• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تنها بیرون رفتن

muhammad kala

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ابهر
شهر
ابهر
مدال المپیاد
مرحله ی اول(91)+مرحله اول 92
پاسخ : تنها بیرون رفتن

کلا دوس ندارم تنهابرم بیرون.
نه یه دوست...
نه یه فامیل...
کلا هیشکی نیس باهاش برم بیرون!
بعضی وقتا منو میندازن بیرون!میگن برو یه هوایی بخور.tr:چورودی از بس او ده قالدی!!!!! =))

pouya BT

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

من اصن دوست ندارم تنها برم بیرون
اگه کار داشته باشم مجبوری میرم ها ولی برای خوشگذرونی و اینا نمیرم

tinaradvand

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره دوره 11 المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

حذف

fatemeh.hee

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

ترجیح میدم تنهایی برم بیرون...چون تنهایی کلن بیشتر خوش میگذره!ولی خوب با بعضی از دوستام خوش میگذره!
مامان بابای من کلن گیر نیستن!
هرجا بخام برم میذارن معمولا!

Nafas 21

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
يه دبيرستاني از فرزانگان
شهر
Najaf abad
مدال المپیاد
المپياد رياضي
دانشگاه
بايد بش فكر كنم

تقريبا مي شه گفت اصلا نمي زارن با دوستام برم بيرون شايد فقط تولد دوستام و اونم كسايي كه مامانم پدر و مادر دوستم رو كاملا بشناسن و من اصلا دليل اين سخت گيري هاشون رو نمي فهمم و نمي تونم دركشون كنم كه چرا منو تا حدي آزاد نمي زارن

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(') امیــ(')
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

تنهایی واااااااااایییی .. :D مامان بابای من به هیچ وجه اجازه نمیدن ...
متنفرم از این رفتارشون ..دلایلشونم اصن قانعم نمیکنه ... کلا همیشه سر این قضیه با هم جنگ و دعوا داریم.. :|

اگه من پسر بودم حتما شرایط فرق میکرد ..انصاف نیس >:p

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

مامان بابای من اساسا انسان های شادی هسن :Dاجازه میدن اکثرا فقط اگه تعدادش زیاد بشه بعضی اوقات گیر میدن البته تا 2 سال پیش اینجوری نبودن مم طی عملیات انحطاری نشون دادم ک اتفاقی نمیفته و اینا (<دیگه از اون موقع ...

خودتی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 1
شهر
کرمان

من ب شخصه تا حالا با دوستان ولگردی نرفتم)ب جز یکی دو بار)و بنظرم هم دختر لازمه بره بیرون و هم پسر!پسرای عزیز ک مشکلی ندارن:)و اینکه به نظرم هر کسی باید نسبت ب جنس مخالفش ی سری چیزا رو بدونه!مثلادختره پیش دانشگاهی هست طول عمرش ی کلمه با ی پسر حرف نزده اون موقع میگن چرا امار طلاق زیاده_))و تا زمانی ک خود فرد جنبه کافی را نداشته باشه هیچ کس دیگه نمیتونه درستش کنه!پس تصمیم گیری های خانواده با توجه ب خود فرد هم هست>و اینکه قوانین هم در همه جا یکسان نیست!من خودم ی جا دیدم مادره ب دخترش میگفت:میری سر قرار اشکال نداره اما اگه ب دوست پسرت خیانت کنی وای ب احوالت:D‎;‎

الدرادو

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
رشته دانشگاه
IT

وختی تنها برم بیرون 1حس آرامشی دارم اینکه آدم بتونه باخودش خلوت کنه اینکه بتونی باخودت بلند حرف بزنی (حتی اگه دیوونه خونده بشی)راه رفتن بین ماشینا و...آرامش بخشه واسم البته1باس بری ک تقریبا امن باشه
حالا کیه ک اجازه بده :-<

#pantea#

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan nahie 1

من که تا حالا تنها بیرون نرفتم :( :(

حتی برای خرید از مغازه سر کوچمون هم اگر خودم بخوام برم داداشمم باید همراهم بیاد X-(

من نمیدونم چرا پسرا راحت میرن بیرون ولی ما دخترا نه :( :( :( :( :(

...............

کاربر فوق‌فعال

من چون امتحانم و پس دادم,تنهایی میرم بیرون!!
تا دیروزم با دوستام مسافرت بودم!

خدارو شکر هیچوقت از اعتماد پدرم نسبت به خودم سوء استفاده نکردم و نخواهم کرد!

ســایــنـا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
شریف ایـــــــــــــشاا...
رشته دانشگاه
برنامه نویسی(ایشاا...)

عشق بیرون رفتنو دارم بشدت اونم نه توی شهر خودم رفتن به شهر های مختلفو دوست دارم اما دوس دارم باکسی برم که بااخلاق باشه و تا حدودزیادی مثل خودم باشه برا همین مامان بابام ازین نظر بهم اعتماد دارنو چیز ی نمیگن اما در کل اجازه بیرون شدن از شهر بدون اونارو بهم نمیدن خب این تا حدی از استقلاله آدمو کم میکنه

• لایک
امتیازات: cm76

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

از تنهایی رفتن برای تفریح خوشم نمیاد...برای تفریح رفتن با خانواده به صورت قبیله ای و رفتن با تعداد کمی از دوستان رو ترجیح میدم...
برای انجام دادن کار هام دوست دارم تنهایی برم که کسی دخالت نکنه توش :D

saba.e

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

خونه دوستام و گاهی جاهای خصوصی باهاشون رفتم اما بیرون واسه ولگردی...
دوست دارم مخصوصا دوچرخه سواری اما تابه حال شرایطش برای رفتن پیش نیومده چون همیشه یکی از دوستام یک برنامه ای داره نمی تونه بیاد :)) به خاطر همین تا به حال از مامان و بابام نپرسیدم که ببینم اجازه میدن یا نه :-? البته برای خرید مثلا تاسر کوچه یا دو کوچه اون طرف تر زیاد میرم گاهی هم تنهایی با دوچرخه میرم خونه عمه ام که البته نزدیکه و کلا محلممون هم زیاد نا امن نیس به خاطر همین کلا دوچرخه سواری زیاد میرم اما با دوست ها اونم راه دورتر از 2 خیابون از خونمون رو تنها نرفتم البته برا تابستون یک برنامه هایی گذاشتیم :-"اما هنوز موقعیتش پیش نیومده
به طور کلی فکر نمی کنم خیلی مخالفتی باهام بکنن به شرطی که جاهای خطرناک نریم و احتمالا یکی هم باهامون باشه :-"اعتماد دارن بهم منم از این که اعتمادشون رو از بین ببرم متنفرم.

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

چند شب پیش مامانم تو راه پله منتظر بود که بیام و خیلی جدی گفت که این آخرین باری ِ که تا 1:20 شب بیرونم .

:D

prof.m.d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

من وبا اینکه وقتی تنها میرم بیرون خیلی استرس دارم ولی کلا خوشم میاد که تنها بیرون برم مخصوصا اگه کار بانکی یا اینکه واسه ثبت نام واینا باشه خیلی احساس استقلال بهم دست میده!حس میکنم واقعا دیگه بزرگ شدم! :)

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از prof.m.d :
من وبا اینکه وقتی تنها میرم بیرون خیلی استرس دارم ولی کلا خوشم میاد که تنها بیرون برم مخصوصا اگه کار بانکی یا اینکه واسه ثبت نام واینا باشه خیلی احساس استقلال بهم دست میده!حس میکنم واقعا دیگه بزرگ شدم! :)
زیر 18 سال تو بانک آدم حساب نمیشن (;

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از SaranaZ :
زیر 18 سال تو بانک آدم حساب نمیشن (;

ولی خیلی کارای بانکی مامان و بابام رو من انجام میدادم ! البته مسلما معامله ها از این جور چیزا نه ولی خیلی هم اینطور نیست!

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

من تــــــاحالا تنهایی و با دوسام بیرون نرفتم :D
عاغا تابستون سال قبل ک اصولا سمپاد عزیز کلاس برگزار میکنه واسه مدرسه و اجباری هست رفته بودم مدرسته با سرویس برگشتن هر واسادم نیومد هی زنگ بزن هی اس بده بازم نیومد همه هم رفته بودن من مونده بودم و مدرسه خالی و کلی رفت و امد و شلوغ پلوغ و وحشتناک :D
به شدت داشتم میمردم ک تصمیم گرفتم تاکسی بگیرم برا اولین بار و برم خونه لب خیابون واسادم هی ی ماشین میومد میترسیدم سوار شم بعدی ،بعدی و بعدیش ک اومد ب خودم گفتم اگ کسی سوار بود منم سوار میشم دیدم یه خانومه ای نشسته خوب سوار شدم رفتیم وسط راه این خانومه رو ک می دیدم احساس ترس شدیدی بم دس میداد خعلی وحشتناک بود وسط راه پیاده شد راننده ان قد مهربون بود تا درخونه رسوندم مامانم اینا کلی نگران :D :D

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

حذف

بالا