• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ببخشید! میای باهم دوست شیم؟

پاسخ : ببخشید!میای باهم دوست شیم?

من تو زندگيم يه دفعه اين سوالو پرسيدم طرف فك كرد با نوزاد طرفه ديگه اصن از دستم فرار ميكرد

یادم نمیاد تاحالا اینو گفته باشم اما بقیه زیاد بهم گفتن :D

اصولا ما نمیگیم میای باهم دوس شیم!!
بلکه میگوییم:
. شما اسمتون چیه؟؟؟
. شمام سومین(مثلا)؟؟!!
. تو هم بیا تو جمع ما
. و...

خلاصه یه جورایی اینطوری سر صحبتو باز میکنیم!

حدود 6 ساله که بودم تو پارک همیشه اینو به بقیه میگفتم با یکی دیگه از دوستام که میرفتیم همیشه مسابقه میذاشتیم که کی بیشتر دوست جمع میکنه. :))
ولی اولین بار که با دوستای صمیمیم آشنا شدم همین طوری پیش اومد.کلاس اول دبستان و هنوزم با هم دوستیم

فکر کنم کلاس سوم بودم این جمله " میای با هم دوست شیم؟" رو شنیدم. :D
تو آمادگی یه پسره بود هرروز میگفت میای با هم ازدواج کنیم؟ =)) :)) :-" منم میگفتم :"نع [-(" :))

فکرشم نمیکنم که اینو رودررو به کسی(fیاm) بگم. ولی یه بار یه شماره گیر آوردم و عین این جمله رو براش فرستادم تا ببینم ریاکشنش چیه. اول قبول نکرد ولی بعد از دوسه بار اسرار گفت زنگ بزن! :))

با دوستام يك بار رفته بوديم گردهمايي از طرف پژوهشكده. 3 تا دختر بوديم با يك پسر . :D پسره شروع كرد مسخره كردن و پز دادن كه روابط عمومي بالايي داره و نيومده كلي دوست پيدا كرده . حالا فقط با يه نفرم دوست شده بود ها . :-"منم براي رو كم كني رفتم با دختري كه صبح بهم كمك كرده بود بنرم را تمام كنم گفتم مياي با هم دوست بشيم . اونم گفت اره . >:D< ديگه با دوستاي اونم دوست شدم هنوزم با هم دوستيم . كلا پسري كه توي گروهمون بود ديگه جريت نكرد حرف بزنه . =))

من یه بار اومَدَم بِگَم گفتم دختر خانوم ... نگو پسر بود ! :D

پنج سال بودم که توی مهدکودک به یک دختر گفتم میای باهم دوست شی؟
اونموقع کوچیک بودم چرا اینطوری نگام می کنی؟

بچه که بودم یه بار تو پارک داشتم تاب بازی میکردم باسرعت جت!
بعد یه پسره ای اومد بهم گفت میای با هم دوس شیم؟؟منم ترسیدم خاستم از تاب بیام پایین تابه از پشت برگشت رو زمین سفره شدم :((
بردنم بیمارستان :D
ناگفته نماند که هنوزم وقتی یه پسر بهم میگه میای باهم دوس شیم همینقد وحشی بازی درمیارم ;;)

چند سال پیش جاتون خالی سفر کردیم به اسیای شرقی
من یه پسربچه اروپایی خیلی خوشگل دیدم
فکر کنم سه چار سالش بود.با اعتماد بنفس رفتم جلو و به مامانش گفتم میشه من با بچه تون یه عکس بندازم
از اونجایی که اروپایی ها از ادمی زاد بدور و خیلی مغرورن
مامانه تو چشمای من زل زد و گفت:
NO

معمولامن ازاين غلطانميکنم هرچند اگربکنم حتمامثبته منم معمولازيادازاين چيزاميشنوم!!

من اولین باری که شنیدم فکر میکنم 3/5 یا 4 سالگی بود تو مهد کودک که یکی از بچه ها اینو گفت
از اون به بعد هم تا 6 سالگی رفتم مدرسه با هم دوست صمیمی بودیم!!!!
وااااای چه دوران خوبی بود دوران بچگی x:

اولین باری که خودم این جمله رو گفتم یادم نمیاد!

یادم نمیاد کسی این جمله رو بهم گفته باشه :-?
خودمم به کسی نگفتم :|
ولی دوست خوب زیاد دارم :>

من که از این جمله زیاد استفاده کردم :-"
آخه اصلا عرضه دوست پیدا کردن نداشتم...

روزی ک میخواستم برم کلاس اول خیلی خوشحال بودم دم درمدر3 ی ی دخمله اومد پیش من قبل ازین ک واردمدر3 شم اومد گف میای باهم دوس بشیم؟منم قبول کردم ولی روز پنجم شیشم پشیمون شدم اخه اون خیلی سرکلاس اذتیت میکرد اما گناهش میوفتادگردن من بدبخـــــــــــت بخت برگشته

تو پیش دبستانی و مهدکودک که خوش بودیم اصلا احتیاج نبود همه با هم دوست بودیم :D
یادم میاد تو مهدکودک وقتی نصف سال گذشته بود یکی بود باهاش دوست بودم خیلی مواقع با هم بودیم بعد یک بار اومدم صداش کنم نمیدونستم اسمش چیه :))
یک همچین آدمی بودم من :D
اول دبستانم همینجوری دوست صمیمیم رو پیدا کردم ولی از اون موقع به بعد همینجوری با هم دوست میشدیم :)

کلا ماها(پسرا رو عرض میکنم) از این جمله استفاده نمیکنیم.یه دسته ای که یه گوشه ای جمع میشن اول میریم دست میدیم بعد هممون باهم دیگه دوستیم...به همین راحتی واسه همینه همه ی پسرایی که تو یه مدرسه ان با هم دوستن. (; :) >:D< >:D<
ولی دخترا اینقدر به هم دیگه نگاه میکنن و سوال میپرسن و لبخند میزنن و .... تازه شاید شاید شاید طرفی که میخواد باش دوس شه فقط جواب سلامشو بده. :P :P :P

واسه دوس شدن با کسی ، نمیگم اینو .... !!
موقع دعوا به طرف روبروم میگم .. !! :D

فقط یک بار تو عمرم این جمله رو گفتم البته نه خود این جمله یه چیزی تو مایه ها این جمله.
روز اولی بود که میرفتم پیش دبستانی وقتی رسیدم تنها جایی که تو کلاس خالی بود میز آخر بود منم رفتم اونجا نشستم !
دوتا دختر جلوم بودن از یکیشون خیلی خوشم اومد بش گفتم:"میای پیشم بشینی ؟من تنهام!"
اونم گفت :"اگه بیام پیش تو که این دوستم تنها میمونه!
خلاصه اون روز نیومد و من خیلی ناراحت شدم اما در روزای آینده رابطه مون باهم صمیمی شد و میز اول مینشستیم واون دختره هم که دوستم روز اول نشسته بود پیشش باهامون بود،خلاصه خوش بودیم!
یادمه اولین بار که زنگ زدم خونشون باباش برداشت منم ترسیدم گوشی رو قطع کردم!
تا پنجم دبستان باهم تو یه مدرسه بودیم اما بعد که من قبول شدم تیزهوشان از هم جدا شدیم البته باز هم باهم صمیمی بودیم و خونه های هم میرفتیم!
تا اینکه پارسال اسفند در سن 16 سالگی ازدواج کرد، هرکی بش میگفت چرا این کارو کردی میگفت من تصمیمم رو گرفتم!
الان خیلی کم باهم رابطه داریم در حد تماس تلفنی اونم شاید ماهی یه بار!
دوستای دیگم رو همینطوری به مرور زمان باهم دوست شدیم و خیلی هم رابطه مون خوبه خدارو شکر!

Back
بالا