• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دوستی های اینترنتی

با دوستی های اینترنتی موافقین؟

• موافقم

رای‌ها: 94 18.8%
  • مخالفم

رای‌ها: 92 18.4%
  • بستگی به نوع دوستی داره

رای‌ها: 313 62.7%

• رای‌دهندگان
    499

tinaradvand

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره دوره 11 المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران
پاسخ : تجربه دوستی های اینترنتی؟؟؟؟

حذف

Dark Eagle

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 2
شهر
Tehran
مدال المپیاد
کامپیوتر
پاسخ : دوستی های اینترنتی

خوب نیس ولی حال میده .............
نباس زیاد جدیش بگیری فقط باس سرگرمی خوبه.............
ولی در بعضی اوقات و در بعضی مواقع به جا های خوبم میشه رسید............
ولی نیازمند یه چیزایی یه که بسی نتوان کرد بیان اندر این مکان...................
B-)

yasamin78

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan amin2
شهر
Isfahan

اهم...اهم.. B-) {-8
بستگی به جنبه ی ادم داره
هر کسی میتونه ازش استفاده ی خوب یا بد داشته باشه که متاسفانه امروزه استفاده ی بدش بیشتر از استفاده ی خوبشه [-(

Zahra1378

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 2
شهر
اصفهان

من خودم خیلی چت میکنم و از نظر من با اهمیت ترین چیز توی چت اینه که ادم با اراده باشه و همینطور با توانایی بالا چون اگه اراده ی فرد خوب نباشه هیچ وقت نمیتونه چت را ترک کنه و توانایی هم همینطور .
این فرد باید سعی کنه که اصلا وابسطه نشه قبول دارم خیلی سخته و اخره اخرش یکم وابسته میشه ولی یکم ایرادی نداره و حواس خیلی جمع هم میخواد که از اهمین بالایی برخوردار است!!

منتقد

مهمان

به نقل از Zahra1378 :
من خودم خیلی چت میکنم و از نظر من با اهمیت ترین چیز توی چت اینه که ادم با اراده باشه و همینطور با توانایی بالا چون اگه اراده ی فرد خوب نباشه هیچ وقت نمیتونه چت را ترک کنه و توانایی هم همینطور .
این فرد باید سعی کنه که اصلا وابسطه نشه قبول دارم خیلی سخته و اخره اخرش یکم وابسته میشه ولی یکم ایرادی نداره و حواس خیلی جمع هم میخواد که از اهمین بالایی برخوردار است!!
خطابم با شما نیتاولی حرفتون جالب بود
شبیه این معتادا که میگن تفریحی میکشیم هر وقت بخوایم ترک میکنیم
این منطقی نیست

شب بو

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4|فرزانگان1تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
انسان‌شناسی

مگه این دوستای حقیقیمون چه گلی به سرمون میزنن...همون مجازی هاش خیلی بهترن حداقل وقتی بی معرفتی میکنن و میفهمی اونی نیستن که فکرمیکردی میگی به درک یه دوستی مجازی بود نمیگی بش اعتماد داشتم و همه کاری واسش کردم آخرش این ..

البته منظورم از دوستی به رابطه عاشقانه نیس!!!!

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96

خوب همین خانواده سمپادیا که هر سال برگزار میشه، خودش یک نوع دوستی اینترنتی ـه؛ چون هدفش اشنایی بیشتر کاربران با هم ـه.
این که یه کاربر از این دوستی ها چه استفاده ای بکنه، کاملا وابسته به خودشه و به جنبهُ شعور اجتماعیش مربوط میشه.
از دوستی های مجازی همون قدر که استفاده نامناسب میشه کرد، همون قدر هم استفاده به جاُ مفید میشه کرد.

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

دوستی اینترنتی هم چیز خوبی میتونه باشه وهم چیز بدی میتونه باشه
خودم ک دارم نجربه میکنم احساس میکنم در بعضی موارد چیز خوبیه و در بعضی موارد زیاد چیز خوبی نیس
CR 7

Elena.MR

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
YAZD
مدال المپیاد
:-"

دوستی های اینترنتی که الان توی بیشتر شبکه های اجتماعی و چت روم های مختلف اتفاق میوفته میتونه تاثیرات بدی روی افراد بزاره ...
از نظر من گفتگویی که باعنوان دوستی بین دو طرف انجام میشه فقط محدود به خود سایت نمیتونه ضرری داشته باشه اما اگر این رابطه شدت بگیره و در خارج از سایت ادامه پیدا کنه لازمه والدین برای فرزند خودشون یه سری محدودیت هایی رو ایجاد کنن ...
اینم باید بگم که با حضور دختران کم سن و سال در این سایت ها بدون اطلاع والدین کاملا مخالفم و حضور این افراد در محیط چنین سایت هایی باید با اطلاع و نظارت کامل والدین همراه باشه چون محیط اینگونه سایت ها عاری از آلودگی نیست و انواع سودجویی ها و روابط نامتعارف د ر این سایت ها به چشم میخوره

sh.n1996

شراره
نام مرکز سمپاد
دبیرستـ۱ن‌ فرزانـگان‌ امین
شهر
اصفهـــان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
خاطره شد دیگه:دی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از Elena.MR :
دوستی های اینترنتی که الان توی بیشتر شبکه های اجتماعی و چت روم های مختلف اتفاق میوفته میتونه تاثیرات بدی روی افراد بزاره ...
از نظر من گفتگویی که باعنوان دوستی بین دو طرف انجام میشه فقط محدود به خود سایت نمیتونه ضرری داشته باشه اما اگر این رابطه شدت بگیره و در خارج از سایت ادامه پیدا کنه لازمه والدین برای فرزند خودشون یه سری محدودیت هایی رو ایجاد کنن ...
اینم باید بگم که با حضور دختران کم سن و سال در این سایت ها بدون اطلاع والدین کاملا مخالفم و حضور این افراد در محیط چنین سایت هایی باید با اطلاع و نظارت کامل والدین همراه باشه چون محیط اینگونه سایت ها عاری از آلودگی نیست و انواع سودجویی ها و روابط نامتعارف د ر این سایت ها به چشم میخوره
کم سن وسال به نظر شما چه بازه ایه؟ به نظرت چرا دخترای کم سن و سال! وقتی بحث دنیای واقعیه میگن دخترا اجازه پدر میخوان برای ازدواج و مسافرت و... ، توجیهِ بعضیا اینه که دخترا از نظر جسمانی ضعیف ترن ولی توی محیط اینترنتی این موضوع نیست . بعضیا میگن دخترا خیلی سریع تحت تاثیر قرار میگیرن و...! خب یعنی چی این حرف! یعنی یه دختر از یه پسر هم سن خودش کمتر میفهمه!
+هم از نظر سنجی پیداست هم از اکثر پست ها که کاملا بستگی به نوع دوستی داره . دوستی های سالم که حرفی راجبشون نیست ولی دوستی هایی که میشه گفت مشکل دارن یا اون شخص سادست یا خودش دنبال اون نوع خاص(هر نوعی که به نظر شما مشکل داره !) دوستی هست .
ولی اگه قضیه وابستگی و صمیمی شدن بیش از اندازه و این حرفاست ، و اینکه بعضیا میگن دوستی های دنیای واقعی بهتر از دوستیای مجازی هستن قبول ندارم . توی دنیای واقعی یه مدرسه ، یه کلاس افراد محدود ترن و این که صمیمی ترین دوست تو بهترین دوستت باشه احتمالش کمتره. نمیگم دوستی های اینترنتی بهترن ولی در کل مرزی برای بهتر بودن یا بدتر بودنش نیست ، چیزی نیست که با 3 گزینه نظر سنجی بشه مشخصش کرد.
این رو هم که گفتن به مکانش بستگی داره نسبتا قبول دارم ولی نه کاملا ، بعضی از سایتا که کلا مسیرشون مشخصه و واقعا نمیشه گفت دوستی های خوب هم اونجا وجود داره ، ولی یه سایت هر چقدر هم فرهنگی باشه و مسیرش خوب باشه کسی نمیتونه هدف کاربراشو تعیین کنه.
من در کل دوستی اینترنتی و واقعی رو یه اندازه قبول دارم .

s.sh.14

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان

آخه اینکه خوبه یا نه بستگی به نوع دوستی داره.
گاهی وقت ها این دوستی صرفا یه رابطه است برای تبادل نظر.فکر نمی کنم این مشکلی داشته باشه.
اما اینکه بخوای به اون آدم اعتماد کنی و نمیدونم این دوستی به روابط عاطفی بکشه،نه.
چون نمیدونی که اون آدم آیا واقعا خودشه یا نه.

MV

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

به نظر من اگه نباشه بهتره چون خیلی وقتا دروغین ترین دوستی هاست اما باز هم ذهنت رو مشغول میکنه

sAr@ rsH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 2
شهر
اصفهان-اصفهان
دانشگاه
شریف انشالله :))

دوستی های اینترنتی نمیتونن بد باشن مگر اینکه خود آدم خِنگ باشه :D :D :D
آدم اگه عاقل باشه اگه قرار باشه طرف حالا یا اونو خرش کنه یا باعث بشه که بهش وابسته شیو این چیزااا،نمیتونه و نمیشه!
دوست virtual لازمه همونطوری که دوست 3D لازمه :P

shinymoon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
tbriiizzzz
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

تو دوستی های اینترنتی اگه زیاد با همه دوس باشیو تا کسیو نشناسی دوس بشی ممکنه خطرناک باشه و زیاد خوب نباشه بیشتر بستگی به دوستت داره!!!! ;;)

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

خیلییی خوبه ولی به شرطی ک ب مرور زمان بتونیم اخلاق همو بشناسیم و بر اساس اون اون بدونی با کی چجوری رفتار کنی :-"
با چه اخلاقی چجوری باید رفتار کرد :))

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

فک نکنم خیلی درست باشه
آخه آدما تو چت کردن یک جورن در واقعین ممکنه خیلی فرق داشته باشن
برای همین نمیشه خیلی اعتماد کرد

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران

به نظر من تا یه حد باید بمونه بیش از حد نشه

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

کاملا بستگی به شرایط داره!

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97

از یه حد صمیمیتر بشه خوب نیس... در صورتی که منطقی بحث بشه می تونه مفید باشه و وارد صمیمیت نشه آدم :)

sahar.R

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیست شناسی دوره 17

من نمی گم خوبه ولی میتونی خیلی چیزا یاد بگیری البته اگه ناشی بازی در نیاری.......
یکم که بگذره با دروغایی که میگن یا با چرتو پرتایی که مختم هنگ میکنه اشناییه کامل پیدا میکنی.... :D
پس دیگه خیلی بهتر رفتار می کنی...
ولی واقعا برای سر کار گذاشتن بهترین چیز ممکنه...... :))

بالا