• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعترافگاه!

پاسخ : اعترافگاه !

یه وقتایی مثلا ساعت 2 و 3 نصفه شب میام تو سایت و اون پایین کلی آدمو می بینم که آنلاینن!

اعتراف می کنم واقعا نمی دونم اون ساعت شب اونهمه آدم می شه آنلاین باشن؟! اونم این همه دانش آموز و دانشجو!

رفع ابهام کنه یکی برای من لطفا!

وقتی بچه تر بودم و زیر آسمان شهرو میذاشت همیشه با تیتراژ آخرش گریه میکردم!!!هنوزم نفهمیدم چرا!!!!؟؟؟؟؟ :D

من الان فهمیدم دوربین کَنُن هس کانون نیس اون رو هم از روی اعتراف11phantom فهمیدم
واااااااااااااااااااااااای چقدر باهوشم من :)

اعتراف میکنم ک هنوزم پ.خ رو با پ.ن و با بقیه ـشون قاطی میکنم ! :)) :-"

خوب خوب..من تلفظ کلمه ی mathematician رو نمیتونستم بگم..رفتم درس (کانون زبان)این کلمه تودایلوگ بود...کلا هردفعه که میگفتم تیچر بدبخت تلفظ درستشو میگفت بازمن زبونم میگفرت...اخرش خندش گرفته بود..همه اخرش دیگه زدن زیر خنده :-?? :-?? :|

تازه تلفظ orgnazationروهم نمیتونم بگم(املاشو درست نوشتم؟ :-/)

اعتراف میکنم وقتی با دوستام فوتبال بازی میکنم و حمله میکنم و دفاع های تیم مقابل میان جلوم ولی من گل میزنم حس مسی بهم دست میده ;;)
:))

یه زمانی فکر میکردم رضا شاه واقعا حجابو "کشف" کرده!!! :D

اعتراف مي كنم معتاد شدم و نمي تونم ترك كنم :(( خيلي سخته

اعتراف میکنم هر وقت بسکتبال بازی میکردیم و دوستان توپ رو به من پاس میدادن جاخالی میدادم و توپ میرفت بیرون!!
هر وقت هم والیبال بازی میکنیم وقتی میبینم توپ رو من باید بزنم میرم کنار توپ میافته زمین! :D
و چون شطرنج بلد نیستم با مهره ها بازی میکنم! :P

اعتراف ميكنم سال3راهنمايي چون فرداش ام حرفه داشتيم عمدا خودمو از2چرخه انداختم پايين
واعتراف ميكنم فك نميكردم پام بشكنه

اعتراف میکنم از اینکه نماینده کلاسم خیلی حال میکنمو سو استفاده هم میکنم یعنی اینکه اگه کاری داشته باشم الکی میگم دارم میرم دفتر کار دارم هرجا بخام میرم!!! :D

اعتراف میکنم برای امتحان جغرافی ارتفاع کوه ها رو حفظ کرده بودم ولی اسماشون رو نه !!
اعتراف میکنم سر امتحان جغرافی کوه زردکوه رو توی نقشه ی کرمان جای کوه هزار نوشتم!!! X_X
اعتراف میکنم که جغرافیم زیر حد فقره

اعتراف میکنم فردا ترم جغرافی داریم و الان فهمیدم کتابم گم شده ;;)

اعتراف ميكنم تا چند سال پيش فكر ميكردم داورا كلى كارت زرد و قرمز دارن تو جيبشون هركى خطا كنه يكى رو بهش ميدن برا خودش
:-"

اعتراف می کنم تا سوم دبستان فرق بین لپ تاپ و ال ای دی رو نمی دونستم

اعتراف میکنم برای اینکه بدونم کارم درست بوده یا غلط الان خودمو جای کسی قرار دادم که اون کارو باش انجام دادم

اعتراف میکنم تقریبا همه ی دعاهایی که برای کنکور داداشم میکنم که بره دانشگاه شریف اینه که سریع تر از خونه بره و من بتونم اتاقشو صاحب بشم ;;)
:-"

من همین الان و به طور رسمی و کتبی اعتراف میکنم که اینهمه شوت از دنیا ندیدم به خدا!!!!!!
خواهر من تو فکرمیکردی شریف تو اصفهانه؟!!!!!!!!!!(آخرین پست صفحه قبل)
ینی یا خدا

نوشتن اسم معلم(نمی تونم بگم) و کلمه خر کنارش روی تخته. هیچکی ندید و پاکش نکرد که وسط کلاس یکی از بچه های کلاس پروند: آقا پای تخته رو!

Back
بالا