• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فارغ التحصیل های پا در هوا

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم
پاسخ : فارغ التحصیل های پا در هوا

من یه چیزی که شنیدم رو هم بگم، تو این اردو ها ما بقیه رو میشناسیم و هم اتاقی و غیره بقیه و از جمله کادر محترم و کلا مقام های بالاتر هم فرصت پیدا میکنن ما رو بشناسن :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از سَعیده :
آهان منم در تکمیل حرفهای مهسا اضافه کنم که،اردو ی ورودی دانشگاه تهران رو صبح تا ظهر روز اول دانشگاه برگزار میکنه،بقیه ش دست نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه تهرانه!!!
خب!بعد یه چیز باحال ،برنامه صبحش پانتومیم داشت،بعدها یعنی همین چند ماه پیش بسیج همیشه فعال و همیشه در صحنه دانشگاه تهران،اون بیانیه ای که خطاب به فرهاد رهبر نوشته بود،از برنامه پانتومیم دانشگاه به عنوان برنامه سخیف مبتذل مختلط در آیین ورودی یاد کرده بود!!!

توی برنامه ی نهاد،همه از دم بسیجی اند!تقریبا ی دو ساعتی یاد میدن به ملت که راهشونو تو دانشگاه بگیرن و برن(اقتباس از نوشته مهسا :D)،که البته یه عده واقعا احتیاج دارن!!

اگر دانشگاه تهران قبول شدید،از همون اول سعی کنید سراغ بچه های نهاد نرید،چون بعدا نقشه میکشن براتون که بکشوننتون توی تشکل خودشون!( من دوست شدم با اینا،یه مدت خواهران بسیج نظر داشتن بهم :D بعد که دیگه دیدن نیستیم از اونا،حالا فعلا بچه های انجمن میخوان منو ببرن تو تشکلشون :)) )

البته دانشکده فنی مراسم بعدیش خفن تر بوده!برنا مه های درون دانشکده ایه بچه های علوم ،بیشتر به شورای صنفی هر دانشکده مربوط میشه،واسه ما یه چند ساعتی برنامه تدارک دیده بود ،من که نموندم،ولی مثکه بچه ها رفته بودن پشت خیام درخت آلبالو کاشته بودن و ... :D

تو پرانتز عرض کنم،بعد این همه برنامه آشنایی و حالا بچه های بجوش دانشکده ما کلی حرکت زدن که جو ورودی ما صمیمی بشه :D ،بچه های ورودی ما هنوز به هم سلام نمیکنن!!!
کل دانشکده مون تو کف ورودی ما موندن که توی دانشکده به این کوچیکی چرا اینا این جورین!!
اصن یه وضی!!!
سعیده من تو نمازخونه فنی با کلی از این خواهران بسیج که دانشجوی ارشدن دوست شدم =)) همچنین خواهران نهاد رو با همه شون دوست شدیم ما :)) به قول تو همه هم میخوان آدمو بکشن تو تشکل خودشون :)) دست از سر آدم برنمیدارن که!واللا! :D دبیرستان هم معاون پرورشیمون میخواست منو به زور عضو بسیج کنه :)) هرروز ازم میپرسید راستی تو عضو شدی؟! :D یه دفعه هم که جشن بود واسه بچه های بسیج ناحیه، واسه منم کارت دعوت داده بود =)) خواهر بسیجی.... =))
این هم اتاقیمونم که همکلاسی شماست :-" میخواست منو بکشونه تو بسیج :D اصلا یه وضعیه!
آقا کلا طرف هیچ تشکلی نرین تو دانشگاه!همه شون یه مشت آدم جوگیرن!!انجمن هم به نظر من ته جوگیریه یه سری کاراشون!!!

شماها خیلی باحالی نسعیده که هنوز یه عده تون سلام هم نمیکنن =)) مال ما... :-" به هرجال فنی ها رو که میشناسی :-" :D :D
ولی اونو که گفتی یه عده لازم دارنو خیلی خوب اومدی :)) ولی خب هیچ تاثیری روشون نداره! :D

به نقل از پگاه :
من یه چیزی که شنیدم رو هم بگم، تو این اردو ها ما بقیه رو میشناسیم و هم اتاقی و غیره بقیه و از جمله کادر محترم و کلا مقام های بالاتر هم فرصت پیدا میکنن ما رو بشناسن :-"
نه واسه ما اینجوری نبودش.یعنی کلا دست یه سری دانشجو بود دیگه.اونایی که با ما ارتباط داشتن خواهران نهاد بودن که بعد هم کلی کلی تو درسها و انتخاب واحدها و اینها کمکمون کردن!اصلا بحث شناسایی مطرح نبود.

newthink

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
فیــزیــک

به نقل از مهســـــــــــــا :
نه واسه ما اینجوری نبودش.یعنی کلا دست یه سری دانشجو بود دیگه.اونایی که با ما ارتباط داشتن خواهران نهاد بودن که بعد هم کلی کلی تو درسها و انتخاب واحدها و اینها کمکمون کردن!اصلا بحث شناسایی مطرح نبود.
مگه ترم اولو خود دانشگاه واسمون انتخاب نمیکنه؟

twilight

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
دانشگاه
تهران

وای من ذوق زده شدم میخوام هرچه زودتر بیام دانشگاه(فقط واسه روزای اولش) :))

چیه؟ چرا میخندین؟ :D دانشگاه ندیدم جو گیرم خب :D 8->

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

به نقل از Nasrin737 :
خب حتما واسه بقیه ترم ها بوده چون از لفظ بعدا" استفاده شده :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Nasrin737 :
منظورم در ادامه بود.یعنی برای ترم دوم و حالا هم ترم سوم...
به نقل از twilight :
وای من ذوق زده شدم میخوام هرچه زودتر بیام دانشگاه(فقط واسه روزای اولش) :))

چیه؟ چرا میخندین؟ :D دانشگاه ندیدم جو گیرم خب :D 8->
:D
حق داری!!روزهای اول آدم کلی خوشحال میشه و کلی افتخار و اینا اصلا :-"

یه چیزی هم بگم!من کلا از اینکه تهران قبول شدم خیلی ناراحت بودم.بعد حتی روز اردو ورودی هم گریه کردم تو سالن که داشتن برنامه اجرا میکردن واسمون!!!
بعدش تو همون افتتاحیه من داشتم غصه میخوردم که یهو مجریه گفت یه شعر میخوام بخونم از یکی از بهترین اساتید دانشکده ادبیات...بعدش من هی داشتم فکر میکردم کی رو میگه!!بعد یهو شروع کرد به خوندن شعر به کجا چنین شتابان دکتر شفیعی کدکنی... یهو دلم هری فروریخت...اصلا احساس افتخار!!این که جایی قرار بود درس بخونم که استاد دانشگاه ادبیاتش استاد سفیعی کدکنیه!! اصلا یه حس خاصی داشت...
مامانم حقوق تهران خوندن.بعدش میگفتن تو دانشکده ادبیات و اینا که میرفتیم پله هارو نگاه می کردیم میگفتیم خدیاا!!ما داریم از پله هایی بالا میریم که یه روزی دهخدا بالا می رفته!!! بعد اصلا یه حس خاصی داشت...منم همونو تجربه کردم دقیقا...

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

والا این کارایی که شما کردین ما اول ِ دبستانم برا دوس پیدا کردن نکردیم :)) :-"

+ نتایج پارسال چندم اومد ؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از مـهـدی :

واقعا :))
فکر کنم 21 ام!یادمه دیرتر از همیشه بود.میگن همیشه بین 15 ام تا 20 ام بعد همون 15 ام میاد بعد مال ما حتی 20 ام هم نیومد.فکرکنم 21 یا 22...

• لایک
امتیازات: MePeR

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک-کارشناسی ارشد گرانش

به نقل از مـهـدی :

پارسال 20 شهریور اعلام شد.

این هم اتاقیمونم که همکلاسی شماست :-" میخواست منو بکشونه تو بسیج :D اصلا یه وضعیه!
آقا کلا طرف هیچ تشکلی نرین تو دانشگاه!همه شون یه مشت آدم جوگیرن!!انجمن هم به نظر من ته جوگیریه یه سری کاراشون!!!

ولی تا حالا به خودش اجازه نداده حتی پیشنهادشو برای من مطرح کنه :D
ولی خدایی انجمن اسلامی جای باحالیه :D جوگیری ش هم خطرناکه هم هیجان انگیز =)) یه روزی میرم توش :-" :-"

شماها خیلی باحالی نسعیده که هنوز یه عده تون سلام هم نمیکنن =)) مال ما... :-" به هرجال فنی ها رو که میشناسی :-" :D :D
ولی اونو که گفتی یه عده لازم دارنو خیلی خوب اومدی :)) ولی خب هیچ تاثیری روشون نداره! :D

ما عالی ایم :D
اونایی که لازم داشتن و روشون تاثیر نداشت،بعدا سعیده خانوم از خجالتشون در اومد همون اوایل :-" :-" :D کم کم درست شدن :D

Z.n

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

به نقل از سَعیده :
پارسال 20 شهریور اعلام شد.
آره آره 20ام اومد ساعت 4اینای صبح من تا ساعت 3:30 نخوابیدم بعد گویا ساعت 4 اومد :)) =))

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

خب اگه خدایی نکرده شریف قبول شدیم ، با توجه به اردوی مشهد ینی هفته ی اول کلاسا میپره دیگه ؟! ها؟! :-"

• لایک
امتیازات: Z.n

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک-کارشناسی ارشد گرانش

به نقل از مـهـدی :
خب اگه خدایی نکرده شریف قبول شدیم ، با توجه به اردوی مشهد ینی هفته ی اول کلاسا میپره دیگه ؟! ها؟! :-"
نه خیر!اردو همون هفته آخر شهریوره ،از اول مهر همه تشریف میبرن سر کلاس :D

• لایک
امتیازات: MePeR
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از زهرا نادری :
آره آره 20ام اومد ساعت 4اینای صبح من تا ساعت 3:30 نخوابیدم بعد گویا ساعت 4 اومد :)) =))
دوست داداشم تو سازمان سنجش بود بعد رتبه کنکورمو هم اون یه روز زودتر اطلاع داد!بعد سر نتایج نهایی هم هی میگفت بذار بپرسم واست و اینا من میگفتم نه!میاد دیگه امشب!میخوام خودم ببینم...آقا ساعت 12 شد داداشم رفت بخوابه که صبح ساعت 8 باید میرفت سر کار! بعد ساعت 12 زدن نتایج صبح میاد :| یعنی عوض کردن حرفشونو... بعد دیگه من زدم زیر گریه از شدت فشار و استرس :-" بعد داداشم هم خواب بود ! خیلی حس بدی بود!بعد دیگه نگو واسه خودش داشته زنگ میزده...بعد هم رفته بود دفترچه انتخاب رشته رو دانلود کرده بود کد رشته رو دیده بود که مال چی هست که نیاد بهم کد رشته بگه!!! بعد اومد بهم گفت با چشمای قرمز از خواب 8-> یادش بخیر! :D

MSA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
تلگرام

خیلی برام جالب بود! کاش بقیه هم بیان تجربه ی روزهای اولشون رو + کلا" هرچیزی که دونستنش ،قبل از ورود به دانشگاه لازمه رو بگن!

فکر کنم 21 ام!یادمه دیرتر از همیشه بود.میگن همیشه بین 15 ام تا 20 ام بعد همون 15 ام میاد بعد مال ما حتی 20 ام هم نیومد.فکرکنم 21 یا 22...
بعد اونوقت کی مهلت انتخاب رشته تون تموم شده بود؟!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از 619 :
خیلی برام جالب بود! کاش بقیه هم بیان تجربه ی روزهای اولشون رو + کلا" هرچیزی که دونستنش ،قبل از ورود به دانشگاه لازمه!
بعد اونوقت کی مهلت انتخاب رشته تون تموم شده بود؟!
یادم نیست دیگه اونو!نتایج رتبه هامونو دیرتر از شما دادن.1 هفته هم فرصت انتخاب رشته بودش.بعد نتایج نهاییمونو ولی خیلی طول دادن...

• لایک

Z.n

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

به نقل از مـهـدی :
اره می پره
یعنی ما یه هفته زودتر از شما ورودی ها باید بریم
ما هفته آخر شهریورو هم می ریم ولی شما از اول مهر تشریف میارین
خوش باشید دیگه :)

به نقل از سَعیده :
نه خیر!اردو همون هفته آخر شهریوره ،از اول مهر همه تشریف میبرن سر کلاس :D
نه اخه مال ما هفته اخر شهریور شروع میشه

zahraaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
قم
رشته دانشگاه
پزشکی

کلا هر وقت میام اینجا دچار استرس میشم!

اصلا من از اول تهرانو دوست نداشتم!!!! :(( (نه که فکر کنید قبول نمیشما!)(تهراااان!مامااااان! :(( )

آخه دانشگاه عین آدم که نداریم!صد رحمت به لونه مرغ!
کابوس داره نه خوشحالی!!! :( :-&

کاش یه مدت میرفتیم مسافرت از این حال مزخرف و.... در میومدم!!

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

یعنی چی یه هفته زودتر ؟! L-:
هرچی دانشگاه های دیگه میپیچونن اوایله مهرو ، این شریف ساز ِ مخالف میزنه !

جدّا" بچه ها میان یه هفته زودتر ؟! :-"

• لایک

hila

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2 teh
شهر
tehran

دارم بدترین روزای زندگیمو میگذرونم
رسما به قول دوستمون تو برزخم
اه اه اه
:(( :((
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
چرا انقدر جوابا نهایی دیر میاد اه اه اه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از مـهـدی :
یعنی چی یه هفته زودتر ؟! L-:
هرچی دانشگاه های دیگه میپیچونن اوایله مهرو ، این شریف ساز ِ مخالف میزنه !

جدّا" بچه ها میان یه هفته زودتر ؟! :-"
امسال دانشگاه ما هم که همیشه دیر شروع میکرد زود شروع میکنه حتی!ربطی به شریف نداره.
شروع ترم 25 امه.
تازه پارسال امیرکبیر از شریف هم زودتر بود :| یعنی ورودیها با سال بالاییها رفتن دانشگاه :|
دانشگاه ما عالی بود پارسال :)) ما حتی اول مهر هم شروع نشد کلاسامون :)) ثبت نام بود 2-3 روز اول.بعدش شروع شد.بعد باز هم یه سری هی کلاسامون کنسل میشد به خاطر جلسات مختلف توجیهی برای ورودیها!اصلا عالی بود :))

اینکه میگین همه میان زود یا نه،بله میان!(سال اول) چون اکثرا ذوق دارن بچه ها!

بالا