برنامه دربند - 30 شهریور

وضعیت
موضوع بسته شده است.
پاسخ : برنامه دربند - 30 شهریور

منظورم از تیپ ٬ شخصیت بود. شخصیت ما به شما نمیخورد. شاید با دانشجوی هم‌تیپ خودتون برید و خوش‌بگذره ولی اگر حتی ما دانش‌آموز بودیم و همسن شما بازهم خوش نمیگذشت به هیچ کدوممون.

به نقل از محمّد :
منظورم از تیپ ٬ شخصیت بود. شخصیت ما به شما نمیخورد. شاید با دانشجوی هم‌تیپ خودتون برید و خوش‌بگذره ولی اگر حتی ما دانش‌آموز بودیم و همسن شما بازهم خوش نمیگذشت به هیچ کدوممون.
خب میتونید الان اعتراف کنید که با فلانی (که هم من میدونم کیه هم خودتون ) نمی تونید ارتباط برقرار کنید !
چون حده اقل من مطمئنم هیچی از من نمی دونید که بخواید شخصیتم رو متوجه شید .
بهتره تو اینجور برنامه ها اختلافات شخصی رو کنار بزاریم .
من از شما که از بزرگای جمع بودی بیشتر از اینا انتظار داشتم حقیقتا و نظرم قبل دو تا میتینگی که همدیگه رو دیدیم و بعد اونها کاملا با هم فرق کرد .
من فکر می کنم شما کمتر تو جمع بودید و مسائل مربوط به برنامه های گروهی رو خیلی خوب بلد نیستید.

میتینگ ، میتینگ سمپادیاست ! قراره که ما با هم راجع به مسائل سایت بحث کنیم و از این حرفا که این قضیه کاری به سن و یال و حتی شخصیت نداره ! همون جور که توی سایت هممون با هم هستیم !
اگر که صرفاً قرار بود میتینگ یه عده سمپادی باشه فرق داشت !

اصلاً مهم نیست که ارزش اعصاب خورد کردن داشته باشه ! صرفاً تجربست واسه دفعات بعدی !

به نقل از ســــــهیل :
خب میتونید الان اعتراف کنید که با فلانی (که هم من میدونم کیه هم خودتون ) نمی تونید ارتباط برقرار کنید !
چون حده اقل من مطمئنم هیچی از من نمی دونید که بخواید شخصیتم رو متوجه شید .
بهتره تو اینجور برنامه ها اختلافات شخصی رو کنار بزاریم .
من از شما که از بزرگای جمع بودی بیشتر از اینا انتظار داشتم حقیقتا و نظرم قبل دو تا میتینگی که همدیگه رو دیدیم و بعد اونها کاملا با هم فرق کرد .
من فکر می کنم شما کمتر تو جمع بودید و مسائل مربوط به برنامه های گروهی رو خیلی خوب بلد نیستید.
من نمیدونم کی رو میگی. مشکلی با فرد خاصی ندارم. کی رو میگی تو؟

به نقل از Pдгзд :
میتینگ ، میتینگ سمپادیاست ! قراره که ما با هم راجع به مسائل سایت بحث کنیم و از این حرفا که این قضیه کاری به سن و یال و حتی شخصیت نداره ! همون جور که توی سایت هممون با هم هستیم !
اگر که صرفاً قرار بود میتینگ یه عده سمپادی باشه فرق داشت !

اصلاً مهم نیست که ارزش اعصاب خورد کردن داشته باشه ! صرفاً تجربست واسه دفعات بعدی !
من برنامه ریز و مسئول محتواش نبودم اما تاجایی که میدونم میتینگ تفریحیه و کاری به سایت و سمپاد هم نداریم زیاد.

من 4شنبه تنهایی میتینگ دربند برگزار کردم تا پناهگاه شیرپلا رفتم!!

به نقل از PanterA :
از دبیرستانیا فقط من عکس گرفتم فک کنم
فیسبوک گداشتم عکسارو
من رو فیسبوک چجوری پیداتون کنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
Back
بالا