• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعترافگاه!

پاسخ : اعترافگاه !

اعتراف میکنم کلاس سوم یه امتحان زبان داشتیم خیلی ها صفر گرفتن اما خیلی ها منفی گرفتن
مثل خودم نمرم شده بود -14
البته تا -16هم داشتیم

اعتراف میکنم تا امروز که دبیر ادبیاتمون کلمه ی "مجعد" رو گفت نمیدونستم چه جوری تلفظ میشه و روم هم نمیشد از کسی بپرسم :-"

ویرایش: آها برای امثال خودم :-"، گفت مُجَعَد. اگرم اشتباه گفته به من مربوط نیست:-".

من با کمال تاسف اعتراف میکنم که تا امسال فک میکردم ترمودینامیک یه دانشمند بوده! X_X
قوانین ترمودینامیکم مثل قوانین نیوتونه!
بعد تو مبتکران خوندم قانون دوم ترمودینامیکو 2 تا دانشمند مشترکن دادن!انقد تعجب کردم.از دوستم پرسیدم مگه قوانین ترمودینامیکو خود ترمودینامیک اثبات نکرده؟؟ =))

×اعتراف میکنم هر وقت واسه ناهار صدام میزنن صبر میکنم یه 5 دقیقه بگذره بعد میرم که سفره رو انداخته باشن
من مجبور نشم سفره رو بچینم :-" 8->

×اعتراف میکنم مدتی پیش عادتم بود با تلفن خونه زنگ بزنم به خونه ، ببینم مشغوله یا نه ;;) :-"

یا مثلا زنگ میزدم 118 ، اسم و فامیل بابامو میگفتم که شماره خونمون رو بدن :)) :-"

اعتراف ميكنم :

بعد از ديدن اون گربه هه تو فيلم مدرسه موشها تا چند روز ميترسيدم برم حموم حالا نميدونم چه ربطي داشت

اما واقعا ترسناك بود واسه اون سن

نخند

:)) :)) :)) :D :D :D :)) :)) :)) :D :D :D :)) :)) :)) :))
:D :D :D :)) :)) :)) :D :D :D

اعتراف میکنم همیشه فکر میکردم خارج یِ شهر یا کشوره :D :-"

اعتراف می کنم اول راهنمایی زبان انگلیسی املا ازمون معلمه گرفت به جای p نوشته بودم q نمرم شده بود _8_ بعد معلمه که داشت نمره ها رو ثبت میکرد گفتم 18 :D

من اعتراف ميكنم كه عاشق مدرسه ام.....و براي مدرسه رفتن روز شماري ميكنم!!!!!!!

آقا بالای هر پست سمت چپ ی علامت لایک و دیس لایک و ی آدم هست برای نشون دادن افراد خب؟
اعتراف میکنم فک میکردم این ادمه واسه وقتی هست ک هیچ حسی ب پست نداری :-"
بعد گاهی وقتا میزدم رد میشدم :-"
:))

اعتراف میکنم چون از لکه داشتن شیر دستشویی و حمام بدم میاد، همیشه با مسواک خواهرم اونا رو میشورم!!!
:-& :D

اعتراف میکنم تا همین دو روز پیش فکر میکردم ملایر از شهر های استان مازندرانه X_X :-" ( چی کار کنم ، اسمش به شمال میخوره خب .:-" )

اعتراف ميكنم وقتي بچه بودم،وقتي تو حموم صابون از دستم ميوفتاد با شامپو ميشستمش...... :D

یادمه اولین بار شلوار جین پاره رو تو تن یه پسر لات دیدم هر روز اخه می دیدمش بعد هر روزم جینای پاره می پوشید منم تو دلم می گفتم حیونکی پول نداره لباس پاره می پوشه به خاطر همینم حتما لات شده بعد از یه ماه فهمیدم بعععععله اینا مد شده

اعتراف میکنم تا هفته پیش فک میکردم گروهه back streer boys هس black street boys :D
تازه به همه هم میگفتم بلک نه بک :-" =))

این شعر معروف فردوسی ک هست :-"
"بسی رنج بردم در این سال سی عجم زنده کردم بدین پارسی"
من تا مدت ها فکر میکردم عجم همون معنی عجب رو میده و منظورش اینه ک دمم گرم باو چ کار شاخی کردم :-" :-" =))
نگو عجم معنی غیر عرب میده :rolleyes:

اعتراف بود دیگه...نه؟! :D

اعتراف میکنم از عمد تو مدرسه شلوار پاره میپوشم و جواربای سوراخمو میپوشم و همچنین هر کی قیمت ساعتمو بپرسه میگم دزدیه ، و ادای فقیرارو در میارم که بلای سالای پیش و رباتیک سرم نیاد.
پ.ن:یه بار سوتی دادم گفتم ساعتم کادوئه.

Back
بالا