• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دوستی های اینترنتی

با دوستی های اینترنتی موافقین؟

• موافقم

رای‌ها: 94 18.8%
  • مخالفم

رای‌ها: 92 18.4%
  • بستگی به نوع دوستی داره

رای‌ها: 313 62.7%

• رای‌دهندگان
    499

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی
پاسخ : دوستی های اینترنتی

به نقل از A F S H I N :
وقتی به نظرات نگاه میکنم ،با چیزی روبرو میشم که به شدت مخالف نظر منه ،بیشتر نظرات اینه که دوستی اینترنتی خوب نیست ،یا به نوعش بستگی داره ولی نظر من یک چیزی به شدت مخالف اینه ،مخصوصا اونایی که کاملا ردش میکنن یعنی حتی به نوعش اهمیتی نمیدن ، واقعا برای من سواله مگه ما همه دوست نیستین ؟
......

یعنی شما چت رو با سمپادیا مقایسه میکنید؟
به نظر منکه دوستی های اینترنتی متفاوتن مثلا اینکه با این دوست از طریق سمپادیا آشنا شده باشیم یا چت .خیلی متفاوته.
وقتی میری چت روم(مخصوصا چت روم های پرطرفدار وشلوغ)همینکه واردش شدی تو مانیتور 7-8تا پنجره چت خصوصی جلو روت باز میشه .که محتوی جالبی هم ندارن چت عمومی هم که از خصوصی یدتره(تازه صفحه ی اصلی همشون هم نوشته با نظارت 24 ساله .محیطی سالم و...)
دوستی های توچت هم اصلا به درد نمی خورن از بس دروغ میگن .حتی نمیتونی حدس بزنی طرف دختره یا پسر .تازه اونی هم که میاد چت حتما بی کاره که 2000دقیقه چت میکنه تا مثلا کاربر ویژه شه.واونی هم که آدم درستیه هیچ وقت چت رو برای پر کردن وقتش انتخاب نمیکنه.
.....توچت وقتی یه سوال علمی میپرسی همه مسخره ات میکنن ولی سمپادیا کلا متفاوته هم محیطش هم بحث هاش هم اینکه تموم حرف هایی که میزنن دروغ نیست .

vahead649

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
اردبیل

با عرض سلام خدمت دوستان
میشه گفت آوردن اسم دوست در کنار اینترنت یک معنی خاصی به دوست و یا اینترنت میده واین دو به کل معنیهاشون در کنار هم عوض میشه اینترنت یک حس رفاقت پیدا میکنه و دوست یک حس الکتریکی پس به نظر من باید ببینیم در دوستی ها به دنبال چه هستیم و در اینترنت به دنبال چه چیز ........من در واقع بنا به شرایطی که امروز در جامعه حاکم هست فقط از آسیب ها و مضرات دوستی از طریق اینترنت شنیدم شاید بشه گفت چون در جامعه امروزی ما به دلیل احساساتی که بین اکثریت قشر جوان نسبت به جنس مخالفش هست بیشتر دوستی ها در جهت پیدا کردن جنس مخالف است تا پیدا کردن دوست این به نظرم به کل معنی همه چیزو عوض میکنه ...... من در کل به دوستی اینترنتی از یک جنبه نسبی نگاه میکنم و بسته به شرایط و اوضاع حال جامعه

mh.mostafavi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
کرمان
مدال المپیاد
چقدر اسمش برام آشناست
دانشگاه
باهنر
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

دنیای مجازی یک دنیای قشنگه که رو هواست
چیزی که اینجا یاد میگیری با چیزی که تو حقیقت وجود داره زمین تا آسمونه ...
جای بدی نیست . تجربش خوبه ...

ولی هر آدمی یک نوع طرز فکر و فرهنگ خاص داره ... خودش تصمیم میگیره اینجا خوبه یا بد
یکی اینجا بزرگ شده خوب میگه خوبه یکی اینجا شکسته شده میگه بده

هر کس باید یاد بگیره چجوری باید برخورد کنه با چیزهای متفاوت
که آخرش از خودش راضی باشه

من به شخصه این مکان رو برای کسانی که در فضاهای محدود بودن اصلا توصیه نمی کنم

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

به نقل از winnie the pooh! :
یعنی شما چت رو با سمپادیا مقایسه میکنید؟
به نظر منکه دوستی های اینترنتی متفاوتن مثلا اینکه با این دوست از طریق سمپادیا آشنا شده باشیم یا چت .خیلی متفاوته.
وقتی میری چت روم(مخصوصا چت روم های پرطرفدار وشلوغ)همینکه واردش شدی تو مانیتور 7-8تا پنجره چت خصوصی جلو روت باز میشه .که محتوی جالبی هم ندارن چت عمومی هم که از خصوصی یدتره(تازه صفحه ی اصلی همشون هم نوشته با نظارت 24 ساله .محیطی سالم و...)
دوستی های توچت هم اصلا به درد نمی خورن از بس دروغ میگن .حتی نمیتونی حدس بزنی طرف دختره یا پسر .تازه اونی هم که میاد چت حتما بی کاره که 2000دقیقه چت میکنه تا مثلا کاربر ویژه شه.واونی هم که آدم درستیه هیچ وقت چت رو برای پر کردن وقتش انتخاب نمیکنه.
.....توچت وقتی یه سوال علمی میپرسی همه مسخره ات میکنن ولی سمپادیا کلا متفاوته هم محیطش هم بحث هاش هم اینکه تموم حرف هایی که میزنن دروغ نیست .
نه مطمعنن من چت رم هارو با سمپادیا مقایسه نمیکنم ولی خب خیلی وقت ها با بچه های سمپادیا چت میکنم که اون رو با سمپادیا یکی میدونم !
درباره ی این چت روم ها که میگین زیاد نظری ندارم چون هیچ وقت نرفتم !
درباره ی خطی بعدی هم باز تاکیید میکنم من منظورم به هیچ وجه چت روم های عمومی نبوده بعلاوه من وقت ها خالیم رو با چت البته نه تو چت رم هایی که شما میگی پر میکنم !
ممنونم از تاکیدتون چون منم تمام حرفام درباره ی سمپادیا و چت با بچه ها ی سمپادیا بود !

vahead649

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
اردبیل

به نقل از ٔKourosh2 :
دنیای مجازی یک دنیای قشنگه که رو هواست
چیزی که اینجا یاد میگیری با چیزی که تو حقیقت وجود داره زمین تا آسمونه ...
جای بدی نیست . تجربش خوبه ...

ولی هر آدمی یک نوع طرز فکر و فرهنگ خاص داره ... خودش تصمیم میگیره اینجا خوبه یا بد
یکی اینجا بزرگ شده خوب میگه خوبه یکی اینجا شکسته شده میگه بده

هر کس باید یاد بگیره چجوری باید برخورد کنه با چیزهای متفاوت
که آخرش از خودش راضی باشه

من به شخصه این مکان رو برای کسانی که در فضاهای محدود بودن اصلا توصیه نمی کنم
سلام
میخواستم بگم دوست عزیز در واقع جمله ی شما هم یک نوع محدودیت ایجاد می کنه پس نمی شه شرایطی جهت ورود به این مقوله ایجاد کرد در واقع ارتباط در این جاهن مجازی هم لازم هست و انگار حرف شما به این برمیگرده ما که الان تویه یک جامعه محدود هستیم حق داریم از مدرسه به خونه و از خونه به مدرسه بریم فقط وحق بازدید از جاهای دیگرو نداریم پس بهتر این بود که می گفتیم محدودیت از جامعه برداشته بشه و نظارت صحیح به همه چیز وجود داشته باشد تا شخص احساس امنیت کنه والی با نرفتن یا فقط اینجا رفتن چیزی حل نمیشه هیچ مشکلی هم ایجاد میشه

z.n1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
سر همه شهرا
مدال المپیاد
اره زبان تو راهنمایی که بودیم رتبه آوردم.کامپیوتر هم
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از A F S H I N :
نه مطمعنن من چت رم هارو با سمپادیا مقایسه نمیکنم ولی خب خیلی وقت ها با بچه های سمپادیا چت میکنم که اون رو با سمپادیا یکی میدونم !
درباره ی این چت روم ها که میگین زیاد نظری ندارم چون هیچ وقت نرفتم !
درباره ی خطی بعدی هم باز تاکیید میکنم من منظورم به هیچ وجه چت روم های عمومی نبوده بعلاوه من وقت ها خالیم رو با چت البته نه تو چت رم هایی که شما میگی پر میکنم !
ممنونم از تاکیدتون چون منم تمام حرفام درباره ی سمپادیا و چت با بچه ها ی سمپادیا بود !
ببین.کلا سمپادیا با همه آدم دیگه فرق میکنن.واسه همینه دوستیامون خوبن.چون بیشتر آدمای این سایت بیشتر از سنشون میفهمن.زود جو گیر نمیشن.سطح علمیشونم بالاتره.
ولی هرجای دیگه غیر از اینجا آدماش آدم نیستن.اصن نمیشه دوست از جنس مخالف پیدا کرد و مث یه انسان باهاش برخورد کرد.
من باید با یکی چت میکردم رفتم تو یه چت روم.تقریبا نیم ساعت اونجا بودم.تعداد بسیار زیادی پیشنهاد دوستی بهم شد!فک کنین چقد خراب

shamime

;)
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
97

بستگی داره نوع دوستی اینترنتی چجوری باشه یعنی ممکنه ازش خوب استفاده بشه ممکنه بد بعضیا میان از راه چت کردن به فساد کشیده میشن و بعضی بر خلاف اونا به هم یه چیزایی رو یاد میدن و بعضیا فقط برای تفریح و خندوندن هم یه سری چیز به هم میگن پس بستگی به نوع دوستی فرد و رابطش با شخص داره :-"

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

دوستی اینترنتی از نظر من به شرطی که فرد تا حد لازم احتیاط کنه چیز بدی نیست .
میتونه مهارت برقرار کردن روابط اجتماعی رو هم خیلی تقویت کنه . به خصوص آدم های خجالتی مثلا توی این نوع از دوستی کم کم اجتماعی تر میشن و در نهایت میتونه در واقعیت هم باعث بشه توانایی ارتباط گیریشون بالا بره .
یا مثلا دوستی اینترنتی مرز نمیشناسه و آدم میتونه دوستایی از هر نژاد و فرهنگی داشته باشه و با افراد و سلایق و فرهنگ های مختلف آشنا بشه .
البته احتیاط لازم از این جهت هست که توی اینترنت و روابط راه دور هر کس میتونه خودش رو هر چیزی جا بزنه و آدم باید این احتمال رو بده که فردی که تصور معینی ازش داره ممکنه توی واقعیت یک آدم کاملا متفاوت از آب در بیاد . بیشمار هستن مواردی که مورد سوءاستفاده قرار گرفتن یا دزدیده شدن توسط همین دوستان اینترنتی .
کاری که میشه در مورد این قضیه انجام داد تا سوءاستفاده ای پیش نیاد اینه که وقتی یک نفر (که از نزدیک اصلا نمیشناسیم) خودش رو با مشخصات خاصی معرفی می کنه و رابطه ای رو با اون شروع می کنیم بدترین شرایط ممکن رو فرض کنیم ؛ یعنی این که اگر این فرد چیزی کاملا متضاد ادعاهاش باشه هم امکان سوءاستفاده براش وجود نداشته باشه .
به شخصه دوستای خوب زیادی از طریق اینترنت دارم و بعد از آشناییمون توی نت بعضیاشونو هم از نزدیک دیدم و ارتباط نزدیک داریم با هم .
در مورد سایتایی که انحصارا چت روم هستن ، ایرانی هاش تا جایی که من دیدم اکثرا جو خوبی نداره ، به نظر من خود وجود چنین چت روم هایی بد نیست ولی متاسفانه افراد یه مقدار بی جنبگی نشون میدن .

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از Bahar_R :
دوستی اینترنتی از نظر من به شرطی که فرد تا حد لازم احتیاط کنه چیز بدی نیست .
میتونه مهارت برقرار کردن روابط اجتماعی رو هم خیلی تقویت کنه . به خصوص آدم های خجالتی مثلا توی این نوع از دوستی کم کم اجتماعی تر میشن و در نهایت میتونه در واقعیت هم باعث بشه توانایی ارتباط گیریشون بالا بره .
یا مثلا دوستی اینترنتی مرز نمیشناسه و آدم میتونه دوستایی از هر نژاد و فرهنگی داشته باشه و با افراد و سلایق و فرهنگ های مختلف آشنا بشه .
البته احتیاط لازم از این جهت هست که توی اینترنت و روابط راه دور هر کس میتونه خودش رو هر چیزی جا بزنه و آدم باید این احتمال رو بده که فردی که تصور معینی ازش داره ممکنه توی واقعیت یک آدم کاملا متفاوت از آب در بیاد . بیشمار هستن مواردی که مورد سوءاستفاده قرار گرفتن یا دزدیده شدن توسط همین دوستان اینترنتی .
کاری که میشه در مورد این قضیه انجام داد تا سوءاستفاده ای پیش نیاد اینه که وقتی یک نفر (که از نزدیک اصلا نمیشناسیم) خودش رو با مشخصات خاصی معرفی می کنه و رابطه ای رو با اون شروع می کنیم بدترین شرایط ممکن رو فرض کنیم ؛ یعنی این که اگر این فرد چیزی کاملا متضاد ادعاهاش باشه هم امکان سوءاستفاده براش وجود نداشته باشه .
به شخصه دوستای خوب زیادی از طریق اینترنت دارم و بعد از آشناییمون توی نت بعضیاشونو هم از نزدیک دیدم و ارتباط نزدیک داریم با هم .
در مورد سایتایی که انحصارا چت روم هستن ، ایرانی هاش تا جایی که من دیدم اکثرا جو خوبی نداره ، به نظر من خود وجود چنین چت روم هایی بد نیست ولی متاسفانه افراد یه مقدار بی جنبگی نشون میدن .
تازه موضوع چت روم ها فقط جو بدش نیست.
موضوع اینجاست که افراد عضو شده تو این چت روم ها یابچه های زیر13سالن که با سن بالای 20 سال عضو میشن یا کارمندایی که خودشون زن وبچه دارن ولی چون تو ادارشون کامپیوتر رایگان دارن تموم وقت کاریشون میرن چت.

nahid1373

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد شیمی میخوندم!يادش به خير و گرامي
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازي

به نظرم خيلي مهمه كه تو چه سني باشي !!!كه بتوني حرف زدن و رابطتو كنترل كني.
اما به طور كلي در حد نرمال تأييد ميكنم كه به بهتر شدن روابط اجتماعي و برخورد با جنس مخالف كمك ميكنه!
اما در حدّ معمول!!!
و سن مهمه :D

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از winnie the pooh! :
تازه موضوع چت روم ها فقط جو بدش نیست.
موضوع اینجاست که افراد عضو شده تو این چت روم ها یابچه های زیر13سالن که با سن بالای 20 سال عضو میشن یا کارمندایی که خودشون زن وبچه دارن ولی چون تو ادارشون کامپیوتر رایگان دارن تموم وقت کاریشون میرن چت.
این هست ولی این بر میگرده به اینکه خانواده ی یه بچه ی 13 سال هیچ کنترلی روی بچه ندارن ضمنا حتما اشکالی در تربیت وجود داشته که بچه چنین کاری می کنه . این مسئله باید از طریق تربیت درست توسط خانواده اصلاح بشه .
مورد دوم هم بر میگرده به اینکه توی ادارات چقدر ساعات کاری مفید کمه که کارمندا وقتشونو اینطوری میگذرونن و عملا درصد بسیار کمی از ساعات رو به کار مفید اختصاص میدن . البته اگر اون اداره مدیرانش درست کارشونو انجام بدن کارمند در پستی که کار خاصی انجام نمیده استخدام نمی کنن و اگر استخدام می کنن باید وظایف مخصوصی انجام بده و حواسش به کارش باشه :-"

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

مفیده
اما باید بدونی با کی داری دوس میشی
مثلا اگه یه ادم نوب با یه آدم خراب دوس بشه
عاقبتش شاید به عاشق شدن ادم نوب و... بکشه و شایدم اون آدم خراب از اون ادم نوب سو استفاده کنه حالا هم سو استفاده مالی میتونه باشه هم....

ALA73

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد عزیز
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
پزشکی

فقط تو سمپادیا خوبــه :D :D :D
چون سمپادیا سمپادین (; (; (; (;
به افتخار خودمون <D= <D= <D= <D= <D= x: x: x:

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

خب بستگی داره
اگه حواست ب خودت باشه، ب دوستت باشه خوبه
اگه داد و ستد دل و قلوه نکنی بد نیست
اگه دوستیت واقعی باشه، فرقی نداره تو نت باشه یا تو مدرسه یا تو خونه، دوستی ک کمکت کنه همیشه دوسته، پسر یا دختر، تو نت یا تو دنیای واقعی... اینجور دوستی اگه باشه خوبه،خیلیم خوبه

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

اصلا از محیط چت روم خوشم نمیاد! :-w اصلا جالب نی!
ولی خب مثلا یه نفرو نسبتا میشناسی، برای تبادل اطلاعات خیلی خوبه

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

متاسفانه توي فضاهاي مجازي انسان ها ميتونن براحتي هر حرفي كه دلشون بخواد بزنن.هر حرفي.
نميتونيم بگيم اينجا هم چون سمپاديا ان مطمئنن آدماي خوبين و دوستي باهاشون هيچ ضرري نداره.
واقعا نميشه چنين حرفي زد چون كاملا بي اساسه.من نميگم كه افراد سمپاد بدن ولي نميشه با جرئتم گفت همشون خوبن
البته نبايد خيلي شكاك بود ولي احتياط شرط اوله.پس اگر باكسي دوست ميشيم،مخصوصا اگر قصد آشنايي يا رفيق شدن با جنس مخالف رو داريم خيلي بايد مراقب بود احتياط بايد كرد نه اينكه اصلا وارد اينجور جاها نشد.
هر مكاني مزاياي خودشو داره.مسنجر،فيسبوك،توئيتر و كلي شبكه هاي اجتماعي حتي خود سمپاديا!هركدوم يه عالمه مزايا دارن ولي مشكل اينه كه توي همچين شبكه هايي بويژه فيسبوك و توئيتر هرجور آدمي وجود داره:آدم دروغگو،راستگو،قاتل،ناجي،دزد،پليس،هوسران و خلاصه صدجور آدم كه خب خودتون ميدونين كدوم خوبه كدوم بد
اگر ما آدماي خوبشون مثلا راستگو و ناجي و پليس رو برداريم چنتا آدم بد ميمونن!كه اينا هم ميتونن پشت مانيتورشون هرچي دلشون خواست بگن،هرچي هيچ محدوديتي واسه دروغ گفتن در فضاي مجازي وجود نداره!
ميتونن اونقد خودشونو خوب جلوه بدن كه تو باهر سرسختي اي كه داري آخرش گولشونو بخوري و چه بلاهايي كه در آخر سر همين آدماي ساده لوح كه نمياد! :(
حالا ميشه گفت كه سمپاديا يسري محدوديت ها داره!اينكه فقط سمپاديا واردش ميشن!و اين يكي از خوبي هاي اين سايته ولي بازم توي همين سايت امكان دروغ گفتن خيلي زياده چون تو پشت مانيتوري و ميتوني بدون گفتن هويت اصليت دروغ بگي و سر مردمو گول بمالي!

شبكه هاي اجتماعي خيلي مفيدن براي همه چي اشتراك اطلاعات ، پرسيدن سوالات، قوي كردن ارتباطات اجتماعي و و و !
ولي اين مردمن كه بعضياشون ميان و گند ميزنن به همه چيز!
آدماي ساده و بي شيله پيله اي هم هستن كه كم نيستن و براحتي فك ميكنن دنيا چقد خوبه و همه مردم راست ميگنو هيچ آدمي قصد بدي نداره!
كه اينطور نيست!
من دوستاي خوبي پيدا كردم از طريق نت ولي بايد آدم اول با احتياط رفتار كنه و صدالبته كه بايد زرنگ باشه.
ولي بازم نميشه گفت كه سمپاديا يه جاي امنه و هيچ مشكلي نداره كه اينجور نيست بالاخره اينجا هم يه شبكه ي اجتماعيه!
نود ونه تا خوبي داره يه بدي! ولي همين بديه كه ميتونه زندگيه آدمو تباه كنه چون يه شبكه اجتماعيه! اجتماع يعني از جمع مردم اومدن مردمم هم خوب توشون هست هم بد!
سمپاديا اصلا بد نيس ولي بازم جون به جونش كنن شبكه احتماعيه..
نميشه گفت كاملن مطمئنه واقعا حرف بي اساسيه.چون هرجر آدمي توش هست!

hanie468

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرعسل

بستگي ب فرد داره
اينكه هدفش چيه؟؟چجور آدميه؟؟

هم دوستياي خوب داريم هم بد
ممكنه فرد ب راه هاي بديم كشيده بشه ولي ب نظرم اگه بخواد درس استفاده شه
خ فوايد داره ك در برابر مضراتش هيچه

a-sade

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
beheshti
شهر
miandoab
مدال المپیاد
ﻫﺮﺑﺎﺭﺷﺮﮐﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻫﻤﻮﻥ ﺍﻭﻟﺶ موندم

ﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﺷﺨﺺ ﺩﺍﺭﻩ ﭼﻮﻥ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺷﺨﺼﺎ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﻫﻤﯿﻦ ﺳﻤﭙﺎﺩﯾﺎ ﺑﺎ ﮔﻞ ﺳﺮﺳﺒﺪ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺍﺷﻨﺎ ﺷﺪﻡ

Phanntom

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
helli
شهر
تهران
مدال المپیاد
سابقه دارم!
دانشگاه
light massage(پیام نور)

امکانش هست آیا ،که یه جمعبندی کلی انجام بشه و خلاصه حرفهایی که زده شده رو یک جا جمع کنید؟

پریا16

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
شیمی

اگه دوستیا در حد همون just friend :d بمونه چرا که نه اما 90% اینجوری نمیشه
و وارد رابطه ای میشی که از طرف مقابل دیدت در حد چن تا عکسو و چتو صداس
و شاید اگه از نزدیک رفتاراشو ببینی خوشت نیاد و دیگه کار از کار گذشته و میمونی
بین دل و عقلت کدومو انتحاب کنی این میشه که حسرت زمان هایی رو میخوری که
از دستشون دادی :D
-البته یه حالت های خوب دیگه ای هم وجود داره x: :))

بالا