• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعترافگاه!

پاسخ : اعترافگاه !

اعتراف می کنم هر وقت معلم عربیمون می خواد بپرسه می رم تو کیفم دنبال مدادم می گردم :D جواب داده تاحالا ازم نپرسیده.
اعتراف می کنم سره همه امتحانا تقلب نکنم برگمو تحویل نمی دم.
اعتراف می کنم هر وقت سر کلاس بچه ها میزنن رو میز من استارتشو می زنم و بقیه اخراج میشن :D :D :D
اینو نمی خواستم بگم ولی همیشه قبل از خواب می رم سمپادیا وگرنه خوابم نمی بره. :D

الان سه تا گچ روی میز کامپیوترم هستش...
اعتراف میکنم برای سومین بار فک کردم قنده و برداشتم که بخورمشون دیدم گچه !!!!!

اعتراف میکنم از یه نفر به شدت متنفرم ولی برای حفظ ظاهر باهاش حرف میزنم و این حرفا

اعتراف میکنم از دست همه ناراحتم!!!همین!! :|

اعتراف میکنم کلی فکر تو ذهنم ـه که من رو میترسونه
نگران میکنه..!
اعتراف میکنم مدتهاست خیلی چیز ها رو تظاهر میکنم
خیلی چیز ها رو..!

× اعتراف میکنم دو سال پیش رفتم تو سمپاد سیتی عضو شدم ، یه ماه پیش خواستم برم دیدم نه نام کاربریم یادمه ، نه رمزش :-"

بعد همون یه ماه پیش یه اکانت دیگه باز کردم ، یه هفته بعدش اونم یادم رفت :D تازه همین یه هفته پیش یکی دیگه هم باز کردم بازم یادم رفت !! :))

× اعتراف میکنم اون روز همینجا ملیکا دوستم بهم گفت اگه میل یاهو باز کردی بگو ادت کنم ;;) منم رفتم باز کردم ، تا شب پسوردش یادم رفت ! :-"

بعد روز بعدش یکی دیگه باز کردم ، تا شب هم پسورد هم یوزرم یادم رفت !! :))

+ اعتراف میکنم ، من حمیده ، آلزایمر دارم !! :)) :D

اعتراف میکنم دو ماهه گوشیم خرابه ولی درستش نمی کنم
بعد ه برنامه ای هست به اسم گوچت که میتونی اینترنتی اس بدی
بعد من با لپ تاپ میرم تو سایتش بعد میتونی دقیقا با کامپیوتر همون کارارو بکنی
بعد یه نفر هست من باهاش بحثای تخصصی میکنم
بعد مشکل اینجاست اس هارو اشتباه به معلما یا بچه ها میدم
مثلا یبار یه قطعه خراب شده بود گفته بودم اونو عوض کنن بعد نکرده بودن منم کلی فحش آبدار دادم بهشون و دیدم برای معلممون رفته!
:-[
اعتراف میکنم نمیدونم تو روحت ینی چی؟!
------------
چقدر اعتراف کردم این چند وقته!؟
--------
ادغام میکنید؟!

اعتراف ميكنم كفشامو سالي1بار ميشورم-اعتراف ميكنم خ تند ميحرفم-اعتراف ميكنم نقاش خوبيم+خيلي اعتماد به سقف دارما

اعتراف می کنم در همین لحظه فهمیدم این عددا! که جلو اسم کسایی که تولدشون نزدیکه می نویسن سنشونه :> تا الان داشتم فکر می کردم اینا تاریخن؟؟؟!! چین؟!! ;))
چرا من انقد ضایعم نمی دونم X_X

اعتراف میکنم که یکی از تفریحات من(ما مرد ها) اینه که یه کپه ریش دربیاریم بعد موقع زدن بریم دونه دونه مدل هایی که تو رویامون بود رو تست کنیم و از خودمون عکس بگیریم بعد هم از ته بزنیم
آخرش هم عکس ها رو با دوستان شِـیر کنیم و بخندیم!
من از خودم عکس از تریپ بسیجی دارم تا الی ماشاا...!

اعتراف میکنم ک عاشق سرکارگذاشتن بچه هامون هسم میخواسم بادوستم یکی ازبچه هامون روسرکا بذاریمو بگیم دم دفترکارت دارن ولی خیف هنوزعملی نشده

اعتراف میکنم سر کلاس ریاضی کلی کرم ریختیم از ته کلاس و خندیدیم و اینا آخر سر معلمه تک تک همه کناریامونو برد جلو ما عوامل اصلی کرم ریختن موندیم فقط...
بعد ب حالت :D ب کارمون ادامه میدادیم....معلمه :-"
بچه ها :|
ما :D

اعتراف میکنم وقتی که گوشیمو تحویل میدادم به دفتر ،زنگ خورش رو آهنگای ضایع می ذاشتم (مثل Tm bax )، بعد به بچه های کلاسمیگفتم به من زنگ بزنن :))
:D

اعتراف میکنم حالم خوبه خوبه خوبه!!!
اوکی؟؟ :)

اعتراف ميكنم وقتايي كه از 6و نيم صب ميرم مدرسه و بعدشم از همون جا ميرم كلاس زبان و مثلا كلاس زبانم ميك آپ داريم و ساعت 8 شب ميرسم خونه به شدت احساس busy بودن بهم دست ميده و احساس ميكنم آدم خيلي مهميم و همش سرم شلوغه! :-" :-" :-" :-" :-" :-"

اعترف میکنم که دیروز تو مدرسه منو تارا با چسب قطره ای انگشتامون رو به هم چسبوندیم B-) :O B-)و دیدیم واقعا چسبه خیلی محکم بود :D
آخرش چسبه واقعا جدا نمیشد :)رفتیم پیش معلم شیمی تو آزمایشگاه تا با حلالش باز شد هی خانم بهادری میگفت حلالش آلمانیه {-8تازه بعدشم میخواستیم دوباره خودمون رو بچسبونیم آخه خیلی هیجان داشت :P :P :P :P
مثلا ما تیزهوشای جامعه به حساب میایم ...مثلا.... :D B-) :)) B-) :D

اعتراف می کنم تا ساعت رند نشه به هیچ وجه من الوجوه نمی تونم درس بخونم :-"حتی اگه ساعت 6:01 باشه باید تا 6:15صبر کنم :D

اعتراف میکنم همیشه دوست داشتم پسر باشم!
هیچ وقت از این که یه دخترم خوش حال نبودم و نیستم و نخواهم بود

اعتراف ميكنم بچه كه بودم وقتي مامانم بهم ميگفت بعد غذا ورجه وورجه نكن، آپانديست ميتركه، فكر ميكردم مثلن يعني دارم واسه خودم راه ميرم يهو بوم! آپانديسم ميتركه. :-"

Back
بالا