• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

BUG

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـ/̵͇̿̿/'̿'̿̿̿ ̿ ̿̿ ½
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی
توضیحات لازم ِ پایانی هم داده شد . یه سری از دوستان پ.خ دادن پیشنهاداشونو و خب جواب داده شد . یه سری از دوستان هم دیس داده بودن که متاسفانه من واقعاً درکم تو درک ِ دلیل ِ دیس و اصلاح ِ کاری که انجام دادم پایینه ، پس اگه مخالفی یا انتقادی چیزی دارین پ.خ باز است :-" ( محض اطلاع )

دلیل وقفه به نسبت طولانی هم به دلیل بی نظمی پیش اومده تو استریت قبلی بود که حتی بچه ها نمیدونستن داریم کی رو استنتاج میکنیم و سریع پست داده بودن و یه سری ها تیکه تیکه هی یادشون میومد ( چون وقتی مسابقه شروع میشه مسلماً بچه ها هر چیزی رو که میخوان بگن تو اون زمان کوتاه نمیتونن جمع بندی کنن ) و نتیجه ش یک عالمه اسپم و اینا بود که حل شد ، خلاصه این دفعه رو پیشگیری کردیم .

از همه ی این ها که بگذریم استریت ِ این هفته رو هم که میدونین ، اینجا استریت ِ BUG هست .

و این هم عکس هایی که ازش داریم :

۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ ، ۸

پیشاپیش مچّکرم از حمید بابت آپلود فایل ِ زیپ :د

behradv

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه حلّی تهران
شهر
تبریز و تهران
دانشگاه
دانشگاه تورنتو
رشته دانشگاه
علوم مهندسی
پاسخ : استریت ِ BUG

(<
با اجازۀ کارآگاهان بزرگ!

اکتشافات ذیل در مورد مظنون طی بررسی های اینجانب به دست اومد،که بیشتر بر پایۀ پست هاشه، ولی کمی هم پروفایلش، و تقریباً اصلاً از عسکاش :| ... آخه جدّاً چه عکسایی بودن :-w؟! لامپ؟! اونم 2 تا؟! آخه...!
خوب بگذریم! می ریم سر اصل مطلب:

1) مظنون درونگراست.
خوب دیگه از بس مظنونین همگی درون گرا شناخته شدن که کم کم خودم دارم شک می کنم به این استدلال! باز هم از همون دلایل قبلی استفاده می کنیم: مظنون اسمش رو ننوشته، و پروفایلش حتّی اسم کوچیکش رو هم نداره. علایق و پژوهش و اینا رو هم که ننوشته، و صرفاً به اطّلاعات اصلی بسنده کرده :-"
اینم هست تازه:
به نقل از BUG :
خوب یا بد بودنش به خود شخص بستگی داره. آدم معروف یه جورای دیه چیزی به نام حریم شخصی نداره. اگه به سگشم فش بده فرداش همه میفهمن. بعضیا هستن ک خوششون میاد از این ک در مرکز توجه باشن و اینا. ولی من خودم مثلا اصلا دوس ندارم اینطوری باشم. دوس ندارم میرم بیرون همه منو به بقیه نشون بدن و عکس و امضا و اینا باشه.
مظنون به حریم خصوصیش اهمیت می ده و دوس نداره در مرکز توجّه باشه!

2) مظنون ورزشکاره، ورزشکارا رو هم احتمالاً دوس داره، ورزش مورد علاقه ش هم بسکتباله.
بعد از گفت و شنود، بیشترین فعّالیّت رو تو انجمن ورزش داشته، با 261 ارسال.
ضمناً، پست اوّل مظنون تو تاپیک «مشخصّات ورزشی شما» ست. ایناهاش:
به نقل از BUG :
نام :‌حمید

ورزش مورد علاقه :--- بسکتبال-پینگ پونگ- فوتبال

تیم باشگاهی مورد علاقه :--- بسکتبال: دنور ناگتس..... فوتبال: استقلال x: آرسنال x: میلان x: ربطی نداره ولی گفتم ک بگم از بارسا متنفرم :D

تیم ملی مورد علاقه : ---ایران. فرانسه هلند

چه ورزش هایی میکنین؟ ---بسکتبال فقط

از چه سنی ورزش میکنین؟ ---بسیار بچگی :D

چند ساعت در هفته رو به ورزش اختصاص میدین؟ 1---- ساعت در روز ک به عبارتی میشه 7 ساعت در هفته :D
7 ساعـــت در هفته! من 7 ساعت در سال بکنم زیادم هم هست...!
اینم بخشی از دیسکوگرافی:
به نقل از BUG :
شهر و کشور مورد علاقه: شهر که :-? ونیز کشورم هلند دیه
ورزش محبوب: بسکتبال :>
تیم محبوب: بسکت دنور ناگتس و فوتبال استقلال P:>
رنگ محبوب: آبی استقلالی :D
با بسکتبال هم صمیمیه... بهش می گه بسکت ;))
اینم قسمتی از یه پست حرف بزن که نشون می ده مظنون بازی های تیم بسکتبال رو هم دنبال می کنه:
به نقل از BUG :
بسکتبال حذف شد.... مملکته داریم؟ :|

3) مظنون شکموئه یه کم.
باز هم اشاره ای می کنیم به پست دیسکوگرافی مظنون:
به نقل از BUG :
درس مورد علاقه: ادبیات. کمی تا قسمتی شیمی
حیوان مورد علاقه: اسکل خیلی دوس دارم :D ولی خرگوش و کانگورو هم دوس دارم :D
غذای مورد علاقه: کلا هر چی باشه دوس دارم :-" جز غذاهای شیرین
چه غذایی بلدی بپزی؟: نیمرو.... تازگیا املتم یاد گرفتم ولی میسوزونم همش :-"
یه کم هم به پستای حرف بزن توجّه می کنیم:
به نقل از BUG :
یک قابلمه پر حلیم الان رو میز آشپر خونست :((
شیطونه میگه بیخیال این یک ساعت شم ها =((
(اصنم ریا نشد :D )
به نقل از BUG :
گشنمه. بوی غذا میخوره به دماغم نا فرم چشام سیاهی میره. درینحد
اینم یه پست دیگه، که باز بعداً بهش اشاره خواهیم کرد:
به نقل از BUG :
یکی از دوستام دو تا کفش آدیداس خرید. یکی 213 تومن اون یکی هم همون 200 تومن اینا. هیشکدوم به سه ماه نکشیدن :|

همیشه مارک دار بودن دلیل بر کیفیت خوب نیست.

به نظر من آدم اگه پولشو داشته باشه عب نداره بخره نوش جونش. ولی بعضیا هستن از غذاشون میزنن که مثلا کفششون نایکی باشه یا شلوارشون نمیدونم چی چی باشه. اینا حماقته دیگه!
"از غذاشون می زنن"! معلومه غذا چیز خیلی مهمّیه :D!

4) مظنون مثه خودم با محسابۀ سنّش مشکل داره!
خوب، این یه کم ظریفه! دقّت کنید.
اوّلش به این مورد توجّه می کنیم:
به نقل از BUG :
نام :‌حمید

بعدش به این مورد توجّه می کنیم:

%281%29.JPG

مظنون تو پست اوّلش که 14 اوت 2011 بوده، گفته 17 سالشه؛ پروفایلش هم روز 5 اوت 2012 نشون می ده که کماکان 17 سالشه... :-?
با 3 حالت مواجهیم:
[list type=decimal]
[*]مظنون سنّش رو تو پست اوّل و دیسکوگرافی اشتباه گفته، یا سالش رو اشتباهی به پروفایلش وارد کرده.
[*]مظنون روز تولّدش بین 5 تا 14 اوته، که باعث شده هنوز از 17 سالگی خارج نشده باشه.
[*]مظنون تو این مورد استثنائاً بی گناهه و سیستم اشتباه کرده.
[/list]
مورد 3 رو رد می کنیم...! درسته که این تکنولوژی و اینا گاهی غیر قابل اعتماده، ولی تو این مورد تجربه نشون داده سن رو خوب محاسبه می کنه :D. بگذریم که بعضیا 700 ساله می شن... :-"
مورد 2 جای فکر داره... :-?... (لامپ)... به تقویم سایت مراجعه می کنیم! بعد از کمی جستجو، مظنون رو در بین سایر مظنونین پیدا می کنیم:

%282%29.JPG

تولّد مظنون روز 8 ژانویه است ;;)... پس مورد 2 هم رد می شه.
مورد 1 به روش حذف گزینه جواب مسأله است! مظنون تو محسابۀ سنّش مشکل داره، چون آگوست پارسال هم 17 سالش بود، آگوست امسال هم 17 سالشه، در حالیکه تولّدش ژانویه س.

5) مظنون شیفتۀ کفشه و احتمالاً با هر کس آشنا می شه اوّل کفشش رو بررسی می کنه، ولی...
با یکی از پستای حرف بزن شروع می کنیم، و بعد پستای دیگه ش رو بررسی می کنیم، در جستجوی کفش:
به نقل از BUG :
بابام نپسندید کفشمو به درک

داداشم حسودیش شد بسمه 8-> :D
به نقل از BUG :
اینم یادم رفت.. یارو زنه با اون کفش پاشنه میخیش اومده با اعتماد به نفس رو یخا را میره. بعد انتظار داره نخوره زمین... حالا این هیچی. بعد انتظار داره میخوره زمین من نخندم بهش :-" والا :D
به نقل از BUG :
این کفش کتونی فوتبالیا هستن :-" خوب؟ میخری دونه ای 10 15 تومن یک سالم سگ دو بزنی هیچیش نمیشه :D

بعد پول میدی میری مثلا آدیداس میخری 150 تومن بعد 6 ماه وا میره :D
به نقل از BUG :
مهم ترین نکترو یادم رفت..... ته کفشم با لُف یکیه :))
به نقل از BUG :
بوفه مدرسه مردم آیس پک و قرمه سبزی و پیتزا و لازانیا حتی در برخی موارد کفش و لباسم داره :-" بعد مدرسه ما بهترین چیزش دیه رانیه.... مدرسست داریم؟ :|
به نقل از BUG :
یکی از دوستام دو تا کفش آدیداس خرید. یکی 213 تومن اون یکی هم همون 200 تومن اینا. هیشکدوم به سه ماه نکشیدن :|

به نظر من آدم اگه پولشو داشته باشه عب نداره بخره نوش جونش. ولی بعضیا هستن از غذاشون میزنن که مثلا کفششون نایکی باشه یا شلوارشون نمیدونم چی چی باشه. اینا حماقته دیگه!
به نقل از BUG :
با کفش اول که فوتبال بازی میکرد خوب احمق :-"

ولی با کفش دومیش آدم شده بود کار خاصی نمیکرد. رانینگ بودن هر دو فک کنم :-? مطمئن نیستم.
به نقل از BUG :
دوستان کفش 50 تومنی که میگین دمپایی که نیست. اونم کفشه به خدا ها! :D

من گرون ترین کفشی که تا الان خریدم یک کفش آدیداس بود 110 تومن که اونم مال بسکتبال بود :D

بقیه کفشام از همین 50 تومنیا بوده که شما باش مثه فش ناموس برخورد میکنین :D

هیچ مشکلیم نداشتم به خدا :D کم کم هم 7-8 ماه مامان کار میکنن :D

البته تاپیک راجب کفش نیست مثکه :-"
به نقل از BUG :
آخه اون کفش 100 تومنی مامان دو سال کار نمیکنه :D

دیدم که میگم :D الان من کفشی که بخرم مطمئنا اسپورته. یا رانینگ یا بسکتبال یا هر چی. مطمئنا استفاده درست ندارم ازش که خوب بمونه. همونی که فرشید و اینا گفت.

ولی این کفش 50 تومنی مثلا دلم نمیسوزه باهاش برم تو دشت و جنگل و کوه و بیابون و فوتبال بازی کنم و شنا کنم و اینا :D

ولی اون دلار خریدنه داره خرم میکنه :))
این 3، 4 مورد آخر، همونطور که خود مظنون هم متوجّه شده، تو تاپیک کفش نبودن، راجع به مارک بود تاپیکه! ولی مظنون اصرار ورزیده فقط از کفش تو مثالاش استفاده کنه.
18 فقره «کفش» تو پستای مظنون یافت شد...! کم نیستا :-"
بعد اون عکس کفشه هم که هست، حالا تو مورد بعدی اشاره می شه.

6) ... ولی هرگز به مارک اهمیّت نمی ده.
تو دو تا تاپیک مجزّا این سخن رو از مظنون داریم:
تاپیک «چرا مارک»:
به نقل از BUG :

اینم تاپیک «ملاک من برای خرید»:
به نقل از BUG :
این کفش کتونی فوتبالیا هستن :-" خوب؟ میخری دونه ای 10 15 تومن یک سالم سگ دو بزنی هیچیش نمیشه :D

بعد پول میدی میری مثلا آدیداس میخری 150 تومن بعد 6 ماه وا میره :D

ضرره این دیه :D

مارک مهم هست ولی خوب بازم دلیل نمیشه فقط به خاطر یه برند آدم دوبرابر قیمت واقعی پول بده!
اینم مدرک زنده:

%283%29.JPG

~X(

7) مظنون، بزنم به تخته، ریزش مو نداره!
بورِس مظنون رو به عنوان مدرک مورد بررسی قرار می دیم. همونطور که معلومه، حتّی یک تار مو هم روش نیست:

%284%29.jpg

با 2 حالت روبرو هستیم:
[list type=decimal]
[*]مظنون بورِس رو تازه خریده.
[*]مظنون موهاش نمی ریزه.
[/list]
فرض اوّل رد می شه، چون یه سری از این اسمشون چیه، شاخه می گن، دندونه می گن، تیغ می گن، چی می گنا رو می بینیم که خم شده ن. دایره های قرمز سر اون شاخکا رو مشخص می کنه:

%285%29.JPG

این نشون می ده که بورِس استفاده شده که اونا در اثر نیروی وارده توسّط دست مظنون، و عکس العمل وارده توسّط سر، اونجوری خم شده ن. در نتیجه مظنون موهاش نمی ریزه :D! زورش هم زیاده ظاهراً ;))!

8) و مهم ترین و واضح ترین نکته هم که علاقۀ وافر مظنون و به احتمال زیاد اعتماد وی به بازی های کامپیوتری (به قول خودش گِیم) هستش!
اوّل از همه تاپیک های ایجاد شده توسّط مظنون توجّهمون رو جلب می کنه.
تاپیک اوّلی که زده تو انجمن بازی های کامپیوتریه، و این تاپیکا رو هم خودش زده و در مورد بازی های کامپیوترین:
[list type=decimal]
[*]Call of Juarez
[*]The Elder Scrolls V Skyrim
[*]10 بازی مهم سال 2012
[*]نسل جدید کنسول ها؟
[*]به تتریس معتاد شوید
[/list]
مظنون در مجموع 11 تا تاپیک زده، که از اون 11 تا، 5 تاش در مورد بازی های کامپیوترین...! میشه 45.4545454545 %!
از لحاظ تعداد ارسال هم که انجمن «بازی های کامپیوتری» رتبۀ 3 رو داره، که خیلی هم کم نیست.
تو ارسالاش هم اصطلاحات راجع به بازی زیاد به کار می بره مثلاً یه پست حرف بزن ساده:
به نقل از BUG :
نه جدی خودمونیم. این مهراب هم گیمره اعجوبه ایه برا خودش :D

بمیره کنکوریه و انقد شاخه :-< (ژانر حسادت :-" )
یا مثلاً اینا:
به نقل از BUG :
طرف بیاند گاد لایک بود :| دو نفری ریخته بودیم سرش! داشتم کیل میگرفتم ازش، دی سی شدم :|

+

دارم معتاد میشم دوباره!
قابل توجّه کارآگاهانی که نمی دونن:
گاد لایک = God-like ... کفر نشه البتّه (!)، ولی تو بازی های جنگی به کسی که هی پشت سر هم بقیّه رو می کشه و خودش نمی میره، مثلاً 30 نفر رو بدون مردن می کشه، این اصطلاح منسوب می شه!
کیل = kill ... منظور قتل واقعی نیست البتّه (امیدوارم!)، داشتن طرف رو تو بازی می کشتن!
اینم هست:
به نقل از BUG :
فقط به شوق دوتا اومدم خونه.

فلشو زدم آنتی ویروس بز پاکش کرد :|

بعد هم مینویسه کَرِنتید بای کیلینینگ :|
دوتا = Defence of the Ancients = DotA ... یه بازیه :D
این هم که دسکتاپ مظنونه:

%286%29.jpg

دایره های قرمز خود بازی هستن، دایره های بنفش مربوط به بازی :D
7 فروند بازی و فولدر بازی، و 2 فقره فولدر و برنامه مربوط به بازی یافت شد، شاید بیشتر هم باشه که از دیدگان ضعیف من به دور مونده باشه.
بعد تازه یه چیز دیگه هم هست...! عکس دسکتاپ مظنون جلب توجّه می کنه ;;). قسمتی از عکس رو جدا می کنیم:

%287%29.jpg

قسمت مورد نظر رو با استفاده از موتور جستجوگر گوگل در دنیای اینترنت جستجو می کنیم:

%289%29.JPG

بله! تصویر دسکتاپ هم متعلّق به یه بازیه، به اسم Minecraft!

خوب، همین دیگه :D! ولی خداییش، لامپ ^-^؟!
خوب با آرزوی موفّقیّت برای سایر کارآگاهان.
با تشکّر فراوان از توجّه حضّار محترم، وکیل مظنون، هیئت منصفه، قاضی دادگاه، و با عرض معذرت از خود مظنون!
باشد که به سزای اعمالش برسه (<

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی

-بدون هیچ مقدمه ای میریم سراغ کارمون
پرونده های زیادی رو دستم مونده :|
قاضی: مظنون رو از قبل میشناختین؟
-بله
قاضی:مدارک قابل ِ اعتمادِ؟
-بله. شناخت قبلی رو دخیل نکردم ;))

psnqxq92jqrfh59vrc0q.png

z30b7ecfyaznj9wrgv10.png

1) با توجه به دو عکس بالا و داشتن یک چرخدنده روشن طرف خیلی بیکاره! :-"

بررسی ِ پروفایل:

h2rq1vrtpokvztkjimy9.png

2)بانگ مظنون فقط یک صفحه ست.(مسلما یه همچین آدم بیکاری نمیتونه یک صفه بانگ داشته باشه!)احتمالا مظنون قصد از بین بردن یک سری از شواهد رو داشته که دو حالت پیش میاد:
الف) شواهد قبل از ایجاد تاپیک استریتش از بین رفتن.
ب) شواهد پس از ایجاد تاپیک استریتش از بین رفتن.

به دلیل اینکه مظنون حاشیه زیادی نداره احتمالا قبل از ایجاد تاپیک شواهد رو از بین برده و حتما به دلیل مخفی کردن یه سری مسائل بوده. که امیدوارم بر همگان موضوع به زودی روشن شه ;;)

3)پروفایل مظنون خالی هست!مشخصاتی که توی پروفایل موندن فقط واسه رعایت قوانین سایته.(احتمال داده میشه مظنون سعی میکنه به قوانین حداقل جلوی دیگران عمل کنه!)

بررسی ِ آمار فعالیت:

3xap674qogtqhblxg3vr.png

4)همونطور که مشاهده میکنید مظنون بیشتر وقتش رو توی انجمن Translation هست. با اینکه بیشترین تعداد پست هاش مربوط به گفت و شنودِ !

نتیجه: /m\
الف) مظنون به زبان انگلیسی علاقه منده و با توجه به 21.05% مدت حضور خیلی به انجمن Translation سر میزنه.
ب) مظنون بیشتر تو تاپیک حرف بزن پست میده (با توجه به پست های اخیرش این پست ها ماله مدتی قبل هستن و این کار از سر مظنون افتاده!)

5) مظنون به مطالعه علاقه مندِ! ولی مدتی هست که کتابِ خاصی نخونده(قفسه کتابش خیلی وقته خاک میخوره )

+

به نقل از BUG :
اومدم بگم خاک خوردگی قفسم صرفا به این دلیل که تازگیا هیچ کتابی نمیخونم و کتابایی که خوندم و در حد نوشتن اینجا یادم نیست چی بودن :| تف بر من :|

(اگر روزی روزگاری کتاب خوندم همین پست رو ویرایش میکنم)

6)با توجه به اینکه مظنون عضو گروه کنکوری 92 هست و پست های اخیرش یکی درمیون تو تاپیک گام اول هست.مظنون اهمیت زیادی به درسش میده ولی با توجه به میزان فعالیتش توی سایدت و توی انجمن ورزش دچار دوگانگی شده(بوده) و زیاد به درسش نمیرسه. =P~

7)مظنون نسبتا آدم خلاقی هست!

بررسی ِ عکس ها:

(چیز خاصی نمیشه ازشون فهمید )

8) مظنون هیچ ذوقی توی عکاسی نداره!(احتمالا توی اکثر هنرها همینطوره) #-o

p7a2a6rj4nepv88kspb.jpg

9) طرف سعی میکنه آدم مرتبی باشه(البته وسایل چپونده شدن یه گوشه .واسه گرفتن عکس یکم مرتب کرده اونجارو)

10) معمولا آراسته از خونه میره بیرون.همیشه بوی خوب میده .

11)توی اتاقش مهر داره! اهمیت میده به احکامش .البته مهره خالی و بدون جا نمازه .اهمت ولی نه چندان زیاد! :D

این مظنون چقد سرنخ به جا گذاشته حوصله م سر رفت #-o

gze5s9pg3vmnijlph35a.jpg

12) مظنون زیاد قرتی نیست :-"
نتیجه بر اساس ِ :
الف) شلوار لی مشکی نسبتا راحت و گشاد
ب) کفش اسپورت سنگین .جلب توجه نمیکنه.

13) مظنون پاهاشو صاف میذاره رو زمین موقع راه رفتن( کفش زیاد کج نیست و حالت اولیه خودش رو داره! ) ;;)

nuyyfi8x4hlimbdfnmc9.jpg

14)مظنون ترجیح میده به جای این که همه چیز رو دسته بندی کنه ،همه چیز جلوی چشمش باشه(همیشه نظارت کلی رو ترجیح میده و دوس داره همه چیز تحت کنترلش باشه) :-?

# صرف نظر از ادامه ی خونه ی مظنون! #
.
.
.

بررسی ِ پست ها :

15) بر اساس ِ این پست:

به نقل از BUG :
دوستان کنفرانس های E3 امشبه.

میتونین از طریق سایت بازینما اخبارو پیگیری کنین. لایو بلاگ میکنیم اونجا

خواستم بگم منم هستم اونجا : دی

مظنون کار هم میکنه که خیلی جای تعجب داره! :D

16) مظنون به شدت جو گیره:

به نقل از BUG :
من تا الان فک میکردم خیلی جوگیرم. الان با این قضایا فهمیدم در برابر بعضیا به من نمیگن جوگیر! اصن خیلی خوشال شدم :))

17)مظنون حافظه ی خوبی نداره + دقتش پایینه:
به نقل از BUG :
همرو از رو آوتاراشون میشناسم ها! یعنی الان یکی آواتارشو عوض کنه کلا برداشت منم از اون شخصیت رفرش میشه. والا!

+

به نقل از BUG :
داشتیم با داداشم با ماشین میرفتیم دانشگاهش...

بعد من هی همینطور داشتم با داداشم صحبت میکردم.... اونم هی اینجوری نگام میکرد :| ساکت بود

- نگا کن .... دستو نمیتونه صاف بره. همش میکشه جلو ما :-w

- :|

-اههه نگا کن lexus ارو... کوفتش شه منم میخوام 8->

- راستی دیدی خاله موهاشو رنگ کرده ناز شده؟ :D

خلاصه من هی زر میزدم اون اینطوری نگا میکرد ج نمیداد....
که یهو یک خانمی گفت مرسی همینجا پیاده میشم...
منو میگی اینطوری :-[ X_X
نگو سر راه یک پیرزنی رو سوار کرده بودیم تا یک جایی برسونیم من یادم نبود اصن :-[

18)علاقه و وابستگی زیاد به خواهر زاده اش(محمد حسین )

به نقل از BUG :
خواهر زاده و برادر زاده کنار هم x: خیلی دوس دارم این عکسو x:

جلوییه خواهر زادمه پشتیه برادر زادم :-" بغل داداشمه :-"

1.jpg

سایز اصلی

+
به نقل از BUG :
محمد حسین رفت تهران :( :بغض

19) به دلیل اینکه از مظنون بیش از حد انتظار مدرک جرم داریم لازم نمیبینم بیشتر از این وقتتون رو تلف کنم امیدوارم که با همین مدارک مظنون مجرم شناخته شه و به مجازات خودش برسه.
ممنونم که وقتتون رو به من دادین ;;)

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

من نمیدونم اینجا میتونم پست بدم یا نه. اما سقف اتاقم جزو موردایی بود که گفته بودن عکس بگیرم ازش :D به من چه فقط لامپه :D

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

اهم اهم...
با اجازه شروع می نماییم
p7a2a6rj4nepv88kspb.jpg

در این عکس مشاهده می کنیم که مظنون از انواع دئودورانت، مام، اسپری و ادکلن استفاده میکنه این میتونه نشانه این باشه که مظنون به بهداشت فردی خویش اهمیت فراوانی میده!
در این عکس همچنین یک عدد مهر نماز مشاهده می کنیم(کنار پاک کن) این یعنی مظنون به احتمال زیاد نماز میخونه و برای همین مهر نمازشو دم دست گذاشته. احتمال میره که متهم از مداد خوشش نیاد و مداد فشارب رو به مدادهای معمولی ترجیح بده چون در عکس 2 بسته مغز مداد فشاری به چشم میخوره. مظنون گویا از کرم ضد آفتاب هم به طور منظم استفاده میکنه که این باز بیانگر اینه که به بهداشت فردیش اهمیت میده!
kaf.jpg

خب در این عکس اگه ذقت کنید می بینید که اون 2 تیکه لباس مظنون که رو زمین هس+جوراباش+تعدادی از لباس های تو کمدش آبی هست و در این بین هیچ لباس قرمزی دیده نمیشه پس میشه نتیجه گرفت مظنون استقلالی هست و به رنگ آبی علاقه داره! علاوه بر این مشاهده می کنیم که متهم اون 2 تیکه لباس و جوراب ها رو حداقل واسه عکس گرفتن جمع نکرده پس میشه نتیجه گرفت مظنون مانند بسیاری از پسرا به نظم اهمیتی نمیده. در این عکس مشاهده میشه که بخاری کنار جا لباسی چوبی قرار داده شده! :-? احتمالا این بخاری جاش اینجا نیس و صرفا در فصل گرما اینجا قرار داده میشه.

با مشاهده کتابخونه مظنون با اون برگه های انبوه که روی هم انباشته شده و هم چنین دسکتاپ مظنون هم میشه به بی نظم بودنش پی برد! علاوه بر این میشه گفت که متهم به زیبایی دسکتاپش اهمیت نمیده چون عکس دسکتاپش سایز صفحه نیس و همین طور که در پایین سمت راسن می بینیم مظنون حواسش نبوده که آپدیت ویندوز رو خاموش کنه و وقتی به اینترنت وصل بوده ویندوز سعی کرده آپدیت شه و اینجا بوده که مایکروسافت فهمیده ویندوز ایشون اصل نیس و به همین دلیل اون نوشته اونجا ظاهر شده. به مظنون توصیه میکنم هرچه سریع تر کرک ویندوز رو نصب کنه قبل اینکه ویندوزش نابود شه.
فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه و ضیق(ذیغ، زیق،ضیغ یا هرچی) وقت هم دارم پس اگه اطلاعات دیگه ای به دست آوردم بعدا ارائه میدم.

behrazv

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تبریز و تهران
دانشگاه
دانشگاه تورنتو
رشته دانشگاه
علوم مهندسی

هویت مظنون: اسم مظنون حمید سجادی هستش:

به نقل از BUG :
face: .com/hamid.saj
gmail: [email protected]
آِی دیم هم هست تو پروفایلم دیه. خسته نمیشین برین ببینین ها :-" :D

1. مظنون خودخواهه!!!! بیش ترین تعداد پست هاش توی انجمن گفت و شنود اجتماعی بوده، و معلومه عمده این پست ها توی حرف بزن بوده ن. در حالی که زمانی که تو این انجمن صرف کرده در رتبه پنجم قرار داره! یعنی فقط دوست داره بقیه به حرفاش گوش کنن، و خودش نمی خواد به حرف بقیه گوش بده!
اینم یه مدرک که خودش گفته:
StreetBugEjtemaee.JPG

2. مظنون اهل ورزشه. اولا که فعالیتش تو این انجمن رتبه دوم رو داره (از لحاظ نعداد پست). و معلومه علاوه بر تماشا و اینا (مثلا فوتبال، که تو تاپیک های مختلف مربوط بهش فعالیت کرده) خودش هم اهل فعالیت بدنی هستش. مثلا بادی بیلدینگ و اینا (پست چندتایی زده تو اون تاپیک).

3. مظنون بیش تر به سمت مکانیک گرایش داره. از فولدرهای دسکتاپش می شه این رو فهمید:

StreetBugMekanikDesktop.JPG

و هم چنین از این پست که جدیدا زده شده:
به نقل از BUG :
سوال راجب مکانیک داشته باشیم از کی بپرسیم؟ اینجا کی مکانیک میخونه؟

البته خودش خیلی اطلاع نداره از علاقه ش به این رشته! خیلی کمه پست هاش در این باره، و تو مشخصاتش چیزی ننوشته، ولی علاقه داره! :>

4. مظنون مدیر انجمن بازی بوده:
به نقل از BUG :
ببخشید اون لینک اون اول برای چیه؟

پستتون ویرایش شد، تا داستان بازی اسپویل نشه، ببخشید البته :D
کاملا هم از فعالیتش تو تاپیک های این انجمن و چند تا بازی که تو دسکتاپش دیده میشه مشخصه که خیلی اهل بازی کامپیوتری هستش.

5. مظنون به شدت نامنظمه! تو پست دو که می بینیم یکی دو تا از لباساش همین طوری رو زمین ولوئن. تو عکس 3 هم تفریبا دسکتاپش داره پر میشه از آیکونا! همه جا همین طوری عکس و فایل های دیگه ریخته، و حتی دو سه تا فولدور جدید که درست کرده اسم گذاری نگرده! واقعا که! [-(

Billy the kid

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 | آموزشگاه هنری میدیا
شهر
تهران.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

بسم الله...

اصل ِ مطلب رو از همین جا شروع می کنیم...

مضنون از فیلم های ِ غیر ِ بازاری خوش ِش می آد... نمی شه گفت که خیلی اهل ِ سینماس، ولی فیلم هایی که ارزش ِ سینمایی و هنری ندارن رو نگاه نمی کنه... همین طور کارگردان ِ مورد ِ علاقه اش نولان ه...
به نقل از BUG :
عاشق فیلماییم ک تا آخرش آدم نمیفهمه چی به چیه بعد آخرش یک غافلگیری بزرگ داره. مثه The Prestige :-\
یا فیلمایی ک خط زمانی سر راس ندارن مثه Memento :>
و کلا همون مدلی ک کریستوفر نولان فیلم میسازه :D
وسترنم دوس دارم راستی B-)

در مورد ِ موسیقی هم همین طور... خیلی موسیقی ِ هنری گوش نمی ده، ولی سعی می کنه که موسیقی ِ ارزش دار گوش بده:
به نقل از BUG :
خواننده مورد علاقه: ایرانی یاس و آرمین..... خاریجی هم امینم و کشا
اهنگ مورد علاقه: کلا عاشق آهنگای لینکین پارکم x:
اهنگساز و موزیسین مورد علاقه: سیروان و زانیار خسروی x:
سبک موسیقی مورد علاقه: راک

دوستمون خوش ِش می آد کلکل کنه... و همین طور به طرز ِ شرورانه ای از مسخره کردن ِ پرسپولیس لذت می بره... [-(
به نقل از BUG :
من میترسم همین طوری پیش بره پرسپولیس سقوط کنه بعد دیه فصل بعد دربی نداریم یک کم بخندیم (:| :D :D
به نقل از BUG :
چه حالی میکنم وقتی با یک پرسپولیسی کلکل میکنم کم میاره به مو و سیبیل مظلومی گیر میده :)) :D
به نقل از BUG :
اون شیث خیلی واقعا با تعصب بازی میکنه. یا علی کریمی. ماشالا به تعصب بازیکناتون <D=
به نقل از BUG :
اون تیکه اول ک واقعا نیازی به جواب دادن نداشت.... داشت؟

در دروازه باشه بهتره تا اینکه 17 ام جدول باشه و بهتره از اینکه 3بار شیث رو اخراج کنن بعد ببینن بازیکن ندارن جاش دوباره بیارن.
در دروازه باشه و کهکشانی باشه. مگه عب داره؟
در دروازه باشه و دوبار قهرمان آسیا شه. مشکلی داره؟
شما هم بشو در دروازه ک مجبور نشی کاظمیانو ک تو کشورای عربیم نخواستنش بیارین تو تیمتون.
و نه تنها می گه که استقلالی ه، بلکه بیش از حد استقلالی ه!

دیگه اینکه مضنون از اسراف بدش می آد:
به نقل از BUG :
رفتیم افطاری یک جایی. بعد یک غریبه اومد نشست غذا بخوره.
اول هیچکی نفهمید غریبست. بعد ک فهمیدن یهو وسط غذا پرسیدن شما مهمون کیین؟ طرف من من کرد لو رفت یهو بلندش کردن بعد نگهبان اومد انداختش بیرون.... حالا آخر مراسم اندازه یک مهمونی دیگه غذا اضافه اومده ها...... افطاریه داریم؟ :|

مضنون به شدت به مقوله ی اتوموبیل علاقه داره و توی ِ این زمینه حرفه ای ه و بدون ِ گواهینامه رانندگی هم می کنه! <D= :-"
به نقل از BUG :
اصا خاک میپاشه رو شیشه ماشینت. بعد برف پاک کن میزنه پاک میکنه رد برف پاک کن خاکی میمونه رو شیشه :> صدا دنده عوض کردنم که خدا :>
مضنون از اون آدماس که درباره ی چیز های معروفی که خیلیا می گن خوبه جبهه می گیره ولی بعدش می فهمه که اون چیزا، چیزای خوبی ان!
به نقل از BUG :
من الان حالم دست خودم نیس..... اینطوریم /m\ /m\
دیشب تازه فهمیدم اصن از متالیکا بدم نمیاد عاشقشم هستم
13 بار sad but true رو گوش دادم 4 بار turn the page فک کنم 15-16 باریم master of puppets /m\
حسابی خل شدم {-8
دوست ِ گرامی مون، از این آدمای باری به هر جهت نیستش و با سیستم ِ "هر چه بادا باد!" زندگی نمی کنه و باید واسه ی یه تغیر ِ بزرگ، تمام ِ جزئیات ِ اون تغییر براش معلوم باشه...
من ک خودم تا مطمئن نشم اگه برم خارج همه چی حله برام و هوامو دارن نمیرم...

مضنون اطلاعات ِ بسیار مختصری در زمینه ی هنر و به خصوص نقاشی دارن، در حدی که نمی دونن تابلوی ِ مونالیزا یا همون لبخند ژکوند، به خاطر ِ تلخی ِ لبخند ِ مونالیزا ئه که انقد معروف شده...!
به نقل از BUG :
لبخند تلخ من از گریه غم انگیزتر است که میگن همین :) دیه... درک کن آقا. این لبخند ژوکوند نیس. لبخند تلخه :D
مضنون دچار ِ مریضی ِ " وای من هیچی نخوندم!" ئه و باعث ِ گول زدن ِ کسایی می شه که واقعا" هیچی نخوندن
به نقل از BUG :
فردا فاینال دارم. هیچی نخوندم :-s اگه فیل شم دیه همه امیدم میپکه =((
به نقل از BUG :
راستی گفتم فاینال 90 شدم؟ :)
مضنون خوشش نمی آد که مردم زود پسر خاله بشن و خودش هم زود پسر خاله نمی شه:
به نقل از BUG :
منم عاشششششقشم >:D< شعراش همه عالین..... بهترینشونم همون شعری ک ریحانه خانوم اول گزاشتن x:
...
ژانر خود صمیمی پندار:اول ک با نام فامیلی صداشون میکنی از رو برن نمیرن :-w اگرم ک با اسمشون صداشون کنی جو میگیرشون یا جون میزارن ته اسمت یا اسمتو مخفف میکنن :-w :D

این تا اینجاش!
بقیه ش هم بــــمــــــاند! B-) :D

S...4Rmahtab

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

+اول اینکه احساس میکنم مظنون آدم فنی باشه،از تعداد پست هایی که در این باره داده میشه فهمید

+مظنون کلا آدم مفت خوریه! :-"
به نقل از BUG :
انقد که از نقره دیشب این وزنه برداری خوشحال شدم, از له شدن منچستر جلو منچستر سیتی نشدم. اصن یک حالی میده مفتی مفتی نقره بگیره. دوتا روس که وزن کشی نکردن, یک لهستانی که شانس اول قهرمانی بود دور اول ر×د حذف شد. بقیه هم ماشاالله خره خر. اصن آدم مفتی مفتی یک چیزی بگیره خیلی حال میده :D
+طرف کلا با بعضی قوانین و rule :D ها و کلا کارایی که تو مملکت انجام میشه و رو زندگیش تاثیر داره حال نمیکنه!
به نقل از BUG :
سانسور خودش خوبه نه این سانسور اینا.....
کلا فقط سانسور صحنه ها نیس که ترجمه ک میکنن هر جور دلشون بخواد ترجمه میکنن
بلوک 13 رو یادمه وقتی تی وی گزاش من کف کردم. کلا ماجرا رو عوض کرده بودن و اینا.
همشم سعی میکنن یک فیلمایی بزارن یا یک جوری دوبله کنن که بگن آمریک بده و اخه و اوفه و جیزه [-(
به نقل از BUG :
فقط نود و هشتش خوبه. بقیش واقعا بی مزست (:|
یک سری چرت و پرن میگن انتظار دارن بخندیم ما :|
یا:
به نقل از BUG :
بر میداره شبکه میزنه با نام زیبای I Film. توش چی نشون میده؟ صب تا شب سریال ایرانی. چه سریالایی؟ سریالایی که هر کدوم کمه کمه مال 30 سال پیشن و دو سه بار به طور کامل تلویزیون نشون داده. تا اینجا مشکلی نداره. خوب عربا که ندیدن.
بعد یک شبکه دیگه میزنن به نام شبکه نمایش. اینم صب تا شب فیلم سینمایی نشون میده. اینم خیلی خوبه. درسته که تمام فیلماشو قبلا ان بار دیدیم هممون. ولی بازم پیشرفت بزرگیه. تا اینجاش هیچ عیبی نداره, دست صدا و سیما هم درد نکنه. مشکل من اینجاست که جناب رئیس صدا و سیما, میاد برای همین دو تا شبکه چرت که واقعا افتضاحن, دم به دقیقه منت میذاره سر ملت و میگه ما همه تلاشمونو کردیم وقت مردم مفید پر شه و این حرفا!
به دفعات هم از این قبیل جملات استفاده کرده:زندگیه داریم؟ مملکته داریم؟ خواهره داریم؟
در اینجا 2 احتمال میره:
1-به طنز
2-از ته دل و واقعیت
که البته مورد اول رد میشه به این دلیل که بعد این جملات شکلک :D رو قرار نداده و از شکلک :| استفاده کرده،دلیل محکم تر اون هم نقل قول های بالاس

+احتمالا ممد هم دوست صمیمیشه :D

+مظنون آدمی نیس که بخواد دیده شه و خودنمایی کنه!
به نقل از BUG :
خوب یا بد بودنش به خود شخص بستگی داره. آدم معروف یه جورای دیه چیزی به نام حریم شخصی نداره. اگه به سگشم فش بده فرداش همه میفهمن. بعضیا هستن ک خوششون میاد از این ک در مرکز توجه باشن و اینا. ولی من خودم مثلا اصلا دوس ندارم اینطوری باشم. دوس ندارم میرم بیرون همه منو به بقیه نشون بدن و عکس و امضا و اینا باشه.

+عاشق shaun the sheep هست
به نقل از BUG :
هیچی shaun the sheep نمیشه >:D<

+مثکه مظنون اصن عفت کلام ندارن :D
به نقل از BUG :
من که اکانتم ریده :| :D
.....
بعد دیگه حسابی ریدم :))
....
یا:
به نقل از BUG :
+حس عنیت میکنه آدم اینجور مواقع!!
یا:
به نقل از BUG :
Yeah. F**king Yeah. خاک رفت تو حلقم /m\

+احتمال میره مظنون از اون دسته آدم هاییه که هنوز تکلیفشون با خودشون مشخص نیس!یعنی یه جورایی هنوز با خودش تناقض داره
در تاریخ « : 17 ژوئن 2012 ,ساعت 12:48:22 » (نشد نقل قول کنم!) گفته "جاستین بیبرم نشدیم همه ازم متنفر شن معروف شیم
:-<"

و اینجا:
به نقل از BUG :
خوب یا بد بودنش به خود شخص بستگی داره. آدم معروف یه جورای دیه چیزی به نام حریم شخصی نداره. اگه به سگشم فش بده فرداش همه میفهمن. بعضیا هستن ک خوششون میاد از این ک در مرکز توجه باشن و اینا ولی من خودم مثلا اصلا دوس ندارم اینطوری باشم. دوس ندارم میرم بیرون همه منو به بقیه نشون بدن و عکس و امضا و اینا باشه.
البته این مسئله رو میتونیم از 3 جنبه ی مختلف نگاه کنیم
اول اینکه جمله ی اول به خاطر تنفرش از جاستین بیبر بوده و کلا هدفش این بوده که معروفیت اونو زیر سوال ببره!
دوم اینکه کلا منظورش از جمله ی اول این بوده که به هر طریقی آدم نباید معروف شه که در اینجا بحث معروفیت نبوده و اگر از این دیدگاه نگاه کنیم میفهمیم که نه تنها تناقض نداره بلکه کاملا در تایید حرف های دیگشه!
و اما دیدگاه سوم اینکه حتی اگه جاستین بیبر هم میشدیم که همه ازمون بدشون میومد اما معروف بودیم بازم از وضعیت الانمون بهتره که با این دیدگاه کاملا به تناقض میخوریم!

خوب چون ورزش دومین انجمن مورد علاقه ی مظنونه کمی به عملکرد ورزشیش میپردازیم که البته متاسفانه نتایج خیلی جالبی رو در بر نداشته!
+هه!مظنون ته اعتماد به نفسه!یعنی اگه از دید علمی بخوایم نگا کنیم بیش از حد به تفکرات و عقاید خودش پایبنده طوری که حاضره زندگیشم پاش بده!(یه توصیه!به عنوان یه کارآگاه بهت هشدار میدم اینجوری نباش،بعضی وقتا بدجور ضایع میشی!)
در تاریخ « : 17 ژوئن 2012 ,ساعت 19:12:14 »
"بعیده آقا جان بعیده. سر زندگیم شرط میبندم هلند میبره پرتقال رو. شاید با 3 تا اختلاف نتونه اما میبره. اینطوری صعود آلمان صد در صده.
هلند با دانمارک خوب نبود. اما بدم نبود. فن پرسی بود که افتضاح بود.
بازی با آلمان هم خوب بود, اصن بد نبود, اما خوب بازیکناش همه خودخواهن کمی. اینبازی اگه یک کوچولو کار تیمی کنن مثه جام جهانی 3 تا هم میتونن بزنن."

+جالبه که اصلن هم فرد مسولیت پذیری نیس!
به نقل از BUG :
آقا, این مربی هلند هست (اسمش سخته حوصله ندارم دیگه, از همین فن منای هلندی ), مشکلی داره با من؟ خوب چرا اینکارو با من میکنه؟ :|
من سه تا شرط بستم سر هلند. شرط گنده ها. خیلی خیلی گنده! گلو که خورده هر سه تا اس دادن که پولات آمادست؟ :|
و اینجا:
در تاریخ « : 18 ژوئن 2012 ,ساعت 14:00:35 »
"الحمد لله رب العالمین :-" که شرط نبستم :-" از کجام میدونستم انقد افتضاح بازی میکنن؟ :|"

+یک نکته!اینجا هم به وضوح تناقض در شخصیت مظنون به چشم میخوره:
مظنون چندین بار عنوان کرده که از بارسلونا متنفره و علتش هم اینه که هواداراش هوادارای قدیمی نیستن و همین چند سال که بارسلونا خوب شده یوهویی هواداراش زیاد شدن(بر منکرش لعنت! :-")از اینجا میشه فهمید که مظنون سر تیمی که طرفدارشه تعصب داره و 2روزه طرفدارش نشده و از این جور آدم ها هم بدش میاد
در تاریخ « : 01 ژوئیه 2012 ,ساعت 16:10:59 » پ.ن: تنفر من از اسپانیا چیزی شبیه تنفر من از بارسلوناست. تا قهرمان یورو شد طرفداراش 10 برابر شدن. طرفدار جام جهانی شد 90 درصد ایرانیا طرفدارش شدند :| همون اتفاقی که با دو فصل خوب بودن بارسا رخ داد.
و دقیقا بعدش اعلام طرفداری از فرانسه رو میکنه!
بذارین ساده تر بگم
مظنون قبل از بازی هلند و پرتغال :D
در تاریخ « : 17 ژوئن 2012 ,ساعت 19:12:14 » بعیده آقا جان بعیده. سر زندگیم شرط میبندم هلند میبره پرتقال رو. شاید با 3 تا اختلاف نتونه اما میبره. اینطوری صعود آلمان صد در صده.
شرط سر برد خواستین میبندم :D (سر برد, نه سر صعود)

مظنون بعد از بازی با پرتغال :D
در تاریخ « : 18 ژوئن 2012 ,ساعت 14:33:38 » هلند که حذف شد. همین جا اعلام میکنم طرفدار فرانسه ام :D
بعد از این اظهار نظر خیلی هم رو فرانسه مدعی میشه و ادعا میکنه که اصن از اول طرفدار فرانسه بوده!
در تاریخ « : 18 ژوئن 2012 ,ساعت 19:22:12 » من حزب باد نیستم که برای قهرمانی طرفدار تیمی شم. جام جهانیم طرفدار فرانسه بودم. همیشه طرفدار فرانسه ام. هلندم از وقتی که بازی های اسنایدر و روبن رو دیدم + برکگمپ و فن پرسی و دوستان ارسنالی طرفدارش شدم
بعد که فرانسه هم میبازه:
در تاریخ « : 20 ژوئن 2012 ,ساعت 12:26:56 » پشیمونم سبحان :-<
:D :D :D

+علاوه بر این ها مظنون اصن در حوزه ی ورزشی تاکید میکنم حوزه ی ورزشی فرد خوش شانسی نیست!
هلند باخت،فرانسه باخت
همچنین در تاریخ « : 25 ژوئن 2012 ,ساعت 19:34:51 » این جام یک کارایی کرد که من توش موندم مثلا منو طرفدار پرتغال و ایتالیا کرد
پرتغال حذف شد،ایتالیا حذف شد :D

+مظنون به درجه ی خوبی از خودشناسی رسیده!
در تاریخ « : 27 ژوئن 2012 ,ساعت 20:58:17 » حیف تجربه خوشی ندارم وگرنه حتی بات شرط کلان میبستم L-: اگه مثه بازیای قبلی باشه پرتقال میبره. ولی از اونجایی که من طرفدارش شدم احتمالا ببازه :))

خوب اینجا لازم میدونم که مدارک به دست اومده رو جمع بندی کنم:مظنون از نظر ورزشی و یا بهتر بگم فوتبالی اصن فرد قابل اعتمادی نیست،ورزش قسمت مهمی از زندگیشو تشکیل میده،هنوز به طور کلی به جمع بندی راجع به علایق خودش نرسیده و راجع به کارهایی که میکنه به اندازه ی کافی فکر و تمرکز نداره

من جا داره عذر خواهی کنم از اینکه نتونستم بعضی از مدارک رو نقل قول کنم،اما همونطور که دیدید با رنگ سبز مشخص شدن و ساعت و تاریخ دقیق نشون از مستند بودنشون داره
خوب دوستان امیدوارم با هوش و درایت ما مظنون خیلی زود شناسایی شه
با تشکر،مهتاب هولمز :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا