• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشاوره روان‌شناسی

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
پاسخ : مشاوره روان‌شناسی

این حس ششمه :-?

عایا چشم زخم زیر مجموعه حس ششمه ؟ :د

من نفهمیدم

اسم تستش هم mpii باشه.
این مگه راجب چشم زخم نیست ؟ :-"

eng.um.mahdie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan3
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93

ببین در مورد احساساتی که تو داری دوتا حدس تا اینجا زدیم: 1.حس ششم داری 2.تو چشات انرژی خاصی هست

اون تستی که من گفتم درمورد انرژی های خاصه که تو نت پیداش نکردم اگرم باشه معتبر نیست
این تست حس ششمو بزن فعلا تا من در مورد چشم زخم و اینا تحقیق کنم :D

farhid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
مرحله 1 کامپ
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از ایلیا :
این رو بگید آقا، منم شدید دچارش شدم، حتی یه سری پستا توی همین سمپادیا رو هم میبینم فکر میکنم قبلا خوندم، پست ح.ب نه ها ک بگیم کپیه، پستایی که احتمال کپی بودن ندارن حتی! یا مثلا موقع چَت کردن هم پیش میاد که حس میکنم این حرفا قبلا زده شده یه بار.

یه دلیل علمی هم اره بعضی موقه ها چیزایی که می بینیم قبل از این که به بخش بینایی بره می ره بخش خاطرات به خاطر همین
آدم یه همچین حسی بش دست می ده
اینو به طور تخصصی تر از دوستم شنیدم ولی مضمونش همینه :D

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

مثلا اینجا انجمن روان شناسی ه نه خرافات :|

روان شناسی یه علم و تعریفش هم این جوریه :

Psychology is an academic and applied discipline that involves the scientific study of mental functions and behaviors.

خوش بختانه واسه خرافات یه انجمن مجزا تو سمپادیا وجود داره. لطفا برید اونجا بحثاتون رو ادامه بدید که یه بدبختی میاد اینجا رو می بینه فک نکنه روان شناسی الان اینه!

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

منظورت فراسرشته؟ :-"

raminn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
اصف

بچه ها من چند وقته رو رفتارای خودم خیلی حساس شدم.مثلن تو مدرسه یه حرفی به یه شخصی میزنم،بعد میام خونه موقه درس :| به رفتارم فکر میکنم بعد با خودم میگم نکنه حرفم بد بوده باشه؟چرا انقدر من جوگیرم.چرا من فِلانم؟چرا ...؟خو عصابم اصن سر درس خورد میشه..ولی اگه درسم خیلی تمرکز بخواد اینطوری نیس.اما بحثم سر اینه که چرا انقدر حساس شدم رو کارا و رفتارام!

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

آقا، من بچه بودم خواب 3 تا چیز عذابم میداد، یکی خواب مار، یعنی همش خواب میدیدم مار توی خونه/مدرسه/... عه و خب من به مار و اینا فوبیا دارم، یکی خواب جنگ میدیدم، خواب میدیدم که جنگ شده و مثن بقلمون موشک خورده یا فلان جا رفته هوا و فولان، یکی هم خواب سقوط هواپیما میدیدم، هی خواب میدیدم سقوط کرده بقلمون و اینا، در حدی زیاد دیدم که الان میتونم از هرکدوم 5 تا حداقل دقیق تعریف کنم! ولی خب حالا اونا ک ماله بچگی بود و گذشت، اما این مورد آخریه هنوز از بین نرفته، هنوزم تند تند خواب سقوط هواپیما میبینم. :/ چیکار کنم؟ دلیل خاصی داره؟ از هیچکدوم این سه مورد هم خاطره بد نداشتم تو بچگیم.

raminn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
اصف

به نقل از ایلیا :
آقا، من بچه بودم خواب 3 تا چیز عذابم میداد، یکی خواب مار، یعنی همش خواب میدیدم مار توی خونه/مدرسه/... عه و خب من به مار و اینا فوبیا دارم، یکی خواب جنگ میدیدم، خواب میدیدم که جنگ شده و مثن بقلمون موشک خورده یا فلان جا رفته هوا و فولان، یکی هم خواب سقوط هواپیما میدیدم، هی خواب میدیدم سقوط کرده بقلمون و اینا، در حدی زیاد دیدم که الان میتونم از هرکدوم 5 تا حداقل دقیق تعریف کنم! ولی خب حالا اونا ک ماله بچگی بود و گذشت، اما این مورد آخریه هنوز از بین نرفته، هنوزم تند تند خواب سقوط هواپیما میبینم. :/ چیکار کنم؟ دلیل خاصی داره؟ از هیچکدوم این سه مورد هم خاطره بد نداشتم تو بچگیم.
تو در ایران زندگی میکنی و بس :-"

حالا جدی جدی:چه بازی های کامپیوتری میکنی؟

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

سقوط یه مفهوم روان شناسی پشتش داره . یه بار با خودت بشین و بعد از خواب سقوطت تمام چیزهایی که با فکر به خوابت به ذهنت می رسه رو بنویس . همین جوری دنبال فکرهاتو بگیر ..مثلا یهو تصور هواپیما که تصویرشو تصور کردی ، ببین اولین چیزی که به ذهنت میاد چیه ، مثلا شاید یاد یه سفر بیفتی یا مثلا همسایه مادربزرگت اینا !!! هر چیزی که دنبالش اومد رو دنبال کن ، بعد با خودت فکر کن این تصور بعدی تو رو یاد چی می ندازه
اینطوری که پیش بری ، شاید با یه خورده زیااادی از تامل معنی خواب هاتو کشف کنی . سازه های خواب یه معنی پشتشون دارن ، ولی اینطوری نیست که معنی سقوط برای من و شما یکی باشه ، شما خودت باید رمزشو کشف کنی (که معمولا ترس از چیز مهمی تو زندگی ته که یه جورایی تو بیداری قایمش کردی شبا میاد می خورتت ، شاید یه احساس یا یه خاطره باشه ، هر چیزی که اون پشت ها قایم شده باشه)

موفق باشی

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

به نقل از ســـاینا :
بچه ها من چند وقته رو رفتارای خودم خیلی حساس شدم.مثلن تو مدرسه یه حرفی به یه شخصی میزنم،بعد میام خونه موقه درس :| به رفتارم فکر میکنم بعد با خودم میگم نکنه حرفم بد بوده باشه؟چرا انقدر من جوگیرم.چرا من فِلانم؟چرا ...؟خو عصابم اصن سر درس خورد میشه..ولی اگه درسم خیلی تمرکز بخواد اینطوری نیس.اما بحثم سر اینه که چرا انقدر حساس شدم رو کارا و رفتارام!

در چه حد?
این حساسیت باعث شده یه کار روتین رو که دوست داری یا برات مهمه انجام ندی که نکنه نکنه خرابش کنی? کلا اثر بیرونی هم داشته یا فقط حس خودته?

raminn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
اصف

به نقل از جوجه :
در چه حد?
این حساسیت باعث شده یه کار روتین رو که دوست داری یا برات مهمه انجام ندی که نکنه نکنه خرابش کنی? کلا اثر بیرونی هم داشته یا فقط حس خودته?
من امسال کنکوریم.تنها محیطی که بیرون از خونه باهاش در تماسم مدرسه و کلاس درسه.ارتباطمم با بقیه در حد حرف زدنه وبس.اما تازگیا حساس شدم رو حرفام و فقط یه حس درونیه.من از اول دبیرستان تا الان به تدریج از حالت درونگرای خودم اومدم بیرون و الان میتونم بگم 60% 70% برونگرا شدم.تو ارتباطای دو نفره اگه طرف مقابلم حرفی نزنه من سررشته حرفو میگیرم تا آخر همراهیم با او فرد.البته خیلی خیلی هم پرحرف نیستم اما به نسبت سه سال پبش خب تقریبا چرا.الان چن وقته دارم با خودم تکرار میکنم که نباید زیاد حرف بزنم که بعدش بخوام به حرفام فکر کنمو عصابم خورد بشه.ازینکه بقیه رو با حرفام ناراحت میکنم ناراحت میشم.یکمم زبونم نیش داره

m@#Sa

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
FRZ1
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

من یه مدت همش احساس میکنم خیلی محدودم همش فک میکنم بقیه با کنایه بامن حرف میزنن و زود گریه میکنم دست خودم نیس چم شده؟ :(( :(( :(( :(( :(( :((

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

به نقل از جوجه :
سقوط یه مفهوم روان شناسی پشتش داره . یه بار با خودت بشین و بعد از خواب سقوطت تمام چیزهایی که با فکر به خوابت به ذهنت می رسه رو بنویس . همین جوری دنبال فکرهاتو بگیر ..مثلا یهو تصور هواپیما که تصویرشو تصور کردی ، ببین اولین چیزی که به ذهنت میاد چیه ، مثلا شاید یاد یه سفر بیفتی یا مثلا همسایه مادربزرگت اینا !!! هر چیزی که دنبالش اومد رو دنبال کن ، بعد با خودت فکر کن این تصور بعدی تو رو یاد چی می ندازه
اینطوری که پیش بری ، شاید با یه خورده زیااادی از تامل معنی خواب هاتو کشف کنی . سازه های خواب یه معنی پشتشون دارن ، ولی اینطوری نیست که معنی سقوط برای من و شما یکی باشه ، شما خودت باید رمزشو کشف کنی (که معمولا ترس از چیز مهمی تو زندگی ته که یه جورایی تو بیداری قایمش کردی شبا میاد می خورتت ، شاید یه احساس یا یه خاطره باشه ، هر چیزی که اون پشت ها قایم شده باشه)

موفق باشی
اول خیلی ممنون (;
دوم: بعضی وقتا هم حدود نیم ساعت اول خواب که یعنی هنوز عمیق نشده یهو یه حس از یه جای بلند افتادن بهم دست میده و از خواب میپرم، البته این جز یکی دوباره، همراه با خواب افتادن از جایی دیدن نبوده، فکر نکردم مربوط باشه ذکر نکردم :د ربط داره؟

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

به نقل از ایلیا :
اول خیلی ممنون (;
دوم: بعضی وقتا هم حدود نیم ساعت اول خواب که یعنی هنوز عمیق نشده یهو یه حس از یه جای بلند افتادن بهم دست میده و از خواب میپرم، البته این جز یکی دوباره، همراه با خواب افتادن از جایی دیدن نبوده، فکر نکردم مربوط باشه ذکر نکردم :د ربط داره؟
شاید این به دردت بخوره

اون چیزهایی که تو پست اول برات نوشته بودم ، نگرش سنتی به خواب هستش . که اگه تمرین هاشو انجام بدی شاید جواب بده . اینایی که امروز می ذارم ، نگاه های فیزیولوژیک تر هستن.
تو روان شناسی معمولا برای هر پدیده ای زاویه های مختلف دید وجود داره . خیلی هم نمیشه گفت کدوم درسته.

دانسته ها در مورد حرکت سریع در خواباین پدیده در واقع کشش ناگهانی و ناخواسته ماهیچه است که با نام میوکلونوس یا انقباض ناگهانی ماهیچه ها از آن یاد می شود و سکسکه نیز زیر گروه آن قرار می گیرد.
این اختلالات لحظه ای خواب هنوز هم ناشناخته اند با این همه، نظریه های مختلفی در رابطه با علل بروز آنها مطرح می شود.
یکی از این نظریات همانی که در بالا به آن اشاره شد و براساس آن نوعی کشمکش میان خواب و بیداری در مغز فرد رخ می دهد که در نهایت به بروز چنین پدیده ای می انجامد.
استافورد در یکی از مقالات خود اینگونه می نویسد که: «همزمان با شروع
فلج در خواب یا همان بختک، باقی انرژی بدن به شکل حرکاتی تصادفی و سریع آزاد می شود. حرکت های سریع در خواب در واقع آخرین نفس های مغز برای کنترل بدن و بیدار نگه داشتن آن است.»
لازم است یادآور شویم که پدیده حرکت ناگهانی در خواب امری بسیار متداول و کاملا بی خطر است و به همین دلیل نباید جای هیچگونه نگرانی در رابطه با آن باشد.
اما پژوهشگران دریافته اند که پدیده یاد شده معمولا با ضربان تند قلب، تنفس سریع، تعرق و گاهی اوقات «نوعی حس خاص از “شوک” یا «افتادن در فضای خالی» همراه است.
براساس مقاله ای که در مجله Sleep Medicine به چاپ رسیده، این حرکات سریع «بی خطر» هستند و در افرادی که سلامت کامل دارند به وفور رخ می دهند.
اما پدیده مذکور گاهی اوقات (و البته نه همیشه) به دلیل «خستگی، استرس، کم خوابی، تمرینات شدید بدنی و محرک هایی نظیر کافئین و نیکوتین» به وجود می آیند.
اگر این پدیده را به صورت مستمر تجربه می کنید یا اینکه بروز آن در شما به قدری است که باعث ایجاد نگرانی یا بی خوابی تان شده بهتر است که سریع تر با یک پزشک در این رابطه صحبت کنید.
اما در مورد بخش کثیری از جمعیت ۷۰ درصدی جهان که چنین پدیده ای را تجربه می کنند باید بگوییم که حرکات سریع در خواب تنها لحظاتی وحشت آور هستند و بس. در چنین مواقعی توصیه می شود که یک نفس عمیق بکشید، کمی تمدد اعصاب نمایید و سعی کنید که بخوابید.
اگر نگرانی تان فروکش نکرده باید به اطلاع تان برسانیم براساس مقاله ای که در نشریه Chest منتشر شده تنها راه غلبه بر این حس آن است که مطمئن شوید حرکت سریع در خواب یک پدیده کاملا نرمال است.این هم منبع اصلی ش : [font=tahoma, arial, sans-serif]http://www.businessinsider.com/what-is-a-hypnic-jerk-2014-5

[/font]

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

به نقل از m@#Sa :
من یه مدت همش احساس میکنم خیلی محدودم همش فک میکنم بقیه با کنایه بامن حرف میزنن و زود گریه میکنم دست خودم نیس چم شده؟ :(( :(( :(( :(( :(( :((
مهسا جان این مساله ای که گفتی می تونه علامت ساده ترین مشکلات ، تا پیچیده ترین هاشون باشه
یعنی شاید یه خستگی و افسردگی خیلی خفیف باشه
شاید یه خورده کم خونی !
شاید از عوارض بحران هویت نوجونی
شاید از نتایج فشار بیش از حددرسی باشه
یا حتی نشانه های مشکلاتی مثل شخصیت مرزی یا حتی پارانویید! (این آخری ها رو کلا بی خیال شو :D )

اگه حالت واقعا خوب نیست . حال و روز روزانه تو به هم ریخته . احساس صمیمت و لذتی که قبلا توی جمع داشتی رو مختل کرده یه سر پیش یه روان شناس خوب بزن .
اگه هم در این حد حالت بد نیست ، ولی پول و وقتشو داری ، باز هم یه وقت بگیر .
اگه هم گزینه یک و دو رو نخواستی ،گزینه سوم اینه که اطلاعات بیشتری بهم بدی ، شاید تونستم تا حدی کمکت کنم .

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

ساینای عزیز و بقیه دوستان کنکوری

دیدین بعضیا می گن بدنمون ضعیفه ، زود سرما می خوریم . باید خوب خودمونو بپوشونیم . یه همچین حالنی برای روح و روان آدم ها هم وجود داره . یعنی تو شرایط کاملا مشابه هم بعضیا بیشتر مستعد مضطرب شدن یا افسرده شدن و ... هستن
کنکور بعضی وقتا یه شرایط حاد و بحرانی حساب می شه که مثل در معرض میکروب قرار گرفتن می مونه و می تونه روان ما رو مریض کنه .
پس اونایی که حس می کنن به مراقبت روحی بیشتری نیاز دارن (غصه نداره که ، مثل کسایی می مونه گه باید لباس گرم بیشتری بپوشن) باید بیشتر از خودشون مراقبت کنن
به تغذیه و وضع آهن و ویتامین های بدنتون خووووب برسین
شده اندازه یه دقیقه (حالا این خیلی اغراق بود) ورزش کنین . چون هورمون هایی ترشح می کنه که از روان آدم مراقبت می کنن
حتما یه وقت هایی داشته باشین که بی خیال کنکور شین (تقریح با دوستای فارغ از غصه کنکور ، مناجات غیر کنکور با خدا ، با خونواده دور هم منچ !!! بازی کرذن ، یا اگه اهلش هستین یوگا و مدیتیشن و ... )

یا همین چندتا کار ساده حالتون توی دزار مدت (مخصوصا دو سه ماه آینده که مهمه ) نسبت به خودتون اگه این کارها رو نمی کردین خیلی بهتر می شه (یادتون باشه با حال بقیه مقایسه نکنین ، مگه همه مثل هم سرما می خورن که مثل هم افسرده و مضطرب بشن ؟)

گفتین توی درس هایی که خیلی نیاز به تمرکز داره حالتون بهتره .
ما تو روان شناسی بهش میگیم flow یعنی اگه کسی کاری رو دوست داشته باشه و مهارتش اندازه مهارتی باشه که اون کار طلب می کنه (خیلییییییییییی سخت یا خیلییییییی آسون نباشه) در حین کار وارد حالت flow می شه . یه جورایی انقدر غرق می شه که اصلا خودش رو هم فراموش می کنه . چه برسه به غم و غصه هاش .
این حالت خوبیه . بیشتر آدم های موفق هم دارن . ولی وقتی تموم شد دوباره همون آشه و همون کاسه . پس وقتی توش هستین لذتشو ببرین ول وقتی اینجوری نیستین ، خوب نیستین !!! (زیادش آدم رو کلا" غرق می کنه می بره هاااا. عین بعضی از این دانشمندا که هیچ دوستی ندارن.)

در مورد این هم که گفتین همش می ترسین اشتباه کرده باشین توی رفتار . این هم می تونه به کنکور مرتبط باشه . در کنار قشاری که اعصاب رو خسته می کنه ، ما انقدر در طول روز از تست اشتباه زدن می ترسیم که شبیه یه الگو وارد زندگی مون می شه توی این دوره (حالا واسه همه نه ها )این الگو موقته ، اگه که حال روجی تونو بهتر کنین.

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

مدت زیادیه که خواب هایی رو چند شب به طور متوالی میبینم و همش موضوعات زندگیو ربط میدم به خوابه.که اره تعبیر فلان جای خواب فلان موضوع بوده که فلان شد.یا فلان خواب مربوط به فلان اتفاقه و نباید انجامش بدم.و به شدت هم خواب میبینم.حتی ظهر که نیم ساعت بخوام بخوابم و خب بعدش خلی فکرمو مشغول میکنه خواب ها م.

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

[ote author=ـفـاتــــ link=topic=89799.msg1333760#msg1333760 date=1427028267]
مدت زیادیه که خواب هایی رو چند شب به طور متوالی میبینم و همش موضوعات زندگیو ربط میدم به خوابه.که اره تعبیر فلان جای خواب فلان موضوع بوده که فلان شد.یا فلان خواب مربوط به فلان اتفاقه و نباید انجامش بدم.و به شدت هم خواب میبینم.حتی ظهر که نیم ساعت بخوام بخوابم و خب بعدش خلی فکرمو مشغول میکنه خواب ها م.
[/quote]

سلام

خواب یه نمایشگر جالب از افکار ناخودآگاه ماست . نه بیشتر و نه کمتر
یادمه استادمون سر کلاس یه بار پرسید کسی هست که اصلا خواب بد نبینه? خیلی بدبخته !!! :D همچین آدمی روانش حسابی تعطیل شده(البته بعدش گف یه دونه هم بسه تو عمر. ولی ببینین که مطمئن شم زنده اید!)

اما بعد ...
سعی کن به جای این که از موضع پایین به خواب هات نگاه کنی ، وقتی بهشون فکر می کنی تو رئیس باشی
چطوری???
مثلا تو خواب می بینی که رفتی و دوستتو کتک حسابی زدی .
خوب. یه موضع اینه که فکر کنیم خواب یه موجود ماوراییه و الان حتما می خواد یه چیز مهمی رو در مورد دوستم به من بگه
اما نگاه درست اینه که خواب ، افکار پشت پرده خودمه . چه فکری رو قایم کرده بودم (همیشه هم قایم نیست ، خیلی وقتا فکر های عادی مونه) که نتیجه اش این خواب شده ? آیا از دوستم عصبانیم ?

البته تو این موضع هم خیلی وسواسی نشی هاااا. فقط واسه تغییر اون حال قبلی خوبه ، زیادی بهش فکر کردن ، برای بعضی از تیپ های شخصیتی خوب نیست .
اگه خیلی مساله حاد شد بیا جدی صحبت کنیم. شاید نیاز به درمان باشه

justkamand

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
ینی میشه شریف؟!

سلام! من یه مدتیه حالم خیلی خراب شده. درس خوندنم نمیاد. از خودم به شدت ناراضی شدم. وختی با دوستامم اصصصصصللا راحت نیستم. همش معذبم. همه ی حرفای شوخی و جدی شونو زود به خودم می گیرم. از هر حرفی هم زود ناراحت میشم. دوستام میگن سخ نگیر ولی من اصلا نمی تونم انگار دسته خودم نیست! به خاطر هر مشکلی زود به هم می ریزم و خودمو می بازم. به خاطر هر چیزی زود گریه م میگیره. دیگه خیلی کم پیش میاد تو حالته عادی باشم. یا خیلی ناراحتم یا اینکه یه دفعه ای خوشحال میشم که اونم زیاد طول نمی کشه.
دوستام واسه همین ازم دوری می کنن. اصلا نمی دونم چی کار کنم؟؟؟!!!1

بالا