• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جاتو عوض کنی

• شروع کننده موضوع

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
اگه تمام عمرتون دنبال یه هدف خاص بگردین و به شما بگوند که تو به اون هدف ات میرسی اما بدونی کسی که خیلی دوست اش داری وبرات مهم است و همیشه گفتی که موفقیت اون مثل موفقیت خودت است به یک زندگی معمولی یا شاید بد برسد حاضری موفقیتت را بازندگی معمولی اون عوض کنی واون به جای تو به هدفی که ارزوی تو بوده (ارزوی خودش هم هست )برسد ؟؟؟ :-? :-? :-? :-

Bahar.no

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
طهران
پاسخ : جاتو عوض کنی

1) تابه حال واسم پيش نيومده همچين چيزي... ولي اگه پيش بياد فك كنم هيچ وقت جامو باش عوض نميكنم!
+
الان به نظرت اين سوالي كه پرسيدي چقدر كاربرديه؟! :-?

arghavan.af

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
كرمان

خب اگه واقعا" از ته قلبم دوسش داشته باشم آره
ولی مشکل اینجاست ک هیچ کسو این قدر دوست ندارم
پس نه

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

بستگی داره...
اگه طرفمو بخاطر شخصیتش دوست داشته باشم ؛ پس هر چی اون میخاد ٬ آرزو داره؛ آرزوی من میشه.
میتونم جام رو هم باهاش عوض کنم.
مهم نیست.
در ضمن تاپیک خیلی اختصاصیه؛عمومیت نداره بنظرم...

jasmine.d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
تهران 8-^ :))
رشته دانشگاه
معماری 8-^

آقا اصن دوس داشتن چیه ؟
کسی هس که بیشتر از خودت دوسش داشته باشی مثلن ؟
اینهمه وقت برا هدفت تلاش کردی بعد بذاری این ترشحاته نابجای هورمونی (همون عشق حتی !! :D)این فرصتو ازت بگیره ؟
احمقی مگه ؟
خودت بچسب به هدفت بابا :D

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

من هرگز جامو باهاش عوض نميکردم ولي تاجايي که ميتونستم کمکش ميکردم

• شروع کننده موضوع

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان

به نقل از Bahar.no:-) :
1) تابه حال واسم پيش نيومده همچين چيزي... ولي اگه پيش بياد فك كنم هيچ وقت جامو باش عوض نميكنم!
+
الان به نظرت اين سوالي كه پرسيدي چقدر كاربرديه؟! :-?

شاید هیچ وقت کاربردی نداشته باشه اما دیشب یکی از من پرسید ذهنم درگیر شد نتونستم جوابشو بدم خواستم ببینم بقیه مثل من هستند یا نه ؟؟

به نقل از یاســمن :
آقا اصن دوس داشتن چیه ؟
کسی هس که بیشتر از خودت دوسش داشته باشی مثلن ؟
اینهمه وقت برا هدفت تلاش کردی بعد بذاری این ترشحاته نابجای هورمونی (همون عشق حتی !! :D)این فرصتو ازت بگیره ؟
احمقی مگه ؟
خودت بچسب به هدفت بابا :D

اولا توی سوال تو هنوز به هدفت نرسیدی در اینده خواهی رسید دوما کسی که تو خیلی دوستش داری را لازم نیست عاشقش بازی می تواند یکی از اعضای خانوادت باشد مثل خواهر یا برادر

واز اون گذشته در مورد عشق این واژه فقط یک اسم است که ما برای توجیح حوص ها یاهمون ترشحات هرمونی میزاریم و واین حس وجود خارجی ندارد =(( =(( =(( =(( =((

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی

:-?

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94

حتا اگه واقن دوسش داشته باشم هم عمرن جامو باهاش عوض نمي كنم!! :D
شديدن خودخواه! B-)
آخه مگه مرض دارم زندگيمو به خاطر يه نفر ديگه خراب كنم؟؟؟!
خدايي كي مياد يه همچين كار .... رو انجام ميده؟! :O
يارو مگه ديگه از زندگيش سير شده باشه و كلي موفقيت تو طول زندگيش كسب كرده باشه كه از يه آرزوي چندين و چند سالش واسه طرف مقابلش بگذره!

zmaa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تهران

خودش بره تلاش کنه به من چه.....

البته یه کم هم به اون آدم بستگی داره..اگه واقعا آدم باشه و خیلی خوب باشه آره عوض میکنم جامو...

به شرط اینکه آدم باشه

masood

کاربر فوق‌فعال
شهر
تهران
دانشگاه
علم و صنعت

نه من جامو عوض نمیکنم خوشبختی خودمو انتخاب میکنم.از طرفی چون یکی از اهداف . خوشبختیای من خوشبختیه اونم هس اونم باانتخاب من بخواستش میرسه :)

nasrin.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی( گرایش جداسازی)

الآن میگم واسم سخته :D
اما شاید وقتی که تو شرایط قرار گرفتم نظرم فرق کنه نمیشه الآن تصمیم گرفت
اینو همه میدونن که عشق هوش آدم رو مــیــبــره :D
پس این امکان داره که نظرم مثبت باشه

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

هر کسی با تلاش خودش موفق میشم.میتونم بهش کمک کنم تا به موفقیت برسه ولی نمیشه آدم حاصل تلاش خودشو بده به دوستش بگه تو برام مهمی،بیا موفقیتمو بگیر تا خوشحال باشیم!!
یه مثال... دو نفر که خیلی با هم دوستن میخوان تو یه رشته دانشگاهی درس بخونن.یکیشون همون رشته رو قبول میشه و اون یکی رشته ای که دوست نداره قبول میشه.خب (الف) نمیتونه بیاد به (ب) بگه تو جای من برو دانشگاه چون من خیلی دوستت دارم و تو هم دوست داری اون رشته رو بخونی...میتونه؟
یا دو نفر میرن برای مصاحبه ی استخدامی.یکیشون شرایط بهتری داره و قبولش میکنن ولی اون یکی استخدام نمیشه.نمی تونه بهش بگه تو بیا به جای من برو سر کار ،من میرم یه شغل پایین تر و کم در آمد پیدا میکنم،اشکالی نداره!
مثال دیگه:دو نفر که همیشه بهترین دوستای همدیگه بودن و همیشه به هم کمک میکردن ازدواج میکنن.یکیشون تو ازدواج شکست میخوره اون یکی زندگی خوبی داره.مسلما نمیاد به دوستش بگه بیا زندگیمونو با هم عوض کنیم تا تو خوشبخت باشی که!!
...
شما هم اگه میگین جامو باهاش عوض میکنم چند تا مثال بزنین که ممکن باشه

HANIEH.S

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
الزهرا
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر نرم افزار

من یکی هم عمرا اگه جامو با جاش عوض کنم چون اونم باید تلاششو میکرد تا به جایی که دلش میخواست برسه !
تازه یه بحث دیگه ای هم هست
اگه فرد مورد نظر انقدر خوشبختیش برای من مهمه پس خوشبختی منم باید براش مهم باشه و از این طریق اونم به همین که من خوشحالم راضی باشه!
یا
اگه فرد مورد نظر اینطوری نباشه یعنی خوشبختی من براش اهمیت چندانی نداشته باشه پس مشکل از منه که چنین ادم نمک نشناسی برام مهمه پس کلا باید بیخیال طرف بشم چون واسه من تره هم خورد نمیکنه!
نتیجه نهایی= در هر دو صورت من باید به خوشبختی کامل برسم :D :D :D :D

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

راستشو بخواین من چون عاشقشم دوسش دارم این کارو میکنم
موفقیت اون موفقیت منم هس دیگه
اون خوشحال باشه منم خوشحالم

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

تاحالاخيلي واسم اتفاق افتاده!حالانه اونقدجدي!امادرسطح يه نوجوون!
وهميشه واسه دوستام ازحقم گذشتم!
مطمئنم حتي دوستمم نباشه اون شخص!ازحقم ميگذرم!ميزارم اون بيشترنفع کنه!!!

papari

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسي صنايع

من خودمو ميذارم جاي اون شخصي كه موقعيت معمولي نصيبش شده،اصلا چرا معمولي؟شرايط بد هم ميتونه باشه كه باعث شده كسي كه دوستش دارم به موقعيت من نرسيده(بيماري مثلا)و اينكه اين دوست داشتن متقابل هست يا نه،اگر متقابل باشه قاعدتا خود شخص نميذاره من جامو باش عوض كنم،خب واسه وجدان خودم نتيجه ميگيرم كه بايد يه طور ديگه دوست داشتنمو بش ثابت كنم،به هر وسيله اي .اگه اون شخص شرايطي داشته باشه كه نتونه منو مجبور كنه كه جامو عوض كنم و فقط اين منم كه بايد تصميم بگيرم،اولين كاري كه ميكنم اينه كه با خودم رو راست باشم،ببينم هدف من مهم تر بوده كه حالا بش رسيدم يا.../اون هدف چه تاثيري واسم داره؟اون شخص چه طور؟/آيا عوض كردن جام اون شخص رو خوشحال ميكنه يا نه/ با موندنم چي واسه اون شخص تغيير ميكنه؟واسه من چي؟اين تغيرا قابل جبرانه؟/و...
اگه شرافت حكم ميكنه جامو عوض كنم و تهِ تهش دوست داشته باشم به هدفم برسم ،خيلي بايد آدمِ بزرگي باشم كه جامو عوض كنم،چون اگه جامو عوض نكنم كسي منو محاكمه نميكنه مگه خودم اما اگه عوض كنم همه يه حساب ديگه رو من باز ميكنن و صد در صد اين آخرين شانس من نيست واسه چيزي كه ميخواستم.به احتمال زياد بعد ها بهترش سراغم مياد.
اگه متقابل نباشه كه بله خاك بر سر من!برعكس،يعني يكي منو خيلي دوست داشته باشه و حاضر باشه موقعيت خوبشو با من عوض كنه و من فقط دنبال زندگي خودم باشم و محض اينكه دلش نشكنه باش باشم و بعد بگم خب ديگه سرنوشت اين طوري خواست (يا بدتر:بگم مي خواستي دوستم نداشته باشي) پس اون موقع چه آدم پست و بي جودي هستم!يه روزي چوبشو خواهم خورد....

.:$_$:.

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

اگه اون فرد مادر و پدرم بودند اره حتما این کارو میکردم چون ارزشش رو دارن
ولی اگه یکی دیگه باشه فکر نکنم این کارو بکنم چون اطرافیانم اکثرا فکر میکنند کاری که در حقشون میکنم وظیفه هست در حالی که لطفه!!!! لیاقت میخواد اصلا :-"

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

واقعانمیدونم چون تاحالانه توی این موقعت قرارگرفتم نه کسیو میشناسم که ارزش ی همپین چیزیوداشته باشه

میلاد14

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
ساوه

وقتی یکی رو انقدر دوست داری ک میخوای این کارو براش بکنی طبیعتا اون هم تو رو اونقدر دوست داره ک این کارو قبول نمیکنه

نه من تو دنیا هیچ کس رو انقدر دوس داشتم نه کسی منو تا این حد

پس خودم میرم دنبال آرزوم

بالا