• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Captain.Pisko

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـ/̵͇̿̿/'̿'̿̿̿ ̿ ̿̿ ½
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی
اینجا استریت ِ هنگامه ست

چند تا عکس مشابه با آرشیا اینجا وجود داره که برمیگرده به برنامه ریزی قبلیمون .

یه سری عکس هم با موضوع های متفاوت گرفته شدن .

به هر عکسی که گرفته شده به دقت توجه کنین ، البته لزومی نداره حتماً از روی عکس استنتاج کنین و همون " مشاهده ی پروفایل و آمار فعالیت های کاربر " بهتره اصلی ترین روش استنتاجتون باشه . فلسفه ی وجودی عکس ها فقط و فقط واقعی تر کردن ماجرا هست .

عکس ها رو تو لینک گذاشتم که صفحه راحت تر لود شه .

خب ، همینا ، تذکر های لازم رو هم که قبلاً دادم .

میتونین شروع کنین :D

دانلود تمامی عکس ها در یک فایل زیپ ( همه ی عکس ها چه جدا و چه زیپ شده ، با کیفیت اصلی هستند )

عکس ۱

عکس ۲

عکس ۳

عکس ۴

عکس ۵

عکس ۶

عکس ۷

عکس ۸

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه
پاسخ : استریت ِ Captain.Pisko

مممم... ;;)
خوب...طبق زمانی که من روی اطلاعات مظنون گذاشتم یه سری چیزایی دسگیرم شد... :-"
مظنون موجودی محتاطِ!این از پروفایلش واضحه...(چقد باهوشم...مگه نه واتسون؟!)

میریم سراغ عکسا...

×عکس اول رو ببینید...کیفشِ! ;;) :D
به رنگ کیفش دقت کنین...زرد و آبی...(کاملا عمدیِ!)
حالا عکس 6رو ببینید... ;;)بازم پریزا زرد و دیوار تقریبا آبیه!این در حالیه که این دو رنگ اصلا به هم ربطی ندارن...
پس دو حالت داره...

1-اینکه هنگامه زرد و آبی رو دوس داره...
2-اینکه هنگامه به تضاد علاقه مندِ

ولی من فک میکنم هر دو گزینه صحیح میباشد... :-"چون هر دوجا از همین دو رنگ استفاده کرده...

×مظنون زیادی تجملاتی نیس.. :-"
به کیف و موبایل و تخت و اینا نگاه کنید ;;)
مظنون خیلی دوس نداره تجملاتی باشه...

حالا موبایلش...در یک کلمه میتوان گف:بیچاره موبایلش... X_X(نزنین جان هر کی دوس دارین... :-")
موبایلش...
اگه دیده باشین،روی شماره های موبایل مظنون زیاد آسیب ندیده...پس میشه گرف که یا زیاد به کسی زنگ نمیزنه،یا به حافظش مطمئن نیست و همه ی شماره هارو سیو کرده... :-"
ولی ببینین...اون قسمت پلیِ آهنگ و منو و طرفای ستاره و صفر و مربع و اینا یکم خش داره...اطرافش!
پس میشه نتیچه گرف که موبایلش یا همراه اولِ یا ایرانسل...(چقد من باهوشم...نه واتسون؟!اونجا روی موبایلش نوشته ایرانسل :)) )
بعدشم میشه فهمید که مظنون آهنگ زیاد گوش میده...

موبایلش سایلنتِ...احتمالا حوصله ی سرو صدا نداره... :-"

×تختش... ;;)
دوحالت داره...یا اینکه ظهرا میخوابه(چون وختی که عکسا رو گرفته ساعت 6ونیم بوده)یا اینکه مظنون کمی شلخته هستش... :Dینی از صب تا حالا(که ساعت 6باشه)تختشو مرتب نکرده...!! :-?

×کمدش...اولین چیزی که من فهمیدم اینه که مظنون اسمشو دوس داره...پزشکی رو حتّی...حتی هنر...کتابم زیاد میخونه! ;;)
اما اون ماشینِ رو ببینین...روی کمد... ;;)یه ماشین آبی،طرح قدیمی...اینم دوحالت داره...یا مظنون برادر کوچیک داره،یا خودش به ماشین علاقه مندِ!
که اینم خودش دوتا حالت داره...یا مظنون از این ماشین جدیدا خوشش نمیاد،یا این یه هدیه،یادگاریی چیزیه! :-"
ولی بیشتر به نظر میاد دوست داشت پسر باشه :-?

×آخرین نکته...ببینین میز کامپیوترشو...احتمالا به کامپیوترش خیلی علاقه مندِ!کلا نمیتونه ازش جدا شه...کتاباشو ببینین...همونجاس...حتی مداداش و دفتراش!پس همونجا درس میخونه (;مثل خودم :>

#S-:همینا دیگه...هر چی تونستم گفتم...اگه اشتباه بود ببخشین دیه...راستی فک کنم راست دست باشه...احتمالاً! :-? :-" :D

(نخند واتسون...نخند :|)

mona*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
پایتخت تاریخ و تمدن!(Hamedan DC!:D)
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی

خب طی بررسی هایی که روی این بشر داشتم به نتایج زیر دست یافتم:

کلا یه سری روحیات پسرونه داره!از یه سری اخلاقیات دخترا بدش میاد!لوس بازی در نمیاره اصن.رنگ آبی رو دوس داره.از ترکیب زرد و آبی هم بدش نمیاد.از تریپای خشن خوشش میاد...(با توجه به اون اسکلته...)از گوش کردن آهنگ با صدای بلند لذت میبره(اشاره به بلندگوها).دوس داره همه چیو استنباط کنه!مفاهیم فیزیک و ریاضی و... رو به مسائل و مشکلات روزانه ربط میده استنباط میکنه :Dاشاره به خیلی از پستای حرف بزنش.

آدم خاکی ایه...به چیزایی که عادت میکنه دوس نداره تغییرشون بده...مثلا با اون گوشیش حال میکنه :Dدلش نمیخواد تغییرش بده چون بهش عادت کرده...در زمینه ی دوستاشم همین طوره...با یکی از دوستانشون از نزدیک آشنایی پیدا کردیم البته ;;)راضی بود ازش ;;)تا اونجایی که دیدم توی وسایلش لوازم آرایش هم کم پیداس.صرفا به تعدادی اسپری و شونه بسنده کرده...ینی زیاد اهل خودآرایی و اینا هم نیس...البته اینو حضوری هم دیدم :-" :D

آمار فعالیتش نشون میده که بیشتر بین ساعت های 5تا 6 بعد از ظهر آن بوده...پس میشه گفت توی اون ساعات خیلی درس نمیخونه...کمترین میزان فعالیتاش نصف شب به بعد بوده که میشه گفت بیشتر شبا برای درس خوندن بیدار میشینه :-?(چه ربطی داشت؟ :)))
و اما انجمن های مورد علاقش...اولیش فراسرشت بوده بعد از اونم انجمنایی مثل فلسفه و منظق و پزشکی و بهداشت و اینا...میشه نتیجه گرفت که طرف بیشتر پی چیزای واقعی و منظقیه تا چیزای فانتزی تخیلات...هدفشم از اومدن به سایت بدست آوردن اطلاعات و زیادتر شدن علمشه تا صرفا یه سرگرمی...

و اما اتاقش :-"قبلا توی تاپیک اتاق شما چه شکلیه یه سری عکس گذاشته بود که از اونا هم استفاده میکنیم.البته الان زدم لینکش برام باز نشد :Dتا اونجایی گه یادمه توی اتاقش یه قسمتی به اسم قسمت ممنوعه داشت :-?ینی این فرد یه سری راز های شخصی و پرایوت داره و میخواد گاهی با خودش خلوت کنه توی جایی که کسی وارد نشه.یا اینکه اونجا چیزایی میزاره که به کسی مربوط نیس چیَن.(استنتاجم تو حلقم :)))و اشاره کنم که اون موقه خیلی نامرتب تر بود :-"2حالت داره!یا اینکه مظنون اتاقشو مرتب کنه که رد گم کنی کنه که شلختس یا اینکه کلا به خودش یه تکونی داده و کلا آدم مرتب تری شده :-"

و دیگه اینکه کلا آدمیه که گاهی قاطی میکنه وحشتناک میشه :-"نمیدونما اینو...همینجوری احساسم بهم میگه که یکم همه چیزو میریزه تو خودش بعد این میشه که ییهو بروز میده خفن میشه :Dمعمولا هم توی پستای حرف بزنش غر میزنه و ناراحته و اینا :-"قبلا میومد سمپادیا یه هدفی داشت ولی الان احساس میکنه بی هدف سمپادیا و کلا نت میاد.دلیلی نمیبینه ولی میاد :D

بعد دیگه حالا همینا :-"شاید ویرایش کردم.

×آها فلش هاشم یادم رفت بگم :Dاز این همه تعداد زیاد فلش میشه گفت مظنون کلا زیاد از این و اون آهنگ و فیلم و اینا یا چیزای دیگه میگیره که در نتیجه یا کامپیوترش پر ویروسه الان :-"یا یه ویروس کش قوی داره که کامپیوترش نپکه :-"(چرت و پرت نمیگم یکم؟ :)))

سیگارم رو زمین نریخت که؟ ;;)
a13.gif

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

خب!

+ اول اینکه توی ِ جامدادی ای که روی میزه کامپیوترش هیست یک مسواک دیده میشه :D (عکس ِ 6 ) حالا اینجا دوتا حدس میشه زد: 1- اینکه تو خونشون جایی برای مسواک تعبیه نشده :-" و خیلی مسواک زدن رو جدی نمیگره و همین جوری لای ِ مداد و خودکاراش رهاش کرده ( که خب حدس ِ جالبی نبود :-" ) 12- شاید یک مسواک ِ کهنه هست که ازش برای تمیزکردن ِ کیبورد و وسایلی از این قبیل استفاده میکنه!

+خیلی به قیافه و ظاهره وسایلش اهمیت نمیده گویا و دنبال ِ چیزای ِ گل و بلبلی نمیره و پولش رو الکی خرج نمیکنه :-" این از اون قاب ِ عکس ِ رو کمدش، گوشیش (سر موبایلی هم نداشت حتی :-" )، تختش، و حتی نوع ِ مسواک ش :-" و اینکه کلا مجسمه و قاب ِ عکس و اینا خیلی نبود تو قفسش :D

+ من احساس میکنم که چپ دسته :-? از دست خطش تو عکس ِ 7 معلومه! از نوع ِ نوشتن ِ 5 و 4 ـش معلومه :-"

+ به پزشکی هم علاقه دارن ایشون. از اون کتابای ِ تو قفسه و پستاش تو تاپیک های مرتبط اینطور به نظر میاد!

+کلا خیلی با کامپیوتر کار میکنه.تعداد ِ فلش ها و کتاباش که دوروبره میز ِ کامپیوترش هست که اینو میگه!

+و اینکه یه پرتره تو قفسه ـش هست که یا خودش کشیده و یا یه نفر بهش اهدا کرده :-" ولی معلومه که براش اون نقاشی مهمه، چون قابش کرده و گذاشته وسط ِ یکی از طبقه های ِ قفسه ـش :-" حالا معلوم نیس پرتره ی کی هس! :اُ

+میبینیم که خدارو شکر رو تختش و تو اتاقش عروسکی نیست :-سجده ی شکر (من همش دنبال ِ یه دختر بودم که تو اتاقش عروسک یافت نشه :-" الان خیلی حس ِ خوبی دارم :-")
و از رنگ های ِ اتاقش، کیفش، پریزِ برق ِ اتاق، پیکسل ها و قفسه و اون ماشین ِ کوچولو و جامدادی و شونه هاش پیداست که عاشق ترکیب رنگ ِ زرد و آبیه. ولی از اونجاییکه رنگ ِ روتختی و متکاهاش زرد و آبی نیس نتیجه میگیریم که به ست بودن و اینا خیلی اهمیت نمیده ولی سعی میکنه که زرد و آبی رو تا جاییکه میتونه درکنار ِ هم بیاره :-"

+(احتمالا هم از ایناس که گوشیشو شوت میکنه اینور اونور :-" ) و از سالم بودن ِ کلیدهای ِ شمارش میشه فهمید خیلی اهل ِ اسمس و اینا نیس، و شاید اصلا زیادی اهل ِ گوشی نباشه :D اگه بود و براش مهم بود، یا یه گوشی ِ نو میخرید :-" یا حداقل یه کاوری چیزی :-?

من وارد نبودم خیلی آقا گیر ندید X_X

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

۱. مظنون از پایه‌گذاران انجمن فراسرشت هست ;)) این رو از ۹۴۹ تا پستش توی فراسرشت و سخنان اخوی میشه فهمید.

۲. بیشتر از ۲۵ گیگ حافظه فلش توی عکس دیده میشه (!!) یعنی ۱. هارد اکسترنال نداره
۲. فیلم و آهنگ رد و بدل میکنه

۳. کاربر بسیار خلاق و مفیدیست، ۷۲ تا موضوع ایجاد کرده ( #-o آخ چه زیاد!)‌

۴. از خش‌های روی گوشی میشه فهمید زیاد میفته زمین (چون گوشی وقتی میفته روی زمین این‌جوری لت و پار میشه) => گوشیش رو احتمالاً زیاد دوست نداره یا به فکر سالم نگه داشتنش نیست، حتی احتمال میره مظنون به فکر گوشی جدید باشه!

۵. درباره کتاب‌خونه؛
  • ۲ عدد کتاب فیزیولوژی گایتون و کمپل در کتاب‌خونه مظنون کشف شد؛ پس به پزشکی علاقه‌مند هست و احتمال ۷۰ درصد پدر مظنون پزشک هستند :D احتمالاً برای المپیاد هم یه زمانی درس میخونده
  • مادر مظنون براش کتاب‌خونه‌اش رو هر چند وقت یکبار مرتب میکنه (کتابای هر طبقه به ترتیب موضوعن) و مظنون به مرور زمان کتاب‌‌خونه رو نامرتب میکنه (کتاب کلبه عموتام بالای کتابای درسی توی طبقه اول کتاب خونه چی کار میکنه؟)
  • مظنون خانواده معتقد به دینی داره (بالاترین طبقه کلاً کتابای دینی و این حرفاست)
  • در کتاب‌خونه مظنون عکس بچّگیاش + دو حرف اوّل اسمش یعنی H و M هم دیده میشه :-? پس کتاب‌خونه مال خودشه و با کس دیگه‌ای شیرش نمیکنه!
  • مظنون به کامپیوتر و دانش کامپیوتری علاقه داره (تعدادی کتاب از مجموعه کلید در کتاب‌خونه کشف شد)

۶. همچنین آمار مدت حضور منطقی و معقولی داره که نشون میده معتاد سمپادیا نبوده و کل وقتش رو توی سمپادیا نمیگذرونده (الان که که کم میاد) ولی مدیر وظیفه‌شناسی بوده و هوای انجمن‌هایی که مدیرش بوده رو داشته (مخصوصاً فراسرشت و پزشکی و بهداشت)

8098

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان

من فکر می کنم مظنون به اینکه بقیه بشناسنش یا نه زیاد اهمیتی نمی ده یعنی زیاد مرموز فعالیت نمی کنه بازدید کاخ هم که رفته یعنی این چیزا براش اهمیت زیادی نداره و اینکه هماهنگ کننده و مدیر خوبیه

مظنون قبلنا بیشتر "حرف می زد"! نثرش هم یه مدل خاصیه که به نظر من قشنگه

از روی عکساش چیز خاصی که بالاییا نگفته باشن رو نمی شه حدس زد! فکر کنم کیفش نو باشه و خیلی دوسش داشته باشه که نشوندش روی مبل ازش عکس گرفته! کتابم زیاد می خونه ولی خیلی مرتبه

ssasadegi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مراغه(آذربايجان شرقي)
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

خوب از كيف شروع ميكنيم: چون آرم سمپاد رو روش زده دوس داره يه جورايي همه بدونن كه سمپاديه ;)).
رنگ كيف زرد و آبيه پس تا اينجا دو احتمال وجود داره كه :-آبي رو دوس داره. :-w
-زرد رو دوس داره . :-w
كه چون رنگ برس هاش آبيه پس احتمال اول درسته وآبي رو دوس داره.
خوب از كتابخونش و ميز كامپيوترش ميشه فهميد كه مرتبه و شلوغي رو دوس نداره.
احتمالا به سگ علاقه داره چون آدم عكس هر چي رو نميذاره كه 24 ساعته جلو چشش باشه.
كلاس زبان ميره احتمالا. :-?
به تقويت حافظه و برنامه ريزي و... علاقه داره. خيلي .
وسايل تزييني رو هم خيلي دوس داره كه تو هر طبقه يكي رو گذاشته.
اون عكسي هم كه تو قابه يا ماله خواهر برادرشه يا بچگيهاش كه اگه ماله بچگيهاش باشه پس نشون ميده از اون دوران خاطرات خوشي داره و اگه احتمال اول باشه پس معلومه خيلي دوسش داره.
اينكه فيزيولوژي گايتون داره يا خيلي پزشكي رو دوس داره يا المپياد زيست ميخونده(شايدالانم ميخونه واسه تفريحكه احتمالش ضعيف تره)
از كتابي كه بالا در مورد نماز داره ميشه فهميد كه نمازخون و مومنه. :)
از اون عكس اسكلت معلومه كه سوسول نيس و از سيگار و اينا كلا بدش مياد شايد هم فقط جنبه ي تزييني داشته باشه.
از اون جايي كه عكس ها رو بعد از ظهر گرفته و تختش مرتب نيس پس معلومه كه ظهر ها ميخوابه.
از گوشيش زياد استفاده ميكنه اما نه برا پيامكو و زنگ زدن. سيمكارتش ايرانسله. شارژش پرپره پس تازه از شارژ درش آورده. از طرفي رو سايلنته پس دوس نداره كسي بهمه كه گوشيش زنگ ميزنه يا براش اس ام اس اومده. شايد!!! :-$
برنامه هاي زيادي هم برا رد وبدل داره. آخه اين هه فلش 8گيگ به چه كاري مياد. شايد هم چون كنار كابل گوشيش گذاشته منظورش اين بوده كه اطلاعات گوشيشو ميزنه تو فلش كه خيلي معقول نيس.
وديگه سلامتي ^#^ ^#^ X_X X_X

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

اول از اطلاعات شخصیو و پروفایلُ اینا شروع میکنم که خب بعضیاش به عکس ها هم ربط پیدا میکنه
کلن فک کنم هنگامه یکم روحیاتش با بقیه فرق داره، خشن تر و مرموز تر، یادمه وقتِ همایش شیمی رفته بود مار خریده بود :D شاید هم به اینجور حیوانات و کلن خزندگان علاقه داره :-? اون اسکلت روی اسپیکر هم میتونه نمود همین روحیات باشه :-" با سفرُ تفریحُ اینا هم حال میکنه :-"
یَحتمل به رنگ قرمز علاقه داره، دلیل، اینکه رو تختیُ بالشتش قرمزه به علاوه اینکه شال قرمز هم زیاد میپوشه :D رجوع شه به همون همایش و عکسای اف بی :-" توانایی مدیریتی ِ خوبی داره، یادمه یه بازه ی زمانی 3تا انجمنو با هم مدیریت میکرد و موفق هم بود، بعد اینکه به پزشکی و کلن اینجور مباحثِ مربوط به تجربی علاقه داره چراکه هم مدیر انجمن پزشکی بود هم مدیر مباحث زیستی، در این زمینه هم کتاب تو کتابخونش زیاده :-" از طرفی میشه گفت ایشون مادر فراسرشت هستن، قسمت عمده ی فعالیتش اونجا بودهُ به بحثای ماورا طبیعی و اینا ( :-") هم علاقه داره :D
از شواهد پیداست ایشون بیشتر پست دادن و Auto Refresh رُ عمل زشتی میپنداشتن :D ( به شخصه اگه بخوام این تعداد پستُ تاپیکُ تایپ کنم 45 روز طول میکشه #-o )
میریم سراغ عکسا :
از کیفش در تمامی جاها استفاده میکنه، سفرُ مدرسهُ... رو کیفش نوشته خب :D
کتاب زیاد میخونه گویا، ماشین بازی هم گاهی اوقات :-" البته شاید داداش کوچیک تر یا حتی برادر زاده یا خواهر زاده داره :D از انتشارات خیلی سبز هم خیلی راضیه مثکه :D کتاباش هم منظم نیست، یعنی دسته بندیِ خاصی نداره، گویا حوصله ی این کارا رُ نداره !!
برنامه ریزیُ بلده و اعتقادی به مشاورُ اینا واسه برنامه ریزی نداره، مدت درس خوندنش سیر صعودی داره و در آخر شب ماکزیمم میشه، شاید تو شب بازده درس خوندنش بیشتره چراکه بقیه میخوابنُ سرُصدا کمتره تو خونه، اینم نمودارش :

untitled.jpg

کلن این بَشر به شکل عجیبی درس میخونه، در مورد تایم 10 دقیقه ـیش هم نظری ندارم :-? از نمودار سینوسی هم بدتره !! :- تفکر عمیق

تختشو مرتب نمیکنه شاید به خاطر اینکه شب دوباره قراره به هم بریزهُ مثه اولش شه :D
گوشیش با اینکه قدیمیه ولی نو نگه ـش داشته، شاید پول دادن به یه گوشی گرون رو اشتباه میدونه :-? اهل اس ام اس بازیُ این حرفا نیست، ولی معلومه تو گوشیش آهنگ داریوشُ ابیُ گوگوشُ کلن خواننده های قدیمی رو زیاد داره، تو پادکست موسیقی آهنگ داریوش خوند :D از سرُصدا یا اینکه یه جای عمومی گوشیش زنگ بخوره خوشش نمیاد، به همراه اولُ سیمکارت دائمی هم انگار اعتقادی نداره :-" یحتمل کلاس زبان هم میره با اون دیکشنریِ PMD :D با ساعت و گالری گوشیش هم زیاد سرُ کله میزنه، میانبُر گوشی ـشه :-" معمولا با آلارم گوشیش از خواب پا میشه :-"
اطلاعات زیاد جابه جا میکنه، به دوستاش آهنگ اینجور چیزا زیاد میده احتمالا :D اطلاعات هم زیاد داره انگار (گنجایش فلش ـاش از هارد کامپیوتر من بیشتره :-<) کمیت رو هم به کیفیت ترجیح میده :D

در کل آدم مرتبی ِ به نظرم، اهل تجملاتُ آرایشُ این حرفا هم نیست انگار!!
تو عالم رفاقت هم زیاد مرام نمیذاره انگار :-"
تمــام!!

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

واتسون کیه؟ من کارگاه علوی میدیدم آقا :-"
موقعیت اتاق و اجسام :
اتاقش به حالت مستطیله!
در اتاق رو که باز کنی سمت چپش دیواره ، و احتمالا در با میز کامپیوتر مماس میشه.ضربه گیر ِ در هست ، و زیرش سطل هم هست!یعنی در رو کامل ِ کامل باز نمیکنه یا دکور اتاقش جدیده!
سمت راست ِ در ، تو همون ضلع احتمال زیاد کمد هست .
ضلع عرضی اتاق(یعنی روبروی ضلعی که توش در هست)یه در داره در سمت چپ ، و یه کتابخونه در سمت راست،کتاب خونه در گوشه ی اتاق قرار داره.راه به حیاط ، تراس ، حیاط خلوت ، راه در رو مثن :-"
پس سمت راست اتاق(طول ِ مستطیل ، سمت راستیه)تختشه!پشته میز کامپیوتر!
از توی بازتاب تصویر توی شیشه(تو عکسی که کتاخوه هست)میشه فهمید بالای کامپیوتر مهتابی هست.

جزئیات متفرقه :
عکس ها توی روز ها و ساعت های مختلف گرفته شده.از قدیم تر هم عکس هست ، و عکس ها صرفا" برای استریت نبوده ، اما یه چیز ثابت ، مضنون با دوربینی عکس گرفته که روی گلکسی تب ها هست!پس میشه گفت گلکسی تب داره ، سامسونگ!
ترکیب رنگ زرد آبی رو دوس داره دیوار آبی، کتابخونه آبی، پریز زرد،موکت آبی ، و مهم تر از همه کیفه زرد آبی.و یک جا جورابی چوبی کوچولو ، به رنگ آبی کنار کامپیوترش هست،باز هم آبی.
تو کتابخونش هم دو تا حرف H به رنگ تقریبا زرد هست ، مخفف اسمش و فامیلش. دابل h.
وایت بردش هم تو یه جای تاریکه ، مثل کمد ، یا زیر قفسه ها.یعنی به دیوار نیست.

موبایل :
یا توجه به رنگ رفتگی های دورش میتونم بگم گوشیش رو تو دست زیاد میگرفته ، میشه گفت بیشتر حرف میزده!چون دکمه هاش رنگ و رو نرفتن :D ، البته اِن 72 صفحه کلید خوبی داره ها.
شورتکات هاش ، نرم افزار دیکشنری به چشم میاد ، امید داشته همیشه ازش استفاده کنه :D PMD به هر حال چیز بدی نیست.

قفسه ها :
نگهداری کتابش عجیبه ، پایین ترین قفسه کتاب ، بعد از یه جلد شیمی عمومی مورتیمر چندتا کتاب خیلی سبز و یه گاج سفید معلومه(شیمی ادبیات فیزیک ...) بعد یه هو یه کتاب برنامه نویسی پیشرفته C++ هست، احتمالا برای امتحان کامپیوتر دوم و یا اول دبیرستان این کتاب رو ورق زده ، فقط چند صفحه.جلدش هم خوب مونده.کنارش کتاب هایی که تو اول راهنمایی برای سمپاد میدادن(شیمی زیبا ، طبیعت در حرکت و مبانی زیست ) بعد از این دو جلد شیمی مبتکران دیده میشه،مال راهنمایی.این قفسه تناسب نداره.
بالاترین طبقه کتابای شعر و رمان داره ( مثنوی ، دو جلد سینوهه، یه کتاب راجع به نماز..)این طبقه هم تعادل و تناسب نداره.میشه گفت طبقه ی وسط هم کمی متناسبه، کتاب های روانشناسی ، داستانی...

بین شونه های آبی و انواع اقسام عطر ها و اسپری ها ؛ یه شیشه که احتمالا حاوی مواد شیمیاییه دیده میشه!استون ، الکل ، یا دارویی چیزی!دو تا اسپری AXE

ساعت ِ رومیزی کوچیکش ،با توجه به زمانی که عکس گرفته شده چند دقیقه عقبه! حالشو نداره درست کنه.

کامپیوتر :
کامپیوتر و دمو دستگاهش کلا" از برق بیرونه ، یا همیشه در میاره ، یا میخواسته ترک کنه ، و یا یک درصد حالو حوصله نداشته صبر کنه خاموش بشه!
پد موسش جای مخصوص به مچ داره ، پس اهمیت میده.
روی تختش میشینه گاهی، چون عکسی که از کامپیوترش گرفته ، با توجه به زاویه و موقعیت ، احتمال قوی روی تخت نشسته بوده.و عکس تخت و کامپیوتر تو 2 تا تاریخ مختلف گرفته شدن.

تخت :

دو تا بالش هست در واقع ، یکیشو بغل میکنه احتمالا ، موقع خواب زاویه دیدش اینطوریه که اگه به مقابل نگاه کنه ، کمد ها و در ورودی رو میبینه ، اگه رو دست راستش بخوابه کامپیوتر رو میبینه ، و پشت سرش قفسه و ایناست.
روی دست راستت نمیخوابی ، بالشت صاف و تمیزه ، کشتی هم میگیری با بالشت؟

------------------------------------------
حالا میریم سراغ فعالیتش تو فروم ، من مضنون رو دو-سه سال میشه که اینجا میشناسم.اوایل یوزرِش HHH بود، به نیت اسمو فامیل فک کنم ، بعد شد اینی که الان هست :-" :-"

اوایل تو فراسرشت دیده میشد ، کم کم به تاریخ بعد هم فلسفه و منظق روی آورد.
علاقه ی شدیدی به فراسرشت داره ، همینطور اطلاعات بالایی داره.
بعد از اون توی پزشکی و علمی هم فعالیت میکرد....کم کم شد جز یک کاربر شناخته شده ی سمپادیا.عضویت گروه محققین سایت رو داشت ، و واسه همین نشان گرفت.
سرپرستی یک دوره از خانواده سمپادیا رو به عهده داشت ، و با توجه به حضورش تو میتینگ اخیر میشه گفت مدیرت و ایناش قابل قبوله.

رفتارای پسرونه داره، آهنگ و خوانندگی اینارم دوس داره(یه دهن خوند تو پادکست موسیقی :D ) ،

کم میاد جدیدا" ، کنکوری و این حرفا ، الان کمی درون گرا تر شده ، استدلال های خوبی میکنه ، پست های حرف بزنش بر خلاف خیلی ها ، متعادله ، یادمه قانون فیزیکی رو چجوری حلاجی کرده بود تو حرف بزن :-?
با توجه به این ، و اینکه جز اولین ها محسوب میشه که تو این مسابقات داوطلب شدن ، میشه گفت علاقه داره به استنتاج.
با توجه به پستاش میتونم بگم محتوا ساز بوده ، و یوزرش شبیه محتواس اصن :D
خصوصیات شخصیتی هم ... :-?

×حالش بود بازم اضافه میکنم...

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

هي سروش صحنه جرم رو دير بهت سپردن :-w

كارآگاه هاي عزيز ديگه صحنه رو قُرق كردن رفتن حتما ديگه :-<

اما مشكلي نيست كارآگاه خوب كارآگاهيه كه همه جوانب رو از نو مورد بررسي قرار بده (همچي اعتماد به نفسايي داريم ما)

اين بار هم فرض كل به اينه كه من هنگامه رو اصلا نميشناسم و فقط و فقط اين عكسا و پستا و پروفايلشو دارم

از صحنه قفسه كتاب شروع ميكنيم:

١-در كمد زير قفسه:

احتمالات: وسايل زيادي در آن چپانده شده، به دليل مشغله كاري از بسته شدن آن صرف نظر شده، باز گذاشته ببينه اين كمد خوشگل چنتا لايك داره

نتيجه گيري: با توجه به بررسي هاي انجام شده متهم شخصيت تقريبا مرتب و با نظمي دارد در نتيجه بسته نشدن در نشان از وسايل زياد آن دارد

راي هيات ژوري: متهم!

٢- طبقه اول:

٢.١- كتاب هاي درسي:

احتمالات: فرد علاقه مند به درس و آينده خويش است، كتاب ها با توجه به نياز خريداري شده اند، دكورينگ

نتيجه گيري: با توجه به مرتب شده بودن كتاب ها بر اساس اندازه و نبود كتاب هاي اضافي شخص به درس خويش وفادار است

پاورقي: متهم به انتشارات خيلي سبز اعتقاد بيشتري دارد ممكن است با انتشاراتي مربوطه زد و بند داشته باشد در دست بررسي

٢.٢- وسايل متفرقه:

٢.٢.١- دئودورانت ها و اسپري ها:

احتمالات: متهم به پاكيزگي خود اهميت ميدهد، علاقه به جمع آوري قوطي (؟!) هاي خالي آن ها دارد، التزام عملي به سخن "پاكيزگي نيمي از ايمان است"

نتيجه گيري: با توجه به تعداد بالاي آن ها ميتوان به اين نتيجه رسيد كه فرد به آراستگي خود پاي بند است همچنين احتمال ميرود بعضي از آن ها تمام شده اند اطلاعات كافي در اين زمينه در اختيار نميباشد

پاورقي: يك عدد شيشه عطر دور حرمي به رنگ زرد در محل ديده ميشود احتمال ديده شدن متهم در اطراف حرم مي باشد در دست بررسي

پاورقي ٢: شيشه در سفيدي نيز وجود دارد كه احتمال ميرود داراي استون براي پاك كردن لاك است با توجه به جنسيت متهم احتمال قوي مي باشد

٢.٢.٢- قاب عكس كوچك:

احتمالات: عكس مربوط به كودكي فرد است، عكس يكي از آشناها ميباشد، عكس يكي از ناآشنا ها ميباشد همين جور دور همي

نتيجه گيري: با توجه به حرف H زير آن و نام متهم احتمال ميرود قاب عكس مربوط به كودكي خود فرد مي باشد

٣- طبقه دوم:

٣.١- كتاب ها:

احتمالات: فرد علاقه به داستان هاي فانتزي دارد، ميتونسته كه دِشته بِشه الان نِدِره

نتيجه گيري: با توجه به اينكه رمان هاي هشتگانه اميلي رودا به صورت تكي ميباشند و در حال حاضر در بازار به صورت دو مجلد چهار جلدي عرضه ميشوند كتاب ها به صدر اسلام بر ميگردند.

راي هيات ژوري: تبرعه

پاورقي: كتاب هاي رمز موفقيت نيز در اين قفسه به چشم ميخورد كه با توجه به تا خوردن يكي از آن ها احتمال ميرود مورد استفاده قرار گرفته اند.

پوزش: با پوزش فراوان بابت عدم بررسي ساير كتاب ها به دليل كوري اين جانب و در دسترس نبودن ذره بين و فراخي اين بنده حقير

٣.٢- تابلو نقاشي:

احتمالات: نقاشي پرتره خود فرد ميباشد كه توسط كس ديگري نقاشي شده، نقاشي متعلق به خود فرد درباره شخصي ناشناس

نتيجه گيري: با توجه به آن كه موهاي شخص درون پرتره بلند ميباشد به احتمال زياد قيافه خود فرد ميباشد

پاورقي: نقاشي ديگري در پشت كتاب ها مخفي شده! چيزي كه ديده ميشود يك فرشته و يا فرد مقدسي است كه دور سرش هاله نور دارد در دست بررسي

٤- طبقه سوم:

٤.١- كتاب ها:

احتمالات: علاقه فرد به كتاب هاي تاريخي و رمان، كتابا برا عكس قرض گرفته شدن مام عر عر!

نتيجه گيري: اكثر اين كتاب ها در قطع كلفت ميباشند، در بين آن ها كتاب هاي تاريخي (ايران، سينوهه ١و٢) به چشم ميخورند در نتيجه احتمال اول پررنگ تر مي باشد

پاورقي: كتاب ديگري با عنوان "مشاوره ــــــ خانواده" در بين كتاب ها به چشم ميخورد متاسفانه كلمه دوم نامفهوم است در دست بررسي

صحنه ميز كامپيوتر:

١- سيستم:

احتمالات: سيستم جديد است، سيستم تازه تميز شده، مرتب سازي توسط مادر گرام در آخر هفته

نتيجه گيري: با توجه به نوع كيس كه قابليت خوردن فلاپي ندارد و ال سي دي ١٨ اينچ سامسونگ احتما ميرود سيستم حداكثر مال ٣-٤ سال قبل است و همين طور احتمال ميرود صحنه جرم براي عكس مرتب سازي شده (موس حتي رو موس پده!)

٢- تمثيل اسكلت بر روي اسپيكر:

احتمالات: متهم گرايشات اعتقادي خاصي دارد، به جهان پس از مرگ معتقد است، مخالف هر گونه كشيدن به خصوص مواد مخدر به عنوان بلاي خانمان سوز است

نتيجه گيري: اطلاعات ما دراين باره كافي نيست

پاورقي: عكس هاي دريافتي از اين صحنه نشان از تغيير اندك مكان اسكلت بر روي اسپيكر ميدهد احتمال ميرود اسكلت در حين عكس برداي به زمين افتاده و دوباره سر جايش گذاشته شده در دست بررسي (خودُم ذوق مرگ رِفتُم يِره :ذوق خركي)

٣- جامدادي:

احتمالات: اهدايي خاله و زن دايي، هديه مامان و بابا، از طرف مدرسه

نتيجه گيري: با توجه به آرم سمپاد بر روي جامدادي انتظار ميرود از طرف مدرسه باشد هرچند ممكن است فرد خود آن را بر روي جامدادي كشيده باشد همين طور ممكن است اصن اون آرم سمپاد نيست كور بدبخت!

راي هيات ژوري: ممتنع

پاورقي: روان نويس هاي ٢٤ رنگه استدلر به استفاده فرد از رنگ هاي مختلف در حين نوشتن اشاره دارد البته اگه ريا نباشه! در دست بررسي

٤- مسواك درون جامدادي:

احتمالات: فرد به سلامت دندان هاي خود اعتقاد ندارد، در هر زمان و مكان در حال مسواك زدن است، مسواك براي تميز كردن كيبورد و مانند آن به كار ميرود

نتيجه گيري: با توجه به اهميت فرد به پاكيزگي خود كه در صحنه قفسه كتاب ها رخ مينمود احتمال اول رد مي شود همين طور عقل كره خر يتيمم ميكشه ديگه مسواكو كنار پي سي نميزارن باو! پس احتمال سوم قوي تر ميباشد

راي هيات ژوري: تبرعه همراه با يك سال خدمات دهان و دندان رايگان

٥- كتاب شيمي (٢) و سررسيدها:

احتمالات: متهم در حين كار با سيستم به دور كردن جزوات و كتاب ميپردازد، جا براي اين موارد تعريف نشده احتمالا زير تخت هم چند مورد مشابه يافت ميشود، خرخون مجرم نيست بيمار است

نتيجه گيري: با توجه به نظم متهم احتمال دوم رد ميشود و به قوت اين نكته اشاره دارد كه "بياييد با بيماران درست برخورد كنيم"

تخت خواب:

١- رنگ بالش ها و ملحفه و روكش تخت:

احتمالات: رنگ قرمز سير و سياه مورد علاقه فرد است، تركيب رنگ ها به انتخاب فرد ديگري بوده است، هويجوري خريديم به شما چه؟

نتيجه گيري: با توجه به تحقيقات ميداني ديگر رنگ مورد علاقه فرد آبي مي باشد در نتيجه احتمال ميرود به انتخاب فرد ديگري بوده

پاورقي: نوع روكش و بالش ها و همين طور تركيب رنگ اين احتمال را ميدهد كه روكش ها تازه خريداري شده و نو ميباشد و قبلا از رنگ هاي ديگري استفاده ميشده در دست بررسي

٢- نامرتب بودن تخت:

احتمالات: متهم به نظم اتاقش اهميت نميدهد، او تازه از خواب بيدار شده، قصد عوام فريبي خلق خدا را دارد

نتيجه گيري: با توجه به بقيه بررسي ها متهم فرد با نظميست در نتيجه احتمال اوليه باطل است همچنين از باقي حالات اطلاعات ديگري در دسترس نيست

گوشي تلفن همراه:

١- صفحه گوشي:

١.١- آنتن پر نيست:

احتمالات: عكس برداري در نقطه كور انجام شده، آنتن گوشي به خوبي كار نميكند، مشكل از اپراتور مربوطه ميباشد بعله آقا! (هيچ كس تنها نيست همراه اول)

نتيجه گيري: نياز به تحقيق ميداني بيشتر مي باشد در دست بررسي

٢.١- منو:

احتمالات: فرد علاقه به فراگيري زبان دارد، فرد بلوتوث بازي ميكند، اسمس بازيم ميكنه تازشم!

نتيجه گيري: در رابطه با احتمال اول خب معلومه زبان ميخونه! ديگه ننه احمدم با ٦٠ سال سن داره ياد ميگيره هلو! هاواريو! در رابطه با ديگر موارد اطلاعات جامعي در دسترس نمي باشد

پاورقي: با توجه به پر بودن باطري احتمال ميرود تازه از شارژ خارج شده در دست بررسي

٢- بدنه گوشي:

احتمالات: متهم به بازي گلف با گوشي خود مشغول بوده، علاقه به جويدن و كندن رنگ دور قاب دارد، از همون اول كه بوده همين بوده به خدا! من نبودم دستم بود!

نتيجه گيري: مدارك براي اتهام كافي نيست

پاورقي: گوشي كيبورد عربي دارد ميشود نتيجه گرفت كه به سفارش كشور هاي عربي بوده است در دست بررسي

كيف:

١- پيكسل هاي بر روي كيف:

احتمالات: تعصب فرد نسبت به سمپاد، تلاش فرد به رد مضمون شعر "اتل متل توتوله" اثر شاعر بيگانه با به تصوير كشيدن نماي پشت گاو حسن

نتيجه گيري: با توجه به سمپادي بودن فرد احتمال اولي قوي است همچنين احتمال دوم در دست بررسي است

٢- مدل كيف:

احتمالات: عدم اعتقاد متهم به تجمل گرايي و مادي پنداري، عدم علاقه فرد به استفاده از وسايل مارك دار

نتيجه گيري: با توجه به ديگر بررسي ها ميتوان گفت احتمال اول ميتواند پررنگ باشد با اين حال نظري در اين باره نيست

پاورقي: وجود مبل در صحنه و با توجه به رنگ ديوار اين نتيجه حادث ميشود كه كيف در مكان ديگري مورد عكس برداري قرار گرفته در دست بررسي

تخته وايت برد:

١- ساعت بندي بر روي تخته:

احتمالات: مربوط به دوران كنكور مي باشد، فرد شب كار مي باشد، و باري ديگر همه با هم ميگوييم "خرخون مجرم نيست بيمار است بياييد با بيماران درست برخورد كنيم"

نتيجه گيري: با توجه به زمان عكس برداري مربوط به دوران كنكور ميباشد همچنين با توجه به تايم عمده در شب ميتوان گفت فرد شب كار است همين طور با توجه به ٦ ساعت و نيم بودجه چيزي براي گفتن باقي نيست...

راي هيات ژوري: تريپل متهم!

٢- واژه املا:

احتمالات: ساعات املا گفتن به بچه همسايه كه با نواي "خاله هنگوم خاله هنگوم" تقاضاي مشق شب دارد، مربوط به درس زبان فارسي (٣) ميباشد

نتيجه گيري: با توجه به اعداد و توجه به اين اصل كه "بچه ساعت ٤ نصف شب چه غلطي ميكنه :-ال" احتمال اوليه مردود و دومي پابرجاست

پاورقي: با توجه به سايه افتاده از متهم حين عكس برداري احتمال زياد تخته در ارتفاع ٢ متري از سطح زمين قرار دار و يا به صورت كج روي زمين گذاشته شده است همين طور سايه در و تخت (اگر چشمان كورم به درستي ببيند) نيز لوكيشن تخته را به خوبي نشان ميدهد (مُو فوقِ الادِيُم :ذوق خركي به توان دو)

فلش ها:

احتمالات: فرد حافظه بازيست، قصد رُخ نمايي دارد، قصد فروش اجناس را دارد

نتيجه گيري: اون ٨ گيگ HP به چن؟

راي هيات ژوري: تبرعه ببين تبرعه ام شدي ارزون با ما حساب كنا مشتري شيم!

پاورقي: با توجه به چسب دار بودن فلش بالايي و كثيف بودن مسوكت انگشت آن احتمال ميرود از هم قديمي تر باشد

نكات كلي درباره عكس ها:

علاقه شديد فرد به رنگ آبي از جامدادي اسنوپي داخل قفسه اول گرفته تا كيف و موكت و تخت به چشم ميخورد

به مقدار قابل توجهي منظم و با دسيپلين است

اهل تجمل گرايي و پز و باقي موارد نيست

نكات كلي درباره پروفايل و فعاليت كاربر در انجمن:

پروفايل كه پر از خالي به درد گل كوچيك ميخوره

فعاليت كاربر به نسبت مدت حضور قابل ملاحضه است البته در چند وقت اخير كاهش عمده اي داشته

علاقه فرد به فراسرشت (غير از سوسك كردنا و عروجا و پرش ها و اينا :سووووت)
و پزشكي با توجه به آمار فعاليت به چشم ميخورد

با توجه به پست هاي حرف بزن اخلاقيات كلي دخترانه را تا حدودي ندارد و مرام زيادي در او پيدا مي شود

امضا: لُفز

•ضمنا به زودي نقشه لوكيشن اتاق به همراه وسايل ضميمه مي شود

پوزش: از تمام كارآگاهان عزيز در صورت ديدن تشابهات حدسي پوزش ميخواهم بدون ديد قبلي دست به استنتاج زده شده و اينكه همه ما كارآگاهيم نون و نمكي با هم خورديم نون همو آجر نميكنيم :-" :دي

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من کاراگاه که نیستم، بانو مارپل هم که نمیتونم باشم. ولی خب یه چیزایی میگم.

فعالیت تو فروم: قدیما جغرافیا و علمی و اینا فعالیت داشت، یکم بعد رفت سمت ِ پزشکی و یه مدتم تو فاز ِ فراسرشت و توانایی‌هایی فراطبیعی ِ ذهن و ...، این نشون میده کلا" آدم علاقه‌مندیه! علاقه‌مند به تجربه کردن چیزای جدید (چیزایی که نمی‌دونه.) و داشتن اطلاعات تو بیشتر زمینه‌ها (به خصوص زمینه‌های ناشناخته‌تر یا ناملموس‌تر.) - (علاقش به زیست و مباحث پزشکی‌ام که واضح و مبرهنه.)
پست ِ کوتاه و یک خطی خیلی کم ازش دیدم، معلومه نوشتن و بحث کردن رو دوست داره.
آدم ِ اهل ِ سفر و گشت و گذار ِ.
درس خونه! واسش مهمّه که معدلش بالا باشه. اینو خیلی راحت از پستای حرف بزن و فعالیتش تو تاپیکای امتحانی میشه فهمید.
اصلا" ورزشی نیست! من ندیدم تا حالا تو انجمن ورزش بیاد و چیزی بگه. (جز یه سری پستا که بیشتر به تئوری ورزش مربوط بود.)
خجالتی نیست. کسی نیست که از تو اجتماع بودن بترسه یا بخواد خجالت بکشه از محیط‌های مختلف؛ آواز خوندن رو دوست داره، آهنگای کلاسیک رو هم دوست داره.
سعی می‌کنه با آدما مشکل نداشته باشه، کمتر پیش میاد با کسی دعوا کنه یا از کسی ناراحت بشه. راحته، راحتم رفتار می‌کنه با بقیه.

عکس‌ها : 1.عکسه وایت‌برد: این ساعات ِ درس خوندنه که کاملا" در تأیید گفته‌های منه و نشون میده از دو ئه بعدازظهر که از مدرسه می‌رسه تا یازده ِ شب درگیر ِ کتابای مدرسه‌ست.
2.کیف : کیف توی حال یا یه فضایی خارج از اتاق ِ خودشه و این نشون میده، به محض ِ وارد شدن از در وسایل و بارهایی که داره (مثل پلاستیک یا جعبه و هرچیزی که ممکنه دستش باشه.) رو همونجا و توی ِ اولین فرصت زمین میزاره و احتمالا" میره یه چیزی بخوره و خستگی‌ای در کنه.
3.تخت: وجود ِ دوتا بالش روی تخت می‌تونه بگه که عادت داره سرش بالا باشه و (سرش) با ارتفاع از زمین بخوابه. نمای ِ کلّی ِ تخت هم نشون میده کاملا" بهش می‌رسه و همیشه تمیز و مرتب نگهش میداره و عادت نداره وسایلش رو روی تختش بریزه یا اونجارو کثیف کنه.
4.کتابخونه (کمد کتاب): ردیف اول از سمت ِ راست کتابایی ِ که احتمال زیاد مال ِ خودش نیست و قبل‌ترها پدر و مادرش خریدن و عموما" تو هر خونه‌ای پیدا میشه.دست ِ چپ فکر کنم (به خاطر کیفیت تصویر) به طرف ِ کتابای دینی و مذهبی میره که با شناخت ِ من، اون کتاب‌هام متعلق به پدر و مادرش هست. رمان‌های نوجوان تو ردیف دوم یعنی دوران راهنمایی و اول دبیرستان به کتاب خوندن و رمان خوندن علاقه‌مند بوده و ممکنه یه تصمیم جدّی ِ آنی هم برای اینکار گرفته بوده باشه. نقاشی در ردیف دوم کار ِ خودشه ، ممکنه کلاس نقاشی (طراحی) رفته باشه و اون عکس رو به عنوان یکی از کارای مورد ِ خوبش (یا مورد ِ علاقش- به هر دلیلی) قاب کرده باشه. کتاب قرمز که با فونت ِ بزرگی نوشته "قدرت ِ هوش ِ خلاق" علاقش راجع به هوش و ذهن ِ انسان رو می‌رسونه و اگه با فعالیت ِ انجمن معمّا و هوش توی سایت یکجا درنظر بگیریم میشه گفت به حل کردن معمّا و سنجیدن ذهن ِ خودش و درک ِ درست از خودش علاقه داشته و براش مهم بوده. (البته فعالیت توی انجمن معمّا و هوش رو تقریبا" تمام کاربرای این سایت طی ِ یک یا چند دوره‌ای دارند، بیشتر حالت ِ سرگرمی داره.) - (در ادامه هم همون کتاباس.) ، ردیف سوم کتاب‌های کمک درسی مثل ِ هر دانش‌آموز ِ دیگه‌ای! انتهای ردیف هم یه سری وسایل شخصی که نشون دهنده‌ی چیزایی ِ که عموما" توی روز ازشون استفاده می‌کنه و معلومه آدمی که به ظاهرش اهمیّت نده نیست. تابلوی بالا تصویر ِ مورد علاقه (یا تابلوی مورد ِ علاقه) و ماشین ِ پایین، اسباب بازی ِ دوران کودکی یا یه خاطره یا هدیه تو همون دوران.
5.موبایل: حروف ِ روی دکمه‌ها و پاک نشدن و سالم و تمیز بودنشون، خبر از یک گوشی ِ نو میده، اما کنارهای گوشی و شکل ِ کلّی چنین چیزی نمیگه. پس میشه نتیجه گرفت خیلی کم اس‌ام‌اس میده یا حداقل با این گوشی اصلا" اس‌ام‌اس نمیده!! اما از اون طرف، گوشی روی سایلنته و این یعنی یا زنگ خوره بالایی داره یا اعصابه صدای زنگ رو به طور کل نداره. ماشین حساب روی صفحه‌ی گوشی نشون میده محاسبات زیاد می‌کنه و از گوشی برای حل اونا زیاد استفاده می‌کنه. (احتمالا" محاسبات درسی) ، همچنین بلوتوث روی صفحه که دلیلش قاعدتا" استفاده‌ی زیاد و تبادل فایل بالا هست.
6.فلش و کابل: وجود انواع فلش و یک کابل، حاکی از تبادل زیاد اطلاعات و فایل‌ست، تبادل فیلم و سریال به شدّت احتمالش بالاست. و آپدیت بودن حافظه‌ی گوشی، که توسط کابل معمولا" اطلاعاتش آپدیت میشه.
7.میز کامپیوتر: سطل ِ آشغال عموما" کنار ِ میزهای کامپیوتر هست، با توجه به فاصله و تمیزی میز و اتاق، میشه نتیجه گرفت که کاملا" نقش ِ نمایشی داره و به هیچ وجه کاربردی نیست، مگر در موارد خاص. مسواک دو حالت داره، یا دکوری روی ِ میز محسوب میشه و استفاده نمیشه، مگر در موارد خاص، یا به جهت دم ِ دست بودن و استفاده‌ی مکرّر روی میز قرار گرفته، که با توجه به دو قسمت قبل و شناخت فردی، احتمال ِ دوم بسیار قوی‌تره و به یقین میره. اسپیکرها خونگی و معمولی هستند، نشون میده فرد یک شنونده و دنبال کننده‌ی حرفه‌ای ِ موسیقی نیست و موسیقی رو تفریحی گوش میده. کتاب زیر و روی میز نشون میده از کامپیوتر استفاده‌های درسی هم میشه. کیس نسل ِ جدید ِ و نشون از آپدیت شدن قطعات داره. و حالت ِ کلّی ِ میز، به سبب ِ تمیزی، بیانگر استفاده‌ی کم و به‌جا هست. (غذا نخوردن روی میز و ...)
8.عروسک ِ روی اسپیکر: اسکلت ِ روی اسپیکر ذوق و علاقه‌ی فرد به وسایل تزئینی و زیبایی رو نشون میده. و البته دخترونه نبودن، یعنی به طور ِ کامل سازگار با روحیات خیلی دخترونه نبودن.

برداشت‌ها : به طور ِ کلی تمیزی فضاها و مرتّب بودن، یا رنگ ِ پریز برق و استفاده از اشیای فانتزی، نشون دهنده‌ی منظّم بودن و اهمیّت دادن به زیبایی و تمیزی فرد ِ.
از کمرنگی ِ رنگ ِ صورتی یا وسایل دخترونه مثل عروسک و فضاهای دخترونه‌تر، میشه برداشت کرد که روحیات فرد خیلی دخترونه نیست. یا به عبارتی غرق ِ در دنیای ِ دختری ِ خود نیست.
نبود هیچ وسیله‌ی ورزشی یا چیزی که مربوط به ورزش باشه هم نشون دهنده‌ی علاقه‌ نداشتن به ورزش و طرفدار ِ تیم خاص و رشته‌ی خاصی نبودن هست. (شاید کوهنوردی یا گلف! طبق برخوردای شخصی.)
به طور کل هم آدم ِ جوگیری هست، با توجه به پست‌ها و کارهای ِ انجام شده.

یه سری چیزام یادم رفت هم اینکه خیلی زیاد شد، بسّه دیگه.

behradv

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه حلّی تهران
شهر
تبریز و تهران
دانشگاه
دانشگاه تورنتو
رشته دانشگاه
علوم مهندسی

:-s [nb]آدم بعد از پستای طوماری لُف دیگه روش نمی شه پست بده![/nb]

به هر حال، نا امید نشده و سعی می کنیم پرده از اسرار این مظنون هم برداریم، باشد که به جزای اعمالش برسد (< :D
مواردی بعد از یه سری بررسی ها به دست اومد که برای توجیهشون بازم هم از پست ها و فعالیت مظنون، و هم از عکس های به دست اومده از صجنۀ جرم استفاده خواهم کرد! موارد ذیل پاره ای از این اکتشافاته:

1) مظنون درون گراست.
کارآگاهان عزیز فراموش نکنن که این نتیجه گیری اولین نتیجه گیری ای هستش که وقتی کسی تو پروفایلش کمترین اطلاعات ممکن رو قرار می ده باید بگیرن! البته مظنون نام کالمش رو نوشته هم می شه نتیجه گرفت ترسی از شناخته شدن نداره، که طبیعیه البته. ولی به جز اون از بیان علایق و متن شخصی و حرفه و پروژه ها و اینا خودداری کرده! البته کارآگاهان توجه کنن که در بعضی از موارد، کاربران تازه وارد صرفا به خاطر تازه وارد بودن این اطلاعات رو تو پروفایلشون قرار نمی دن، ولی مظنون حدود 2 سال و نیمه که عضوه و عدم وجود این اطلاعات حاکی از درون گراییه!

2) مظنون کم حوصله ست.
این رو از دو مورد می شه فهمید:
اولا که فقط دو تا بانگ داره!
  • اگه کلا بانگ نداشت، نتیجه می گرفتیم مظنون بانگ رو دوست نداره.
  • اگه فقط یکی بود، نتیجه می گرفتیم، مظنون از تغییر بیزاره.
  • اگه زیاد بود، نتیجه می گرفتیم مظنون از بانگ خوشش میاد و دوست داره به روز باشه.
ولی هیچ کدوم از اینا نیست! مظنون فقط 2 تا بانگ داره، نه بیشتر و نه کمتر!
مدرک دیگه هم اینه:
نام مرکز سمپاد:مدرسه
... ^-^ ...

3) مظنون طرفدار پر و پا قرص صلحه.
اینا از مدرکا:
به نقل از Captain.Pisko :
با همه که نباید خوب بود
بنای کار باید خوبی و صلح و اینا باشه ها ولی با همه خوب بودن هم خوب نیست
اگر متافیزیک نبود علوم به تنهایی لنگ بود
البته نه اینکه ناقص باشه ولی به قول شما بهتر توصیف میکنه
بعضی ها که با علوم دیگه قانع نمیشن میرن سراغ متافیزیک وبرعکس
یجورایی انگار مکملند،پس اون دعوای بین فیزیک و متافیزیک اگر عاقل بودیم باید به صلح تبدیل میشد!
صلح ،آرامش،توازن
خوب دعوا نکن
تو پ خ بگو که بعدا تصحیح کنن
تازه ما شاید صد تا علائم خاص داشته باشیم هرکدومش واسه ده تا بیماری باشه
نمیشه به طور مطلق گفت این علامت واسه فلان بیماری
بقیه دعوا لطفا تو پ خ
صلح اینجارو بهم نریز(ید)
ببین الان هم با اکوان اشتباه نگرفتمتا!
واسه منم يشم سبزه،اسمشو گفتنjadeنميدونم حالا!اثرات آرام بخشش شامل اينا هم هست:مناسب براي مديتيشن،ايجاد شادي عميق در روح،صلح،نظم و ترتب وتجديد افكار،ايجاد عشق و دلباختگي
مانیتیسم کلامی همون تلقینه
باید با آرامش روانی و با جمله های تاثیر گذار برید مخ یکی رو بزنید
فروشنده ها هم ازش استفاده میکنن
توی تلقین کلامی نباید انتظار داشته باشید همون سری اول جواب بگیرید گاهی بعضی افراد مقاومت میکنن
با با صلح بکشید عقب تا تاثیر خوبی از حرفاتون روش بمونه
مظنون در 15 صفحه از پستاش 6 بار کلمه «صلح» رو به کار گرفته! می شه معمیم داد که تو 149 صفحه، می شه حدود 60 بار!!!
تازه، مهم ترین مدرک!

%282%29.JPG
%281%29.JPG

شبیه نیستن یه کم...؟! :-? سمت راستیه که آواتار مظنونه، سمت چپیه هم علامت صلح :D

4) مظنون به سمور آبی علاقه منده!
به دو دلیل! اولا که به رنگ آبی علاقه منده، همونطور که بقیه هم گفتن و آواتارش هم آبیه!
دوما هم این: (گیر ندینا که این نمودار خرابه و فلان و بهمان! از شکل کلیش استفاده کرده م، نه از عدداش! ضمنا، نمودار شاید واسه شما به خاطر تنظیمات زمانیتون شکلش فرق کنه، ولی اگه شیفت بدین یه طرف همین می شه)

%284%29.JPG

%285%29.jpg

%283%29.jpg

:))

P:>! بله، مظنون شاید سعی می کنه نمودار فعالیش به شکل سمور آبی در بیاد :P!

5) مظنون روحیاتش یه کم پسرونه می زنه.
اولا که رنگای مورد علاقه ش، همونطور که بقیه گفتن، زرد و آبیه که میشه از رو عکسا فهمید.
دوما همون چیزی که تو پروفایلش نوشته:
نام مرکز سمپاد:مدرسه
این علاوه بر کم حوصلگش، نشان از این داره که مظنون علاقۀ زیادی به فرزانگان نداره و ترجیح داده اسمش رو ذکر نکنه!
سوما این:

%286%29.JPG

چهارما این:

http://behradv.persiangig.com/SampadiaStreet/CaptainPisko/%287%29.JPG​

پنجما این:

%288%29.JPG

تازه، مردم هم تایید می کنن! این رو هم فرشتۀ مرگ قبلا تو اعترافگاه گفته:
به نقل از Black Death :
اعتراف میکنم تا دیشب فکر میکردم captain pisko پسره! :D

6) مظنون کتابخونه ش دکوره.
توی فعالیت کاربر اصلا اثری از انجمن «کتب و مجلات» نیست! قفسه کتاب هم که نداره.... پس این همه کتاب که اونجاس رو کی می خونه؟! :-?... مگر این که می خونه و دوس نداره راجع بهش حرف بزنه، که بر می گردیم به همون مورد (2)!

7) مظنون به ستاره علاقه خاصی داره.
اینم مدرک:

%289%29.jpg

تو کمد مظنون 4 فقره از اون ستاره ها کشف شده :D

8) مظنون اسمش رو هم دوس داره!
مدرک؟ اولا که اسم کاملش رو تو پروفایل نوشته. حالا این خیلی مدرک محکمی نیست!
مدرک غیر قابل انکار:
اون چیه اون وسط؟!

%2810%29.jpg

هووووم... :-? ... وقت زوم کردنه!

%2811%29.JPG

هووووووووم.... :-? ... H H؟ ... نکنه منظور Hengame Habibi باشه؟! ;;)[nb]شدیدا احساس نیاز به اون شکلک لامپ مرحوم![/nb]

7) دکوراسیون عجیب هم که بعله دیگه، دوس داره.
یکی که همون اسکلت بالایی.
یکی دیگه اون ستاره ها.
دو تا هم اینا:

%2812%29.jpg

اون پایین، گوشه چپیه یه گوی بلورینه! اون بالاییه هم نمی دونم صدفه، چیه! به هر حال عجیبه :D

همینا دیگه...! اکتشافات دیگه ای توسط بهراد به دست نیومد...!
از توجه قاضی دادگاه، هیئت منصفه، حضار محترم، وکیل مظنون و احتمالا بد و بیراه خودش سپاسگزارم ;;)!

behrazv

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تبریز و تهران
دانشگاه
دانشگاه تورنتو
رشته دانشگاه
علوم مهندسی

خب از عکس ها شروع می کنیم.

کیف: اون دو تا پیکسل (درست گفتم؟!) رو درست دو طرف مارک کیف زده. این تا حدودی نشانگر اینه که به مارک و به رخ بقیه کشیدن مارک علاقه منده!

موبایل: این عکس رو طوری که گرفته که نوکیا بودنش معلومه، هم N72 (مثلا می تونست از پشت موبایل عکس بگیره)، و هم ایرانسل! دوباره اون مورد مارک و اینا!

تخت: این به نظر من نشونگر اینه که مظنون دچار بحران شخصیتی هستش. یعنی یه شخصیت دوگانه داره، و نمی تونه تصمیم بگیره کدومشه! ضمنا مظنون به مرگ و آخرت زیاد فکر می کنه. می تونیم بگیم این ملافه روشن (سفید و کِرِم) نشانگر بهشت و خوبی هست، و اونی که قرمز و سیاهه نشونگر شیطنت و همچنین جهنم. احتمالا وقتی احساس می کنه آدم خوبیه، از بالش سفیده استفاده می کنه. وقتی احساس میکنه آدم بد و پلیدیه (!)، از اون قرمزه استفاده می کنی و لحافش رو هم برعکس می کنه که قرمزش رو باشه!

البته با توجه به این که بالش سفیده یه کم فشرده تر شده (بیشتر تو رفته) در مقایسه با قرمزه می تونیم بگیم بیشتر اوقات احساس می کنه آدم خوبیه!! (یا حداقل خیلی وقته احساس آدم بد بودن نکرده و از قرمزه برای خواب استفاده نکرده).

دکور: دوباره میشه مدرک برای این دوگانگی شخصیتی و تقابل خوبی و بدی (کلا تضاد!) رو این جا دید. اگه به تصویر سگ ها نگاه کنین (یکی سیاهه یکی سفید) این رو می بینین.

اتاق: خب تو عکس که صندلی در کار نیست. و با توجه به این که زیر میز که معمولا صندلی و پا جا میگیره پرینتر (یا اسکنر) و یه سری کتاب گذاشته شده میشه نتیجه گرفت مظنون صندلی کامپیوتر نداره. خب از این هم نتیجه می گیریم یا خیلی کم استفاده می کنه از کامپیوتر، یا برخلاف اون چیزی که کارآگاهان دیگه (از جمله بهراد تو پست قبلی) گفتن اصلا کم حوصله نیست. بلکه خیلی هم صبور و خستگی نا پذیره و سر پا با کامپیوتر کار می کنه. (شاید هم یه صندلی نسبتا بلند داره که ما ازش بی خبریم!)

تخته سفید: مشخصه که این جا یه سری زمان رو یادداشت کرده. ممکنه یه کار خاصی می کرده که زمان هم گرفته، یا کلا ذهنش درگیر این مفهوم زمانه. دوباره می رسیم به این که به مرگ و گذر زمان و اینا فکر می کنه!

اسپیکر: دوباره همون جریان تضاد (در مورد رنگ ها - حتی میشه تضاد صدا رو گفت: اسکلت ساکت، اسپیکر پر صدا!) و فکر کردن به مرگ! ضمنا دوباره این اسکلت باعث شده مارک genius اسپیکر بیشتر به چشم بیاد، که دوباره همون مورد علاقه مند بودن به مارک و به رخ کشیدن مطرح میشه!

در آخر یه مورد کوچیک هم بگم که مظنون به جاکلیدی علاقه خاصی داره! همون اسکلته به نظر می رسه یه نوعی جا کلیدی باشه (اگه بالاش رو نگاه کنین می بینین). یا تو اون عکس فلش ها، یه چیزی هست شبیه بازیکن بسکتباله، اونم به نظر جاکلیدی می رسه!

ضمنا با توجه به آسیبی که به موبایل و به یکی دو تا از فلش ها وارد شده یشه گفت مظنون زیاد مواظب وسایلش نیست یا بهشون زیاد اهمیتی نمی ده!

خب حالا پست ها و بانگ ها و موارد دیگه.

اولا که پست ها در قسمت فراسرشت بیش ترین تعداد رو دارن، و بیش از 3 برابر انجمنی که رتبه دوم رو داره مظنون توش پست زده! این می تونه مدرک محکمی برای همون فکر کردن زیاد به مرگ و بهشت و جهنم و غیره باشه. خب البته شاید اینا بیشتر مسایل اعتقادی حساب بشن، ولی مثلا بحث روح و جسم و اینا به اون انجمن مربوط میشه.
البته به نظر می رسه فعالیتش تو انجمن فراسرشت قبلا ها خیلی بیش تر بوده (یعنی اویل عضویتش). احتمالا بزرگ تر که شده از صرافتش افتاده!

نقل قول از پست ها:
دفتر منو کى پىچوند?! اقا مرسى از هرکى با برنامه اومد جلو, روال خوب بود, حتى از ساعت برنامه رىزى جلو هم مىفتادىم, مرسى از محسن و اىنکه امىدوارم بازم فرصت بشه از اىن برنامه ها بدارىم
اگه دقت کنین از این ی های بودن نقطه زیاد استفاده کرده. و این رو ببینید:
هوش 3 بعدی خودتونو به رخ بکشید اینجا
این ها نشونگر این هستن که مظنون به جلب توجه و به رخ کشیدن توانایی هاش علاقه داره! این می تونه به اون جریان مارک و اینا که قبلا گفتم ربط داشته باشه!

خب همین دیگه، دیگه چیز زیادی به ذهنم نمی رسه!

Zr74

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

اول از همه جا داره از همه ی کارآگاهان عزیز تشکر کنم که زحمت کشیدن وحدودا 80 درصد چیزایی که می خواستم بگم رو گفتن :-" دیگه میریم سر اصل مطلب :-"

پس از بررسی های به عمل آمده از کیف مظنون، نتیجه گیری میشود که مظنون به تجملات و این زلم زیمبو ها ( :-" )که ملت به همه چیزشون آویزون می کنن اصلا اعتقادی نداره و همینطور ترجیح میده چیزای ساده رو با سلیقه ی شخصی خودش مثلا پیکسل مورد علاقه اش تزئین کنه. نتیجه دیگه ای که میشه از کیف و متعلقاتش گرفت اینه که به سمپادی بودن خود افتخار می کنه و دوس داره هرجا که میره اینو به همه نشون بده. (از نوشته های روی کیف هم با فرض این که مظنون بهش اعتقاد داشته باشه نتیجه می شود که همه جا همین یه کیفو با خودش می بره و احتمالا هر چی بگی تو این کیف پیدا میشه)

البته این پیکسل سمپاد و فرضیه مبنی بر مفتخر بودن :-" مظنون به سمپادی بودن، با اطلاعات پروفایلش تناقض داره چون در نام مدرسه هیچ اشاره ای به فرزانگان و سمپاد نشده و فقط برای جلوگیری از گمراهی مخاطب و این که فکر نکنیم مظنون در جایی غیر از مدرسه درس میخونه :-" تاکید کرده که جایی که توش درس میخونه اسمش مدرسه اس :D
در ضمن تو پروفایل اغلب کاربرا در سوابق غیر درسی و حرفه و بخش هایی از این قبیل اکثرا یه فعالیت غیر عادی و طنزآمیزی دیده میشه. مثلا ترکوندن مدرسه یا پیچوندن کلاس و ...
ولی مظنون مورد نظر ادعا دارد در این موارد هیچ سابقه ای نداشته و اصلا علاقه ای هم به این کارا ندارد و میشه نتیجه گرفت که مدرسه رو فقط جایی برای درس خوندن میدونه و علاقه ای به فعالیت های فوق برنامه و عجیب غریب نداره
البته این مورد بسیار بسیار مشکوک می باشد و نیاز به بررسی دارد (به نظر می رسد مظنون داره رد گم می کنه ^-^ )

در مورد قفسه کتاب هم باید بگم که طی تحقیقاتی که انجام شد یه سری اسپری کشف شد که به نظر میاد مردونه باشه (مدارکشم موجوده :-") در نتیجه یا مظنون یه برادر داره و اتاقشون با هم مشترکه و یا خود مظنون به پسرونه بودن علاقه داره که فرضیه اول با توجه به بقیه وسایل از جمله اون H های چسبیده به دیوار و عکسا رد میشه. B-)

کتاب های بالاترین قفسه، کتاب هایی نیستن که آدم هر روز ازشون استفاده کنه و لازم باشه که دم دست باشن و از همه مهم تر این که اصلا به نظر نمی یاد مظنون اهل این جور کتابا باشه پس میشه نتیجه گرفت که مظنون بسیار آدم فداکاریه و قبول کرده که یه سری از کتابای مامان باباش که براشون جا ندارن رو تو کتابخونه اش نگه داره.
(این فداکاری قابل تحسینه و حالا شاید به خاطر این کار خداپسندانه اش تو حکمش تخفیف داده بشه. :-" )

طی تحقیقات به عمل آمده از وسایل مظنون نتیجه ی دیگه ای که میشه گرفت اینه که مظنون به وسایل قدیمی علاقه داره و از این آدما نیست که هر چی مدل جدیدش میاد زود بره بخره. موبایل، وسایل دکوری اتاق (اون ماشینه مخصوصا) و خود قفسه کتاب این فرضیه رو ثابت می کنه.

در آخر هم باید گفت که مظنون سعی داره وسایلی رو که براش جا نداره و میخواد دم دست باشن رو، زیر میز و لای شیار بین میز و کیس قایم میکنه. (بنا به تجربه شخصی در این مورد کاملا مظنونو درک می کنم. :-" )

راستی در مورد موبایلش هم چون رو سایلنته، البته اگه اتفاقی نبوده باشه و همیشه همینجوری باشه میشه گفت که هر روز گوشیشو با خودش می بره مدرسه برای همین هم تقریبا تمام روز رو سایلنته.

فعلا بسه دیگه بقیش هم پس از بررسی های بیشتر رو ارسالا و فعالیت مظنون تو سایت میام میگم #S-:

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

من دوباره اومدم .......
ایشون خیلی میان به سمپادیا (مثل مظنون قبلی علاف هستند)
می خوان مدت زمان درس خوندن رو افزایش بدن و با برنامه درس بخونن ولی از دکوراسیون خونشون ( محل قرار گرفتن تابلو برنامه ریزی) و این که در تمام ساعات روز در سمپادیا حضور داشتند وبیشترین زمان حضور درست از زمان آغاز برنامه شون تا پایانه اونه پس نمی تونه با برنامه درس بخونه ...
از کجا فهمیدم ؟ ؟؟ خب من شرلوکم.......
خیلی پسرونه فکر میکنن و به سمپادی بودنشون هم افتخار میکنن آدمی اجتماعی هستند و بیشتر اوقات روز رو در خونه به سر میبرن ......... پای اینترنت و حتما سمپادیا
از لحاظ مالی خانواده ی متوسط به بالا ای هستند .......
بیشتر از گوشی واسه استفاده از نرم افزار یا دیدن فیلم و عکس استفاده میکنن....کلا کم اس ام اس میدن و زنگ میزنن
از خانواده ای مذهبی هستند ایشون چون طبقه بالای قفسه کتا با شون قرآن و کتب مذهبی دیده میشه ......
کلا آدم الکی خوشی تشریف ندارن ولی سعی میکنن به دنیا بخندن تا دنیا ب ایشون بخنده
(دکو راسیون رنگ درو دیوار و اون اسکلته )
از عطر و اسپری ولاک زیاد استفاده میکنن که چون دخترن عادیه ولی چون مدرسه هم میرن با ید لاک پاک کن رو میزشون باشه دیگه........!!!!
شدیدا به آبی علاقه مندن (رنگ آبی) دیوار- کیف – ست شونه و از اینجور چیزا ........
به دوران کودکی شون عشق می ورزن و اسمشون رو هم خیلی دوست دارن : دی
کتاب علمی مرتبط با رشته دبیرستان و هوش و خلاقیت خیلی می خونن....
به طاحی علاقه دارن ولی نه زیاد........ در ضمن خونشون هم دارای حیاطه پس قدیمی احتمالا مال 10 تا 15 سال پیش باشه خونشون ...... هر روز صبح با تابش نور خورشید روکه تختشون نمی ا فته بیدار نمیشن بلکه با صدای زنگ گوشی شون بلند میشن ......
کلا خودشون رو با شرایط وفق میدن چونکه گوشی شون تو همون حالت اوله که خریدن ( شرت کات ها ) از اس ام اس های بیسر وته ایرانسل خسته شدن واسه همین گوشیشون اکثر اوقات سا یلنته (صدا خاموش)........
بیشتر اوقات فایل تبادل میکنن یا دانلود میکنن تا بخرن یه نر افزاریرو (داشتن سه تا فلش)......
با نظم رابطه خوبی ندارن ولی یه کم منظم هستند : دی
بیشتر اوقات یا روزمین دراز میکشن کتاب میخونن یا روتختشون لم میدن ........
در کل فرد صلح طلب و راحتی هستند در ضمن به چیز خاصی هم علاقه ندارن.....
تا بعد......
:D

• شروع کننده موضوع

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـ/̵͇̿̿/&#39;̿&#39;̿̿̿ ̿ ̿̿ ½
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی

هنگامه نمیتونه بیاد . مچّکرم از همه . ادامه ی مسابقه هم تو راهه !

• شروع کننده موضوع

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـ/̵͇̿̿/&#39;̿&#39;̿̿̿ ̿ ̿̿ ½
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی

مچّکرم از همگی . این لینک رو چک کنین تا به استریت های بعدی برین .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا