• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعلام درخواست پشتیبان کنکوریای 92

• شروع کننده موضوع n.r
  • تاریخ شروع

hamoon

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ایی2
شهر
اصفهان
دانشگاه
MIT:masachusets institiute of technology
پاسخ : کنکوریای 92

منم بدم نمیادپشتیبان داشته باشم....ولی فعلاهیچ ایده ای ندارم که پشتیبانم چجوری باشه فقط حداقل چیزی که میخوام اینه که خودش آدمه موفقی باشه :)
توضیحات بیشترم ترجیح میدم فقط باخودش درمیون بزارم.

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از مــُـنـــا :
با سلام خدمت دوستان عزیز :D

اینجانب بچه ی درس نخونی هستم!به یکی احتیاج دارم که بزنه تو سرم،مجبورم کنه درس بخونم.تا حالا کسی نتونسته این کارو با من بکنه که بخونم!درخواست عاجزانه دارم که یکی باشه که ازش حساب ببرم :-"خلاصه کمک کنه بتونم انگیزه پیدا کنم واسه خوندن.تراز و اینا هم که تا الان یدونه آزمون گزینه 2 دادم تو تابستون.که ترازای گزینه 2 ام که ملوم نیس اصلا چجوریاس :-"توی سال تحصیلی هم قلمچی بودم که یا کارنامه کلا نمیگرفتم یا آزمون نمیدادم.یا میدادم ولی خواب بودم سر اختصاصیاش.کلا بگم دیگه!با یکی سر و کار دارین که تازه باید یادش بدین درس بخونه.اگه نمیشه هم که قطع امید کنین :-< آها راستی یه آزمون قلمچی فقط یادمه که آزمون دفه ی قبلشو بررسی کردم بعد سری بعد 700 تا رفت رو ترازم :-"

تجربی هستم.بیشتر مشکلم هم روی درسای اختصاصی از جمله ریاضیه!زیست و شیمی رو میتونم کنار بیام ولی ریاضی رو کلا نمیتونم کاریش کنم و فیزیکم بعضی بخشا مشکل دارم.

بعد من کلا آدم جوگیری هستم :د طرف یکمم بتونه جو بده بهم حله قضیه :د

آدم خرخونی نبوده باشه ترجیحا!یکی باشه که بیشتر درکم کنه وقتی درس نمیخونم.

اعصابشم داغون نباشه چون من رو اعصابم ;;)

دیگه امری ندارم :-" X_X ^#^

آقا پشتیبانی که به این دادین به منم بدین :)) کنار میام با تجربی بودنش حالا! اصن انگار منه این :))

z.n1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
سر همه شهرا
مدال المپیاد
اره زبان تو راهنمایی که بودیم رتبه آوردم.کامپیوتر هم
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

من خیلی به یه پشتیبان نیاز دارم که بهم بگه الان چه کتابایی بخونم چطور هر درسو بخونم زمان بندی برای هر درس چطور باشه و ....تا الان تقریبا 5 هفته است که دارم درس میخونم ولی تو همین چند هفته خیلی حسای مختلف پیدا کردم بعضی وقتا خیلی مغرور میشم بعضی وقتا فک میکنم تا الان وقتمو هدر دادم و باید روشمو عوض کنم.
میترسم چند ماهه دیگه بفهمم که خیلی دیر باشه.

یه کسی که حرفاش خیلی تاثیر کذاره و ترجیحا یه خانم :D (میدونید که دست خود آدم نیست.شاید حرفاش خیلی روم تاثیر بذاره و ...)پشتیبانی منو قبول کنه.دکتر که شدم جبران میکنم.

درسام خیلی بد نیست.تراز آخرم 7100
و البته تجربی هستم(البته معلومه فک کنم)

gaucho

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
پلی تکنیک. (امیر کبیر)
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر
اینستاگرام

من پشتیبان میخوام چی کار کنم؟؟؟؟؟ :-wسریعتر لدفن! :-"
تو لیسته پشتیبان کنکور 92 از کج بفهمم کی به کیه؟

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

منم میخوام 8-> :-"

یکی به من جو بده و هولم بده تا یه هفته میخونم :)) در اینحد جو گیر :-"

خیلی هم امید بده و اینا 8->

رشته ی ریاضی. گزینه دو هستم برنامه داغون :-" بعد دیگه همینا :D

• شروع کننده موضوع

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از gaucho :
من پشتیبان میخوام چی کار کنم؟؟؟؟؟ :-wسریعتر لدفن! :-"
تو لیسته پشتیبان کنکور 92 از کج بفهمم کی به کیه؟
به نقل از inspiration :
کسایی که کسی رو نمیشناسن که پشتیبانشون باشه چجوری واسشون پشتیبان تعیین میشه؟؟
چون مثلا من نمیدونم چه کسی رو واسه پشتیبانی انتخاب کنم...
هر کس نوشته یه سری اطلاعات از خودش دیگه! برید بخونید و انتخاب کنین.

به نقل از mahla jan :
من دو تا پشتیبان می خوام نمی شه؟
چرا فک کنم بشه :D

Rubiker

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
ان شاء الله &quot;علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
ان شاء الله &quot;پزشکی&quot;

من علی جونو میخوام(آقای جهانگیری عزیز)
باهاش هم هماهنگ کردم ایشونم با کله استقبال کردن :D
فقط باید ببینم تلفنی میتونه ... البته خودم میزنگماااا ... :-"

sooshans

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
نقره کشوری نجوم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
اینستاگرام

آقا یه نفرم بیاد پشتیبانی این بدبخت تابستون نخونده رو به عهده بگیره #-o
من به دلایلی تابستونم تا 20 شهریور رفته :( از اون به بعدشم میترسم وقتم برای برنامه ریزی و ... بره! یه پشتیبان باشه که خیلی در این زمینه کمک کنه :D
رشتم ریاضیه. فک کنم خوب درس بخونم یعنی تلاشمو میکنم :rolleyes:
قلمچی هم تا حالا نرفتم ولی احتمالا از اول مهر میرم!
اگه پشتیبانم رتبه خوبی داشته باشه خوشحال میشم! :D
مرسی h-:

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

عزیزان ِ دل ;;)
سفارش که میدید میخواید خودتونم ی ِ تلاشی براش بکنین ! :D

جدّا" این تاپیک رو که خوندم یاد ِ شیرینی فروشی افتادم ، من از این مدل میخوام ، اونجور نباشه
بد نیست خودتونم یک حرکتی بکنین به خدا :D

نیلوفر در این قسمت افرادی رو که مایل بودن پشتیبان شن اورده
+ خیلی از کنکور داده های ِ دیگه هم هستن که فعلا ناز کردن اعلام آمادگی نکردن :-" میتونین از اونها هم کمک بگیرین

در کل اینکه انتظار نداشته باشین که خود ِ پشتیبانا بیفتن به پاتون که تو رو خدا بذار کمکت کنم :D
برید تحقیق کنید از اون لیست ، از بچه های ِ اینجا ، پ.خ بدین بیشتر آشنا شین ، سوال بپرسین ازشون تحقیق کنین و کلی کار ِ دیگه ;;)

اصلا هم خجالت نکشین ، من تضمین میکنم که اگه به دلایلی باهاشون به توافق نرسیدین ناراحت نشن !
بالاخره شوخی که نیس ، 1 سال قراره با هم باشین !
و طبیعتا" هر چی ارتباطتون نزدیک تر باشه بهتره براتون ، ایمیل ، یاهو ، تلفنی ، یا حتی حضوری اگه هم شهری هستین !

یه نکته رُ هم اضافه کنم اینکه وقتی شما ی ِ پشتیبان رُ انتخاب کردین ، این به این معنی نیست که دیگه کاری به انجمن و پشتیبانای ِ دیگه نداشته باشین . بنا به هر دلیلی ممکنه سوال ِ شمارُ پشتیبانتون نتونه جواب بده ، میاید مطرح میکنین ، بقیه جواب میدن ، بحث میکنیم و کلّی کارای ِ خوب خوب ِ دیگه میکنیم ;;) :D

درسته که سال ِ کنکور تنبلی میاره :-"ولی شما لطفا ی ِ تکونی به خودتون بدین بی زحمت :D

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

افا ما پشتیبانمون نیلوفر بود اصن ماه این دو جلسه با ما حرف زد ما جو گرفتیم در حد المپیک
ولی اون تجربیه من ریاضی
من کیو الان انتخاب کنم که رشتش ریاضی باشه بهم امید بده جو بده کارنامه ی ازمونمو بررسی کنه

sooshans

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
نقره کشوری نجوم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
اینستاگرام

به نقل از مـهـدی :
عزیزان ِ دل ;;)
سفارش که میدید میخواید خودتونم ی ِ تلاشی براش بکنین ! :D

جدّا" این تاپیک رو که خوندم یاد ِ شیرینی فروشی افتادم ، من از این مدل میخوام ، اونجور نباشه
بد نیست خودتونم یک حرکتی بکنین به خدا :D

نیلوفر در این قسمت افرادی رو که مایل بودن پشتیبان شن اورده
+ خیلی از کنکور داده های ِ دیگه هم هستن که فعلا ناز کردن اعلام آمادگی نکردن :-" میتونین از اونها هم کمک بگیرین

در کل اینکه انتظار نداشته باشین که خود ِ پشتیبانا بیفتن به پاتون که تو رو خدا بذار کمکت کنم :D
برید تحقیق کنید از اون لیست ، از بچه های ِ اینجا ، پ.خ بدین بیشتر آشنا شین ، سوال بپرسین ازشون تحقیق کنین و کلی کار ِ دیگه ;;)

اصلا هم خجالت نکشین ، من تضمین میکنم که اگه به دلایلی باهاشون به توافق نرسیدین ناراحت نشن !
بالاخره شوخی که نیس ، 1 سال قراره با هم باشین !
و طبیعتا" هر چی ارتباطتون نزدیک تر باشه بهتره براتون ، ایمیل ، یاهو ، تلفنی ، یا حتی حضوری اگه هم شهری هستین !

یه نکته رُ هم اضافه کنم اینکه وقتی شما ی ِ پشتیبان رُ انتخاب کردین ، این به این معنی نیست که دیگه کاری به انجمن و پشتیبانای ِ دیگه نداشته باشین . بنا به هر دلیلی ممکنه سوال ِ شمارُ پشتیبانتون نتونه جواب بده ، میاید مطرح میکنین ، بقیه جواب میدن ، بحث میکنیم و کلّی کارای ِ خوب خوب ِ دیگه میکنیم ;;) :D

درسته که سال ِ کنکور تنبلی میاره :-"ولی شما لطفا ی ِ تکونی به خودتون بدین بی زحمت :D
مگه مسیر تاپیک بر اساس پست اول تعیین نمیشه؟ خب تو پست اولم گفته اگه پشتیبان خاصی رو مد نظر دارین بگین! ما که مد نظر نداریم چکار کنیم؟ شناخت خاصی هم نداریم! نمیشه نِشَس کل پروفایل پشتیبانا رو خوند که! ما شرایطمونو گفتیم حالا یه نفر بیاد سرپرستی ما رو قبول کنه :D اینجوری بهتره دیگه! نیس؟
بعدشم خودتون میگین هنوز پشتیبانا کامل نشدن! پس لطفا بذارین کامل شن بعد ما بگیم دیگه! :D

kasandan s

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
پردیس فرهنگیان مشهد
رشته دانشگاه
علوم تربیتی

آره منم میخواااام....یه خورده جو دارم ولی درحد بالا میخوام...آخه میدونین من مثل خرس میخوابم...باید یه جوی باشه تاجلو خوابیدنمو هم بگیرم...کانون میرم.اولین آزمونی که توکل عمرم توکانون دادم ترازم5730بود که چون جبر وهندسه رو نزدم آورد پایین بقیه بجز عربی همه بالا بودن..... :D.به منم خبر بدین...برنامه ی جالبیه

gaucho

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
پلی تکنیک. (امیر کبیر)
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر
اینستاگرام

یادم رفت بگم!
من کانون میرم !
تا حالا برا آزموناش نخونددم هیچکودومو!
میانگین همینایی که نخونده بودم 6800 تا 900 بود!
بخونمم که خب طبعن خیلی میره بالاتر!

Amin.Hero

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شیخ انصاری
شهر
دزفول
رشته دانشگاه
پزشکی

هرکاری میکنم نمیشه، اصن یه جوریه، خو نمیشه که ما انتخاب کنیم، اینکه پشتیبان ببینه میتونه کمک کنه یا نه بهتره اینه که من پ.خ. بدم و حالا اونم احیانن تو عمل انجام شده قرار بگیره، تازه ی جوریم پررویی محسوب میشه از طرفما فک کنم (نه؟!)
به هر حال،
- ایشاءالله داوطلب تجربیم ( در حال آمادگی برای آزمون تغییر رشته ) و اگر کسی باشه که این تجربه رو داشته باشه ، ممنون میشم، البته تقریبن هر دوتا زیست 1 و 2 رو کامل کلاس رفتم و تقریبن چیزی به خلاص شدن نمونده ( کلن منظور اینه که تونستم این دو سال ریاضی بودنو جبران کنم)
- ترازای کانونم که به 7000 نمیرسن، کلن زیاد بالا و پایین دارن
- با مطالعه شیمی با اینکه بدم نمیزنم اما مشکل دارم و خیلی وقتمو میگیره ( همون نقطه ضعف یه جورایی )
- ترازای کانون واسه خودم و خونوادم خیلی مهمه و هر وقت خراب میشه تا یه مدت وضع خرابه، نیاز به یه تعادل رو نیاز دارم ( حشو )
- آها، داشت یادم میرفت، اکه یکی باشه دست به کتکش خوب باشه ترجیحن بهتره، عادته دیگه!

negar73

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی (تخصص :قانونی)

اقا از اخر تیر من شروع کردم کنکوری شدنو.اما باور کنید مخم هنگ کرده.
از ی طرف درسا و امتحانای کلاس کنکورای مدرسه.از یطرف برنامه ازمونا
یه روز کامل می شینم شیمی میخونم بعد فردا تستای فیزیک میمونه.
با توجه به اینکه دوم لاکتاب باز نکردم باید تمرکز بیشتری داشته باشم روی دوم.
اما واقعا در برنامه ریزی واسه اینکه هم دوم بخونم هم سومی که تو کلاسای مدرسه درس دارن میدن دچار سردرگمی شدیدی شدم.
از جهتی ماه رمضون و وزه داری هم فاتحه خونده به بازدهی درس خوندنم.
تا برنامه می ریزم بعد افطار بخونم میگن باید بیای افطاری و ...
درکل شدیدا نیازمند ی نفری هستم که تمام جزئیات کارمو بدونه و واسم یه برنامه ریزی دقیق بکنه و راهنمایی های شایان توجهی بهم بده.نه مثل این مشاورای که تو سطح شهر هستن و کلی پول میگیرن واخرشم ماهی 20 دقیقه به کارات میرسن

inspiration

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان

آقا ما به هرکی پ.خ میزنیم که بیا پشتیبان ما باش هیچ واکنشی نشون نمیده که باشه یا نه
چه وضیه آخه >:p

وارش

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه صنعتی نوشیروانی
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

سلام
منم پشتیبان میخوام ولی شخص خاصی مدنظرم نیس فقط یکی باشه که بهم گیربده آخه خیلی از زیرکار درروام :D سال دوم سوم هم خیلی وقت تلف کردم همش درگیر چیزای دیگه میشم ادبیات،فلسفه،...نمی تونم از اینا و از کتابای غیردرسیم دست بردارم از اول تابستون تاحالا 10 باره برنامه ریزی می کنم بازهم عقب می مونم خلاصه یکی باشه که زیاد کنترلم کنه تا بیفتم تو فاز درس، تو فاز درس خوندن که بیفتم دیگه می خونم

• شروع کننده موضوع

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Amin.Hero :
هرکاری میکنم نمیشه، اصن یه جوریه، خو نمیشه که ما انتخاب کنیم، اینکه پشتیبان ببینه میتونه کمک کنه یا نه بهتره اینه که من پ.خ. بدم و حالا اونم احیانن تو عمل انجام شده قرار بگیره، تازه ی جوریم پررویی محسوب میشه از طرفما فک کنم (نه؟!)
ببنین پشتیبانا شرایطشون رو نوشتن. واقعا خوندن سه صفحه پست سخت نیستا!!! قراره یه کمکی بشه بهتون. خیالتون راحت پررویی حساب نمیشه!

آقا الان نشستین دست رو دست گذاشتین که چی؟ خب اگه پشتیباناتونو انتخاب کردین به من پ.خ کنین دیگه. بجز افرادی که تو پست اول نوشتم دیگه کسی به من اطلاع نداده. شرایط خودتون رو میدونید شرایط پشتیبانا هم که اینجا نوشته شده. لیستشونم کامله. الان منظورتون اینه من یکی یکی دستتونو بزارم تو دست هم؟؟؟ :D هر کس خودشو بهتر میشناسه یکم تحقیق کنین انتخاب کنین دیگه. با تشکر!

به نقل از inspiration :
آقا ما به هرکی پ.خ میزنیم که بیا پشتیبان ما باش هیچ واکنشی نشون نمیده که باشه یا نه
چه وضیه آخه >:p
حالا من دعواشون میکنم جوابتو بدن :D ممکنه یکم دیر جواب بدن چون انتخاب رشته ی خود ماست.

Barium

فـ . بـ .
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قــُم
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
U of T
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

منم پشتيبان ميخوااام!
آزموني شركت نميكنم كه ترازشو بگم.
يكي رو ميخوام كه واقعا بهم انگيزه بده چون تقريبا نزديك به صفره!
برام فرقي نداره كي باشه!
همين ديگه! چي بگم؟!!

بالا