• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برای خود سمپادیا

• شروع کننده موضوع

Master_BIO

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 بندرعبّاس
شهر
همین جی
مدال المپیاد
المپیاد زیستی بودم :ایکس
دانشگاه
پرینستون
رشته دانشگاه
بیو تِک
الان می فهمم چقدر احمق بودم اون وقتی اول دبیرستان بودم و اومدم به این سایت . اون موقع تازه سمپادی شده بودم .. و چقدر احمق تر وقتی که رفتم و تا مدتها برنگشتم که اشتباهمو جبران کنم .. چون غافل بودم از اینکه حتی همون موقع که با اکانت cheshba2mi میومدم اینجا .. همون موقع ارتباط قلبی پیدا کرده بودم با همه ی کاربرا .. با همه ی سمپادیا .
رفتن مسعود باعث شد جرات زدن این حرفا رو پیدا کنم .. باعث شد بعضی پستا رو بخونم .. تاپیک سارا رو بخونم و بفهمم چقد می ترسم از روزی که زبونم لال باز یکی دیگه از ماها به هر دلیلی بره از پیش بقیه .. می ترسم و ناراحت می شم از اینکه دیگه سمپادیا. کام ی نباشه که همین یه زنجیر مونده بین بچه ها پایدار بمونه .
حالا دیگه شاید واسه من و خیلی های دیگه دیر باشه که اون جایگاهی رو که باید توی سایت داشته باشم
اما هنوزم میام سایت .. هنوزم پستا رو می خونم .. هنوزم عاشق سمپادیا | هر جوری که باشه | می مونم .. تا شاید بتونم یه روزی یه جایی تو دل سمپادیا و سمپادی های واقعی پیدا کنم ..

امیدوارم همه ی کاربرای قدیمی و جدید که درک می کنم چی می گم و درک می کنن که اینجا همیشه باید بمونه - تا هر وقت تو هر شرایطی ـ هیچ وقت اینجا رو تنها نذارن : (

این پست رو مدتها بود که می خواستم بدم همون موقع که | بعد از کلی دلتنگی واسه همه ی بچه های قدیمی و سمپادیا و حرف بزن و مدیریت ها و همه ی کسایی که من رو مطمئنا یادشون نمیاد و من به یاد دارمشون | برگشتم به سایت .. اما خیلی دیر .....

بچه ها همیشه اینجا رو یه گوشه از وی آی پی ِ قلبتون نگه دارید :‌‌ |

×× شاید جای این پست تو حرف بزن بود و این اسپم محسوب شه اما امیدوارم که قفل نشه و بخونیدش !!‌
شاید خیالاتِ محض باشه اما نباید هیچ وقت از هم جدا شیم بچه ها .. حتی اگه بیشتر از این بخوان جدامون کنن و کسایی که لایق نیستن رو بینمون راه بدن : (
شاید بین همه ی این آدما تعدادی باشن که مثل یه تیزهوش واقعی فک کنن !!‌

××× نوشته های دفتر چه فکر سوق 8 که فک کنم جناب بذرکار هم در نوشتنش دست داشتن به اینکه اینارو بنویسم دامن زد !‌‌

• شروع کننده موضوع

Master_BIO

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 بندرعبّاس
شهر
همین جی
مدال المپیاد
دانشگاه
پرینستون
رشته دانشگاه
بیو تِک
پاسخ : برای خود سمپادیا

الان دیدم به تاپیک واسه سمپاد بود

امیدوارم این تاپیک پاک نشه .. واسه خود سمپادیا و سمپادی ها ست !!‌

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

حتی اگه یه روزی زبونم لال سمپاد نابود بشه،ما باید بمونیم!اینجا،توی سمپادیا .کام!
مثل الان از خوشی هم شاد بشیم و از ناراحتیامون غصه بخوریم!
ما با هم میمونیم!همه با هم،از حالا تا همیشه! :)

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

آره واقعا خدایی خیلی سخته
الان که فکر میکنم یه هویی آدم میفهمه خیلیا میتونن براش مهم باشن
پس اگه برا هم مهمیم باید بدونیم ناراحت بودنمون هم برا هم سخته
چه برای زنده ها چه برای زنده تر ها :-< :-<
امید وارم تمام اونایی که تازه فهمیدم چقد برام مهمن غمشون کم شه چون تموم شدنش محاله #S-: #S-:

• شروع کننده موضوع

Master_BIO

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 بندرعبّاس
شهر
همین جی
مدال المپیاد
دانشگاه
پرینستون
رشته دانشگاه
بیو تِک

به نقل از shieldshadow :
آره واقعا خدایی خیلی سخته
الان که فکر میکنم یه هویی آدم میفهمه خیلیا میتونن براش مهم باشن
پس اگه برا هم مهمیم باید بدونیم ناراحت بودنمون هم برا هم سخته
چه برای زنده ها چه برای زنده تر ها :-< :-<
امید وارم تمام اونایی که تازه فهمیدم چقد برام مهمن غمشون کم شه چون تموم شدنش محاله #S-: #S-:
به نقل از شقایقs :
حتی اگه یه روزی زبونم لال سمپاد نابود بشه،ما باید بمونیم!اینجا،توی سمپادیا .کام!
مثل الان از خوشی هم شاد بشیم و از ناراحتیامون غصه بخوریم!
ما با هم میمونیم!همه با هم،از حالا تا همیشه! :)
بچه ها باور نمی کنید چقد ازین بابت عصبی شدم .. حتی اگه سمپاد نباشه ما با نگه داشتن سمپادیا میتونیم ادعا کنیم سمپاد بوده و هست
هیچ کس نمی تونه این همه قلبای گره خورده رو جدا کنه
ما با هم خیلی کارا میتونیم بکنیم
بخندیم
گریه کنیم
تسکین بدیم
اعلام وجود کنیم
تثبیت وجود کنیم

ما به خدا خیلی کارا میتونیم بکنیم .. ما اگه با هم باشیم خیلی چیزا رو میتونیم درست کنیم .. حداقل در درون خودمون : (

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

توی این سایت من دوستی ها و دشمنی های زیادی دیدم. قهرها و آشتی های زیادی رو دیدم ...
کاش وقتی از کسی ناراحتی به دل میگیریم ... کاش وقتی از کسی احساس میکنیم بدمون میاد ... کاش وقتی میخوام دعوا کنیم ... کاش وقتی قهر میکنیم ... فقط یک لحظه به این فکر کنیم که شاید فردا در حسرت این بمونیم که اسمش رو تو لیست کاربران آنلاین ببینیم :(

• شروع کننده موضوع

Master_BIO

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 بندرعبّاس
شهر
همین جی
مدال المپیاد
دانشگاه
پرینستون
رشته دانشگاه
بیو تِک

به نقل از محمّد :
توی این سایت من دوستی ها و دشمنی های زیادی دیدم. قهرها و آشتی های زیادی رو دیدم ...
کاش وقتی از کسی ناراحتی به دل میگیریم ... کاش وقتی از کسی احساس میکنیم بدمون میاد ... کاش وقتی میخوام دعوا کنیم ... کاش وقتی قهر میکنیم ... فقط یک لحظه به این فکر کنیم که شاید فردا در حسرت این بمونیم که اسمش رو تو لیست کاربران آنلاین ببینیم :(

تلنگز خیلی بزرگی بود که خیلی هامون توان هضمشو نداریم هنوز
امید وارم خیلی چیزا رو به یاد خیلی ها انداخته باشه
و چیزهای مشترکی رو به یاد همه ی سمپادی ها :-<

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

خوش به حال افرادی که ارتباطشون از سایت خارجه !
خیلی خوب می شد اگه سمپادیا یا پاتوق دائم داشتن !
مثلاً توی یه کافه .
فکر کن هر روز میری توی اون کافه ، همیشه یه عده ای هستن که میتونی بری کنارشون بشینی و باهاشون صحبت کنی . حداقلش اینه که میدونی با همه توی اون کافه یه وجه اشتراکی داری !
(جدی میشه همچین کاری بکنیما! روش فک کنید !)

مهسافت

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
صنایع غذایی

به نقل از محمّد :
هـــــــــــــــی میدونین بسه .
من انقد شنیدم این حرفاُ که دیگع کافی ـــم ـــه .
تو اگه آدم بدی باشی دیگه به این چیز ــا فکر نمیکنی .
بذار واسه یک بار ــَـم که شده شفاف بگم .
مثلا تو همین جریان ــاتِ فوت یک فرد از سمپادیا یک سری آم - منِ نوعی - با اینکه نمیشناختن ــِشون احساس ناراحتی کردن و این ناراحتیُ تو پست ــاشون - اکثرا " حرف بزن " - نشون دادن و تنها اتفاقی که افتاد این بود که یه سری آدم هستن که تو همین مدت کم فعالیت من هم انقد دلمُ سوزوندن که یه مدلی اصن واس ــَـشون امتیاز ــه کلا . اینا اومدن گفتن که مثلا منِ نوعی که مدت کوتاهیِ که اومدم از کجا "مسعود" ـُـ میشناختی و اینا همه ــَش جو گیر بازی ـــه و اینا بعد اینا هم که واسه خودشون شاخ ـــَـن یه سری آدم ـــای دیگه میان لایک ــَـشون مبکنن اینام فک میکنن عجب کار خوبی کردن و اینا .
بعد به کار ــَـشون ادامه میدن تا حدی که مثلا اگه تو بانگ ــِـش نظر بدی نیگا میکنه به ستاره ـــات اکه زیاد بود جواب ــِـتُ میده . وگرنه اُفت داره .
( ببخشید اینجا بحث ـــِـش نبود شاید )
و من منتظر پاسخ ــَـم ...

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از مــهــســافــت...! :
مثلا تو همین جریان ــاتِ فوت یک فرد از سمپادیا یک سری آم - منِ نوعی - با اینکه نمیشناختن ــِشون احساس ناراحتی کردن و این ناراحتیُ تو پست ــاشون - اکثرا " حرف بزن " - نشون دادن و تنها اتفاقی که افتاد این بود که یه سری آدم هستن که تو همین مدت کم فعالیت من هم انقد دلمُ سوزوندن که یه مدلی اصن واس ــَـشون امتیاز ــه کلا . اینا اومدن گفتن که مثلا منِ نوعی که مدت کوتاهیِ که اومدم از کجا "مسعود" ـُـ میشناختی و اینا همه ــَش جو گیر بازی ـــه و اینا بعد اینا هم که واسه خودشون شاخ ـــَـن یه سری آدم ـــای دیگه میان لایک ــَـشون مبکنن اینام فک میکنن عجب کار خوبی کردن و اینا .
بعد به کار ــَـشون ادامه میدن تا حدی که مثلا اگه تو بانگ ــِـش نظر بدی نیگا میکنه به ستاره ـــات اکه زیاد بود جواب ــِـتُ میده . وگرنه اُفت داره .
این که کاربر ها سطحی بینی هایی دارن مثل اینکه به ستاره ها نگاه میکنن و فکر میکنن حالا اگه فقدیمی هستن یعنی حق خاص بیشتری نسبت به جدید ها دارن.یا تجربه ی خیلی خاصی دارن و خفن ترن و اینا رو منکر نمیشم کاملا.سور عمومی نمیخوام بدم و بگم نه اینجور نیست.چون گاهی واقعا خودم هم دیدم.
اما در باب این مورد خاص باید بگم که من از اون دست آدم هایی بودم که فکر میکنم کسایی که اییشون که فوت شدن رو نمیشناختن اگه بیش از حد اظهار ناراحتی کنن نشان مرده پرستی و جوگیریه.البته اصولا وقتی یه انسان یا یه جوان میمیره مردم احساس ناراحتی میکنن و حتی اگه نشناسنش متاسف میشن او این قابل درکه.ولی تاسف در حد معقول باید باشه نه اینکه کاسه ی داغ تر از آش بشن.درباره ی خودم میتونم بگم که اگه همه هم بیان دیسلایک بدن و با نظرم مخالف باشن بازم سر نظرم هستم و اینجوری نیست که چون چهار نفر این نظرم رو لایک کنن بگم که چه چیز خوبی گفتم.البته بازم سور عمومی نمیدم..اما حرفم اینه که شما هم تعمیم ندید.

مهسافت

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
صنایع غذایی

به نقل از Dorna :
این که کاربر ها سطحی بینی هایی دارن مثل اینکه به ستاره ها نگاه میکنن و فکر میکنن حالا اگه فقدیمی هستن یعنی حق خاص بیشتری نسبت به جدید ها دارن.یا تجربه ی خیلی خاصی دارن و خفن ترن و اینا رو منکر نمیشم کاملا.سور عمومی نمیخوام بدم و بگم نه اینجور نیست.چون گاهی واقعا خودم هم دیدم.
اما در باب این مورد خاص باید بگم که من از اون دست آدم هایی بودم که فکر میکنم کسایی که اییشون که فوت شدن رو نمیشناختن اگه بیش از حد اظهار ناراحتی کنن نشان مرده پرستی و جوگیریه.البته اصولا وقتی یه انسان یا یه جوان میمیره مردم احساس ناراحتی میکنن و حتی اگه نشناسنش متاسف میشن او این قابل درکه.ولی تاسف در حد معقول باید باشه نه اینکه کاسه ی داغ تر از آش بشن.درباره ی خودم میتونم بگم که اگه همه هم بیان دیسلایک بدن و با نظرم مخالف باشن بازم سر نظرم هستم و اینجوری نیست که چون چهار نفر این نظرم رو لایک کنن بگم که چه چیز خوبی گفتم.البته بازم سور عمومی نمیدم..اما حرفم اینه که شما هم تعمیم ندید.
تعمیم دادنِ من مربوط میشه به اکثریت و اقلیت .
نمیگم همه . اما همه ــی که من دیدم این خاصیتِ بدُ داشتن .

• شروع کننده موضوع

Master_BIO

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 بندرعبّاس
شهر
همین جی
مدال المپیاد
دانشگاه
پرینستون
رشته دانشگاه
بیو تِک

به نقل از مــهــســافــت...! :
دوست جونم .. :‌‌ )‌ می دونی ؟ تو هر جمعی هم آدم خوب پیدا میشه ( مثلا همونایی که من به خاطرشون برگشتم سمپادیا )‌ و یه سری آدم بد ( مثل اونایی که من به خاطرشون رفتم از سمپادیا ... که البتته تعدادشون به نسبت خیلی کمتر بود )‌
همه ی اونایی که تو دیدی اگر اون شکلی که نباید باشن بودن معنیش این نیست که همه اینجورین یا حتی اکثرا اینجوریَ ن !!‌ واسه خودِ منم پیش اومده فک می کنم !!‌ می بینی که !!‌ستاره های منم در حدیِ که خرده پا حسابم کنن !!‌ اما این سایت اونقدری خوبی و دوستی هر چند دوراادور هر چند شاید یک طرفه داره که بشه به خاطرش یه سری چیزا یا شاید خیلی چیزا رو در نظر نگیری ..
به قول دوستی که خودش این ورا خدایی می کنه واسه خودش و همه ( اکثریت ) دوسِش دارن اینجا اگر بچه ها با طرز فکرت و هدفت آشنا بشن کار تمومه .. خیلی میتونی احساس راحتی کنی .. که خوب مسلما این هم مقداری زمان می بره !!‌
×× درسته این چند روز اخیر همه چیو ربطش دادیم به کم شدن یه نفر از بینمون .. هر اتفاقی که افتاد رو چسبوندیم به این قضیه اما شاید واقعا تو همین دو سه روز همین اتفاق خیلی چیزا رو یاد خیلی ها انداخت - از جمله خودِ من - و اونقدر فشار آورد که باعث شد واکنش نشون بدیم .. واکنشایی که این مسئله فقط یکی از دلایل بروز دادنشون بود .. پس خیلی نمیشه از این مسئله ایراد گرفت چون حل میشه به مرور
××× منم با نظر درنا موافقم حدودا : )
×××× در ضمن حرفای بقیه هرچند از تعداد زیادی بشنویشون دلیل بر درستیش نیست ... این جا همه حدودا هم سنن و احساسات درونشون با هم خیلی متفاوته در مورد بعضی چیزا .. شاید حسّی که تو داری ایجاب کنه یه کاریو انجام بدی که از نظر 4 تا دیگه درست نیست !!‌

بالا