمیگیرن پس باید یکی رو انتخاب کنیم و ما با تلاش برای ورودمون به سمپاد اینو به همه اعلام کردیم که رقابتو بر رفاقت ترجیح دادیم
باهمه ى حرفات جز پاراگراف آخر موافقم،باپاراگراف آخر شديدامخالفم.

دوستان من يه تعريف ميخواستم كه وقتى يكى ازم ميپرسه سمپاد چيه براش بگم..لطف كنيد مزه ها تون رو تو حرف بزن و ايده هاتون برا معادل سازى رو تو انجمن خلاقيت مطرح كنيد.
وتوى اون پست صفحه اول كه گفتم چه فرقى ميكنه با بقيه جا ها منظورم دانش آموزاش نبود،سيستم و همون هدف گذارى ها بود.
خيلى هم روى يك موضوع كيليك نكنيد
لطفا همه چى رو باهم قاطى نكنيد تا بحث از مسيرش خارج نشه!

سمپاد رو با سمپادی ها توضیح می دم :
بنظرتون اگه بخواید سمپادی رو توضیح بدین شیوه جالبتر از این میشه :
طرف مورد نظر رو میاریم سمپادیا بعد میدیم اینو بخونه
انجمن خاطرات
خاطرات دوران سمپادی بودن خود را تعریف کنید. خاطرات تقلب، اذیت کردن معلم، پیچوندن کلاس و مدرسه و ...

سمپاد یعنی عشق یعنی دوستی یعنی رفاقت یعنی رشادت یعنی نجابت یعنی صداقت یعنی سیایت یعنی حسادت(true story) یعنی همبستگی یعنی پیوستگی یعنی یکدستگی یعنی ...

شوخی کردما جدی نگیرین

در حقیقت : جو گیر میشی و میری یه امتحان میدی و قبول میشی و میری تو یه مدرسه ی جدید(مرحله ی اول)
مرحله ی دو : با جو آشنا میشی و چند تا رفیق باحال پیدا میکنی و شروع میکنی به لذت بردن...

پاسخ : مفهوم سمپاد براى شما

سه کلمه : رفاقت درس سرگرمی

من وقتی اسم سمپادرومیشنوم معمولافکرم میره روی دانش اموزای خبره =P~

سمپاد یعنی چیزی که ما ها باید حفظش کنیم و نذاریم مدارسی مثه انرژی و سلام و طباطبایی نفس بکشن

سمپاد... سمپاد یه زمانی معنی داشت..یه زمانی اوج افتخار یه دانش آموز بود..
یه زمانی میگفتی سمپادی هستم همه باهات به عنوان یه فرد فهمیده ارتباط برقرار میکردن.
آره الانم تو سمپاد بچه های تیزهوش و درسخون داریم..اما خیلی کم کسی رو داریم که بهش افتخار کنیم.
من الان حتی از اینکه بگم سمپادیم خجالت میکشم... الان سمپاد رو باید با چی شناخت؟ با ده هزار تا دانش آموزش؟ یا با اونایی که به تقلب کردنشون سر امتحان افتخار میکنن؟ یا شاید هم نه...با پسراییش که میان و به محض ورود تو سمپادیا پ.خ دوستی میدن؟
من سمپادی واقعی ندیدم...وقتی که برای نمره خودمون یکی دیگه رو خراب میکنیم...وقتی برای اینکه حال نداریم بمونیم پژوهش کار کنیم همه رو رو دوش یکی دیگه میندازیم...اینا نشانه ی سمپادی بودن نیست....
سمپاد نابود شد...خیلی وقته نابود شد...
تعریف من از سمپاد الان فقط اینه که یه عده زیادی آدم به ظاهر درکنار همن و درس میخونند و با تقلب نمره میارن و تکلیف هارو کپی میزنن.. واینکه عده ای بینشون هستن که واقعا سمپادین اما...دارن بخاطر بقیه نابود میشن...

سمپاد مثلا يعنى سازمان ملى پرورش استعداد هاى درخشان...ولى الان بايد اسمشو عوض کنن بذارن سازمان ملى خيلى درس خون هاى علاقه مند به کنکور!
خب اين چه کارى بود که ما اومديم سمپاد؟باخيال راحت مى رفتيم مدرسه ى معمولى,فشار درسام کمتر بود بدون درگيرى فکرى واسه نمره المپيادمونو مى خونديم!
تو سمپاد يه چيز هست که بهش توجه نمى شه اونم استعداد!!!!!حالا تا دلت بخواد آدم هست که کتاب درسى رو جوييده

به نقل از ! شاپرک ! :
چه توضیحی بدم
سمپاد یعنی یه مرکزی که بچه های خرخون رو جمع کرده ی جا
و همه توش خوشیم
و خوش میگذره دیگه

خرخوون؟؟؟؟؟؟؟؟؟ L-:
ما نخبه ایم!!! x: x: x: x: x: x: x: x: x:

سمپاد 1 زمانی بود: سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان
ولی ریشه ی این کلمه روز به روز به: سازمان منگل های پرت شده از دبستان
نزدیک تر میشه!(بلا نسبت!)

به نقل از sarvenaz_km :
سمپاد... سمپاد یه زمانی معنی داشت..یه زمانی اوج افتخار یه دانش آموز بود..
یه زمانی میگفتی سمپادی هستم همه باهات به عنوان یه فرد فهمیده ارتباط برقرار میکردن.
آره الانم تو سمپاد بچه های تیزهوش و درسخون داریم..اما خیلی کم کسی رو داریم که بهش افتخار کنیم.
من الان حتی از اینکه بگم سمپادیم خجالت میکشم... الان سمپاد رو باید با چی شناخت؟ با ده هزار تا دانش آموزش؟ یا با اونایی که به تقلب کردنشون سر امتحان افتخار میکنن؟ یا شاید هم نه...با پسراییش که میان و به محض ورود تو سمپادیا پ.خ دوستی میدن؟
من سمپای واقعی ندیدم...وقتی که برای نمره خودمون یکی دیگه رو خراب میکنیم...وقتی برای اینکه حال نداریم بمونیم پژوهش کار کنیم همه رو رو دوش یکی دیگه میندازیم...اینا نشانه ی سمپادی بودن نیست....
سمپاد نابود شد...خیلی وقته نابود شد...
تعریف من از سمپاد الان فقط اینه که یه عده زیادی آدم به ظاهر درکنار همن و درس میخونند و با تقلب نمره میارن و تکلیف هارو کپی میزنن.. واینکه عده ای بینشون هستن که واقعا سمپادین اما...دارن بخاطر بقیه نابود میشن...
جانا سخن از زبان ما میگویی....داغ دلمو تازه کردی!

به نقل از King daiMon :
سمپاد جاییه که آموزشو پرورش به شدت میخواست بهش گند بزنه...ولی هنوز نتونسته کاملا خرابش کنه...
سمپاد جاییه که یه سری بچه که بیشترشون واقعا مایه عذابشون بود با بچهای دیگه سرکلاس بشیننو جداکرد...
سمپاد محفل روشن فکراس
سمپاد جاییه که بچهایی توشن که با بقیه فرق دارن...
سمپاد جاییه که فقط بچهاش همدیگرو از نظر درسی میفهمن...
سمپاد یه جاییه که به بچهای مستعد درس خوندن این امکانو میده که بهتر بخونن...
سمپاد جاییه که رقابت بچهاش تو مدارس به همه چیه مدارس عالی و امکاناتشون مثه انرژی اتمیو سلامو طباطباعی می ارزه
گند نزده دیگه میخواسته چیکار کنه.
الان مد شده جدیدا تکمیل ظرفیت بگیرن یسری از همونایی که زورشون میومده با بقیه سر کلاس بشینن دوباره واسه اسمش اومدن سمپاد.
باید کم باشه ، معدود و ناب. اما اینا قانون کپی رایت را زیر پا گذاشته تا توانسته اند کپی زدن هر ناحیه ی هر شهری که فکرشو بکنی سمپاد داره!

تنها معنی‌ای که سمپاد برای من نداره درس خوندنه!!!
خیلی خیلی تعجب کردم دیدم این همه ملت نظرشون این بود که یعنی جایی که همه حدفشون درسه :|
اون موقع‌ها درس خوندن زیاد یک چیز کاملا منفی و زشت حساب می‌شد ...

مهم‌ترین و بهترین بخش زندگی من سمپاده. دقیقا مفهومش برای من بهترین سال‌های زندگیه

• لایک
امتیازات: h@di
Back
بالا