• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

علاقه ی دختران به فوتبال

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک
پاسخ : علاقه ی دختران به فوتبال

واقعا ميتونم به يه موضوعي اقرار كنم. هيچ جاي ديگه دخترايي مثل اينجا نديدم.
به نظر من اين يه موضوع كليه و ربطي به دختر يا پسر بودن نداره. هر كسي براي انجام ندادن يا منع شدن از كاري تحت فشار قرار مي گيره ، توش قويتر و سختكوشتر ميشه. من دقيقاً ميدونم كه چه احساسي دارن دختراي فوتبالي كه توي ايرانن. چون خود من هم طرفدار رانندگي حرفه ايم و نميتونم دنبالش كنم به اون صورتي كه ميخوام و تا سطحي كه ميخوام...
فوتبال به نظرم به هيچ وجه ورزش پسرونه اي نيست ، من زيباترين گلهايي كه اخيراً ديدم رو توي فوتبال دخترا و خانوما بوده. اگه امكانش ميتونست فراهم بشه كه حداقل خانوما بتونن به استاديوما برن اونوقت منم ميرفتم چون سطح شعور و تربيت ملت توي استاديون بالاتر مي رفت.

Naz Girl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
frzn2
شهر
Mashad
دانشگاه
khoda bkhad tehran
رشته دانشگاه
Vekalat

معمولا دخترا از یه بازیکن فوتبال خوششون می آید میرن سراغ فوتبال اونایی که ذاتی فوتبال دوس دارن کم اند.

Spiffy

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور

خوب من یه پیشنهاد دارم. دخترا بگن به کدوم بازیکن علاقه دارن.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Naz Girl :
معمولا دخترا از یه بازیکن فوتبال خوششون می آید میرن سراغ فوتبال اونایی که ذاتی فوتبال دوس دارن کم اند.
چي باعث شده همچين تفكري داشته باشي دوست عزيز؟!

به نقل از Spiffy :
خوب چه فايده اي داره؟!‌ كه چي بشه؟!‌ بحث ما الان اينه كه چرا بعضيا فك ميكنن فوتبال فقط واسه پسراست!
چه فرقي ميكنه كه يه دختر به چه بازيكني علاقه داره! :-/

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

این یه تفکر پوسیده س که توی ورزش بخوایم تبعیض قائل شیم،درست عین این میمونه که بگیم مثلا سیاه پوستا نباید فوتبال بازی کنن
بعدم فوتبال که کیک بوکسینگ نیست،درسته یه مقدار خشنه ولی بستگی به طرفین بازی داره،در ضمن تو همون کیک بوکسینگش هم کسی نمیتونه خانوما رو منع کنه
اگه کسی جام جهانی فوتبال زنان و همینطور بازیای المپیک رو دیده باشه میدونه که سطح فوتبال زنان خیلی هم بالاست و دقیقا پر از هیجان و گل های زیبا هم هست،یادمه داشتن با یه مربی فوتبال کودکان مصاحبه میکردن که هم به دخترا آموزش میداد و هم به پسرا و میگفت دخترا خیلی بیشتر دوست دارن یاد بگیرن و خیلی دقیق به حرفای شما گوش میدن و سعی میکنن همونی رو که ازشون میخواین پیاده کنن تو زمین،در عوض پسرا بیشتر دوست دارن آزادی عمل داشته باشن و اصولا تک رو ترن و دوس دارن توانایی های فردیشون رو به نمایش بذارن
حالا بازی کردن یه چیزه ولی علاقه یه چیز جداست،مثلا خود من ممکنه کم پیش بیاد بازی کنم ولی تا بتونم فوتبالای مهم رو دنبال میکنم و سعی میکنم از نظر فنی تحلیل کنم بازیا رو،همین باعث میشه دخترا قدرت تحلیلشون بره بالا،مثلا الان یکی از تیمای لیگ برتری آنالیزور خانوم داره فک کنم
به نقل از Naz Girl :
برعکسه اتفاقا،اونایی که اینطورین کمن و کسایی که ذاتا فوتبال دوست دارن زیادن،در ضمن اونایی هم که به خاطر یه بازیکن فوتبالی شدن بعدا تفکرشون عوض میشه،معمولا البته.
به نقل از Spiffy :
خب که چی؟! :| چه ربطی به موضوع تاپیک داشت الان؟

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Naz Girl :
کوچیک ترین ربطی این موضوع به علاقه ی دخترا به فوتبال نداره
من خودم و خیلی از دوستام شاید طرفدار یک بازیکن باشیم ولی ذاتن عاشق فوتبالیم و هر جایی رو گیر بیاریم میریم بازی میکنیم
پس این 2 تا موضوع رو با هم قاطی نکن

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

ما امسال اومدیم و یه زنگ با توپ بسکتبال کم باد فوتبال بازی کردیم،
و اینگونه بود که معتاد شدیم و الآن هر زنگ داریم بازی می کنیم، با توپ بسکتبال، والیبال،...
و خیلی هم لذت می بریم
با اینکه همچین بلد نیستیم و دست و پا شکسته بازی می کنیم
دخترا هم حق دارن ...

• لایک
امتیازات: N.Y.M

NEGAR MN

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز

شاید این حرف که دخترا معمولا عاشق یه بازیکن خاص هستن درست باشه ولی اکثر دخترا ذاتا فوتبال رو دوست دارن!من خودم به شخصه عاشق ژاوی هرناندز هستم و از6سالگی تمام بازی های بارسا رو با بابام نگاه میکنم(حتی اگه رو به موت باشم یا هر مشکل دیگه!!!)کلاس فوتبال هم میرم اما متاسفانه به خاطر محدودیتهای بیخود و بی جهت تو کشورمون وجود داره خیلی جای پیشرفت ندارم برای همین میخوام از ایران برم!!!به امید روزی که تو ایرانم دخترا بتونن فوتبال بازی کنن!!راستی صبا جون خوش به حالتون!ما داخل مدرسه هم نمی ذارن بازی کنیم و بهمون منفی انظباطی میدن :-<

• لایک

75_Tania

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیروان
مدال المپیاد
المپیاد؟؟؟چی هس؟؟
دانشگاه
univer safacity_e azade kamelan eslamie shirvan:|
رشته دانشگاه
کاردانی پشت و رو کردن کتلت :|

ما راهنمایی خیلی فوتبال بازی میکردیم هم تو باشگاه هم تو حیاط مدرسه...ی بار توپو ازمون گرفتن با کاج و سنگ بازی کردیم :D
ی بارم معلم پرورشی اومد نصیحتمون کرد ک فوتبال بازی نکنیم گفت دخترای سبکی هستین :-"ما ب فوتبالمون ادامه دادیم بعد توپ خورد ب پشت معلم پرورشیمون =)) =)) =))خعلی باحال بود

• لایک

koko azad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
گیلان
رشته دانشگاه
معماری

خب پسرا طبیعتا تو ورزش موفق ترن. :-?
مغز زنا طوریه که بهشون این امکانو میده که چندتاکارو با هم انجام بدن.و مغز مردا هم بیشتر روی یک کار تمرکز میکنه و این امکانو بهشون میده که موقعیت مکانیشونو نسبت به بقیه ی اطرافیان درک کنن. :-<
این ویژگی مردا واقعا توی ورزش های گروهی مثه فوتبال یهشون کمک می کنه.
حالا فوتسال ی خورده بهتره،زمینش کوچیکتره همدیگه رو میبینیم و پاس میدیم. ولی فوتبال زمینش اصلا مناسب نیست واسه دخترا!اصلا!تازه همدیگه رو هم نمیتونیم براحتی پیدا کنیم چون دختریم و دردسر ساز میشه! :D
دخترایی که فوتبال بازی میکنن میدونن من چی میگم! ;))
در کل فک نکنم علاقه بهش مشکلی داشته باشه!(اگه محیطو فراهم کنن واسه استادیوم اومدنمون!!!) :-w

smoy99

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران

من

• لایک

shinymoon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
tbriiizzzz
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

اتفاقا این مغز دختراس که میتونه چن تا کارویه جا بکنه فرقی ام نمیکنه دختروپسر تو فوتبال مهم مهارته ممکنه یه پسر نتونه خوب بازی کنه یا دختربهتر از اون بازی کنه!!!! :-??

jamalh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
دانشگاه
ان شا ا... شریف

اصلا فک نمیکردم این قدر دخترا به فوتبال علاقه داشته باشن!
تو فامیل ما که همه دخترا از فوتبال متنفرن.

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک

زياد به استاديوم رفتن گير ندين. حالا منم خوبه كه برين اما واقعا شرايط توش افتضاحه. من تو عمرم يه بار رفتم و با خودم عهد كردم ديگه نرم
Smoy99: نه ديگه تو هم خيلي جوگيري... هر دو تا پست رو ميگم!!

Hmd

کاربر فعال
شهر
تهران

جدا دختراني كه ادعاشون مي شه به فوتبال علاقه دارن و اين يه ورزش مختص پسرانيست بگن تا حالا چند بار فوتبال بازي كردن??جدا بگن!!اگه بيشتر از 10 نفر شدن!!

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از Hamed-M.A :
جدا دختراني كه ادعاشون مي شه به فوتبال علاقه دارن و اين يه ورزش مختص پسرانيست بگن تا حالا چند بار فوتبال بازي كردن??جدا بگن!!اگه بيشتر از 10 نفر شدن!!
بنده به شخصه همیشه فرواردم تکلامم حرف نداره با دخترا هم بازی نمیکنم با بابام شوهر خالم پسر عموهام و عموهام به صورت جدی نه مسخره بازی
تو مدرسه هم بشه بازی میکنیم شما مسئوله تفکیکه جـنس‍‌‍یتی نیستی جناب و این که مثن به اقایون میگن باله نرو یا نرقص! که به خانوما بگن فوتبال بازی نکن !!! نه ابدا این طور نیس
این که تو ایران جدی گرفته نمیشن جای بحث داره وقتی یه عده خاص هم تز شما رو داشته باشن خوب فوتبال خانوما تو ایران پیشرفت نمیکنه اصن و شما فک میکنید از بی عرضگیه خانوماس نه محدودیتی که دارن
L-:

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Hamed-M.A :
از اول سال تحصیلی امسال همش داریم بازی میکنیم
هر زنگ تفریح
بچه های مدرسه باهامون لج شدن
کلی حرف بارمون کردن
مثل عقده ای ها و پسرا و میخواین مثلا جلب توجه کنین و برین گم شید یه جای دیگه بازی کنین و ....
توپمونو گرفتن
چند بار بیرون از مدرسه شوت کردن
ولی بازم دست نکشیدیم
زنگ های ورزش سر زمین فوتسال نزدیک بود با بچه های بسکت درگیر بشیم
معلم ورزشمون هم گفت چون شما ها خیلی زنگ های ورزش کار میکنید
نه میخواد بارفیکس برین نه دراز و نشست و نه دوی استقامت
پس بفهم خیلی به فوتبال علاقه داریم و تعدادمون از 10 تا هم بیشتره تو مدرسه

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Hamed-M.A :
پارسال که مدرسه مون حیاطش بزرگ بود به مدت 3 ماه هر روز هر زنگ
امسال هم که حیاط مدرسه مون موقع زنگ تفریحا به صورت عادی هم جا نیست چه برسه واسه فوتبال مجبوریم فقط زنگای ورزش تو سالن بازی کنیم
10 نفر هم بیشتر بودیم
در ضمن اینکه 10 نفره یا 100 نفره فرقی در "اصل" ماجرا ایجاد نمیکنه،مشکل اون محدودیت و دید بد جامعه س نه تعداد آدما،جالبه بدونین توی آلمان نازی فوتبال زنان غیر قانونی بوده و حتی بازیکنا رو مینداختن زندان،ولی وقتی حکومت تغییر کرد فدراسیون فوتبال زنان آلمان به یکی از قوی ترین فدراسیون های فوتبال زنان دنیا تبدیل شد و الانم آلمان یکی از قطب های فوتبال زنان دنیاست،تیم ملی شون هم خیلی قویه و 2 بار هم قهرمان جام جهانی زنان شده
یا مثلا تیم ملی فوتبال زنان آمریکا 2 بار قهرمان جام جهانی شده،الانم تو رنکینگ فیفا اوله،خب میدونین که فوتبال مردان آمریکا خیلی قوی نیست
تازه جام جهانی فوتبال زنان پربیننده ترین رویداد ورزشی زنان تو دنیاست،ینی از شنا و ژیمناستیک موزون هم که به طور سنتی مخصوص زنان ه پر بیننده تر

MehrnaZz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
مرحله 1 ریاضی
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

من پسرایی رو میشناسم که از فوتبال متنفر هستن!
به نظر من کسانی که میگن فوتبال یه ورزش پسرونس یه تفکر کاملا قدیمی درحد قاجار دارن!!!
شما مثلا آمریکا یا فرانسه رو نگاه کنید،اگر فوتبال مردانشون زیاد قوی نیست اما فوتبال زنانشون حرفی واسه ی گفتن در سطح جهان دارن.
این تفکر مثل این میمونه که ما بگیم به طور مثال شنا یه ورزش دخترونس!

+من تو سه سالی که راهنمایی بودم هر چندماهی یه بار باید یه شلوار نو واسه مدرسم میخریدم!چون ما با توجه به شرایط افتضاحی که داشتیم تو زمین آسفالت فوتبال بازی میکردیم!و یه چیزی حدود 20 نفر هم بودیم!

پس بابا بزرگای عزیز لطف کنن از حرفشون که میگن فوتبال یه ورزش پسرونست صرف نظر کنن!

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

من خودم نمیدونم چرا علاقه دارن ؟ :-/
چن سال پیش با دختر داییم یکبار فوتبال بازی کردم ک اصن نمیتونست دریبل کنه..فقط شوت و شوت و شوت
ولی چن وخ پیش ی اروپاییو دیدم ک تکنیک فوق العاده ای برای حرکات نمایشی داش
در کل کم دیدم بازی کنن
خیلی دوس دارم از نزدیک اونایی ک ادعا میکنن و بازیشونو ببینم

• لایک
امتیازات: 3p d
بالا