• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

باحال بودن ینی چی؟

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
معیار شما برای باحال دونستن یه فرد چیه؟
و اصلن چی باعث میشه که یه فردی تو یه جامعه (اصطلاحن) باحال باشه و همه دوسش داشته باشن؟

پاسخ : باحال بودن ینی چی؟

اغلب اوقات به کسایی که با جنبن میگن باحال که باهاشون شوخی کنی و عین یه دوست خوب به روی خودش نیاره و بخنده و شاید با تو شوخی هم بکنه (;

با حال کسیه که بتون بهت انرژی بده و اینو به همه منتقل کنه با کسی که حرفای جالب بزنه

به نظر من کاملا نسبیه یعنی یک فرد با یک سری اخلاقیات و خصوصیات رو شاید یک جمع بپسنده جمع دیگر نپسنده در جمعی با حال بگن بش درجمعی دیگر نه....
بطور کلی تعریفش در هرجمع با خصویات خاص فردی با داشتن خصوصیات جمع در حد بالا و روحیه ای متضمن و هم عرض با جمع مذکور.

به نقل از Mohammadreza128 :
به نظر من کاملا نسبیه یعنی یک فرد با یک سری اخلاقیات و خصوصیات رو شاید یک جمع بپسنده جمع دیگر نپسنده در جمعی با حال بگن بش درجمعی دیگر نه....
بطور کلی تعریفش در هرجمع با خصویات خاص فردی با داشتن خصوصیات جمع در حد بالا و روحیه ای متضمن و هم عرض با جمع مذکور.

کاملاً مخالفم . من کسی رو میشناسم که تو هر جمعی با هر سلیقه ای با هر معیاری با هر فرهنگی مورد پذیرشه و "باحال" محسوب میشه !

معنی واقعی باحال بودنم یعنی همین که تو هر جمعی میری باحال محسوب بشی وگرنه دیگه باحال معنی نداره :-? صرفاً بش میگن "مزه پَرون!" اونوقت .

• لایک
امتیازات: psi-3

ینی ی آدم باجنبه و پایه ک همه دوست دارم باش باشن و خوششون میاد باشون بحرفن و کلا کنارش باشن...اینایی ک ادا آدمای باحالو در میارن خیلی چیزن اه.....ولی آدم واقعا باحال خیلی خوبه حال میده باهاش همه جا

• لایک
امتیازات: mjz

به نقل از Madmazel Fairy Tale :
کاملاً مخالفم . من کسی رو میشناسم که تو هر جمعی با هر سلیقه ای با هر معیاری با هر فرهنگی مورد پذیرشه و "باحال" محسوب میشه !

معنی واقعی باحال بودنم یعنی همین که تو هر جمعی میری باحال محسوب بشی وگرنه دیگه باحال معنی نداره :-? صرفاً بش میگن "مزه پَرون!" اونوقت .
ا
کاملا حرفتون غیر منطقیه یک مثال میزنم شاید متوجه بشید در جمعی فردی باحال (!!!) هست که پایه همه چیز هست نه مزه پرون مثلا جمع جوون امروزی ورق مثلا آهنگ رقص و هرچی حالا اون فرد در جمعی مذهبی مسلما فردی باحال(!!!) محسوب نمیشه میشه؟

ادمي که تو هرشرايطي لبخند يادش نره هميشه تو جمع جو خوب بده همه رو دورهم جمع کنه

خب 80 درصد افراد تو یه جمعی بالاخره باحال و مورد توجه هستن ...

ولی زیر 5 درصدشون توی 90 درصد مواقع و فضا ها باحال هستن....

من دسته ی دوم رو باحال میدونم ...

ینی سر کلاس چرت و پرت بگی که بقیه بخندن =))
ینی کلن بقیه رو خندوندن :-"

به نقل از køüs@r :
ینی سر کلاس چرت و پرت بگی که بقیه بخندن =))
ینی کلن بقیه رو خندوندن :-"
با خودت بودی؟
آره خب تازگیا با حال شدی.

به نقل از Mohammadreza128 :
کاملا حرفتون غیر منطقیه یک مثال میزنم شاید متوجه بشید در جمعی فردی باحال (!!!) هست که پایه همه چیز هست نه مزه پرون مثلا جمع جوون امروزی ورق مثلا آهنگ رقص و هرچی حالا اون فرد در جمعی مذهبی مسلما فردی باحال(!!!) محسوب نمیشه میشه؟

اینکه شما مخالف باشین دلیلی نداره غیر منطقی باشه! و درضمن، کاملاً متوجه م در کل!

همون فردی که شما میگین فقط کافیه خندهُ شوخیشو بزاره واسه اون جمع بخصوص و بقیه رو روو نکنه! اینجوری کاملاً متناسب با اون جمع باحال محسوب شده!!

به نقل از Madmazel Fairy Tale :

اصلی که محمدرضا گفت در مورد حرف تو هم صادقه! آدمی که توی "هر جمعی با هر سلیقه ای با هر معیاری با هر فرهنگی" مورد پذیرشه و "باحال" محسوب میشه، دقیقا اصل نسبی بودن رفتار رو رعایت می کنه و خودش رو با معیارهای تفریحی هر جمع مطابقت میده

یعنی یکی که مثل انرژی زا عمل کنه دوست داشته باشی باهاش باشی ته جنبه باشه همیشه ام یه چیزی داشته باشه بگه در مورد همه چی اطلاعات داشته باشه

یعنی انقدر باجنبه باشی هرچی شوخی ومسخره بازیم ئدراوردن برعلیهتم بود چیزی نگی ..خلا3 کسی باشی ک بتونی افرادو دور خودت جمع کنی!

باحال كسيه كه يه چيزي بنويسه كه اكثربچه ها باهاش موافق باشن :D

اینکه وقتی کنار یکی باشی حوصلت سر نره :)
هی شوخی کنه و شاد باشه :)
اینی ک گفتم نه اینکه از حد بگذرونه /m\
با جنبم باشه B-)

.

شخص باحال کسیه که باهاش حال کنی.... :D
ینی وقتی باهاش باشی انقد بخندیُ شادُ خوشال باشی که غماتُ فراموش کنی.

Back
بالا