• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ParNiaN.D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـ/̵͇̿̿/'̿'̿̿̿ ̿ ̿̿ ½
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی
خب ، اینجا استریت ِ پرنیان هست ، چیزایی که ازش داریم :

عکس ۱

عکس ۲

عکس ۳

عکس ۴

عکس ۵

عکس ۶

یه تذکر رو هم من باید دوباره بدم :

به هر عکسی که گرفته شده به دقت توجه کنین ، البته لزومی نداره حتماً از روی عکس استنتاج کنین و همون " مشاهده ی پروفایل و آمار فعالیت های کاربر " بهتره اصلی ترین روش استنتاجتون باشه . فلسفه ی وجودی عکس ها فقط و فقط واقعی تر کردن ماجرا هست .

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی
پاسخ : استریت ِ ParNiaN.D

با رمز یا زهرا ، استنتاج رقیب خود را آغاز مینماییم :D 8->

- واتسون عینک من کجاس ؟!
- روی چشمته احمق !
- این چه طرز حرف زدنه ؟! :| از این لحظه اخراجی .. :|

چه غلطی کردم اخراجش کردما :( تک و تنها موندم با این همه کار :( :D

عکس 1 : جورابشه خو ! خیلی سعی کردم لکه یا چیز دیگه ای پیدا کنم ! ولی نشد :))
نتیجه : مظنون قبل از انداختن عکس ، از مامانش خواسته که جورابشو بشوره :-"
نکته مهم : جورابش چقد کوتاهه L-: واتسون یادت باشه یه اکیپ گشت بفرستی بگیرنش !

عکس 2 : کیف مظنون ! تر و تمیز ، شیک و دارای 3 عدد پیکسل !
- واتسون ! اون پیکسل رو میبینی که نوشته MUSE !؟ نو جایی ندیدی ؟!
واتسون !؟ واتسون کجایی ؟!
:-< اخراجش کردم :-< واتسون بیا .. غلط کردم :-<
- بله قربان ؟! ;;)
- فدات بشم واتسون x:
- مرسی ، اون پیکسل ، منو یاد آواتار شکوفه میندازه !
- آره آره ... مرسی واتسون x:

نتیجه :
1- مظنون عاشق شکوفه س‌؟! {-8
2 - مظنون عاشق راک انگلیسیه ؟! :-?

[ واتسون به حالت ??? ] : یافتم ! اون یکی پیکسل رو میبینید !؟ پیانوئه ؟! پس نتیجه دوم معقول تره 8->

آفرین واتسون x:
عکس آخر این موضوع رو تائید میکنه ! ببین ، طرف خوره ی آهنگه :-" مسئله اینه که من تو اون همه اسم ، فقط Enrique رو میشناسم واتسون :-"
نتایج : مظنون شبا قبل خواب آهنگ گوش میده - اسپیکر هاش باید از این مدل توپا باشن - شنواییش ضعیف شده ( با گوش دادن به راک :D ) - و ...
این رو ببینید ! دایره های قرمز ، این موضوع رو تائید میکنه ! همچنین 85 پستی که تو انجمن موسیقی داشته ;))

عکس 3 : پتوش عادیه ، ولی .. تو این گرما چرا پتوی زمستونی استفاده میکنه ؟! :-s
نتایج : متهم عاشق گرماست ... / متهم خونشون کولر گازی دارن =)) ( حال کنید اصن ! )

عکس 4 : فقط میتونم بگم ؛ پرنیان خیلی خرخونی :-s

عکس 5 : متهم همیشه دهنش در حال جنبیدنه {-8 اون کاکائو kit kat رو میبینی ؟! اونا خیلی شیرینه ~X( متهم دیابت داره :-s
اون سررسید رو میبینی ؟! احتمال میره باباش براش اوورده باشه ! در نتیجه : شماره باباش رو لو داده :-s

عکس 6 : توضیح داده شد !

89275349232453236048.png
دایره های آبی رو ببینید ! مظنون تجربی میخونه ، اما علاقه ش انسانیه ! :-< ولی حاضر نشده تحت هر شرایطی بره انسانی ;;)
دایره نارنجی : مظنون از 3 سال پیش اینجا عضو بوده ، اونموقع سمپادیا هم معروف نبوده زیاد :-??
پس میتونیم نتیجه بگیریم از 5 سال پیش اینترنت داشته #-o

مظنون اصلا و ابدا الاف نیست ! 42 روز فعالیت در طی 3 سال ، همن رو اثبات میکنه ! من خودم تو این 4-5 ماه ، 30 روز فعالیت داشتم :-"
از کتابخونه ش و 100 پستی که تو انجمن انگلیسی داده ، نتیجه میگیریم انگیلیسیش خبه ... تقریبا خیلی :د

تو دو. نجمن نظرات و پیشنهاد & مدیران ، 1حدودا 190 تا پست داشته ، نشون میده که علاقه داره به این که نظراتش رو بگه ، تو بحث های مدیریتی شرکت کنه و ... پس :
- علاقه به سرگروه بودن نیز باید داشته باشه .
- روحیه نشاط مدیریتی خوبی داشته باشه .
- روابط عمومیش هم خوب باشه ;;) ( که با توجه به علاقه ش به ادبیات و 150 پستش تو انجمن های کتاب و نثر پارسی ، طبیعیه )
تک و توک پستی ازش پیدا میکنید که قبل از ساعت 21 ارسال شده باشه ! مظنون احتمالا تو روز سرش خیلی شلوغه :-? شبا زیاد بیدار میمونه و احتمالا این وقت رو به مطالعه غیر درسیش اختصاص میده :-?

بزودی با بررسی پست ها و .. در همین پست بر میگردیم :-"

behradv

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه حلّی تهران
شهر
تبریز و تهران
دانشگاه
دانشگاه تورنتو
رشته دانشگاه
علوم مهندسی

خوب خوب خوب (< حمید خان که قبل من زد، ولی با اجازۀ سایر بزرگترا :D

در اکتشافاتی که به عمل اومده، به مقدار زیادی از پستای مظنون، تا حدودی از پروفایلش، و کمی هم از عکسا استفاده شده. عکس ها خیلی درونگرایانه گرفته شده بودن! یه سختی می شد از توشون سرنخ در آورد!
می ریم سراغ اصل مطلب. موارد زیر در مورد مظنون کشف شده:

1) مظنون درون گراست.
قبلاً هم گفته بودم! کارآگاهان عزیز توجه داشته باشن که اولین نکته ای ک بررسی می کنن، این باشه که آیا مظنون اسمش رو کامل نوشته یا نه؟! البته این مورد خاص بر خلاف موارد قبلی از علایقش هم حرف زده، ولی از اونجایی که هم اسم کوچیک و هم فامیلیش رو ننوشته، نتیجه می گیریم که درون گراس :D!
تازه، خودش هم اعتراف کرده! آرشیو صندلی داغ، تاپیک مربوط به خودش، 18 دسامبر 2010: (قفله، نمی تونم نقل قول کنم مستقیم!)
اینجانب دختری هستش درونگرا، عاشق کتاب خواندن و چرت و پرت نوشتن، شیفته ی موسیقی کلاسیک!، بیرون منطقی، درون احساساتی، کنجکاو، حرف-گوش-کن! خصوصیت بارز زندگیش بچگی ش بوده که از دیوار راست بالا میرفته و دست به "هرکاری" میزده، اما حالا خیلی محافظه کارانه عمل میکنه.

2) سمپادیا اولین فرومیه که مظنون توش فعالیت داشته.
اولین پستش تو تاپیک سوتی ها بوده، که شروع معمولی واسه کسی که تو انجمنای دیگه عضو بوده نیست زیاد! معمولا پست اول یه حالت معرفی و اینا داره...!
این هم یه مدرک محکم تر، مظنون بعد از 48 پست این رو گفته:
به نقل از ParNiaN.D :
من هنوز نفهمیدم اسپم یعنی چی!میشه واضح تر بگید با ذکر مثال؟!
... ^-^...
از اونجایی که اسپم واژه خیلی پرکاربردی تو هر انجمنیه، نتیجه می گیریم این اولین انجمنیه که مظنون توش عضو شده و فعالیت می کنه :D

3) مظنون نویسنده ای حاذقه.
این مورد رو به سادگی می شه از «Expression» مظنون پی برد! نوشته هاش هم افسرده می زنن بیشتر. کلاً خیلی هم خوب می نویسه. اینم از یه پست حرف بزن، که باز بهش اشاره خواهد شد:
به نقل از ParNiaN.D :
اون شب از این حرف زدیم که نوشتن چه چیز معجزه ایه. تو میگفتی جرات نداری بنویسی چون مامانت میخونه همه شون رو. من بهت میگفتم قایمشون کنی بین دفترای درسیت و اصلاً حساسیت نشون ندی که کسی بفهمه چیز جدایی تو این مینویسی. ما اون شب کنار هم خوابیدیم و تا صبح به یه درک مشترک فکر کردیم... یا یه دَرَک مشترک؟ :)
مظنون یکی از دوستاش رو ترغیب به نوشتن هم می کرده اما ... :-<....
اینم مدرک تصویری:

%281%29.JPG

4) مظنون یه دونه برادر داره، و احتمالا فقط یه دونه برادر داره!
مظنون به مراتب به داداشش توی پستاش اشاره کرده. (تو خواب هم راه می ره داداشش ;)) :-s!)
به نقل از ParNiaN.D :
سلام.
داداش من هر شب بلا استثنا مثل یه روح سرگردان تو خواب راه میره! :-\
هر شب هم میاد سراغ من :(( (:|
بعضی وقتا صداش کنی بیدار میشه اما بعضی وقتا کاری میکنه که همه مون بیدار شیم اما خودش با سیلی هم بیدار نمیشه.در این مواقع من فقط میترسم...!
اگه از راه رفتن تو خوابچیزی میدونید و یا خاطره ای دارید و یا با من همدردید :(...بگید.

meli x:دو تاپیک راه رفتن تو خواب و سومنامبول باهم ادغام شدنx
به نقل از ParNiaN.D :
آخرین باری که برف دیدم 11سال پیش بود
آخرین باری که آدم برفی درست کردم و با تیوپ از بالای تپه سر خوردم پایین و گوله برفی پرت کردم تو سر داداشم و اون پرت کرد تو سر من و سردمون شد و برگشتیم خونه.
اینجا که برف نمیاد، کاش برنمیگشتیم!
به نقل از ParNiaN.D :
فکر نمیکنم. داداشم 3ش رو داشت که خط خطی شد. کلا" 3ش جالب نبود.
از اونجایی که مظنون فقط می گه "داداشم"، نتیجه می گیریم که برادر دیگه ای نداره. از آنجایی هم که هیچ وقت به خواهری اشاره نکرده، نتیجه می گیریم احتمالا خواهر هم نداره!

5) مظنون استقلالیه، طرفدار پر و پا قرص هم هست!
تو تاپیک هوادارن استقلال کلی فعالیت کرده! اینا از لا به لای پستاش بیرون کشیده شد:
به نقل از ParNiaN.D :
وااااای!مرسی تاپیک!
الان بحث رو داغش میکنیم!
بازی استیل آذین و اس اس رو حال کردید انصافا؟! من هنوز تو کفم
حالا میتونیم راجع به بازی،بازیکنا و...حرف بزنیم!
به نقل از ParNiaN.D :
نذار بابا اینا خودشون میدونن اس اس چه تیمیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نمیخوان اعتراف کنن.باید بگیم چند تا از این اعتراف گیرای حکومت...

آخیش!خیالم راحت شد!من امروز نمیتونستم بازی رو ببینم
به امید برد اس اس جون!
به نقل از ParNiaN.D :
برد شانسپولیس رو به همه ی عزیزان و تیم داوری تبریک عرض میکنم
اس اسیای عزززززیززم ناراحت نباشن یه بارم بذارید اینا ذوق کنن دیگه!ما که بخیل نیستیم!
به نقل از ParNiaN.D :
عشق است استقلال
همه جوووووره! >:D<
تازه، تو دیسکوگرافیش هم هست:
به نقل از ParNiaN.D :
دوست داری به کدوم کشور سفر کنی: سوئیس
دوست داری چه رشته ای بخونی؟بیوتکنولوژی یا داروسازی
شهر و کشور مورد علاقه: بندر رو عاشقانه دوست دارم+سوئیس و اسپانیا
ورزش محبوب: شنا و والیبال
تیم محبوب: استقلال
رنگ محبوب: بنفش
مدل گوشی: 5800
جمله معروف: هرکس روزنه ایست به سوی خدا، اگر اندوهناک شود. اگر به شدت اندوهناک شود...
آرزو: بفهمم
نظرت در مورد سایت: برام مهمه. هم خودش، هم آدماش.
سخن پایانی: تو خدافظی خوب نیستم :D

6) مظنون عشق پیانوئه، که واضحه البته!
حالا برای این که بدون مدرک نباشیم،
یکی از پستای چند سال پیش:
به نقل از ParNiaN.D :
مرسی روژین!+
پیانو دیوونه کننده ست
این 2 تا از نوشته های شخصی:
به نقل از ParNiaN.D :
اینجا پشت پیانو است.
این انگشت ها یادشان نمی آید کِی زخم شدند و جوهری. جوهرِ آبی. جوهرِ آبیِ انگشت زدن.
اینجا چکش ها میترسند به جرم ضرب و شتم سیم ها به اتاق کشانده شوند.
اینجا سیم ها میترسند به جرم معاشقه با چکش ها به جوهر مالیده شوند.
این آهنگ، به آهنگی اش قسم که دیگر غلط بکند آهنگ باشد...
به نقل از ParNiaN.D :
پیانو بس است.
پیانوی ماهاگونی بس است.
خوب است پیانوم سفید باشد.
رویال و سفید.
دلم میخواهد بروم روی پیانوم بنشینم و پاهایم را روی هم بیندازم و بخندم و تو ازم عکس بگیری. هوم؟
این پست تازه از تنور دراومده!
به نقل از ParNiaN.D :
-
پيانو يه شيء نيست. يه جاست. يه جا که ميشه توش قايم موشک رو برنده شد.
پيانو وقتي روزي چند بار مي نوازي ش صداي شيشه مي ده. وقتي موقع نواختنش چشمات رو مي بندي حجم صداش همه تُ بغل مي کنه.
اما وقتي به خاطر کنکورت يه هفته حتي سراغش رو هم نگيري، صداش مي گيره.
صداي پيانو م گرفته.
پيانو م بد صدا شده.
پيانو م، انگشتاي بيگانه مُ پس مي زنه.
-
اینم که دیگه داد می زنه!

%2817%29.jpg

اینم هست:

%2814%29.JPG

7) مظنون معتاده! به موسیقی در کل.
این اعتراف شخص مظنونه:
به نقل از ParNiaN.D :
چند وقتیه که احساس میکنم بدجوری به موسیقی معتاد شدم.چند وقت ازش دور باشم عصبی میشم.شب بدون موزیک نمیتونم بخوابم.پیانوی هرروزمم که سر جاشه.
برام عجیبه.میخوام بدونم اصلا چی میشه یکی به یه چیزی معتاد میشه.اصلا اعتیاد به موسیقی از نظر علمی ثابت شده؟
اون عکس فولدر موسیقی هم که داد می زنه چه خبره!

%2815%29.JPG

بعد، اینم که هست:

%2816%29.jpg

بعد تازه، یه چیز دیگه هم هست! من هی می گم این نمودار حضور مردم کمک می کنه تو استنتاج، شما گوش نمی کنین! بازم تکرار می کنم، احتمالاً این نمودار واسه شما فرق کنه به خاطر زمان محلی و اینا، ولی واسه من اینجوریه:

%2818%29.jpg

%2819%29.jpg

%286%29.jpg

%287%29.JPG

=))

8) مظنون ان شالله داروسازی خواهد خوند.
علاقه مظنون به زیست که واضحه کلا:

%288%29.JPG

بعد اینم هست:

%289%29.JPG

%2810%29.JPG

10 فروند کتاب زیست شناسی تو قفسۀ مظنون یافت شد!
حتی شخصیت های شخصی نوشته هاش هم زیست دوس دارن!
به نقل از ParNiaN.D :
والسِ عاشقانه

دختر دفتر زیستش را بغل کرده و خودش را ته کلاس، پشت همه ی صندلی ها، فراموش... سرد است. این دیوارِ خاکستری و آبی و سرد...
تو چرا با من اینکارو میکنی؟
اینم مدرک واسه داروسازی، توی تاپیک انتخاب رشته:
به نقل از ParNiaN.D :
داروسازی

خون رو بیشتر دوست دارم ولی نمیخوام برم
اینم دیسکوگرافی:
به نقل از ParNiaN.D :
دوست داری به کدوم کشور سفر کنی: سوئیس
دوست داری چه رشته ای بخونی؟بیوتکنولوژی یا داروسازی
شهر و کشور مورد علاقه: بندر رو عاشقانه دوست دارم+سوئیس و اسپانیا
ورزش محبوب: شنا و والیبال
تیم محبوب: استقلال
رنگ محبوب: بنفش
مدل گوشی: 5800
جمله معروف: هرکس روزنه ایست به سوی خدا، اگر اندوهناک شود. اگر به شدت اندوهناک شود...
آرزو: بفهمم
نظرت در مورد سایت: برام مهمه. هم خودش، هم آدماش.
سخن پایانی: تو خدافظی خوب نیستم :D

9) مظنون به طرح قواص روی دفترش علاقه داره!
دو مورد دفتر متفاوت با طرح یکسان یافت شد:

%2812%29.JPG
و
%2813%29.JPG

10) اون دفترچه سبزه به قیافه ش نگاه نکنین، توش کلی دل نوشته است!
این دفتره توجهمون رو جلب می کنه:

%2811%29.JPG

:-?... یعنی چی می تونه باشه؟!
به نقل از ParNiaN.D :
+ قبل از این که بریم مشهد یه دفتر سبز کوچولو واسه خودم خریدم. بعد از اون خاطره ی دفتر/خود سوزی سخت بود واسم یه کم. ولی بعد دیدم انقده خوبه. آدم واسه خودش تنهایی بنویسه بدون دلهره ی این که کسایی که میخونن چه برداشتی میکنن، بدون اینکه کسی لایکش داشته باشه!... معتادشم میتونم بشم حتّی.

+ کلاً خوبه آدم یه اعتیادی تو زندگی ش داشته باشه. چه میخواد یه آدم باشه، چه میخواد آدرنالین باشه، ... ولی چیزای بد نباشه ;;) حالا میخوای اسمش رو یه چیز دیگه بذار. یه تعلّق خاطری به هر حال... خوبه.
;;) ... این اون دفتره ست... جای اون سررسیدای دزدیده شده رو گرفته...! احتمالاً توشم پر دل نوشته است!

اوه اوه... بهراد چه قدر چرندیات گفت :-s! بهراد پوزش می طلبه، زیاد X_X!
می خواستم از بتهوون و سونات مهتاب و اون غزل حافظ و شکلات نصفه و اینا هم بگم، ولی دیگه خیلی زیاد شد :))...
با تشکر از حضار محترم، سایر کارآگاهان، دادستان، هیئت منصفه، و قاضی دادگاه؛ و با عرض معذرت فراوان از مظنون :D

khoshi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی3
شهر
تهران
مدال المپیاد
تلاش!

خب ...
ایشون اعتقادی به کتاب خونه عمومی ندارن،هر کتابی می خواسته ،خریده،هر کتابی هم که خونده نگه داشته...
شدیدا موزیک باز!!!
از روی کتابخونه و اون فولدر music میشه گفت کاربر وقتی میوه میخواد ، دوست داره باغ داشته باشه! کلا به جمع کردن و داشتن یک مجموعه ی کامل علاقه داره!
از روی رنگ در کنار کتابخونه و خط و خش های میز میشه فهمید خونه و واکثر وسایل قدیم هستن!
شدیدا به مبا حث ادبی علاقه مند؛آمار فعالیت ها داد میزنه!ولی تجربی :-? یا مدرسه شون تجربی نداره ، یا اصرار و اجبار پدر و مادر بوده...
از اپن جایی پیانو هم می زنه معلومه که سرعت تایپ بالایی داره!
یه کتابخوان حرفه ای که زیاد مینویسه!یا حس میکنه حرفاش مهم تر از اونی هستند که گفته بشن و بعد هم فراموش؛یا دوست خیلی صمیمی ای نداره تا حر هاشو به اون بگه،
از متن کتاب های خونده شده توسط کاربر و متن های نوشته شده میشه فهمید که کاربر زیاد فکر میکنه و از اسمایل هایی که استفاده می کنه میشه فهمید که زندگی بهتری می خواد!
بیشتر از این حال ندارم! من نصف اینو دیشب نوشته بودم ولی به خاطر اینترنت نشد ارسال کنم! اون موقع فقط یه پاسخ برای این تاپیک اومده بود...

8098

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان

عکس1:
مظنون دختره!!!!(چون جوراباش صورتیه!!!) :-" :D و علاقه ی زیادی به چیزای مارک داره احتمالا جوراباشم که نو ان شاید یکی دوباری بیشتر نپوشیده باشدشون

عکس2:
من فکر کنم این روتختیه که شبیه بالش تا شده :-?? در هر صورت مظنون یا ذاتی خیلی آدم مرتب و منظمیه یا اینکه اول وسایلشو مرتب کرده بعد عکس گرفته ^-^

عکس3:
اولا که کتابخونه ی مظنون کنار دره(همینجوری) :-"
بازم می گم مظنون به طرز عجیبی منظمه! اینکه کتابخونه ش اینهمه تمیزه خیلی عجیبه من فکر میکنم مظنون از کتابای صبقه دوم از بالا و پایین پیشتر استفاده میکنه

عکس4:
فقط می تونم بفهمم که مظنون خیلی خیلی به پیانو علاقه داره

عکس5:
اینکه مظنون یه دی وی دی پر از آهنگ داره یعنی اینکه خیلی آهنگ گوش می ده؟ :-??

عکس6:
مظنون اهل کار خیر و اینام هست هم اینکه عضو سمپادیا و بنیاد کودکه هم اینکه فال داره! یعنی فالشو از این دستفروشا خریده دیگه
یه چیز دیگه هم هست اینه که گوشی مظنون با اینکه نو نیست (از روی کلیداش اینو می شه فهمید) ولی خوب مونده که یعنی صاحبش خیلی مواظبشه

در کل مظنون یا ما رو گول زده یا کلا آدم منظمیه و با اینکه عکسا با کیفیت بودن ولی اطلاعات خیلی خاص مهمی نداشتن :-<

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

پرنیان احتمالا فردی مهربون و دارای رفتاری متینه،اینو از پست موشیرامیشونه در "مسعود بهرامی شریف رفت.." میشه فهمید.

ShapoorII

Erfan
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
نصف جهان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
علوم و فناوری نانو: نقره (دومین دوره) و طلا (چهارمن دوره)
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

همونطور که بهراد گفت مظنون درونگراست حداقل اینطور بگم که سعی میکنه دیگران خیلی از رفتارش سر درنیارن ک ما سر در میاریم :D
مظنون همونطور ک تو پروفایلش ذکر کرده ب عکاسی علاقه داره ،از کیفیت نسبی عکسهای گرفته شده و پستای عکاسی مشخصه مهارت داره (همید همید همید برادر یادبگیر اون عکسا چی بود کور شدیم)
همچنین موقع عکس گرفتن از وسایلش پس زمینه روشن انتخاب کرده حالا اینا رو گفتم واسه چی گوشیش رو گذاشته رو سررسید جفتشون تیره درصورتی ک جا باز م هست(+برگه) :-? خواسته نوشته های روشُ پنهان کنه چی نوشته:هوم + کلینیک گیاه پزشکی...+جهاد...+چنتا شماره موبایل که :-? مربوط ب شرکت ارائه دهنده سررسیده(حال نداشتم زنگ بزنم ببینم دقیقا چیه)
هوم(اصلش سپنتا هئومه ه) گیاه داروییه و احتمالا اسم کلینیکه ---> تو کلینیک آشنا داره علاقه شدید ب گیاهان دارویی
با توجه ب سایه اشیاء عکس بعد از ساعت 6 بعد از ظهر گرفته شده اتاق مظنون 2,3 تا روشنایی داره یکی ب سقف و اون یکی ب دیوار کنار در اتاق بالا قفسه کتاب / هنگام عکاسی صورت مظنون رو ب قفسه بوده
عکس آخر رو ی سرور دیگه آپ شده شاید مای آپ مظنون پر شده --> زیاد آپلود میکنه (با توجه ب علاقمندی ب وبلاگ نویسی)
بیشتر از 75 فولدر موزیک داره :O تقریبا همه خوانندگان و گروهای بزرگ از همه سبک کلاسیک و سنتی و لاتین و پاپ و راک ، رپ نداره
درایو D رو اختصاص داده ب اینکار ---> مهمترین اطلاعات ذخیره شده رو هارد موزیکهاشن :-? ویندوز XP SP2 سیستمش قدیمیه و کار سنگین باهاش انجام نمیده
اهل ابراز احساساتش از طریق نوشتنه کمی ترس بابت اینکه دیگران نوشته هاشُ بخونن گاهی غیر ارادی مینویسه قدری تو تمرکز ذهن ضعیفه مطمئنا چنانچه نظم بیشتری بهشون بده نویسنده خوبی میشه ب لحاظ احساس نوشته قشنگن =P~ خوندم سرمُ زدم تو دیوار {-8
نسبت ارسال ب مدت عضویت نسبتا کمه ینی مظنون مث بعضیا علاف نیست /m\ قابل توجه همونی ک باید یاد بگیره :-"

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا